Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Č A J
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 49

frisbeeman: teda nevim jestli podobný jako po hulení...ale rozhodně to s tebou něco provede. mě to většinou otevře oči takovym dobrym zpusobem.

my first time

Old Post 05-02-2006 v 21:48 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 50

Frisbeeman: jj ten jednou se mnou pekne zamaval .

Taky se mnou parkrat zamavalo mate. stalo se vam to nekdy?

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 05-02-2006 v 22:37 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lááá...
Nový Člen

Karma uživatele Lááá... - 22% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 51

Ja mam s Pu-erhem taky sve zkusenosti: zalili jsme ho celkem dost v termosce, luhoval se celou noc...kdyz jsme to ve dvou vypili, byl to fikot. Zcasti to mozna huleni pripominalo, ale bylo to vic barevnejsi
Pu-erh je vyborny se smetanou, zkuste to!
Jinak prednost davam cajum typu Darjeeling...mnamka.

"Kdyby byl lidský tak jednoduchý, že bychom mu rozumněli, byli bychom tak hloupí, že bychom mu stejně nerozumněli."

Old Post 06-02-2006 v 08:58 AM
Lááá... je offline   Profil uživatele Lááá...   Find more posts by Lááá...   Foto galerie člena Lááá...     Add Lááá... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 52

2 yavar: 6-7 konviček? To je hooodně čaje... kolik je obsah jedný konvičky?

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 09-02-2006 v 12:06 PM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kačer
Stálý Člen

Karma uživatele Kačer - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 37  

Pohodička Příspěvek č. 53

Čaj->Jediná tekutina která se vyrovná vychlazenýmu pivu.

Od té doby co máme rychlovarnou konvici si vždycky uvařím do 1,5l megahrnku nějakej pytlíkáč....černej nebo zelenej s citronovou příchutí...od Pikviku.... kdybych vařil v takovém objemu sypané tak bych se nedoplatil.

Jinak za kvalitníma čajema chodím do čajovny už jenom kvůli té atmosféry. A zamozřejmě mám doma základní sypané čaje. china gunpowder(kombinuju s vlastní mátou) assam, maté, rize...

Můj 1. Indoor 2x23 úsporky 1.kolo BYL chlap

Kytka se nemusí ani sklidit ,aby člověka učinila šťastným

Old Post 10-02-2006 v 22:17 PM
Kačer je offline   Profil uživatele Kačer   Find more posts by Kačer   Foto galerie člena Kačer   Click here to Send Kačer a Private Message   Add Kačer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Ruahine
...Pak mám rád oolongy, které připravuji metodou kung-fu (varianta osamělý piják) Při tomto způsobu přípravy lze z nejkvalitnějších sort dostat i víc než 10 nálevů.


zdar, tak nam o tom kung-fu nieco napis. ale presne, co pouzivas, ako, aku teplotu vody, aku vodu, ako dlho luhovat, atd rad vyskusam nieco nove

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 11-02-2006 v 00:22 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 55

Ruahine: Dikec, prave na ten equipment som bol zvedavy Ja som sice fanda skor japonskych zelenych, ale obcas ma pochyti chut na nieco prijemne vonave, Nejaky kvetovy Darjeeling, alebo nedavno som mal cinsky zeleny "Spomienka na velkeho cajoveho krala", no a este mi tu stoji pol plechovky oolongu Vodnej Vily, a neviem co s tym - tak diky za tip

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 11-02-2006 v 13:57 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
warior
Stálý Člen

Karma uživatele warior - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 56

na to jsem se chtěl právě zeptat,nemáte někdo zkušenosti s kouřením čaje??? má to nějaké účinky??? díky za odpovědi

indica veritas.
hulim tedy jsem.

Old Post 14-03-2006 v 22:12 PM
warior je offline   Profil uživatele warior   Find more posts by warior   Foto galerie člena warior   Click here to Send warior a Private Message   Add warior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Artush
Nový Člen

Karma uživatele Artush - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 57

neni spatny maly budha...byl sem poi tom tak shnily ze sem se ani neognul po ovladac...

Old Post 15-03-2006 v 17:09 PM
Artush je offline   Profil uživatele Artush   Find more posts by Artush   Foto galerie člena Artush   Click here to Send Artush a Private Message   Add Artush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Kouření čaje-bez účinku,ale sranda Příspěvek č. 58

No já čaj nepiji.
Jaksik ho nemusím, některé mi nechutnají.
Ale když jsem v nějaké čajce nebo tak, tak si čaj dám, páč tam mají takové luxusnější a ty mají něco do sebe.
Ale prostě když jsem doma, tak si dám raději nějaké pití z Makra za 3 Kč místo čaje.
Doma piju čaj jenom když jsem nemocný, nebo když nic jiného není. Většinou ještě zkusím mlíko, ale z toho se nikdo moc nenapije a tak se vrhnu na čaj !

Old Post 15-03-2006 v 18:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budeh
Stálý Člen

Karma uživatele Budeh - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 42  

čaje Příspěvek č. 59

Čajová kultura se v čr masově začala vytvářet kolem roku 1997 a spíš později.Určitě zde byli lidé se vztahem k čaji a jeho kultůře a však boom začal až vznikem čajoven a tím alternativou pro mládež. V prvopočátku do čajovny chodily lidé do 25let , dnes najdeme po čajovnách vysedávat lidi všeho věku. Osobně si myslím, že čajovny v čr jsou na vysoké úrovni a v některých z nich najdete opravdu výjmečné čaje za přijatelné ceny. Osobně jsem z ostravy a můžu doporučit několik čajoven, máme jich tu požehnaně. Některé lidi co pracují jako čajaři nebo dýmkaři znám a musím říct že nedají dopustit na kombinaci čaj a brčko. Jsou f poho.

Old Post 16-03-2006 v 09:13 AM
Budeh je offline   Profil uživatele Budeh   Find more posts by Budeh   Foto galerie člena Budeh   Click here to Send Budeh a Private Message   Add Budeh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 60

Nejlepší kombinace pro chvíle pohody:
1, Brčko
2, Čaj - Formosa Tung Ting, Tie Guan Yin Superior
3, Vodní dýmka

...a pak už mě nic nerozhází...ani zprávy na Nově...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 16-03-2006 v 18:43 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 61

moje best tea:Vodni víla/olong z paradni chuti po ranu fajn/
Tuareg/po brcku/,a Rizze v jakekoliv dobre cajovne.Cˇaji Zdar

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 20-03-2006 v 15:56 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 62

cau neznate neaky dobry recept na povzbudive caje?par typu sem tu nasel ale slysel sem o varenem darjellingu s mlekem a neakym korenim a ze to pry hodne nakopne

Old Post 02-04-2006 v 19:27 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 63

na take nieco je darjeeling skoda, ten je vynimocny prave svojou delikatnou vonou. na taketo nieco staci uplne obzcajny cierny caj. ak uz nieco 'znackovejsie' tak potom Qi-Men(Keemun).

Este ma tak napada, ze dobre 'nakopavadlo' je japonsky caj Gyokuro - jedna sa o velmi kvalitny druh zeleneho caju.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 02-04-2006 v 23:12 PM

Old Post 02-04-2006 v 20:55 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 64

inf3cti: souhlasím, ne nadarmo se říká, že darjeeling je šampaňské mezi čaji

Old Post 02-04-2006 v 23:03 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7070030 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív