Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Plagron zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 17

Alga bloom
*vynikající květové hnojivo s vysokým obsahem fosforu
*je dobré s ním začít o něco dřív než se začne kvést
**kamarád se vyšplhá ke konci květu i na 12 ml/l v menších dávkách indoor každý den
osobně jedu podle výrobců občas experimentuju, ale nechci kuřit hnůj
*je třeba udělat výplach-nasládlá chuť možná poprvé potěší, ale když všechno má stejnej dojezd na konci jazyku-fuck

...

Old Post 25-09-2005 v 02:18 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 18

rád bych podotkl, že jde o malou holandskou firmu
kdy už se zbavíma pocitu české malosti?
upozorňuji, že levnější a podle mne učinnější je firma Bio Bizz vyjma phytamin
je třeba zkoušet české výrobky nepoměrně levnější-BiAlgeen, vermisfluid, vermikompost, hovna českých koní, krav, králíků, slepic, a koneckonců kopřiv, luštěnin....
nejvíce látek užitečných pro konopu má ona sama
takže malý recept na hnojivo:
nasekat listy ganji, zkvasit a výslednou tekutinu po 14 dnech rozředit v poměru 1/10
a přidám i malé tajemství mistra hastrmana sajrajta-nepotřebné semínka rozdrdit a přidat do výsevné zeminy

...

Old Post 25-09-2005 v 02:25 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 19

Pokud jsem dobře pochopil, má být green sensation něco jako kvěťák od Bcuzzu.Jestli ano, ptám se někoho zkušeného na rozdíl...prostě jaký je lepší.

Díky moc
Apo

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 28-09-2005 v 23:50 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 20

Já používám Plagron phytamin na postřik.Cca 4ml do litru jako postřik jednou tejdně od cca 1. tejdnu od zasazení řízků,do cca 1 cm paliček.Matně si pamatuju,že když sem jej nepoužíval,tak byly světlejší listy a obecně jsem měl méně zelené listové hmoty.

Dále používám Plagron Alga Bloom na květ.Začínám hojit už od přepnutí 4ml do litru a postupně zvyšuju až na cca 8ml do litru.

Před pár dny jsem koupil Plagron Alga Wuchs na růst,takže info dodám po dalším kole.

Spokojenost je,ale je fakt,že jsem toho zatím moc nezkusil.

Plánuju do budoucna pořídit věci od BioBizzu...

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 16-12-2005 v 11:31 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 21

Od Plagronu jedu snad všechno krom GS a spokojenost.Všechny jejich hnojiva lze předávkovat a supr je i chuť výsledku.K tomu Biobizzu.......spousta lidí tvrdí, že je to levnější Plagron.Tak proč ne?

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 16-12-2005 v 18:28 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 22

cao mam phytamin ,alga total,gren senzaci. phytamyn pouzivam skoro porad v letaku pisou udala vzdy dobre takze kazdej den kdyz zalejvam tak to postrikam a zatim to jede porad hesky . mam dobry skus stim zakorenovacem a postrikem alga total na rizky uplna bomba skoro jako by se ze stavy ktera vyteka z cerstveho rezu udelal po namoceni korinek pouzivam jen tohle a pedoxitvodiku a zakoreni my uplne vsechno. s gren senseci teprv zacnu taky by me zajimal recept na pouzit v rojality mixu od plagronu jo toje dalsi ves kterou od nich mam a tak v poho sice drahy ale roysroce mezi substraty

Old Post 17-12-2005 v 22:18 PM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 23

Možná trapný dotaz, jestli ano, tak to zas smažu. Chápu správně, že alga grow a alga wuchs je totéž? Alga wuchs jsem totiž nedokázal najít na stránkách výrobce a to ani tehdy, když jsem si přepnul jazyk na němčinu či holandštinu.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 19-12-2005 v 11:37 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 24

chápeš to správně wuchs je na německy psanejch etiketách a obojí to znamená alga-růst

Old Post 19-12-2005 v 12:00 PM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 25

A ja by som potreboval poradit kedy zacat s tym ALGA WUCHS?

Dnes je 2dni co su klony v hline.Dik

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 23-12-2005 v 22:01 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 26

ano dá se s úspěchem kombinovat alga bloom+pk 13,14 bcuzz
čin pk 13,14 bionova pomalu zvyšovat dávky

...

Old Post 24-12-2005 v 09:21 AM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 27


plagron ume vyhrava na plny care 30den 12/12 w.w.

Old Post 06-01-2006 v 10:39 AM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 28


a tose vyplati...

Old Post 06-01-2006 v 10:49 AM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 29


komu se neleni tomu se zeleni. taky chvala growshopu ostatni jsou jen obchudky tohle je obchodak poradily my tam gut a ne jenom samy kup kup a plagron tam maj a dost jen uz by si zaslouzily poradny prostorz.

Old Post 06-01-2006 v 11:01 AM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 30

Nazdar, taky se pripojím
Jediný co tu snad ještě z vašich zkušeností nezaznělo je Cropmax

Po aplikaci na list, jakoby rostlina zastavila růst do výšky a začne se brutálně křovatit, zastřihl jsem teda jednou nad osmým patrem, tak nevím jestli to třeba nemá vliv i to.Připadalo mi že úlpně změní růstový charakter rostliny.Začlo se tvořit tolik nových výhonů, že jsem nevěděl z čeho mám dělat řízky, nebylo z čeho.Když jsem řízkoval, tak kvůli jednomu řízku jsem vlastně zrušil výhony dva až tři.Aspoň co se Power plantu týče.Je to z větší části sativa, nemýlím li se a to co jsem měl doma já, mi dorostlo do 60-70 cm na konci květu.Bohužel nemůžu z ničím porovnat,PP jsem jel poprvé a dopadlo to jak to dopadlo.
Jestli vám připadá drahý, tak vůbec není, protože jak vidíte podle koncentrace a použití, vydrží strašně dlouho.

Jinak pořídil jsem Green sensation, tak i uvidím snad ty prachy stáli za to.
Zdar a sílu

Old Post 06-01-2006 v 21:06 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 31

čaute lidi pročitam sem tam a hledam neco o pestování v royalty-mix
protože mam malinkou skřínku a už 2x jsem to asi prehnojil bo mi zežloutli listy a podle me v tym royalty-mix bych nemusel ani tak moc hnojit tak jestli ma nekdo skusenosti s hnojenim v tomto supstratu tak prosim napiste nedavno se tu o tom kecalo a nikdo se nezaobiral hnojenim a pak sem se ptal a nebyla zadna reakce dik za odpovet

Old Post 08-01-2006 v 19:23 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

..ů Příspěvek č. 32

Zdravím tu, jsem rád, že se toto téma trošičku postavilo nanohy a snad i já se dotáhnu k tomu, že to kapku dodělám, a časem sna d hodim i něco nového......,

jinak tedy, k Risanovi

hi hledej kámo |€|€€|,
třeba ....


  • pokus nr. 1/hlina/ od puljec ..klik

  • BioBizz vs Plagronod J3nkyDuduHankey ..klik

  • Advanced GROWBOX 2.0 od ONENONEON ..klik


olda
citace:
royalty-mix = čistě organická směs -obsahuje různé druhy bílé a černé rašeliny,perlit,humus,wormcasting,organická hnojiva,stopové prvky,minerály a vitamíny,bakterie a kmeny pozitivně působících plísní. ph 5.8-6.2 , EC 2.1 . kompletně předhnojen,obsahuje dostatek živin na prvních 8 týdnů . Tohle udává výrobce ale ze skušenosti klidně přihnojuj ale opatrnějš s menší koncentrací hnojiva ( dle potřeby- sleduj reakci rostin) .






"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 08-01-2006 v 19:57 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - FAIRSEEDS.CZ - Zkušenosti - 16 odpovědí
29-03-2016 - Metrop - zkusenosti - 12 odpovědí
22-08-2013 - Plant Magic Plus zkušenosti ... - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7811320 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív