Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Č A J
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Hefe
Nový Člen

Karma uživatele Hefe - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 13 

Obecné čaj Příspěvek č. 33

Jestli máš zájem o čaj měl bys zajít do čajovny a tam si vybrat. Je spousta druhů čajů a každý má trochu jiné účinky. Někomu (např.mě) vyhovuje zelenej čaj, ale někdo ho nesnáší. Čaj si tudíž asi musíš vybrat sám. Pro začátek zkus China Gunpowder...

Old Post 02-03-2003 v 10:45 AM
Hefe je offline   Profil uživatele Hefe   Find more posts by Hefe   Foto galerie člena Hefe   Click here to Send Hefe a Private Message   Add Hefe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 34

HKORíík

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 02-03-2003 v 11:27 AM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 35

JJ, gunpowder ye gunpowder, ale dneska uz ho nemuzu, je mi z nej strasne blivno, max. hodne slabej nalev nebo mixik s nakym ceylonem a salepem. Ale ted si pochutnavam na pueru, mate taky neni k zahozeni, ale the best je Gyokuro...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 03-03-2003 v 00:35 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 36

Ja rad caje od znacky AHMAD - early grey, english breakfest, darjeeling, ceylon, atd...


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 15-12-2005 v 19:39 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 37

nejrasi piju zelenej. kdyz jsem ho zacinal pit, tak jsem se po par salcich byl schopny treba ucit skoro celou noc, takovy prirodni speed clovek mu ale musi prijit na chut. vetsine lidem ze zacatku nechutna ale ja na nej nedam ani omylem dopustit! jinac kupuju samozrejme sypany... Jo, a navic skvele detoxikuje organismus od vsech sracek a posiluje telo i mysl! fakt doporucuju!!!

Old Post 15-12-2005 v 21:36 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 38

TeĎ jsem si sehnal HUANG JIN GUI.Dává kolem šesti nálevů.Výborná jemná chuŤ.Je to zelenější typ oolongu.Koupil jsem si také keemun MAO FENG ale bohužel jsem ho ještě nezkoušel.
Jinak mé oblíbené: Assam Brahmapotra, Yogi, Le Touareg a sqjelý jasmínový čaj.Mimochodem některý druh jasmínu má halucinogenní účinky viz tady.
Jinak kupuju sypaný většinou v čajovně.A mám radši zelený čaj.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 28-12-2005 v 20:13 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

masoqusita: tak bacha na hafany z porcelánu Můj poslední kup v čajovně je zelený vícenálev Mao Jian - zajímavá chuť; při prvním napití se ihned vysuší ústa.

Old Post 28-12-2005 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 40

Tak dnes jsem si domů přinesl pu erh palace grade z čínského Yunnanu. Černý čajík. Všude píší že chutná zemitě. A tu hlínu z toho fakt cejtim . Je to ale taková příjemná chuŤ, jemná. Právě ho dopíjím, ale bude z něj ještě jeden nálev.
To nikdo z Vás není blázen do čajů? Je mi líto že je v tomto threadu celkem pusto.

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 09-01-2006 v 17:05 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 41

Teď si připravuju litrový nálev Lapacha, příjemný, chutný čajík. Sestřička mi na Vánoce koupila Darjeeling 1 flush, který mi taky velice lahodí. Mému emku občas čaje nedělají dobře na žaludek...

Máte podobný problém? Já sem nikdy nic podobného nepocítil. Asi je to individuální...

Kde je čaj, tam je i naděje
Sir Arthur Pinero

Old Post 09-01-2006 v 17:47 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masoquista
Stálý Člen

Karma uživatele masoquista - 68% PěstitelskáKarma uživatele masoquista - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od steve
Mému emku občas čaje nedělají dobře na žaludek...

Máte podobný problém? Já sem nikdy nic podobného nepocítil. Asi je to individuální...

Kde je čaj, tam je i naděje
Sir Arthur Pinero


Když si dám čaj ráno jen tak na lačno, asi půl hodiny břicho bolí a proto ráno čaj nepiju.Kdybych měl ráno čas se nasnídat a pak si udělat si čaj tak by to bylo ok.Ale přes den, když něco pojím, tak problémy žádný i při velké konzumaci čaje.Doufám že jsem odpověděl na otázku protože nevim co je emko.?

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast!out05 out06 out07

Old Post 09-01-2006 v 17:53 PM
masoquista je offline   Profil uživatele masoquista   Find more posts by masoquista   Foto galerie člena masoquista   Click here to Send masoquista a Private Message   Add masoquista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od masoquista


Když si dám čaj ráno jen tak na lačno, asi půl hodiny břicho bolí a proto ráno čaj nepiju.Kdybych měl ráno čas se nasnídat a pak si udělat si čaj tak by to bylo ok.Ale přes den, když něco pojím, tak problémy žádný i při velké konzumaci čaje.Doufám že jsem odpověděl na otázku protože nevim co je emko.?




Emko znamená matka. Tečko znamená otec. Převzato z filmu Mechanický pomeranč

Jo na lačno to asi není pro tělo moc fér.


bye

Old Post 09-01-2006 v 18:10 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thalos
Stálý Člen

Karma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% PěstitelskáKarma uživatele thalos - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 44

moje nejoblibenejsi caje: gunpowder & puerh & mate

caj piju rad, a kdyz tak poradne (min litrik

mam takovy dotaz na cajove odborniky:
na napr zelene caje ma byt voda 80°C - je lepsi privest vodu do varu & nechat vychladnout, nebo ji nenechat zavrit??

Old Post 09-01-2006 v 22:46 PM
thalos je offline   Profil uživatele thalos   Find more posts by thalos   Foto galerie člena thalos   Click here to Send thalos a Private Message   Add thalos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

ja mam nejdradsi draci studnu, ted ji zrovna popijim
rekl bych, ze je lepsi vodu prevarit, ale kdyz se nalejva, tak by se nemela moc karbovat, takze lejt po stene.
litrik caje a par brcek, je urcite zaruka peknyho vecera

to masoquista: pu erh sem kostoval jenom jednou a stacilo mi to, asi sem udelal moc silnej nalev... zema chut proti tomudle byl cajicek, ale prej je to dobrej after alcohol

Naposledy upravil 09-01-2006 v 23:40 PM

Old Post 09-01-2006 v 23:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thomas3711
Nový Člen

Karma uživatele thomas3711 - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 46

Joooo ... no ja milujem caj ... pijem ho kazdy den, dost casto ... jednoducho mnam.

Nedavno som objavil taky zvlastny caj (teda mozno nie je az taky zvlastny, ale pre mna bol). Je to caj s prichutou Rooibos a Ginger. Vraj take piju v Keni. Zaujimave a aromaticke. Skuste.

Old Post 10-01-2006 v 00:27 AM
thomas3711 je offline   Profil uživatele thomas3711   Find more posts by thomas3711   Foto galerie člena thomas3711   Click here to Send thomas3711 a Private Message   Add thomas3711 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 47

Vodu převařit, pak schladit. Na některé zelené lepší začít i na 60°C (hlavně v zhongu).. důležité i experimentovat :-)

Čaj spouští sekreci trávících šťáva, což IMHO nemusí být někdy na prázdný žaludek příjemný..

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 10-01-2006 v 18:46 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 48

aaah,konečně sem našel čajový thread! já osobně úplně nejwíc "žeru" Irish cream s mlíčkem (i bez ganji), který právě popíjím
Dotaz pro všechny: Máte někdo zkušenosti s "vypatlávacími čajíky"?
Kdosi někde psal,že Puer po 6-7 hrničcích (litrech?) vyrábí podobný stavy jako po hulení...

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 05-02-2006 v 21:41 PM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0882730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív