Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje 2. skriňa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Obecné Příspěvek č. 33

JAH pánové (a dámy pokud se nějaké zjeví),kytky sice neuvěřitelně košatěj,ale rostou fakt dost pomalu,zítra snad dodám fota,může to bejt tim že stríhám listy který maj víc jak 8cm v průměru?Dělám to kvůli propustnosti světla a protože jsem zady někde četl že je to nutí růst rychleji a hnát nový větve.Teplotu jsem už srovnal(předevčírem),přez noc 18-21°C a ve dne 27-30°C.Dneska jsem zase stříhal listí,omezil jsem to a stříhám to od středu,jen ty listy,který rostou směrem k hlavnímu stonku.

GET HIGH

Old Post 05-03-2006 v 16:45 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Upozornění Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Jurgen
Cus,chtel jsem se zeptat jestli je dobre zalivat uz malinke kytky Plagronem-Start-Up...chci je mit ve skleniku,a chtel bych je mit co nejsilnejsi,mam nejake skanky, napiste mi PROSIM,a poradte co a jak dal Diky. bud na mail: f.m.prac.vseho.druhu@centrum.cz. nebo nejak tady,ale abych to nemusel nejak hledat tady,proste abych to mel ve svych vzkazich.DIKY PREDEM.


To bych ti nedoporučoval,záleží v jakym to máš šubstrátu,jestli v nějaký pohodový hlíně,počkej tak do 3-4 patra a pak můžeš z lehka začít(můj názor) a začínej pozvolna,aby se dalo poznat kdyš to bude mít moc a něco s tim dělat.jak tomu spálíš kořeny,poroste ti to jak mě...takže nic-moc
Taky hnojim plagronem,je f poho,ale jak řikám,opatrně!

GET HIGH

Vivala Red dwarf

Old Post 07-03-2006 v 11:16 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Nápad Tak tohle jsou moji drobečkové - dneska foceno Příspěvek č. 35




Vypadají v celku zdravě,ale už jsem fakt nervózní,dal jsem lampu co nejvýš a doufám že to kití donutí nahnat dýlku u novejch větví,je to krásně rozrostlý,ale už nechci nový větve,teď chci vyjet,vyplést,vykvést,vysušit,vyhulit a vytlemit...
(všechno euforie)

Naposledy upravil STG 08-03-2006 v 20:33 PM

Old Post 08-03-2006 v 20:25 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Obecné Ehm Příspěvek č. 36


Euforia bonsay from STG

Old Post 08-03-2006 v 20:35 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Upozornění Podrženo,sečteno Příspěvek č. 37


2 x Skunk red hair
3 x Euforia
3 x Mazar

Old Post 08-03-2006 v 20:38 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Palec nahoru Pár technickejch ůprav Příspěvek č. 38




1 - odtach...zrušil jsem rouru a krásně to stačí.To co vidíte je skutečně dygestoř,běží na 1/3 výkonu a je téměř neslyšitelná,ve skříni je přez "den" 25 - 27°C








Vytápění odspoda pomáhá rychleji odpařovat z květináčů = zalévání jednou za 3 dny (nepřeleju
Běží jen "v noci"









Jedna nezměna - zvlhčuju pořád broukpytlíkovsky,ale na orig zvlhčovači se pracuje




Naposledy upravil STG 08-03-2006 v 21:04 PM

Old Post 08-03-2006 v 20:51 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Pohodička Jedéém Příspěvek č. 39




Mazar trio














Skunk red hair duet













Euforia banda

Naposledy upravil STG 10-03-2006 v 08:17 AM

Old Post 09-03-2006 v 23:01 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 40

Omlouvám se za tu kvalitu fotek,ale musel jsem to zkomprimovat a nějako se to rozmázlo
Peace

Old Post 10-03-2006 v 08:26 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 41

CuZZ,no kytky sou fakt keriky ale do pekla rostou "POMALU" uz se tesim jestli to bude mit poradnej vyhulovaci efekt!!!!

Old Post 19-03-2006 v 19:16 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Nápad Příspěvek č. 42




Ty kytky už valej,včera jsem odebral řízky a koupil hnojku na květ a phyt amin.Teď budu ještě vyčkávat a rozhodovat se jestli to budu vyplejtat do ScrOG nebo nehám růst jen tak.Ohejbam ty větve dolu a nechávám některý tůst vodorovně abych zaplnil prostor a aby se to prosvětlilo.Těch novejch větviček furt přibejvá geometrickou řadou,stonek má centimetr v průměru u jedný nej bonsaje a je 5 cm dlouhej,z místa tak 2 x 2cm vyrůstaj základní větve,je jich 8

Takhle to vypadalo 16.března :::

Old Post 21-03-2006 v 06:55 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 43

Začínám mít pocit že trpim samomluvou,ale neva,kytky se maj čile k světu,ale v řízkovně se dějou podivnosti,jeden ze řízků kvete,i když byl odebranej z kytek ještě hluboce v růstu a světlo v řízkovně jede 18/6,nevěřil jsem svejm okám,ale je to tak,dodám i fota jak jen to bude možný

JAH

Moje 2.skriňa

Jen tak sám sobě k radosti
spisuji drobné blbosti
s formou se nenamáhám
ale blbosti jsou to dokonalé...

GET HIGH

Naposledy upravil STG 31-03-2006 v 17:44 PM

Old Post 29-03-2006 v 17:59 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 44

ten rizek mas ve skrini nebo v te tve (musim podotknout ze to sbastlil vcelku "slusne") matkarne?!? jestli ho mas nahore tak se nedivim ze ti zacal kvest(no ikdyz kytky si vybiraj kdy zacnou kvest(kdyz je jim dobre) a nevim jestli pro rizky zrovna plati...

Old Post 30-03-2006 v 07:15 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Obecné 7. den květu Příspěvek č. 45







Tak včera proběhlo pár změn,vytvořil jsem rám a výplet a začínám vyplétat SCrOG,počátky paliček jsou již zřetelně pozorovatelné
Akorát mě znervózňuje jedna z holek,nějako jí žloutnou čepele listů,týká se to jen těch horních,hledal jsem to tu,ale může to být hrozně moc věcí,ale nemyslim si že je to něčeho nedostatek.Jediný co mě napadá je,že jim postupem času dost ztvrdla hlína,zkoušel jsem promačkat květináč,ale o moc jsem to nezlepšil,mám nějak zakročit?Dělá mi to starosti,vzhledem k tomu že to jde od vrchu,bude to postihovat hlavně palice

1.Ona poškozená rostlinka
2.Detail postiženého listu
3.celkový pohled(v pravo dole je vidět světlejší děvčátko)
4.Co dodat,jsem borec
5.Kvetoucí řízky(nekvete jen jeden)
6.Řízkovna

Moje 2.skriňa

Jen tak sám sobě k radosti
spisuji drobné blbosti
s formou se nenamáhám
ale blbosti jsou to dokonalé...

GET HIGH

Naposledy upravil STG 02-04-2006 v 09:12 AM

Old Post 31-03-2006 v 18:07 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Instruktor
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Instruktor - 77% PěstitelskáKarma uživatele THC-Instruktor - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 46

Ja si myslim, ze by si mal znizit vlhkost, ked uz sa ti zacinaju ukazovat kvety...Inac nieco podobne mam aj ja ale mozno aj trochu horsie... Zatial som to nijako neriesil, ale vyzera to na nedostatok P...

Moj 1. INDOOR - sklizeno !!
"COOLTUBE" - lacno a rychlo
Indoor model v kvete - rozoznate to ?

Old Post 01-04-2006 v 21:58 PM
THC-Instruktor je offline   Profil uživatele THC-Instruktor   Find more posts by THC-Instruktor   Foto galerie člena THC-Instruktor   Click here to Send THC-Instruktor a Private Message   Add THC-Instruktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Upozornění Příspěvek č. 47

Dneska jsem našel 2 hermouše
1 skunk red hair, 1 mazar a mám podezření že se vyklube i z 2.ho red hairu,zatraceně!!!!

Moje 2.skriňa

Jen tak sám sobě k radosti
spisuji drobné blbosti
s formou se nenamáhám
ale blbosti jsou to dokonalé...

GET HIGH

Old Post 02-04-2006 v 09:16 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Upozornění jen tak pro ilustraci: Příspěvek č. 48



Skunk red hair

Moje 2.skriňa

Jen tak sám sobě k radosti
spisuji drobné blbosti
s formou se nenamáhám
ale blbosti jsou to dokonalé...

GET HIGH

Old Post 02-04-2006 v 09:17 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2020 - Moje 2. selekce - 42 odpovědí
22-07-2018 - Moje 1. selekce - 45 odpovědí
25-12-2010 - Moje skrinka - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9704470 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív