Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » AKCE,SLEVY, levná technika v supermarketech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
pampeliškář
Nový Člen

Karma uživatele pampeliškář - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 33

ta axe už skončila???????

Old Post 14-10-2005 v 12:57 PM
pampeliškář je offline   Profil uživatele pampeliškář   Find more posts by pampeliškář   Foto galerie člena pampeliškář   Click here to Send pampeliškář a Private Message   Add pampeliškář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 34

za 59 je ale pořád , 14 dnů a pak za 79 a i za to je to dobrá cena

Old Post 15-10-2005 v 08:47 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowGrass
Stálý Člen

Karma uživatele GrowGrass - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 48  

akce Příspěvek č. 35

od 20.10.05 je v PLUSu akce na zvlhčovačku http://www.elektrocoleti.sk/ultrazv...hu-2-p-405.html za 599,- to je lepší než 700,- a ještě je plus fšude

Na svete je tolik veci prave proto aby sme mohli delat kazdej neco jinyho
H.. .op

Old Post 18-10-2005 v 13:34 PM
GrowGrass je offline   Profil uživatele GrowGrass   Find more posts by GrowGrass   Foto galerie člena GrowGrass   Click here to Send GrowGrass a Private Message   Add GrowGrass to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowGrass! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k8a
Nový Člen

Karma uživatele k8a - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 36

tak sem fčera woběwil w IKEI 2x analogowe spínací hodiny cena:99kč za oba

Old Post 31-10-2005 v 14:03 PM
k8a je offline   Profil uživatele k8a   Find more posts by k8a   Foto galerie člena k8a   Click here to Send k8a a Private Message   Add k8a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j4g
Nový Člen

Karma uživatele j4g - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 37

cuz prihazuju jeste tohle, to by se mohlo hodit vsem co maj problemi se zimou ve svem kouzelnem boxu je to -
Teplovzdusny konvektor Opti OK - 9200
-výkon 1000/2000w
-teplý a studený vzduch
-ochrana proti zamrznutí a přehřátí a to cele za 296 s DPH.
Maj to ted jako nabídku z MAKRA ktera plati bohuzel do dneska,ale to neznamena ze to tam nebudou mit .
PRAHA

Old Post 01-11-2005 v 12:33 PM
j4g je offline   Profil uživatele j4g   Find more posts by j4g   Foto galerie člena j4g   Click here to Send j4g a Private Message   Add j4g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brada
Stálý Člen

Karma uživatele brada - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 38

2 K8a: nazdar hale woe , nevis jeslti plati jeste ta akce v ty ikeii ty spinaci hodinky??? nebo nevi negdo z vas o nejaky akci , nebo nemate negdo navic spinaci hodiny z phy??? PEACE!

Old Post 05-11-2005 v 08:41 AM
brada je offline   Profil uživatele brada   Find more posts by brada   Foto galerie člena brada   Click here to Send brada a Private Message   Add brada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k8a
Nový Člen

Karma uživatele k8a - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 39

to brada: hele ta akce by mela bejt celoroční,ale newim to určitě......každopaadně sem tam byl 30.10. a mely tam jich hafo....plný kose...zlom waz

Old Post 07-11-2005 v 12:34 PM
k8a je offline   Profil uživatele k8a   Find more posts by k8a   Foto galerie člena k8a   Click here to Send k8a a Private Message   Add k8a to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d.trucker
Kryštof father

Karma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% PěstitelskáKarma uživatele d.trucker - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 40

ja Fcera in baumax a videl jsem tam mots pekny soupravy na vytvoreni krasnyho drip systemu
tak pokud by to nekoho zajimalo,hura do baumaxu

Old Post 15-11-2005 v 06:39 AM
d.trucker je offline   Profil uživatele d.trucker   Find more posts by d.trucker   Foto galerie člena d.trucker   Click here to Send d.trucker a Private Message   Add d.trucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarexx
Stálý Člen

Karma uživatele Jarexx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 41

Digitál za 129?Tak to si hned pro jedny jedu :-) moc dík za info!!

Old Post 20-11-2005 v 14:47 PM
Jarexx je offline   Profil uživatele Jarexx   Find more posts by Jarexx   Foto galerie člena Jarexx   Click here to Send Jarexx a Private Message   Add Jarexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 42

takze nevim jak ve zline ale v praze jsem nic takoveho nenasel jen ty mechanicky digitalni za 199 myslim

Old Post 21-11-2005 v 16:25 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarexx
Stálý Člen

Karma uživatele Jarexx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 43

Já sem byl neska pro ty digitaly a uz je nemely ta akce byla jen do 20.11 hold smula :-(

Old Post 21-11-2005 v 17:49 PM
Jarexx je offline   Profil uživatele Jarexx   Find more posts by Jarexx   Foto galerie člena Jarexx   Click here to Send Jarexx a Private Message   Add Jarexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarexx
Stálý Člen

Karma uživatele Jarexx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 44

akce v OBI!!Spínací hodiny-mechanické za 89kč+zdarma prodlužovací přívod(1,5m,3 zásuvky).Si myslim ze je to v pohode cena!Akce platí od 24.11.:-)

Old Post 23-11-2005 v 16:08 PM
Jarexx je offline   Profil uživatele Jarexx   Find more posts by Jarexx   Foto galerie člena Jarexx   Click here to Send Jarexx a Private Message   Add Jarexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 45

nejake ma v ceniku firma emas elektromaterial

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 27-11-2005 v 22:25 PM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 46

Lidičky, chtěl bych vás VAROVAT před spínačkami od české firmy BEN electronics. Mám od nich jedny mechanické a dost se zpožďují. Přesto jsem si tento týden koupil od tohoto výrobce ještě jedny digitální. Doufal jsem, že na těch je toho snad míň ke zkurvení, ale bohužel jsem se mýlil. Ty hodiny každý den ztratí uložené nastavení. Dneska je jdu vrátit a byly to jedny z těch levnějších, tak se radši při koupi podívejte, kdo to vyrábí...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 02-12-2005 v 05:40 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Pipes
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Pipes - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 105 

Příspěvek č. 47

Drevo-kocur: zkus treba hornbach nebo podobnej store, vzdycky tam maji takovyhle blbosti i za levno, "jejich vlastni" vyrobky - tedy proste s logem toho storu. i kdyz ted je zima, na nakup ventilatoru jsi si mel vybrat leto, jiste bys nasel spoustu veci v akci...

Mapito drip 400W by Pipes (2005)
Mapito drip 400W upgraded (2006,2007)

Old Post 08-12-2005 v 08:20 AM
Mr.Pipes je offline   Profil uživatele Mr.Pipes   Find more posts by Mr.Pipes   Foto galerie člena Mr.Pipes   Click here to Send Mr.Pipes a Private Message   Add Mr.Pipes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od Deda Mraz
Lidičky, chtěl bych vás VAROVAT před spínačkami od české firmy BEN electronics. Mám od nich jedny mechanické a dost se zpožďují. Přesto jsem si tento týden koupil od tohoto výrobce ještě jedny digitální. Doufal jsem, že na těch je toho snad míň ke zkurvení, ale bohužel jsem se mýlil. Ty hodiny každý den ztratí uložené nastavení. Dneska je jdu vrátit a byly to jedny z těch levnějších, tak se radši při koupi podívejte, kdo to vyrábí...



Tak jsem běžel podívat se jaké mám hodiny já , samozřelmně BEN z Globusu analog v akci za 69 Kč. Musím říct že mám 4 kusy , používám jedny také na spínání osvětlení na zahradních lampách a ostatní na naše účely , ale asi mám štestí na výrobní serii a mi jedou už několik měsíců přesně , aspoň v řádu 15 minut za 3 měsíce , protože míň tam člověk neodpozoruje. Digi nemám , ale není to tím že baterka uvnitř pokud se tam dává není nabytá ????

Old Post 08-12-2005 v 16:20 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7534770 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív