Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od dame mrda?
zdarec lidi mam dotas konecky listu jsou zahle dolu co stim?

presne to iste mam na jednej tiež ale iba na jednom poschodí .???

Old Post 31-07-2005 v 19:44 PM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

help Příspěvek č. 34

Chlopy a ďoučata please help......................moje kyti ma cosi......listky (začínalo to na dolních a postupuje to po patrech pozvolna nahoru) od špičky pomalu hnědnou a schnou. Od začátku jsem hnojil plnou dávkou K.Start ale nezdalo se že by ji to vadilo, snad to bude tim přelitim. Znate to? poraditemi? snažně vás prosím bo to je jediná kytka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 10-08-2005 v 16:31 PM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dame mrda?
Stálý Člen

Karma uživatele dame mrda? - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 35

to hal9000:

jo tak to muze byt zrovna tim prelitim kdyz se ti drzi voda v misce pod kvetinacem tak mas moc vlhkou pudu a zacinaji ti hnit koreny to pak zapricini usychani a pote umirani listovi musis to nechat vyschnout mel jsem podobny problem a nechal sem to vyschnout,misku s vodou vylit a nechat alespon 4 dny bez vody a pak zalivat formou prolivani.Uz se to tu nekde resilo.Koreny musi mit vzduch pro rust tagze pozor na preliti!!
Zkusit prstem do hloubky asi tak 3 cm a jak se ti puda bude lepit na prst tak je to fpoho kdez se ti nenalepi tak je to treba zalit.Tag pestu zdr

Old Post 13-08-2005 v 13:44 PM
dame mrda? je offline   Profil uživatele dame mrda?   Find more posts by dame mrda?   Foto galerie člena dame mrda?   Click here to Send dame mrda? a Private Message   Add dame mrda? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 36


Mohl by mi nekdo poradit, na listech se mi objevuji nejdriv takove "kovove" skvrny, lip to asi nepopisu, pak list zloutne a zahy umira. Prikladam foto. Jestli nekdo vite tak mi poradte. Pestuju v hline, hnojivo Kristalon (jahoda), obcas tam davam univerzál A-Z. Dik

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 05-09-2005 v 19:34 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepisto
Nový Člen

Karma uživatele Pepisto - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 37

Ahoj lidičky TRápí mě Plísen na paličkách ale i stonek někde.Pak to místo uplě uschne,nevíte čím to je????plísen se snžím odělit už v zárodku,ale zachvilku už mi tam nic nezbyde :-(

Old Post 18-09-2005 v 23:00 PM
Pepisto je offline   Profil uživatele Pepisto   Find more posts by Pepisto   Foto galerie člena Pepisto   Click here to Send Pepisto a Private Message   Add Pepisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Zdravim....kytky 4 (2x LP + 2x HNL), Jsou to rezy 20 dni v kokosu na 18/6, prvnich 5 dni tam byl halogrn 50w ale ted 150 SON-T pro. Kytky maji po 20 dnech 6 pater, 2x strizene. Ze zacatku jsem mel nejspis malo DUSIKu, kterej us maji. Novy listy sou krasne a zrdave, stere listy suche zlute od kraje a nepokracuje to. Trapi me velikost kytek. Maji 20 cm a 6 pater a ZDÁ SE MĚ, ŽE NEROSTOU..... podle me jim us nic nechybi. Mam jeste cekat jestli nahodi rychlost nebo nejakou chemii pouzit? Mam vsechno AH krome Root ..... . dík harmonogram zalivky:
H20.................AH..................H2O...................AH..................H2O.............ENZIMY....................H2O..... ...........AH.................H2O................AH.............H2O........ENZIMY .......POLOVICNI DAVKA NEZ JE UVEDENA NA HYDROPONII. ccoz ja nemam. Dik

Naposledy upravil 05-01-2006 v 09:02 AM

Old Post 04-01-2006 v 11:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

POMOZTE PROSIM....ZASTAVIL SE MI RŮST............POMOZTE PROSÍM viz. predposledni thread...DEKUJI

Old Post 05-01-2006 v 09:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zukzu
Stálý Člen

Karma uživatele Zukzu - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zukzu - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 40

Cuzz zkusil bych je ted chvili nestipat a nechat nabrat sil... zmer ph a teplotu. Kdyz je 2x zalejes odstatou vodou tak jim to urcite neuskodi...
btw:pokud budes mit ph treba 5 tak se nedivim ze davaji stopadko

Old Post 08-02-2006 v 23:01 PM
Zukzu je offline   Profil uživatele Zukzu   Find more posts by Zukzu   Foto galerie člena Zukzu   Click here to Send Zukzu a Private Message   Add Zukzu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leah
Stálý Člen

Karma uživatele Leah - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 41

Zdravim!
Takze nekdy v 9 mesici minuleho roku sem sprovoznil indoorek 70W ale moc se mi nedarilo pac mi to serali slivusky napadli mi kitky jeste kdys bili hodne mali takze sem to nemoh ani postrikat, nebo jo? no ale nemam rad moc chemii na kitkach tak sem se chtel zeptat jestli nemaj tyto zrave mrzky nejakeho prirozeneho nepritele?popripade nejakej spusob jak se jich zbavit tak aby to mladim kitkam neublizilo.. popripade jak predejdu tomu aby se tam ty mrsky dostali?nejake info uz mam precteny ale nejak mne to neuspokojilo tak bich rad trosku podebatil protoze se chystam zas rozjet indoorek ale vaham jestli zas uroda neprijde na zmar...

Old Post 01-03-2006 v 08:16 AM
Leah je offline   Profil uživatele Leah   Find more posts by Leah   Foto galerie člena Leah   Click here to Send Leah a Private Message   Add Leah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leah
Stálý Člen

Karma uživatele Leah - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Leah
Zdravim!
Takze nekdy v 9 mesici minuleho roku sem sprovoznil indoorek 70W ale moc se mi nedarilo pac mi to serali slivusky napadli mi kitky jeste kdys bili hodne mali takze sem to nemoh ani postrikat, nebo jo? no ale nemam rad moc chemii na kitkach tak sem se chtel zeptat jestli nemaj tyto zrave mrzky nejakeho prirozeneho nepritele?popripade nejakej spusob jak se jich zbavit tak aby to mladim kitkam neublizilo.. popripade jak predejdu tomu aby se tam ty mrsky dostali?nejake info uz mam precteny ale nejak mne to neuspokojilo tak bich rad trosku podebatil protoze se chystam zas rozjet indoorek ale vaham jestli zas uroda neprijde na zmar...

kamenuju se sam =o/

Old Post 08-03-2006 v 14:08 PM
Leah je offline   Profil uživatele Leah   Find more posts by Leah   Foto galerie člena Leah   Click here to Send Leah a Private Message   Add Leah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym27
Nový Člen

Karma uživatele anonym27 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 9  

Dotaz listy Příspěvek č. 43

mám sazenicku asi patnáct čísel velkou a má zkrabacené listy co s ní mám dělat

Old Post 10-03-2006 v 12:07 PM
anonym27 je offline   Profil uživatele anonym27   Find more posts by anonym27   Foto galerie člena anonym27   Click here to Send anonym27 a Private Message   Add anonym27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leah
Stálý Člen

Karma uživatele Leah - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 44

co ze ma?helpl bych ti ale nerozumim reci tviho kmene =)

Old Post 10-03-2006 v 15:34 PM
Leah je offline   Profil uživatele Leah   Find more posts by Leah   Foto galerie člena Leah   Click here to Send Leah a Private Message   Add Leah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elektrikar
Stálý Člen

Karma uživatele elektrikar - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 45

potreboval bych pomoct,u kyticek mi pomalu od okraju zloutnou a usychaji listy,vzdy dolni patra,uz jako malicky.
zatim svitim zarivkama a jeste jsem nehnojil,substrat uz byl o hnojivo obohacen

Old Post 11-03-2006 v 16:55 PM
elektrikar je offline   Profil uživatele elektrikar   Find more posts by elektrikar   Foto galerie člena elektrikar   Click here to Send elektrikar a Private Message   Add elektrikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawi
Nový Člen

Karma uživatele dawi - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 46




kdo mi prosim poradi co je tyhle kytce? dostal jsem 2 rizky asi tak pred 5ti dny. tenhle sel rychle doprdele. druhej se zatim drzi ale symptomy zacinaj byt stejny. maly zkrouceny listy od kraju zloutnouci, nekde uz uplne sesychaj. hnojil jsem krystalonem. byly pod vrskem z PET lahve. dekuju za kazdou radu

Old Post 12-03-2006 v 16:25 PM
dawi je offline   Profil uživatele dawi   Find more posts by dawi   Foto galerie člena dawi   Click here to Send dawi a Private Message   Add dawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawi
Nový Člen

Karma uživatele dawi - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 47


jeste neco...

Old Post 12-03-2006 v 21:45 PM
dawi je offline   Profil uživatele dawi   Find more posts by dawi   Foto galerie člena dawi   Click here to Send dawi a Private Message   Add dawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dame mrda?
Stálý Člen

Karma uživatele dame mrda? - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 119  

Nemoc?nebo co ji chudine chybi? Příspěvek č. 48



Cau dam tu fotky moji kiti a jestli tu nekdo bude kdo mi poradi tak ma u me k+ viz info posledni prispevek na http://grower.cz/forum/showthread.p...37&pagenumber=2
Dik a cau

To takhle brzo po ranku dam si prda ze skanku!!! A rozjed si kazdy novy den.

By me:
Koreny prorostly kvetinac:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=19037

150W Halogen:
http://grower.cz/forum/showthread.p...28&highlight=15

New Case:
http://grower.cz/forum/showthread.p...&threadid=17786

Naposledy upravil dame mrda? 17-03-2006 v 07:02 AM

Old Post 16-03-2006 v 10:45 AM
dame mrda? je offline   Profil uživatele dame mrda?   Find more posts by dame mrda?   Foto galerie člena dame mrda?   Click here to Send dame mrda? a Private Message   Add dame mrda? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9899930 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív