Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Skudci paraziti a jiny hmyz na kytkach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 97

opět problém s kýtím a nevím vůbec co použít na zbavení se příšerek


Problém: Bílé skvrnky, malé tečky na listech a po nahlédnutí jde vidět, že po nich lezou malé mršky, které nevím co jsou zač Jsou fakt mikro malé takové skoro prúsvitné - někdo mi asi řekne, že to jsou svilušky, ale copak já vím Šli by vyfotit, kdyby mi foťák fotil dobře na makro

Víte co s tím? Co použít za postřik, abych se jich zbavil??

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 16-11-2005 v 09:03 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 98

Tak to budou asi svilušky a chtěl bych na to použít predátory proti nim, ale chci se zeptat zda potom místo svilušek nebudou ti predátoři ničit kytky místo nich Nebo zatím doporučit chemku, kterou seženu v klasickém zahradnictví - kytky mám zatím v růstu takže myslím, že by jim to neuškodilo více jak svilušky.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Naposledy upravil Thcmh 16-11-2005 v 10:13 AM

Old Post 16-11-2005 v 09:53 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weny
Nový Člen

Karma uživatele Weny - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 99

Nejlepší zkušenosti mám se zde ji uváděným BioOLem je to 100% zdravotně nezávadné a hlavně téměř okamžitě vybiješ celou kolonii škůdců a kytkám to v žádném případě neublíží. Predátoři se přeci jen musí nejdřív namnožit a to chvíli trvá. Další výhoda je že tento přípravek můžeš skladovat hodně dlouhou dobu aniž by to mělo nějaký vliv na účinnost přípravku. Použil jsem ho s asi 3 roky propadlou zárukou na jednu kytku a nový (pro jistotu) na druhou kytku, v obou případech totální masakr šmejdů.

Old Post 16-11-2005 v 11:03 AM
Weny je offline   Profil uživatele Weny   Find more posts by Weny   Foto galerie člena Weny   Click here to Send Weny a Private Message   Add Weny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weny
Nový Člen

Karma uživatele Weny - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 100

Ještě jsem si vzpomněl že tento přípravek má tu výhodu, že ho můžeš použít jak na indoor tak na outdoor, což u predátorů (pokud nemáš kyti ve skleníku) nejde.

Old Post 16-11-2005 v 11:05 AM
Weny je offline   Profil uživatele Weny   Find more posts by Weny   Foto galerie člena Weny   Click here to Send Weny a Private Message   Add Weny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 101

Nazdarek, v zahradnictví proti sviluškám mi dali nějaký prostředek s názvem APLAUD 25WP, trošku to zabralo, ale není to 100%

to Weny: můžeš mi říct kde se sežene? v nějakém growshopu jsem to nenašel tak bych potřeboval helpnout, kde to sehnat, abych se zbavil těch příšerek.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 18-11-2005 v 09:27 AM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weny
Nový Člen

Karma uživatele Weny - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 102

Tak to jsi špatně hledal :-) http://www.greenhome.cz/katalog/462009
Zkus jakékoliv zahradkářské potřeby (Jiřina apod.) v zahradnictví nebo v květinářství takovýhle přípravky většinou nemají.

Old Post 18-11-2005 v 10:11 AM
Weny je offline   Profil uživatele Weny   Find more posts by Weny   Foto galerie člena Weny   Click here to Send Weny a Private Message   Add Weny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dredik
Stálý Člen

Karma uživatele dredik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 103

Lidi, co proti malým, tenkým,bílým, asi1-2cm dlouhým červíkům v zemi?Netušim, jak se tam ty mrchy dostali, substrát byl kupovanej.Nikde o tom nemužu nic najit a kiti mi vadnou!Mam je zkusit presadit?

komu se nelení, tomu se zelení

Old Post 18-11-2005 v 11:31 AM
dredik je offline   Profil uživatele dredik   Find more posts by dredik   Foto galerie člena dredik   Click here to Send dredik a Private Message   Add dredik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weny
Nový Člen

Karma uživatele Weny - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 104

Nemá tam být 1-2 mm ?

Old Post 18-11-2005 v 11:37 AM
Weny je offline   Profil uživatele Weny   Find more posts by Weny   Foto galerie člena Weny   Click here to Send Weny a Private Message   Add Weny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 105

to Weny: šupl jsem to do vyhledávače v greenhome a nic Hledal jsem to pod BiOlem Dík moc

to dredik: taky jsem měl zahradnickej substrat s perlitem a myslel jsem si, že škůdcové mé kýtí nenapadne, ale spletl jsem se. Použij na to Biool odkaz v příspěvku č.22 a snad to s němi zatočí Proto je asi lepší hydro a žádní škůdcové Možná se pletu.

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 18-11-2005 v 12:00 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 106




Přidává něco pro znalce , možná je to jednoduché : co to je obyčejná vinná muška, která poletuje běžně v domácnosti , nebo je to nějaký horší škůdce , který hrozí rostlinkám ??????????????????

Naposledy upravil metalsodik 18-11-2005 v 13:27 PM

Old Post 18-11-2005 v 12:18 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weny
Nový Člen

Karma uživatele Weny - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 107

Octomilka to určitě není. Co to je za helikoptéru sice nevím, ale mohla by to být Smutnice. Pokud by to Smutnice byla tak máš problém, protože jejich larvy žerou mladý kořínky rostlinkám.

Old Post 18-11-2005 v 13:24 PM
Weny je offline   Profil uživatele Weny   Find more posts by Weny   Foto galerie člena Weny   Click here to Send Weny a Private Message   Add Weny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dredik
Stálý Člen

Karma uživatele dredik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 108

Weny:
ne, sou to mrchy centimetr dva dlouhý. Pracuju na fotkach.

komu se nelení, tomu se zelení

Naposledy upravil dredik 18-11-2005 v 16:01 PM

Old Post 18-11-2005 v 15:05 PM
dredik je offline   Profil uživatele dredik   Find more posts by dredik   Foto galerie člena dredik   Click here to Send dredik a Private Message   Add dredik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 109


Tak pozná někdo , kde jsou experti , případně ochránci přírody????

Old Post 18-11-2005 v 17:35 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dredik
Stálý Člen

Karma uživatele dredik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 110



tu sou

komu se nelení, tomu se zelení

Old Post 19-11-2005 v 11:42 AM
dredik je offline   Profil uživatele dredik   Find more posts by dredik   Foto galerie člena dredik   Click here to Send dredik a Private Message   Add dredik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 111

Já osobně nemohu na hlínu nic špatného říct , přímo v hlíně jsem nic neměl , vždy jen na listech ,buď mšice na jedné rostlině a někdy lítají ty mouchy , ale myslí že to jsou obyčejné mušky, rozhodně to nejsou žádné potvory co jsou popsané mezi škůdci . A co nikdo je nepozná na těch fotkách ???????????????, č29

Old Post 19-11-2005 v 17:27 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dredik
Stálý Člen

Karma uživatele dredik - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 112

metalsodik:
(č.29) Tydle mrchy jeste nemam zkus mrknout na
http://garden-e.hyperlink.cz/Bio/ Trochu to vypada jak "biolaagens".
(č.31)V kvetinarstvi mi doporučili jakousi chemii, ale to se neodvažuju použit. Litaj mi tam ty maly musky, tak prej sou to jejich larvy, ale to se mi nezda, proč bych ty larvy mela jenom ja?
Neexistuje nejaka profi poradna pro zahradkare typu Premek Podlaha?
De to i pres net?Nic jsem zatim nenasla.

komu se nelení, tomu se zelení

Old Post 19-11-2005 v 22:47 PM
dredik je offline   Profil uživatele dredik   Find more posts by dredik   Foto galerie člena dredik   Click here to Send dredik a Private Message   Add dredik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2017 - Paraziti na kytkách - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4413000 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív