Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 49

8- kolko stojí transakcia prevedenia od teba na ich účet???

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 17-12-2005 v 18:29 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vilí-Zanej
Nový Člen

Karma uživatele Vilí-Zanej - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 50

vloni sem objednával u www.seedsdirect.to došlo to v poho. I výnos a kvalita byla v poho. Letos chci objednat zase u nich. Bral sem Outy...EarlyMisty, DurbanPoison a Hol.Hoop(od Nirvany). Letos je chci zas, ale na jejich stránkách(nyní www.seedboutique.com) mají u těchto modelů(kromě HH) uvedeno Indoor. Jasně že jsou to teoreticky Outy, ale mám obavu jestli se fakt jenom přepsali, nebo jestli jsou vyšlechtěný na In. Nevíte někdo jak je to??? Díky moc a někdy naskouřenou!!!

Old Post 13-01-2006 v 15:01 PM
Vilí-Zanej je offline   Profil uživatele Vilí-Zanej   Find more posts by Vilí-Zanej   Foto galerie člena Vilí-Zanej   Click here to Send Vilí-Zanej a Private Message   Add Vilí-Zanej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Vilí-Zanej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 51

Zdar, mam takovej dotaz na seedboutique.com
objednal jsem 2*10 semen od nirvany za 12.14EUR, poslali mi mailem potvrzeni kde je vsechno v poradku jen nerozumim jedne veci.

je tam:
**********
Sub-Total: €24.28EUR
Table Rate (Best Way): €2.75EUR
Total: €28.33EUR
**********

2*12.14=24.28EUR - to je dobre
Table Rate (Best Way): nevim co to je??
a Total by mel byt 27.03EUR??

a jeste jsem myslel ze tam bude 5EUR za dopravu, tak jak pisi ve FAQ, ale to tam vudec neni.

nemate s tim nekdo zkusenost? Dik moc a mejte se.

Old Post 19-01-2006 v 10:51 AM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 52

neeeee je to jinak
ten mail me poslali vcera kdyz jsem online objednal s tim ze ted budou cekat az jim poslu penize.
Ted jim chci poslat penize, jen nechapu:
a) proc je ten soucet blbe (to je me ale jedno protoze je to par korun)??
b) proc je tam Table Rate (Best Way): €2.75EUR??
c) mam k tomu jeste pridat 5EUR za postovne??

Nejradeji bych tam poslal 24.28 + 5 (semena + posta) = 29.28EUR
diky moc, zdar.

Old Post 19-01-2006 v 11:48 AM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 53

Uz je to pekna radka dni co byla ma zasilka seedboutique ztracena postou. Nebylo tolik casu abych se mohl jit na postu informovat ihned, a proto jsem take postu nastivil az dnes. Na poste jsem reklamoval svou ztratu zasilky a zadal o uhrazeni nebot obalka s penezi, jak uz bylo receno, byla posilana doporucene. Na poste mi bylo receno, ze si mou reklamaci musi nejdrive overit a ze do mesice se mi pripadne ozvou a skodu uhradi a to ve vysi 1200 Kc. Coz pro me bylo velice prijemnym zjistenim ! A take nadeji na znovu objednani seminek, protoze jsem uz nedoufal, ze sve penize nekdy uvidim !

Neposuzuji člověka podle toho, co získal, ale podle toho, co dal. Albert Einstein

Old Post 19-01-2006 v 12:35 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 54

wont: Zdravim co se tyce tveho problem tak Table Rate (best way) je v tomto pripade cena postovne. Ceny postovneho se s danou seedbankou lisi. Jinak penize se posilaji jen v papirovych bankovkach a proto nikdy ne "29.28 EUR" ale jen "30 EUR". Preju hodne stesti s objednavkou...

Neposuzuji člověka podle toho, co získal, ale podle toho, co dal. Albert Einstein

Old Post 19-01-2006 v 12:45 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 55

Zdar, vcera jsem dal na poštu obalku, do ktere jsem vlozil slozeny tvrdy papir, do ktereho jsem vlozil objednavku od seedboutique.com (prisla mailem po online objednani) a 30EUR. Za doporuceny dopis jsem zaplatil 50Kc a jak to dopadne napisu. Mejte se.

Old Post 20-01-2006 v 13:15 PM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 56

ZHODNOCENí:

18.1.2006 - online objednávka na webu seedboutique.com, obratem mi přišla emailem objednávka, kterou jsem si zkontroloval a vytiskl

19.1.2006 - doporučený dopis do Surrey-UK, ve kterým byla vytištěná objednávka a na bankovky zaokrouhlený počet Eur, to vše v přeloženém tvrdém papíru kvůli "utajení"

25.1.2006 - email od seedboutique.com, že obdrželi penize a poslali objednaná semena

30.1.2006 - ve schránce nenápadná bílá obálka s označením AirMail, na zadní straně adresa odesílatele (stejná jako ta na kterou jsem posílal peníze). Uvnitř dva originální pytlíky od Nirvany s objednanýma semenama + SKUNK#1 jako bonus. Semínka dobře chráněný proti rozmačkání v plastové liště.
EDIT: dnes jsem tu obálku vyhazoval a dívám se, jestli je papírová... není, je nějaká pevná... je sakra pevná... nejde roztrhnout... fakt nejde roztrhnout...

Závěr: jedinou výtku mám k tomu, že obálka byla vhozená ve schránce, tzn. že nebyla poslaná doporučeně, takže to mohla zbalit pošťačka, nebo to mohl někdo vzit ze schránky (což se u nás v domě děje). Jinak s rychlostí naprostá spokojenost. Ostatním přeji hóóóódně štěstí! Zdar.

Naposledy upravil wont 01-02-2006 v 07:53 AM

Old Post 30-01-2006 v 12:15 PM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KURKA
Nový Člen

Karma uživatele KURKA - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 57

ZHODNOCENI
17.1.2006-online objednavka,poslan doporuceny dopis se 146 eur
30.1.2006-nic,ani e-mail,ani semena
SEEDS BOUTIQE
Dnes jsem tam psal co se deje.Pak dam vedet jak to dopadlo.

Naposledy upravil KURKA 30-01-2006 v 14:31 PM

Old Post 30-01-2006 v 14:07 PM
KURKA je offline   Profil uživatele KURKA   Find more posts by KURKA   Foto galerie člena KURKA   Click here to Send KURKA a Private Message   Add KURKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 58

neobjednavajte cez tutu seedbanku .... mne to sakra s nou nevyslo .... total shit ...http://www.cannabis-seeds.co.uk/

Peace

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 31-01-2006 v 09:13 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GREEN
Nový Člen

Karma uživatele MR.GREEN - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 59

zdravim happy people,mate niekto skusenosti so seedbankou

www.seedsman.com

Old Post 31-01-2006 v 10:23 AM
MR.GREEN je offline   Profil uživatele MR.GREEN   Find more posts by MR.GREEN   Foto galerie člena MR.GREEN   Click here to Send MR.GREEN a Private Message   Add MR.GREEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Pohodička Příspěvek č. 60

nazdárek
seedsboutique je fakt fajn-já teda objednával přes aliengrowshop ale myslim že to má se seedsboutique hodně co dělat protože mi to přišlo jako vod seedsb. i bonus pack byl vod seedsb. ikdyž sem to objednal u aliena. nevíte co maj tyhle dvě banky společnýho?myslim že alien je jenom vo trochu levnější ale že to stejně posílaj ze seedsb. akorát nevim proč. a přišlo mi to taky precizně zabalený(stejně jak psal shooter 18) ale jetště dřív, peníze tam měli za tři dny a za dva dny sem to měl doma. jo a peníze sem poslal mezi dvěma kusama lepenkový krabice 16,50 v eurech(15 v papírech a 1,50 železný) uplně jako vobyčejnej dopis, žádný doporučeně a došlo to-klika

Old Post 31-01-2006 v 21:44 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 61

Zdravím, jak dlouho jste čekali na semínka ze seedbay.com? Já už 3týdny hned v prvním týdnu tohoto roku jsem objednával seeds, aukci jsem vyhrál, peníze s vytisklím papírem jsem dal do obálky a poslal a uvedenou adresu.
Pak mi došlo toto Hello Dudušek

Your win of http://www.seedbay.com/item.php?id=11192, has just been shipped.

Psal jsem tam i emaili a vůbec mi neodpověděli, u mě je nevýhoda, že neovládám nijak zvlášť angličtinu. Jaké máte s tím zkušenosti? Co byste mi doporučili? Díky

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 01-02-2006 v 08:08 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 62

No mají tam nějaký bordel , protože já tam jedu 2 aukce a v neděli mi přišla správa že jsem aukci vyhrál , já se ji však vůbec nezůčastnil a byl jsem tam napsán sám , navíc v době která tam byla napsaná , že jsem přihodil ,jsem tam nemohl být. Jinak ale mi to vdy do 14 dnů přišlo tak nevím co se děje, teď jsi mě trošku znervóznil!!!!!!!!

Old Post 01-02-2006 v 08:17 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sokol
Nový Člen

Karma uživatele sokol - 44% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 63


ahoja take bych ocenil jestli někdo mate zkušenosti z eastseeds.com
obědnal jsem si tam poslali už tři maily a čekám jsou to španělé doufám že se něco neposere. odpovídal mi nejaký carlos nejdříve mi poslali takový ten automatický mail že je to jako obednaný že to dojde do 5 ti dní a bylo to česky a tak jsem mu napsal o nějaký informace a poslal mi meil žeprej mluvi jen anglicky a že mi ty seminka pošle jakmile dojdou peníze. pak budu informovat ale byl bych rád jestli se nekdo vyjádříte?

Old Post 03-02-2006 v 01:03 AM
sokol je offline   Profil uživatele sokol   Find more posts by sokol   Foto galerie člena sokol   Click here to Send sokol a Private Message   Add sokol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KURKA
Nový Člen

Karma uživatele KURKA - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 64

Dnes 7.2.2006 pisly seminka od seeds boutique.
Takze po trech tydnech od objednavky jsou doma.Jen me zarazilo ze jsem od nich nedostal zedny mail o doruceni penez,ze posilaji semena nebo co se deje,i kdyz jsem jim psal jestli dorazily hrachy.
Ale hlavne ze to prislo.

Old Post 07-02-2006 v 17:07 PM
KURKA je offline   Profil uživatele KURKA   Find more posts by KURKA   Foto galerie člena KURKA   Click here to Send KURKA a Private Message   Add KURKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1364990 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív