Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Verohodnost seedbank Příspěvek č. 33

Zravim vas, tema bych chtel venovat vsem tem, kteri si uz nekdy objendavali nebo teprve budou objednavat ze zahranicnich seedbank seminka. Aby si jen nebojednali, odeslali penize ale seminka jim uz nikdy neprisly. Rad bych kdyby jste psali vsechny sve zkusenosti se zahranicnimi seedbankami. Od jake firmy jste objednavali, za jak dlouho seminka prisly popripade neprisly. A jake seebanky povazujete za nejlepsi proste na, ktere je nejvetsi spolehnuti. A zvlast bych se chtel zeptat na www.eastseeds.com O teto firme jsem tu nasel malo co se tyce jeji dodani seminek do ČR. Vim jen to, ze je nejlevnejsi.

Naposledy upravil Al Capone 11-11-2005 v 18:13 PM

Old Post 10-11-2005 v 14:00 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 34

SCRAT: Jo resi se to tu porad to bezesporu ale tak hlavne me zajima jak je to s tou firmou to nikde neni. A rekl bych ze takovehle temata, kde jde o penize a ne male penize je porad lepsi nez, kdyz tu nekdo zaklada porad do kola pr: jak mam klicit? apd. A kdyz uz jsem to tu zalozil tak prece toho muzou vyuzit i jini pokud sem jeste nekdo neco uzitecneho pripise hlavne jak je to s tou firmou.

Naposledy upravil Al Capone 10-11-2005 v 21:24 PM

Old Post 10-11-2005 v 17:18 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 35

Zdravim vas, tak jsem se rozhodl objednat od seedsdirect a poslali mi tohle co to je za adresu ? Mohl by mi nekdo pomoc kde je smerovaci cislo apd ? Ma s tim nekdo zkusenosti...

S.B. Novelties
Unit 2, 22 Eden Street
Kingston-Upon-Thames
Surrey KT1 1DN
UK.

A pak bych se chtel jeste zeptat, kdyz stojej stejny seminka od dvou odlisnych seedbank 15 E a 12 E neni to tim ze treba by byly mene kvalitnejsi ntn. ?

Old Post 11-11-2005 v 16:36 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 36

Zdravim, mam jeste takovej jeden problem ale nejsem si az tak jist. Jak uz jsem rekl objednal jsem si od seedsdirect a poslali mi fakturu kde jsou samozrejme udaje, ktere jsem vyplnoval na jejich strankach ale pismena s hacky to blbe vypisuje a to tak ze v kodu A je to tak i na ty fakture kterou jim chci poslat s penezmi. Nevim jestli to muzu prepsat aby se to tak nestalo falesnym dokumentem. Ma s tim nekdo zkusenosti. Je to takove blbost ale rekl bych ze podstatna. Tak pls poradte diky.

Naposledy upravil Al Capone 14-11-2005 v 20:56 PM

Old Post 14-11-2005 v 20:49 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 37

seedsdirect z nefunguje ne? ted je myslim seedboutique.com...

ale je to jedno bo to ma stejna firma

uz se to tu resilo...

ale stahni si printableform (nekde ve FAQu) uloz si to jako html a pak to praskni na papir a vypln prihod cash a jeto... to co ti poslou na email je nahovno (nepotrebujes)...

Old Post 15-11-2005 v 17:24 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 38

Zdravim vas, dnes jsem odeslal fakturu s penezi poz. bez diakritiky vse zabalene v obalu od CD. Na poste se sice chvili divily te zkratce UK ale kdyz jsem jim vysvetlil ze jde o spojene kralovstvi vse bylo OK. Tak ted jen doufam ze vsechno dobre dopadne.

Neposuzuji člověka podle toho, co získal, ale podle toho, co dal. Albert Einstein

Old Post 18-11-2005 v 14:38 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajdaXXW
Stálý Člen

Karma uživatele ZajdaXXW - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 39

ja mam dobre zkusenosti s cannabisseeds.cc

Old Post 21-11-2005 v 13:38 PM
ZajdaXXW je offline   Profil uživatele ZajdaXXW   Find more posts by ZajdaXXW   Foto galerie člena ZajdaXXW   Click here to Send ZajdaXXW a Private Message   Add ZajdaXXW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyena
Mrchožrout

Karma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hyena - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 40



http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=14378


he he... jen tak pro pořádek

Piju pivo, pro jeho nazaměnitelnou chuť a taky proto, že je vždycky levnější než džus.
Nemám rád ženy, protože nevědí, co chtějí. A nemám rád politiky, protože velmi dobře vědí, co chtějí.

Old Post 22-11-2005 v 08:38 AM
Hyena je offline   Profil uživatele Hyena   Find more posts by Hyena   Foto galerie člena Hyena   Click here to Send Hyena a Private Message   Add Hyena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 41

Další seznam spolehlivosti seed banek

http://www.seedselect.com/

Old Post 04-12-2005 v 19:15 PM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 42

Zdravim vas, prichazim s jednim dotazem a to. 18.11. jsem poslal penize na adresu seed direct. 28.11 jsem jim napsal jestli dostali me penize, obratem poslali mail " its possible, there will be a few day delay on orders arriving last week. the staff was out of the country for the High Time Cup in Amsterdam" Anglicky sice moc neumim ale pochopil jsem, ze ma objednavka bude spozdena o nekolik dni, protoze jejich personal byl v zahranici. Dnes je 5.12 a ma objednavka seminek nikde. Chtel jsem se timto zeptat jak bych se mel zachovat nebo popripade jak dlouho trvalo nez jste dostali seminka.

Neposuzuji člověka podle toho, co získal, ale podle toho, co dal. Albert Einstein

Old Post 05-12-2005 v 20:58 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 43

Asi ti nezbývá nic jiného, než čekat a věřit, že to dobře dopadne...ale myslim si, že se bát nemusíš...

Každopádně držim palce!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 05-12-2005 v 21:56 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 44

Zdravim, uplynulo 20 dni od odeslani penez seedsdirectu a tak jsem se rozhodl ze jim znovu napisi co se stalo s mou objednavkou. Na mail reagovali az po 2 dnech a napsali "payment has not arrived for that item" coz v cestine znamena ze penize, ktere jsem jim poslal oni nedostali. Chci se tak zeptat co mam delat penize jsem posilal doporucene, zabalene v cd obalu. Je nejaka moznost ?

Neposuzuji člověka podle toho, co získal, ale podle toho, co dal. Albert Einstein

Old Post 16-12-2005 v 20:27 PM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 45

Seš v prdeli.I to se občas stane...

P.S,:zatni zuby a pošlí další prachy

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 16-12-2005 v 20:31 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 46

choď na poštu a informuj sa o zásielke,,jak si to poslal doporučene budú mať prehlad ,,,poisťoval si to???super rada apofissi

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 17-12-2005 v 08:31 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al Capone
Stálý Člen

Karma uživatele Al Capone - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 47

gona: Zdravim, hned v pondeli se jdu zeptat a doufam ze se to nejak vyresi, protoze opravdu nevim jestli bych byl ochoten poslat dalsi penize. Cela ta situace me stve, protoze jsem si chtel pres zimu neco vypestovat, kdyz je venku zima v lete se to pak uz spatne chladi. thanx

Neposuzuji člověka podle toho, co získal, ale podle toho, co dal. Albert Einstein

Old Post 17-12-2005 v 09:01 AM
Al Capone je offline   Profil uživatele Al Capone   Find more posts by Al Capone   Foto galerie člena Al Capone   Click here to Send Al Capone a Private Message   Add Al Capone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 48

Al Capone - Jo tak tohle zamrzi.Ja taky objednaval a taky mel mensi potize a chvilku jsem si s nima musel meilovat nez vse dopado OK.Uz jsem si taky rikal ze prachy v pytli.Nakonec se asi po tydnu vse vysvetlilo a zasilka doska v pohode.Spis co me zarazilo bylo to ze jsem nasel obalku primo ve schrance takze jakakoliv postacka nebo kdokoliv jinej to mohl lohnout.Z tohohle bych mel vetsi obavy nez ze to neposlou..Mno a jak pise Apofiss.Nekdy nezbyde asi opravdu nic jinyho nez zatnout zuby a vyzkouset stesti u nejaky jiny z mnoha seedbank.

A bylo to hotovy peklo protoze v anglictine jsem dost slabej

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-12-2005 v 09:23 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7298080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív