Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak Moc HulÍte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 17

2kotlis: Když si zapálím žraloka tak pokud to sním nějak nehrotím tak nějaký známky ůnavy moc o něm nepociťuju (leda že je 5 ráno a už toho bylo MOC ) takže v klídku, zatímco pokud je to nějaký vyloženě šé zelí (to je ee) tka mě připadá že mě spíš hodí do kopru než aby mě zhulilo, proto radši pálim ověčený zelí.. (jak říká kámoš, pokud to má jméno, sem s tím )

[size=1]

Old Post 05-02-2006 v 10:45 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 18

praxer: no to je možná ono,páč sem videl nekde jak oni obírají kytku este jak je v kvetinaci a hazou to do pytle od susicky na ovoce, takové ty křížaly z toho lezou no a pak to rozeserou a hulí...no jó,ty wéé,už to mám..next harvest to budu delat po afroamericku,hehe

wad:myslím že ty kvylity šly hodně nahoru i u zelí co bylo kdysi šit..ruzné hnoje používá skoro každý, takže ono už to vlastně není příroda ale chemie..už skoro nehulíš,prakticky fetuješ.ale zase třeba jaké potraviny nejsou dneska stříkané těmadle sračkama,že??

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 05-02-2006 v 11:09 AM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

kotlis :

jsem to ale chytrá hlava že?
znáš takovou tu ikonku vpravo? (karma :-)

Old Post 05-02-2006 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 20

praxer:no,vlastně sem tu asi druhý den a moje znalost ikonek vpravo je mizivá takže jestli máš něco jako vysvětlení,byl bych rád..

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 05-02-2006 v 11:52 AM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 21

Mate tu Ameriku pekne pod palcem.
Jinak dodam:
Regs, shwag (regular/ dalo by se prirovnat slame): Vetsinou Jamaica(spis hnedo cervene, protoze to susej na hromadach ktere se otacej vydlema, jako slamu, a slunce vyzari zelen chlorofylovou) nebo Mexico (Spise zelene) ale i jina Jizni Amerika (obcas), tak nebo tak pulku s toho vetsinou je, presne jak receno, stonky a seminka, Je to pressovani kvuli dovozu. Jinak ale Jamaica byla vetsinou nejlepsi, dokud se nebyevily->
Na ulici gram klidne za 10$ (akorat na blunta), od znamejch 3.5 g tak za 20$, a urcite min stonku a semen.

Mids,(medium/ dalo by se srovnat dobre vypestovane a ususene venkovce): vyskytlo se v mestech tak pred par letma, ale venkovane urcite uz pestujou hulo teto skupiny od kdovi, zelene palicky z tak 1-3 seminkama na gram. Neco prichazi z venkova neco z od chtrejsich Mexicanu co maj radi vysi ceny za stejnou vahu (logicky kvuli pasovani).
30 - 40 $ za 3.5g

A pak samozrejme:
Skunk, Cryp, Shizznit, Chronic, Cryptonic, Kind Bud, A spostu jinejch podle kraji. (PROSTE SKUNK): Tak jednou do mesice je na uroven Ceska, jinak proste neni American co mi nerekl ze huleni je tu tak dva krat tak silne jako ve statech, a to jsou urodily hulici. Cenova relace 50 $ za "eighth"="3.5 g" 20 $ za g, a 350 $ za" Ounce" = "28 g" (technicky ounce je 28.5, ale na to kazdej s**e), a "pound/ lb." stoji od 3.800$ - 4.400$ ale to pozdni jenom kdys je to skunk "skoro" tak dobrej jako Ceske modeli. Samozrejme smela existujou neuveritelne, ale tohle jsou prumerne celo narodni ceny ktere se moc nemenej/ alespon ne za posledich 7 let.
Jenom bohate jsi balej blunty z skunku, anebo na oslavi, a bez flitru.
A nevadi jim to , naopak muzou bejt uplne na mar a jeste jsi ubalit dalsiho, z filtrem je to o hodne tesi. Kazdej jsme asi nejakej.

Jinak ja hulim porad (teda pokud nespim/ stydim se za presnej pocet), a uz jsem z toho jsem pekne blba, ale asi jeste ne dost aby jsem prestala, Protoze jsem holka tak budu muset prestat a pak omezit pozdeji v zivote tak to moc neresim. Hlavne doktory (psycho) mi stvou pres tri druhy prasku uz peknejch par let. Konecne jsem pres leto prestala brat posledni z nich (takove veci se musej pomalu a pres cas), a ted uz jenom hulim. Jsem to ja a priroda a ne nejakej syntetickej oblbovak.
Jeste jenom dodam ze od leta take nemam ani jeden vykyv jako jsem myvala kdys jsem ti prasky brala coz dodava pravdu teorii ze prasky jenom lecej zavislost a vedlejsi ucinky jinejch prasku. Vlastne ze me Psychologie udelala blazna, aby me mohli lecit. Ale to nevadi, protoze ja jsem ji od te doby skoro vystudovala ( a konecne se muzu vratit do oblasti biochem), a tema studiema jsem prisla na vlastni nazor, ze az na par jedincu co chtej opravdu lecit, tak vetsinu psychologu jsou vic zakomplexovani nez ostatni lide (hlavne z pocatku skolstvi), ale proto tomu vsemu tak dobre rozumej.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 05-02-2006 v 17:01 PM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 22

u4eea:jou jou, dáma nám natřela!!!!
krááásně, hele tys v te americe asi byla,co??pověz ještrě něco, nakou historku nebo tak..v hlavní roli zkuření negři,to bych si přál..jo a je pravda že po večerech na každém rohu stojí klučina s crackem a tak??ty jo chtel bych to zazit aspon na tyden!!!

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 05-02-2006 v 17:33 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 23

no s tou tolerancí to není až tak žhavé. spíš bych se přihláněl k názoru, že se v tom stavu už člověk lépe orientuje. možná tam slabá tolerance je, ale rozhodně se to nedá přirovnat k alkoholu

Old Post 05-02-2006 v 17:48 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 24

Kdyz se mi zachce a kdy je vubec co

Old Post 05-02-2006 v 17:49 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 25

engaren:myslim že je to tak..vidíš začínající huliče jak je zboří jedno sklo a dělají neskutečné píčoviny..i když my třeba po brku občas taky děláme píčoviny..snažíme se s kámošem repovat a jako texty v klidu, beat od premiera,že to pujde samo a tak sme zašli na brčko..tak se stehujem ke kompu,pouštíme beat a jedem..asi po patem řadku sem se přistih, že mi sice slova trefujou skvěle do rytmu ale vůbec nedávají smysl..prostě se mi to asi nak nechtelo cist a tak sem podvedome freestyloval ale vlastně nefreestyloval.no to je fuk.

kazdopadne dalsi vec co na americe a jejich obyvatelich nechapu je schopnost se nahulený plnohodnotně věnovat práci, všemu,repovat snad ještě líp než zastřízliva..a tím získávat v tom daném oboru větší jistotu..jooo zkušenosti vládnou......

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 05-02-2006 v 17:58 PM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 26

Mno....já hulim vždycky většinou do pohody, prostě tak ňák ať jako vim, co se kolem mě eště děje, ale je pravda,že někdy to úplně nevychytám, ale ani těmhle "přehnanějším" stávkům se nebráním jo a občas se taky stane, že kámoši hulí dál a já sem fakt rozhodnutej, že už si nedám, ale jakmile to dojde ke mě, tak jen pokorně a mlčky dávám dalšího prda...hold nemám to srdce odmítnout, no

Old Post 05-02-2006 v 19:20 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špek_Ulant
Nový Člen

Karma uživatele Špek_Ulant - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 27

treba to menit ja napr. ked dlhsie hulim ten samy model telo si na to zvykne
teda suhlasim s highmat-om ale ked do toho zarezem nieco ine tak s deje co sa ma a stav si v tom clovek najde aky potrebuje

ps. niekedy menej je viac....

Old Post 05-02-2006 v 21:36 PM
Špek_Ulant je offline   Profil uživatele Špek_Ulant   Find more posts by Špek_Ulant   Foto galerie člena Špek_Ulant   Click here to Send Špek_Ulant a Private Message   Add Špek_Ulant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack_Herer
Prof.Šluk

Karma uživatele Jack_Herer - 29% PěstitelskáKarma uživatele Jack_Herer - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 28

Hulim MOC a FURT

Old Post 05-02-2006 v 23:38 PM
Jack_Herer je offline   Profil uživatele Jack_Herer   Find more posts by Jack_Herer   Foto galerie člena Jack_Herer   Click here to Send Jack_Herer a Private Message   Add Jack_Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cocoNut
Stálý Člen

Karma uživatele cocoNut - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 29

kazdy den , minimalne raz ! ale aj 3 krat sa dakedy stane rano poobede vecer

Old Post 06-02-2006 v 08:44 AM
cocoNut je offline   Profil uživatele cocoNut   Find more posts by cocoNut   Foto galerie člena cocoNut   Click here to Send cocoNut a Private Message   Add cocoNut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 30

ja hulim moc. kdyz palite jeden model delsi dobu, tak potom min skuřuje, to je urcite pravda. ale zkuste si dat z toho samyho modelu bong a da to uplne jinak... nechapu proc ale je to tak

Old Post 06-02-2006 v 11:52 AM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 31

Zdarec no mi spiš někdy připada že jak si dam mín tak sem skuřenej víc Ikdyš často jedu hafo co jde ale pak to jsou už vic takové ty duchovní stavy člověk není už tak heppy ale sem s toho tak trochu odjebaný bere spaní zasekavam se atd. Ale kdyš dam tak 2prdy tak negdy nejde ani hubu zavřit jak sem hychlamaný ale hulim rači tak vždycky trochu s přestavkama op den... ne každy den aby si na to tělo moc nezvykalo a vždy moh byt skuřený jaxsvina!!!!

Old Post 06-02-2006 v 14:25 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotlis
Stálý Člen

Karma uživatele kotlis - 31% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 32

zizik:tak s tim mam skusenost...hehehe

ŽERU TO LÉÉÉÉÉTÓÓÓ

Old Post 07-02-2006 v 07:44 AM
kotlis je offline   Profil uživatele kotlis   Find more posts by kotlis   Foto galerie člena kotlis   Click here to Send kotlis a Private Message   Add kotlis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2013 - Jak balíte? - 6 odpovědí
07-09-2009 - Jak naučím mladou hulit? - 57 odpovědí
18-05-2012 - Jak hulite? - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0005370 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív