Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší jídla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 145

Já si představuju ideální tláču po čoudech takto:

Buď ne moc hustá zelná, nebo hodně mastná drůbeží polévka s těmi supertenkými mikronudličkami, čočka na husto přikrytá osoleným vajíčkotečem (osmažené vejce s neporušeným žloutkem a chléb.

K tomu pro snadnější prokluz půllitrovou sklenici s vodou s pomerančovým či jahodovým sirupem (bez umělých sladidel).

Potom bych se ještě s chutí zakousl do poctivého karamelového větrníku a pak bych se dokrmoval nutelou dokud by mi čokoláda netekla aji po bradavkách.

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 02-12-2005 v 20:00 PM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrevoLaminát
Stálý Člen

Karma uživatele DrevoLaminát - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 146

HEh tak k tomuto mam co povedat. Dosiel som domov desne zhuleny o jedenastej rano. Tak ze spravim obed. Poznate tortilly od vitany, porcia tak pre dvoch - troch ludi, to som zmastil sam, na to liter cherry coly a liter ice tie, nejake napolitanky, cigo a uz sa ani nepohol=). SMoKe & theN Eat fellaz!

Old Post 03-12-2005 v 17:07 PM
DrevoLaminát je offline   Profil uživatele DrevoLaminát   Find more posts by DrevoLaminát   Foto galerie člena DrevoLaminát   Click here to Send DrevoLaminát a Private Message   Add DrevoLaminát to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kattenka
Stálý Člen

Karma uživatele kattenka - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 147

mnooo....ale nejhorší na tom je...že se málokdy udržím abych si vypálená nedala nejvíc dobrýho jídla...a pak taky podle toho vypadám: )))))))))))))))))))))))) proč místo žravky nedostanu třeba někdy popud nejvíc cvičit??: )))))

Old Post 04-12-2005 v 09:44 AM
kattenka je offline   Profil uživatele kattenka   Find more posts by kattenka   Foto galerie člena kattenka   Click here to Send kattenka a Private Message   Add kattenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 148

kattenka: páč cvičení je takový suchý. člověk zhulený potřebuje šťávu/pohon=kalorie

my first time

Old Post 04-12-2005 v 09:50 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 149

Já to se žravkou mám taky hustý... Jsem úplně pohlcenej nakupováním žrádla, mám zlozvyk jít něco malýho nakoupit a potom v obchodě nechám stejně majlant.... Jsem závislej na nakupování.... A nejvíc mě láká nakupování věcí, co sou v akci . Co se týče chálky, tak si rád dělám kuřátko, francouzský brambory, různý řezanky typu "čína", špagety atp. Jinak na rychlovku doporučuju rajskou polévku KNORR, takový dva sáčky u sebe, je to mňammňam....

Old Post 04-12-2005 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 150

Rappa:
Ja taky dost silene nakupuju, jenou sem si sel koupit jen tak neco maleho na chut, a
nechal jsem tam 380kč

Old Post 04-12-2005 v 12:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 151

Já si šel koupit před nedávnem rohliky k snídani a nakoupil sem za 1500,-

Old Post 04-12-2005 v 12:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triss
Stálý Člen

Karma uživatele triss - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 44  

papááání Příspěvek č. 152

žravka je super věc když máte prachy!...já to mam tak vymakaný že když se zhulim po škole a chvilku sem ještě s těma super lidičkama venku,tak pak akurát sednu na tramvaj a dojedu domu přesně ve chvíli kdy začnu mít chuť na obrovskej tvarohovej koláč či něco podobnýho..no a u zastávky máme samozřejmě geniálně umístěnou pekárnu!

Old Post 26-12-2005 v 21:12 PM
triss je offline   Profil uživatele triss   Find more posts by triss   Foto galerie člena triss   Click here to Send triss a Private Message   Add triss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kattenka
Stálý Člen

Karma uživatele kattenka - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 153

no...já jsem si teď udělala nejvíc dobrou lehkou a rychlou chálku..teda ale jsem doma a mám suroviny) ....ROHLÍK NEBO ČERSTVEJ CHLEBA...NAMAZAT POMAZÁNKOVÝM PAŽITKOVÝM MÁSLEM..NA TO..PLÁTKOVEJ SÝR..TAKOVEJ TEN KŘUPAVEJ SALÁT...OKUREK..RAJČE-JAK CHCETE JAKO..ALE TOHLE JE MOJE ) NO A POSYPTE TO NĚJAKÝM KOŘENÍM..) ALE MUSÍTE SI TEN ROHLÍK UDĚLAT NA DVĚ PŮLKY...PĚKNĚ JAKO VÁM TO DĚLÁVALA MAMINKA DO ŠKOLY)))))) no kdybych neměla spálenej jazyk..tak si k tomu dám ještě pigi čaj

jj...ať žije apetit ve vypálenosti..

Old Post 27-12-2005 v 16:43 PM
kattenka je offline   Profil uživatele kattenka   Find more posts by kattenka   Foto galerie člena kattenka   Click here to Send kattenka a Private Message   Add kattenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 154

No jo...minibageta se všim všudy

Early Misty 2006

Old Post 27-12-2005 v 17:51 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kattenka
Stálý Člen

Karma uživatele kattenka - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 155

no..během večera jsem udělala další 4

Old Post 27-12-2005 v 22:55 PM
kattenka je offline   Profil uživatele kattenka   Find more posts by kattenka   Foto galerie člena kattenka   Click here to Send kattenka a Private Message   Add kattenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lutemnik
Stálý Člen

Karma uživatele lutemnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 156

Já rád ledničku na pánvičku,on si to žaloudeček přebere.Teď tlačim krajíc chleba s dvojitou vrstvou škvarkový pomazánky+PLNOTUČNÁ navrch a kyselý oharek k tomu...
yumi yum ať mám břicho jako dům

Old Post 28-12-2005 v 00:22 AM
lutemnik je offline   Profil uživatele lutemnik   Find more posts by lutemnik   Foto galerie člena lutemnik   Click here to Send lutemnik a Private Message   Add lutemnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 157

Mám tu výhodu že máma a její přítel rádi vaří a zkoušejí všechny nejnovější recepty, takže u nás občas je pěknej výběr...minulej tejden dělali kančí medailonky a šípkový omáčce...výborný...nebo tiramisu...Nebo třeba kuřecí kousky s pikantní omáčkou...jéé...Mám s těch myšlenek skoro orgasmus ...anebo třeba i boršč, já zhulenej sežeru všechno

Viva México!

Old Post 28-12-2005 v 12:53 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Bananova polivka Příspěvek č. 158

Tak ja sem pridam trochu zvlastni veci: moje nejoblibenejsi jidlo je: Bananova polivka
zni to divne co, ale je to fakt strasne dobry.

Old Post 28-12-2005 v 19:31 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 159

hodne jednoduchy a dobry : namocit krajic chleba do vajicek a opect(obe strany, chleba krasne zmekne), posolit pak natrit plnotucnou horcici a posypat nakrajenou cibuli, mnammnammnam.

A to nejlepsi pod sluncem je NAKLÁDANÝ HERMELÍN, nejlíp s pálivou paprikou a cibulí, a pivo ktomu

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Naposledy upravil tgm.amster 29-12-2005 v 12:18 PM

Old Post 28-12-2005 v 22:45 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 160

tgm.master: jj - smaženky, zrovna si jí dávám.....

Old Post 29-12-2005 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7907310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív