Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bojíte se zubaře?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Máte rádi zubaře?
K zubařovi chodím rád. Miluju když se mi někdo vrtá v zubech.
Nejsem z návštev u zubaře nadšený, ale chodím pravidelně každý půlrok
Nechodím úplně pravidelně, ale občas si zajdu na kontrolu i když mě nic nebolí.
K zubařovi zajdu jen když mám nějaký problém.
Dokud mě bolest ze zubů nepřivádí do bezvědomí, k zubaři mě nikdo nedostane.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Bojíte se zubaře? Příspěvek č. 1

Strašně se bojím zubaře. Víc než bandy skinheadů. U nich vim, že můžu utéct, ale zubař je prostě jistá bolest. Bojim se tak, že jsem nebyl u zubaře už více než dva roky a před tím jsem si dal pětiletou pauzu. Mám z toho hrozné výčitky, ale strach je slinější já. Nepřijde mi to úplně normální, takže jsem zvědavej, jestli jsem v tom sám nebo jestli má podobné problém i někdo jiný.

Old Post 29-03-2006 v 22:09 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Příspěvek č. 2


Zubní lékař to je je prostě nepříjemná osoba Ale pomáhá, osobně zajdu, až když cítím, že něco není v pořádku, mám taky strach. Když mám kaz, tak jsem takový zbabělec, že si i na vrtání nechám dávat injekci proti bolesti (doporučuji, na vrtání se sice platí, ale neuplať to ). Jinak zuby, nemám jak hollywodská hvězda, ale jde to. Nedávno jsem si zakoupil nějaký bělící prostředek a pomohlo to, měl jsem zase nějaký strach, že už nejsem v bělostním průměru
BTW Někdy si říká, co se asi muselo dít s chrupem před >200 lety. Můžeme být rádi za tu vysokorychlostní vrtačku.

Naposledy upravil 29-03-2006 v 22:52 PM

Old Post 29-03-2006 v 22:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 3

tyhle fobie sem naštestí ušetřená. jistej člen my blizky rodiny pracuje u zubaře, takže tam všechny znam a mam služby zdarma ale to neznamená, že tam pravidelně docházim posl. náávsteva byla tak pred 0,5 roku a predtim asi 5 let nic. ha. ale zadna zrada v podobe kazu. myslim že je dobrý, co nám radila maminka-čistit si zuby POŘÁDNĚ. a je to

my first time

Old Post 30-03-2006 v 06:47 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

no jeejeeee zubare mam rad asi jako osinu v prdeli moje posledni navsteva byla 8 let zpet,zatim zadna bolest zadnej kaz a ani nepocituju citlivost na horky/studeny proste si je pravidelne cistim,ale posledniho pul roku me hryze svedomi ze bych tam mel zajit ale ja se bojiiiiiim ze me tam neco najde.........

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 30-03-2006 v 07:11 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

bojim se ho jako cert krize. Muhehehehe

Old Post 30-03-2006 v 07:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iXtiN
Stálý Člen

Karma uživatele iXtiN - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 6

2moje: Tak tomu ver ze ti tam nieco najde. A aj ked nenajde tak aj tak najde, lebo chce zarobit. Zubary su kur.y masochisticke. Ja sa ich boooooooooooojim .

Čo sa chystá na rok 2009:
treegrowing+samozavlažovací systém+ Durban Poison+Water Curing = BACKROLL
-ku všetkému bude fotodokumentacia, takze sa máte načo tešiť
Držte mi palce!

Old Post 30-03-2006 v 07:33 AM
iXtiN je offline   Profil uživatele iXtiN   Find more posts by iXtiN   Foto galerie člena iXtiN   Click here to Send iXtiN a Private Message   Add iXtiN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 7

[QUOTE]Původní příspěvek od iXtiN
[B]2moje: Tak tomu ver ze ti tam nieco najde.


Neeeee,ou shit

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 30-03-2006 v 07:35 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lááá...
Nový Člen

Karma uživatele Lááá... - 22% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 8

Když bolí zub, je lepší to neodkládat a zajít k zubaři hned. Taky se bojím, ale není to moje největší fobie.

2 Moje: Takže držím pěsti. A nezapomeň si před návštěvou vytáhnout drobky

"Kdyby byl lidský tak jednoduchý, že bychom mu rozumněli, byli bychom tak hloupí, že bychom mu stejně nerozumněli."

Old Post 30-03-2006 v 08:10 AM
Lááá... je offline   Profil uživatele Lááá...   Find more posts by Lááá...   Foto galerie člena Lááá...     Add Lááá... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 9

haha dobry thread! ja zubare nesnasim, chodil sem k nemu tak jednou za 1-2 roky ale ted uz sem ho nenavstivil tak 5 let nic me nebolelo tak sem to porad podvedome odkladal a ted uz je to asi vazne strach. Az se k tomu rozhoupu tak to bude namet na film :" Prazsky masakr zubni vrtackou"

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 30-03-2006 v 08:41 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 10


Ja sem hrozne posranej ze zubare. Mam prasklou zadni stolicku - pekne neprijemne ze strany, pak kazik na jiny stolicce a predstava jak do toho picha a rejpe tim jeho pichatkem mi tam proste nedovoli jit, protoze je vzdycky spousty jinych veci na praci (Jako treba ted ) Jinak fobii primo z toho vrtani jako ma vetsina lidi nemam, to mi zase nak nevadi.

Old Post 30-03-2006 v 09:42 AM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 11

Ja mam ze zubare takovy strach, ze u nej pravidelne omdlevam a tak mi byly predepsany kapky na zvyseni tlaku a nejake oblbovaci prasky, ktere pri kazde navsteve beru v nekolikanasobne davce, nez je doporucena a pomaha to

Life is just a ride.

Old Post 30-03-2006 v 09:44 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 12


volim za A) miluju sveho zubare. moje byvala zubarka byla divna, po par letech jsem zjistil ze chlasta jak svina, tak uz na ni kaslu, chodim jinam.

u zubare me hrozne desi ty jeho nastroje typu maska proti cakajici krvi a (h)ruzne druhy naradi ktere jsem ani nevidel v praxi.

edit:moje fotka aneb jak se maji spravne cistit zuby (pred zrdcadlem a kartackem!!)

!

Po pár letech zpět.

Old Post 30-03-2006 v 10:16 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

K zubařce chodim, když už nemůžu bolestí spát...to se mi stalo naposledy včera. Den a noc jsem trpěla, pak jsem si zašla k zubařce, pod plombou našla zanícenj nerv, tak mi to odvrtala a umrtvila a jak je najednou na světě krásně
Ale omdlela jsem u toho málem taky, celá ordinace mě jako obvykle křísila

Nejhorší ale je, když mě tam někdo dotlačí násilim, mě nic nebolí (radši) a stejnak mi tam nějakej kaz najde.
Protože začnou zuby fakt bolet, tak se k tomu zubařovi člověk začne těšit (taky jsem tomu nevěřila).

Old Post 30-03-2006 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 14

drive, je to asi rok z5, jsem mel na rukou silene svedivou vyrazku, ktery se ne a ne zbavit. poslali mne proto do nemocnice, byl jsem tam 14 dni, doktori ne a ne zjistit od ceho tu vyrazku mam. posledni den pobytu mi praskl zub. silena bolest, kdyz se vam zub ve tri rano zozskoci vejpul, ale problem byl vyresen. sice to moc nechapu, ale ta vyrazka na rukou byla od vacku pod zubem, ktery mi ho tlakem rozthl vejpul. ted mam cice klid, ale chybi mi sestka vlevo dole.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 30-03-2006 v 12:01 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 15

Umrtvení je dobrá věc. Ale moje zubařka to nemá ráda. Vždycky jako pohodička, že jenom kontrola a pak najednou: "Budeme vrtat" a už mám v puse vrtačku. A když se snažim cokoliv říct, tak mi jenom odvětí: "Nemluvte mi, když máte vrtačku v puse."

Jednou mě zase bývalá zubařka ujistila, že jsem chlap jak hora, že mě to vrtání totálně vyžranýho zubu bolet nebude. A já blbec jí uvěřil. Pak chlapa jak horu křísila celá ordinace. Asi se mi občas trefila vrtačkou do nervu nebo co? Ale bolest taková, že mi v jednu chvíli začlo téct z nosu i očí a dodneška děkuju bohu, že jsem udržel svěrače. Tím se taky možná vysvětluje můj extrémní strach z dentistů.

Old Post 30-03-2006 v 14:26 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 16

ty voe vy tu pisete take pribehy ako keby ste chodili k zubarom bez licencie ja som v tomto smere na tom v pohode, sice ked som isiel po 5 rokov k zubarovi tak som tiez skoro odpadol, ale to bolo sposobene traumou z detstva, ked ma zobrali fotrovci na pohotovost a tam to bol uplny brutal bleee, ale teraz to uz je v pohode, akoze nie zeby som rad chodil k zubarovi, ale zas zdravie je pre mna prednejsie takze tam chodim. teraz som bol po roku na kontrole a nenasiel mi ani jeden kaz hahaaaaa

Old Post 30-03-2006 v 18:04 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0649070 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív