Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Osvětlení matkárny a řízkovny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »

Jake osvetleni matkarny/rizkarny pouzit?
This poll is closed.
MH výbojku nebo podobnou 31 22.14%
Zářivky coolwhite 33 23.57%
Zářivky daylight 9 6.43%
Mix zářivek coolwite + daylight 40 28.57%
Úsporky 20 14.29%
Sodík 7 5.00%
Total: 140 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 17

To mě zase na enrgii zálěží Na květ sodík

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 02-09-2005 v 15:02 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Nápad Pokus! Příspěvek č. 18

Takze jsem koupil teda zarivky 2x 18w Phillips tld 965 de luxe pro.Jedna stala cca 120kc.Mely by vydrzet 20000 hodin-pohoda.Tyhle trubice maj 6500K a 1150 lumenu.Svitej hodne domodra a prestoze tam vyrobce uvadi ze jde o denni svetlo tak je videt ze domodra opravdu svitej.Puvodne jsem klicil pod 2x Osram 18w/640 basic coolwhite.Tyhle osramky by mely mit 4000K.Pak jsem pouzil jeste trubici floraglo.Neznam jaky ma presny spektrum ale sviti docervena a ma taky 18w.Pod temahle trema trubicema se neskutecne tahaly to muzete videt v mym threadu.Proste to byla hruza.Stonky mely 7,5cm a tloustku ani ne milimetr.

No a ted k tomu hlavnimu.Utvorim naprosto stejny podminky jako pri prvnim kliceni dodrzim i vzdalenost lampy no a dam tam jenom ty 2 Phillipsky 965 (tudiz budu svitit jenom dvema zarivkama).Potom vezmu jedno semeno ze stejny varky a stejnym zpusobem ho dam naklicit a pak uvidim jak to pod nima poroste.Fotky k porovnani dam sem do tohohle trydu aby kazdej videl jestli je coolwhite jako coolwhite.Jsem presvedcenej uz ted ze to poroste naprosto jinak.


Jo kouknete se na tyhle velice velice zajimavy linky co jsem nasel.Tam je jasne vsechno vysvetleny na co je modra/cervena slozka spektra.Proto chci pristi sklizen jet jenom pod 400w MH i s kvetem.Pod modrym svetlem me porostou megasisky (megapalice) uz rovnou od zeme.Budou to jenom takovy obrovsky a tezky megakusy pryskyrice co budu sklizet.


Velice zajimavej link pro toho kdo tomu alespon trosku rozumi

http://chramst.darwiniana.cz/view.p...anku=2004060801

Srovnani spekter ruznejch zarivek

http://chramst.darwiniana.cz/view.p...anku=2004060801

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 02-09-2005 v 19:59 PM

Old Post 02-09-2005 v 19:50 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 19

to Jahudka!som rád,že tu nie som sám,čo experimentuje,ja teraz experimentujem s warmwhite-kami na kvitnutie.Budúci týždeň chcem ešte vylepšiť setup,ale nie o moc,už moc ďalej ísť zatiaľ nemôžem(pri mojej veľkosti skrinky a pri tom,čo sa vyrába).Skús pozrieť môj thread,tiež by som chcel nájsť alternatívny spôsob svietenia na kvet,sodík funguje,ale má veľa nevýhod(teplo,spotreba,spektrum asi teda stačí).No,však uvidíme.
A som rád,že riešiš aj matkáreň,lebo to tiež riešim a 4000K sa mi tiež moc neosvedčilo.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Naposledy upravil expiry_date1 02-09-2005 v 20:07 PM

Old Post 02-09-2005 v 20:02 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
federic
Stálý Člen

Karma uživatele federic - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 20

To Jahoda: Jak jsi dopadl s experimentem se zářivkama Phillips tld 965 de luxe pro?
Stavím řízkárnu a chtěl jsem použít Cool White, ale zajímalo by mě jestli jsou Phillipsky lepší.

Old Post 05-09-2005 v 08:02 AM
federic je offline   Profil uživatele federic   Find more posts by federic   Foto galerie člena federic   Click here to Send federic a Private Message   Add federic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 21

federic-no ja to zatim jeste nezkusil.Budu to testovat v nejblizsich dnech mam to vsecko uz pripraveny..Urcite sem dam vedet..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-09-2005 v 09:30 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od expiry_date1
Skús pozrieť môj thread,tiež by som chcel nájsť alternatívny spôsob svietenia na kvet,sodík funguje,ale má veľa nevýhod(teplo,spotreba,spektrum asi teda stačí).No,však uvidíme.


Covece dyt to jsou presne vlastnosti, pro ktere je sodik jednicka v pesteni pod umelym osvetlenim!

Panove jestli chcete experimentovat, tak zkuste treba lampy Nurturelite (doufam, ze to pisu spravne), protoze to uz je roookuuu, co panove v laboratorich prisli na to, ze sodikova vybojka ma pro tyto ucely bezkonkurencni vlastnosti. Jedinou alternativou v dnesni dobe se zda byt prave lampa nurturelite, o ktere je tady na G rozsahla debata: http://grower.cz/forum/showthr...&threadid=18197
To co resite ted uz (i tady na G) bylo milion-x vyresene ..da se pouzit MH, stejne jako HPS, stejne jako Fluo, zalezi na vasich moznostech a potrebach..

Old Post 05-09-2005 v 09:36 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 23

dlouhán-chapu ze sodik je vyzkousenej.Me jde o to abych videl rozdil co to s kytkama udela jiny spektrum.Jeste nikde jsem nevidel nejakej srovnavaci test.Neni coolwhite jako coolwhite.Jedna ma 6500K a druha 4000K a to je velkej rozdil tak proto to chci zkusit.Pod 4000K zarivkou se to neskutecne taha.Pod 965 by se to tahat nemelo.Cet jsem na tech strankach kam jsem daval odkaz ze modra slouzi k sileni bunek a k rustu a cervena naopak k tahani za svetlem.Tudiz kytky pestovany jen pod modrou by mely bejt teoreticky maly a husty.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-09-2005 v 09:51 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 24

to dlouhan:
Nurturelite 200Wred(vhodná na kvet)-2700K,13000Lumen
Úsporka 25Wred-2700K,1600Lumen(8x25W-12800Lumen)
Vyzerá to podobne,nie?Podľa mňa je Nurturelite len veľká,200W flôrescenčná žiarivka(úsporka).Keďže si nemôžem dovoliť mať 200W lampu a je aj dosť drahá,tak to skúšam pod úsporkami s rovnakými(podľa výrobcov) hodnotami.Bližšie v mojom threade,čo mám v záložke.
btw,myslíte,že to teplo je až tak vhodné na pestovanie?Pokiaľ viem,tak pod prebytkom infračerveného žiarenia sa rastlinky vyťahujú,lebo majú pocit,že sú tienené(pomer:málo svetla-veľa tepla)

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 05-09-2005 v 11:23 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Jahudka!
dlouhán-chapu ze sodik je vyzkousenej.Me jde o to abych videl rozdil co to s kytkama udela jiny spektrum.Jeste nikde jsem nevidel nejakej srovnavaci test.Neni coolwhite jako coolwhite.Jedna ma 6500K a druha 4000K a to je velkej rozdil tak proto to chci zkusit.Pod 4000K zarivkou se to neskutecne taha.Pod 965 by se to tahat nemelo.Cet jsem na tech strankach kam jsem daval odkaz ze modra slouzi k sileni bunek a k rustu a cervena naopak k tahani za svetlem.Tudiz kytky pestovany jen pod modrou by mely bejt teoreticky maly a husty.


v prispevku c. 17 pises, ze nam to vsem ukazes s MH-ckem, jak to pod nim nepokvete stracis cas a zrejme i penize. muzes se tesit na vytahliny s ridkyma palicema, ale kdo chce kam.. hodne zdaru!
ty zarivky budou ok. ja mel 1,5 roku matky pod obyc cool white a pohoda. mel sem tam cistou indiku a vetvila se mi pod tim jak diva. ono totiz asi NEJDE JEN O SVETLO

citace:
Původní příspěvek od expiry_date1
to dlouhan:
Nurturelite 200Wred(vhodná na kvet)-2700K,13000Lumen
Úsporka 25Wred-2700K,1600Lumen(8x25W-12800Lumen)
Vyzerá to podobne,nie?Podľa mňa je Nurturelite len veľká,200W flôrescenčná žiarivka(úsporka).Keďže si nemôžem dovoliť mať 200W lampu a je aj dosť drahá,tak to skúšam pod úsporkami s rovnakými(podľa výrobcov) hodnotami.


- jo vyzera to podobne, ale rozdil tam bude. a ne malej. o tom, ze je to jen velka zarivka neni pochyb, ale ta usporka je delana pro lidske oko, zatimco nurturelite ma upravene spektrum pro rostliny, coz znamena, ze tech 200W vyuzijes temer bez odpadu.
- existuje i 125W verze s integrovanym balastem za prijemnych 16 Lb komplet

smrťák

Old Post 05-09-2005 v 13:22 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 26

to dlouhán:Tak v tom môžeš mať pravdu,spektrum úsporky 2700K warmwhite som fakt nevidel.Ale na druhú stranu,mne to pod tými úsporkami kvitne.Možno slabo,porovnať nemôžem a dosť sa mi pred periódou 12/12 vytiahli(bol som na dovolenke a boli týždeň u kamoša na okne) a tak majú patrá dosť od seba.
to Hollister:No ja mám tie do modra(4000K) a dosť sa mi to pod tým ťahá-nedoporučujem.Tieto by práve mali mať viac modrého spektra,6500K sú viac vyvážené aj s červeným spektrom.Aspoň teda ak som čítal správne informácie.V každom prípade sa 6500K viac približuje(čo sa týka farby svetla)k 2700K warmwhite.Takže na matkáreň podľa mňa buď-6500K,alebo 4000K+2700K(coolwhite+warmwhite)skôr vyvážené modré aj červené spektrum.
btw,skoro denne fičím na "RED DWARF"!

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 06-09-2005 v 21:11 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thcmh
Stálý Člen

Karma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% PěstitelskáKarma uživatele Thcmh - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 575  

Příspěvek č. 27

v klasickým elektru mají jen coolwhite obyč. znáte někdo nějakéj link e-shop zářivek? Chtěl bych zlepšit osvětlení matkárny/řízkárny

Nejlépe philips tld 965 60cm-100cm na jejich strance to moc najit nejde

Kdo hulí ten umí
Outdoor 2005 by Thcmh *** Indoor BB by Thcmh - sklizeno
Kalkulačka spotřeby *** Kalkulačka výkonu
Maturita 2005 2kolo(září) *** Výroba pacháče
Komponenty sodíkových lamp - ZDE!

Old Post 17-10-2005 v 15:58 PM
Thcmh je offline   Profil uživatele Thcmh   Find more posts by Thcmh   Foto galerie člena Thcmh   Click here to Send Thcmh a Private Message   Add Thcmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Thcmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 28

Thcmh - objednej si je na www.elkas.cz .Ale maj ponekud neprehlednej cenik.Kazdopadne tam je sezenes..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-10-2005 v 18:28 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Upozornění Growreport z matkárny osazené zarivkamí Phillips TLD965 de luxe pro Příspěvek č. 29





Jeste bych chtel do tohoto threadu doplnit ze jedu matkarnu/rizkovnu pod zarivkama phillips tld 965 de luxe pro uz asi mesic.Jsou to 2x 18w a mam pod nima 5x matku a k tomu rizky na zakoreneni a parada.Ted uz muzu rict ze se to vetvi,nikam se to netahne a nenakvejtaj.Rizky jsem mel zakoreneny za 8 dnu..doplnim sem jeste nejakej report casem..

Fotky

1 Tady vidite pohled na krasne rozvetveny rizky shora
2 To samy z nadhledu.
3 Rizek ICE - vejska 8,5 cm a ma 5 pater
4 Rizek blueberry - vejska 13 cm a ma 7 pater

Rizky pod temahle zarivkama zakorenovaly 8dni.Od ty doby jsou na 18/6 jejich vysku a vetveni vidite z fotek (jsou 29dni pod temahle zarivkama i se zakorenovanim).18,9 jsem je uriznul z matek a dal je zakorenit.Dneska vidite jak vypadaj na tech fotkach.Pod zarivkama Phillips TLD 965 je mam celkem 29 dni od uriznuti z matek.Jestli to je spatny nebo ne to nevim.Kazdopadne si myslim ze rostou hodne rychle a hlavne se nevytahujou jako kdyz jsem tam mel obycejny coolwhite.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 18-10-2005 v 13:12 PM

Old Post 17-10-2005 v 18:31 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
federic
Stálý Člen

Karma uživatele federic - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 30

Na matkárně/řízkárně chci vyskoušet Narva Oceanic Color - bylo zde nad nimi polemizováno, celkem v ně věřím. Akorát se hodně blbě shánějí, po proběhání všech akvaristik jsem sehnal 1ks a druhý kus jsem nakonec objednal přímo u Narvy. A děj se vůle boží. Určitě budu průběžně informovat.
To jahoda: už jsi dostal přesný návrh na zářivkový osvit vs. sodík 400W?

Old Post 17-10-2005 v 19:36 PM
federic je offline   Profil uživatele federic   Find more posts by federic   Foto galerie člena federic   Click here to Send federic a Private Message   Add federic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 31

federic - zeus se bohuzel nekam vyparil a nic me nestacil presne popsat.Takze smula.Doufam ze se jeste ukaze abych to mohl vyzkouset.Takhle by to bylo k nicemu.Kazdopadne ted tyhle zarivky zkousi metalsodik..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-10-2005 v 19:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 32

narva ma metalhalogenidovou 6500k.

Old Post 20-10-2005 v 15:02 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2018 - Osvětlení matkárny - 44 odpovědí
03-05-2010 - Pomoc při stavbě matkárny+řizkovny - 14 odpovědí
13-01-2006 - Kvetení matek a řízků - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4653160 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív