Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » AKCE,SLEVY, levná technika v supermarketech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 49

No já právě nevím jestli tam není baterka . lépe řečeno akumulátor , proto se ptám , jsou totiž zařízení do kterých se to dává , protože při přerušení proudu se vynulují hodiny , což není žádoucí , kdo by pořád nastavoval čas. Já bych to právě uvítal , budeš je chtít dám jinam a budeš vše znova nastavovat , určitě to musí být nějak uděláno aby to třeba hodinu jelo.

Máte je někdo tady , ty digitalní hodiny ???????????

Old Post 08-12-2005 v 16:33 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 50

Já mám se spínacími hodinami už pár zkušeností:
1) nedoporučuji takové ty polské mechanické, v bílém provedení, se žlutě zbarveným prstencem nastavovacích páček. Jsou to jedny z těch nejlevnějších a za chodu vydávají nepříjemný obtěžující zvuk.
2) mechanické spínačky se dělají i se záložním zdrojem energie (nekuchal jsem to, ale asi to bude nějaký akumulátor). Mám jedny od fy. Elektrobock CZ Kuřim a ty jsou perfektní. Drží nastavený čas a to i při delším výpadku proudu. Mám je už dva roky.
3) mechanické spínačky od fy. Ben elektronics, které jsou vzhledově shodné s těmi Elektrobock nemají záložní napájení a také se více rozcházejí.
4) digitální maďarské spínačky Kaito - naprostá spokojenost.
5) digitální spínačky Ben elektronics - nejhorší, jaké jsem zatím měl. Vnitřní akumulátor je evidentně funkční, protože datum se zobrazuje + lze nastavit běžným způsobem programy spínání, ale po několika hodinách od uložení nastavení se celé hodiny resetují (vynuluje se datum i uložené programy).
6) digitální No-name spínačky Solid nemám dlouho, ale zatím OK

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 08-12-2005 v 20:56 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarexx
Stálý Člen

Karma uživatele Jarexx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 51

Já sem si tak pred mesicem kupil v hornbachu analog (stál kolem 60 kc)a jedou naprosto presne.Mám na to asi stesti :-)))))

Old Post 09-12-2005 v 09:36 AM
Jarexx je offline   Profil uživatele Jarexx   Find more posts by Jarexx   Foto galerie člena Jarexx   Click here to Send Jarexx a Private Message   Add Jarexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 52

Je tu ještě jeden problém s anologovíma hodinama a to spotřeba ,Jahůdka to měřil a je to docela dost ,kdybych to tehdo věděl dal bych raději 149 Kč ta dig. ty určitě tolik nežerou , za nějaký pátek se to zaplatí, akorát nevím kolok je u digi hodin možností sepnutí za den , já totiž mám jedny zapnuté ob jedn kontakt , což je hodně sepnutí za den .

Jestli si vzpomínám tak 15 watt žerou , to je za rok 131 Kw ,jestli umím počítat , je to vůbec možné , nesplet jsem se ????

Naposledy upravil metalsodik 09-12-2005 v 10:21 AM

Old Post 09-12-2005 v 10:12 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 53

Jak mluvite vo tech spinačkach z globusu...to sou od BENa jo? Je na ty krabici napsano O.K.? Jestli jo, tak je mam, jestli ne tak je nemam..., ale chci rict ze stojej 90,- a fungujou taky uz třeti mesic naprosto bez problemu...az se tam dostanu, koupim, jeste aspon dvoje...!
metalsodik: 131Kw za rok??? ty vole a co kdyz tam budu mit troje?? se mi nejak nezda...

Old Post 09-12-2005 v 10:45 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 54

No já jich mám asi 6 , ale už jsem je omezil, zapínal jsem tím kde jakou chujovinu!!!!!!!!!!
Až se objeví jahůdka tak vám to řejne přesně s tou spotřebou , já bych nerad dělal fámy. Nevím kde to teď psal ???.

Naposledy upravil metalsodik 09-12-2005 v 10:54 AM

Old Post 09-12-2005 v 10:49 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 55

Jahudka psal ze berou 6W tj. 52,5kW za rok tj. 183 Kč za rok.

Tady je link, prispevek č. 31 http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 09-12-2005 v 11:02 AM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 56

Ak to máte zapnuté 24 hod. denne a stále majú rovnaký odber,tak je to za rok 151kW.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 09-12-2005 v 11:05 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 57

Tak se ty digi zaplatí , je ale otázka kolik žerou digi a jaký je tam akumulátor , jestli od nich z výroby nebo se tam musí dát třeba tužková nabíjecí , to bude někdo vědět kdo je má. Je tu někdo takový , pište !!!!!!!!!!!!

Old Post 09-12-2005 v 11:06 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 58

dalas: mno tak to by už šlo
expiry_date: ty woe jaxi moch za rok stihnout napsat tolik prispevku???

Old Post 09-12-2005 v 11:10 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 59

indicky-konopi,keby som neradil cez PM a Icq,tak by ich bolo viac.Holt o hubkách sa to toho nejako moc nepísalo,takže asi preto.A som tu skoro denne.Ale nemyslím,že tam je moc zbytočných príspevkov,nejako ich nenaháňam,skôr mi to je už blbé,že ich mám toľko Vypadám ako nejaký ukecaný dacan
A ešte tu nie som rok

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 09-12-2005 v 11:33 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 60

Jak psal dalas je spravne.Mechanicky spinacky (ty nejobycejnejsi za kilco) berou 6w jak jsem meril.To znamena pokavad je mate nonstop zastrceny v zasuvce tak za rok sezerou 52,5Kwh.Pri sazbe za 1Kwh orientacne 4kc zaplatite za rok 210Kc jenom za to ze je mate v zasuvce.Zarizeni co na ty spinacky pripojite uz nezvysuje samotnou spotrebu spinacich hodin.
Ted si vemte veci co mate doma nonstop v zasuvce (nabijecky do mobilu,videa,vypnuty pocitace,DVD playery a treba i reproduktory k PC atd atd).Kazda z techto veci bere nonstop okolo 4w (Meril jsem to).Neco vic,neco min.Kdyz to spocitate vsechno dohromady tak vyjdou docela velky castky za rok jenom za to,ze to mate v zasuvce a jste liny vyndavat napriklad nabijecku k mobilu pokazdy ze zasuvky.Sam to samozrejme taky nedelam,ale je zajimavy si to spocitat aby jste vedeli kolik penez vlastne jentak vyhazujete oknem

Jinak taky jsem napsal hoodne prispevku v pestitelskych forech a doufam ze zbytecnosti typu mas to pekny to nebyly...

Deda Mraz - Dik za upozorneni protoze jsem si je chtel koupit taky.Kazdopadne mam mechanicky spinacky 3x a zatim naprosta spokojenost a ani se moc nerozchazej.V digitalnich spinackach spina obycejny relatko narozdil od mechanickejch kde je mikrospinac.Takze kdyz budete sikovny da se tam dat rele ktery vydrzi vetsi proudy.Kazdopadne na tom je videt ze i ty digitalni hodiny jsou castecne mechanicky prave kvuli spinacimu rele a sam bych tam spise cekal spinani pomoci tyristoru nebo jinyho polovodice..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 09-12-2005 v 15:06 PM

Old Post 09-12-2005 v 14:46 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orik
Stálý Člen

Karma uživatele orik - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 61

1.-24.prosince, MAKRO
Hodiny s budíkem, barometrem, teploměrem a vlhkoměrem. Napájení 1 x 1,5V
Cena 236 Kč s DPH
EDIT: je to v katalogu dárků, značka tam žádná není a jsou anologový.
PEACE



Komu se nelení, tomu se zelení


viva la JizniMorava

Naposledy upravil orik 11-12-2005 v 12:18 PM

Old Post 09-12-2005 v 19:54 PM
orik je offline   Profil uživatele orik   Find more posts by orik   Foto galerie člena orik   Click here to Send orik a Private Message   Add orik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 62

orik - za 236!!!!??? LooL
to je mooooc pěkná cena!
nevíš náhodou co to je za značku?

nejspýš si tam skočím mrknout, snad ještě budou, za takovou cenu...

Old Post 10-12-2005 v 23:03 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 63

je škoda, že to tam není nikde na internetových stránkách uvedené, kdyby bylo, tak bych si tam udělal objednávku na celou další sezónu a to by se mně už sakra vyplatilo kdybyste o tom věděli víc, třeba jestli ta akce ještě trvá a na jaké produkty, tak to sem hoďte, díky - tohle je k tomu echop.klecka


EDIT:
Psal jsem email, zda mají akci, do kdy ji mají, na co ji mají a za jakých podmínek, takže jestli mi odpoví, tak to sem hned hodím..

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Naposledy upravil Dudušek 18-12-2005 v 09:44 AM

Old Post 18-12-2005 v 09:34 AM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 64

Těší nás Váš zájem o naše služby, ale musíme Vám sdělit, že
oficiální akce žádná neprobíhala ani neprobíhá. Občas uděláme některým
našim zákazníkům radost a jako dárek pošleme větší balení nebo
poskytneme slevu.
Naše oficiální slevy naleznete na našich stránkách:
http://eshop.klecka.cz/specials.php

Tohle je odpověď na můj majl, ve kterém jsem se dotazoval na akci.. Škoda, mohlo být ušetřeno...

Duduškova zahrádka 06
Zahrada
by Dudušek 2005

150W V-ScrOG 4x PwP

Old Post 18-12-2005 v 18:22 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8674770 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív