Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Návody jak koupit semena !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Marshall
Nový Člen

Karma uživatele Marshall - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7  

Návody jak koupit semena !!! Příspěvek č. 1

Ahoj groweři vím že všichni mě ted budete asi kamenovat že to tady všude je ale ja sem opravdu nemohl najít nic konkrétního myslím něco pro blbí jako jsem já typu: klikni tam a tam posli to a to atd!!!A proto se vás ptám hlavně zkušených growerů mohli by jste napsat přesný návod jak objednat semena u konkrétní banky. Myslím že by to pomohlo pro začátečníky jako jsem já a celkově by se to tu zpřehlednilo. Představoval bych si to asi takto :

http://www.nirvana-shop.com/
1) BLA BLA
2) BLA BLA
3) BLA BLA


Kdyby si někdo všiml nějaké chyby v návodu nebo nepřesnosti tak to napiše ale kvůli přehlednosti sem pište fakt jen návody!!!

Děkuji všem Marshall

Old Post 19-03-2006 v 09:46 AM
Marshall je offline   Profil uživatele Marshall   Find more posts by Marshall   Foto galerie člena Marshall   Click here to Send Marshall a Private Message   Add Marshall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

no tak to si fakt dost mentalne zaostaly.... hm na jejich adresu posli penize+vytisklou objednavku, myslim ze je to hodne jednoduchy. kdybys prvni semena obednaval a ne prvni ptal tak nemusis se ptat na takovy veci

Old Post 19-03-2006 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 3

Kus hoven: myslim ze se s Marshallem neshodujete. Marshall chce vedet navod aby to nepokazil. ale ty mu rikas at napred nakoupi (on nevi jak). Marshall nechce vyhazovat penize jen tak do vzduchu...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 19-03-2006 v 11:58 AM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 4

Marshall: na nirvane (co sem tak pochopil) si napred musis udelat ucet...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 19-03-2006 v 12:06 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshall
Nový Člen

Karma uživatele Marshall - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

To : kus hoven- přesně tohle je to co jsem nechtěl takových přízpěvků
je plný grower a člověk se pak ničeho nedohledá. Muj
důvod proč jsem toto téma zakládal byl že když přijde
nový grower a bude si chtít objednat semena tak
jen klikne na odkaz nad přízpěvkem a podle návodu si
v klidku objedná semena.A nemusí mít strach že něco
pokazill nebo špatně vyplinil a objednávka se třeba
neuzkuteční. Chápeš???

Old Post 19-03-2006 v 14:37 PM
Marshall je offline   Profil uživatele Marshall   Find more posts by Marshall   Foto galerie člena Marshall   Click here to Send Marshall a Private Message   Add Marshall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

no myslel jsem to tak, kdyby si seminka objednal tak pochopi jak, teda aspon ja kdys sem si na netu objednal seminka tak po objednani mi bylo vsechno jasne! tak prece hned nevyhazuje penize do vzduchu, i slaby anglictinar pochopi co po nem chtel(muj pripat ucim se nemecky) na jejich strance je to vysvetleno dost polopate!

no a kdyby trocha hledal tak tady to vysvetleno je ikdys u jine seed banky ale je to to samy..... http://grower.cz/forum/showthread.p...=kupovani+semen

takze vy co tady pisete a hlavne marshal, tetkom sem si skusil neco objednat z nirvany hm i stredne retardovany mlady clovek obedna semena bez navodu a v cestine!

Naposledy upravil 19-03-2006 v 18:11 PM

Old Post 19-03-2006 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 7

hej hej.jste lamy...Sezenete kamose co umi zaklady anglictiny.Najdete stranky kde se zabejvaj prodejem semen.Obednate.Sezenete nekoho ochotneho kdo ma kartu s platbou do zahranici(bo tak neco) a pak uz jen cekate.nejhorsi je na tom asi ten prevod z ceske meny na eura ci libry.zahodite 8 eur jen tak do luftu ale co s ceskejma bankama nadelate.
Jo a obednavejte u seriosne vypadajicich stranek.

Old Post 19-03-2006 v 18:58 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 8

hej,hej, existujou lamy ... no a co?



http://www.growshopalien.com/onlineshop/
bez registrace....vyber si co chces...pripocitej 6 euro dej to do obalky, pridej dopis...

i want order papaja of nirvana 12 euro..
Thank´s you.
My address is ...../blablalbla/ ....

za tejden to mas doma...obalku jsem posilal ve spešl obálce z plastu...za 7 korun, postovny 74,-kc

na obalku napis adresu:

Alien BV
Landpoortstraat 15
ijzendijke 4515 CB
Holland

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-03-2006 v 20:09 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

pockat alien ma dobirku 6 euro??? kdys sem si chtel obednat ja tak sem precet 15....... tim padem sem si nic neobednal

Old Post 20-03-2006 v 12:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 10

okok,ja bych tomu moc neveril ze jim posles penize v obalce a oni ti poslou seminka...Ale snad jo.Mas s tim u toho Alien BV Zkusenosti?!?
Odpadlo by tim davat nezkutecne penize ceskejm postam nebo bankam...

Dik a mejte se sqele...

Old Post 29-03-2006 v 15:41 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 11

Jo a kte dobirce na Alienu je to -15 euro

Old Post 30-03-2006 v 06:48 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 12

Jo letos prubnu aliena-poslu v obalce money a jestli to nestopej tak uz je nas vic co jim to vyslo(min dva:-))=>
MUZEME HO PROHLASIT ZA DUVERYHODNEJ!!!
+-za tejden a pul vam dam vedet...

Old Post 30-03-2006 v 06:50 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 13

Tak tento navodik mi poslal HLUZAK a patrí mu za to moje diky
tak tu to je, postupoval som podla navodu..... no co hlava vytreta.... potreboval som to mat vysvetlene az idiotsky podrobne a presne...
yo: peniaze som poslal v v malej obalke, ta bola vo vecsej a vecsia bola v tej takej protinarazovej s bublinkami, expresne poslanie do holandska stalo 30Sk-co ma milo prekvepilo (pocital som asi 150)
poslal som to 23.3 a dnes mi doshiel mejl ze to maju a potvrdzuju moju objednavku..... pohodicka, uz som sa zacinal bat...


k objednavaniu (by HALUZAK)

"takže.klikni si tam na MUJ UCET je to v pravo hore.

to sa ti otvori a je tam NEW CUSTOMER(vlavo)-klikneš na pokračovať,,v pravo do tych okienok sa budeš hlasiť ked už budeš zaregistrovany

kliknutim na to pokračovať sa ti otvorí INFORMACE O MEM UCTU-to musíš vyplniť aby si sa prihlasil a dole si vymysliš svoj kod aky xeš
ked to všetko spraviš tak by si sa mal uspešne zaregistrovany.

Potom vždy ked pojdeš objednavať na prihalsenie napišeš do tych okienok tvoju mailovu adresu a heslo čo si si napisal

a k objednavaniu.
1)vybereš si čo xeš a vložiš do košika ak maš všetko čo xeš klikneš na K POKLADNE
2)vyberieš si spôsob poslania normalne-5 eur
doporučene-9eur
3)vyberieš sposob platby ti si daš SEND CASH kedže im xeš poslať prachy a klikneš pokračovať
4)skontroluješ či je všetko ako ma byť napiše ti to tam aj kolko prachov im maš poslaťa dole je adresa na ktoru to maš poslať
5)tym velkym červenym dole je napisane že nesmieš zabudnuť vložiť k tym kešom do obalky aj čislo tvojej objednavky ktore sa ti napíše ak daš potvrdiť a ak nie tak ti pride na mail,kde ti budu chodiť vlastne aj informacie ako stoji natom tvoja objednavka-či im došli už prachy či ti to odoslali a tak.
A TO JE VŠETKO"

yo a este poslal som kesh, ak to chcete inak tak v bode 3 si to vyberiete a pokracujete....

pa pa

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 30-03-2006 v 08:33 AM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 14

deviatio: já taky jsem to poprvý blbě přepnul a platil 15eur...nicméně jsem to měl za 5 dnů doma a pošťačka mi to přinesla až pod nos...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 30-03-2006 v 16:18 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 15

:-)

Old Post 31-03-2006 v 18:45 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 16

no tam nastavis ze to chces poslat do CR a samo ti to nahaze platbu 15 eur.
za tech sest je to jen do uvedenejch zemi a CR mezi nima neni...

Old Post 02-04-2006 v 17:04 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6465710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív