Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší jídla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 113

elo!po pálu neyradsi dam spaghety s haldou seyra...yaxe roztecze..mm sem pak dycky tezcze prezraney

...#77

Old Post 09-02-2005 v 21:56 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 114

zdravim vsetci,
tak ted sem prave po spicku a musim rict ze hned po brku nemam chut teda na jidlo na nejakou tekutinu nevim presne tak nebu du spekolovat o necem co dozraje teprve sveho casu, jinak musim uznat ze moje chutove bunky po koureni toho zdivnovace nebo nekoho ineho dostavaji zabrat sezeru snad vsechno co je po ruce neco co normalne bych do huby nevzal to je pro me najednou hnusny,nechutne smrdici hovno pro mouchy ze slasti utkany ihh(acid house-irvine welsh),"husta knizka i film je povedenej doporucuju ) proste sezeru snad vsechno i kdyz ty hovna to fakt nechm pro gurmany no a jidlo fakt co mi chutna sou knedliky jahodovy s tvarohem a cukrem a pak vlastne ovocny knedliky tak vseobecne ale co je nej tak svickova omac.+knedle housk. a spageti ty sou fak asi ty nejvic..
no nic tak ted mam fakt uz z toho psani zizen jako krava mejte se jumpp

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 10-02-2005 v 19:53 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 115

Já včera dostal po špíčku chuť a taxem si udělal obalovanej kuřecí řízek ( no spíš řízky 3 ) s kaší, na to 2 piva a fláklo to se mnou asi okolo desátý večer. V tělě naprostá slast, ráno v 6 sem se probudil a co? Taxem šel do práce, aspoň dneska vypadnu dřív... Eště že máme ten zelený list...

Old Post 11-02-2005 v 06:27 AM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 116

Mě hodně chutná Segedinský guláš...nebo třeba dneska jsem měl brokolici zapékanou se sekanou(doporučuju...když se to trochu přisolí tak to je to pravý)...nebo ještě tousty...občas si dám aji nějakej slabší experiment...např. selskou omeletu se salamem s sýrem...

Old Post 19-02-2005 v 20:51 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 117

BomberMan>Lol, raz som bol nasracky a zozral som cez pol hrnca segedinu...

Inak som za zemiekove placky, to je brutalne dobre jedlo, ja mam este vychytavku, dam do nich nejake to ganjove maslo a trochu drtky - ta drtka tomu da uzasnu ganjovu chut (zalezi od travy) - ako korenie, a ked ich po nejakom dobrom brcku zjem z chuti viac, tak stavy sa len zacnu...

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 19-02-2005 v 21:05 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtron
Nový Člen

Karma uživatele xtron - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 9  

Organika Příspěvek č. 118

hovno v housce

Old Post 20-02-2005 v 15:51 PM
xtron je offline   Profil uživatele xtron   Find more posts by xtron   Foto galerie člena xtron   Click here to Send xtron a Private Message   Add xtron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saphari
Nový Člen

Karma uživatele saphari - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 119

Myslim,že největší hnus je jíst zhulenej něco suchýho,už sem se qůli tomu málem aji udusil,takže na to seru.Ale taková pizza AlCapone a k tomu pěkně pivečko,sem nejspokojenější.

Got Blunt? . . . Got weed?

Old Post 23-02-2005 v 18:21 PM
saphari je offline   Profil uživatele saphari   Find more posts by saphari   Foto galerie člena saphari   Click here to Send saphari a Private Message   Add saphari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fermer
Stálý Člen

Karma uživatele Fermer - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 38  

Organika Příspěvek č. 120

Jeden typek udelal houbovou pizzu a sezrala se pulka a vsichni na kasi...No a pak se na ni nejak zapomelo a zustala na stole.Pak se slo do hajzlu nekam ulitavat.pak navrat domu a pizza nikde,v pokoji fotr.NEVEDEL. ale jinak miluju Gyros a Gorbace(na zhulenost vzdy slany)

PEACE AND SMOKE FOR ALL

Old Post 10-03-2005 v 19:05 PM
Fermer je offline   Profil uživatele Fermer   Find more posts by Fermer   Foto galerie člena Fermer   Click here to Send Fermer a Private Message   Add Fermer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fermer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adraj007
Nový Člen

Karma uživatele adraj007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 121

nejlepsi kuchtu jsem delal ve 2:00 rano kdyz jsem si ulitl na groweru a pak jsem smichal uzenou rybu s vajickem okurkou cibuli cesnekem a tvrdym syrem byla to bomba pak jsem si dal cokoladu bramburky zapil to studenym kakaem a byl jsem jak mech a nemohl se hybat pak jsem zalezl do postele pustil film a pak uz nevim bomba MIX

Old Post 12-03-2005 v 02:06 AM
adraj007 je offline   Profil uživatele adraj007   Find more posts by adraj007   Foto galerie člena adraj007   Click here to Send adraj007 a Private Message   Add adraj007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adraj007
Nový Člen

Karma uživatele adraj007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 122

Samozrejme alespon trema bongama

Old Post 12-03-2005 v 02:07 AM
adraj007 je offline   Profil uživatele adraj007   Find more posts by adraj007   Foto galerie člena adraj007   Click here to Send adraj007 a Private Message   Add adraj007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 123

Koukam, ze malokomu se chce udelat si neco poradnyho, a kazdej hned jak ho to chyti, leti vybrakovat lednici...Kdybyste si radsi ubalili dalsiho, a neco si uvarili :-)))

Co takhle "Marinovanej norskej losos v bylinkove cruste s citronovou omackou a rozmarynovejma bramborovejma platkama"?

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 09-10-2005 v 23:07 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 124

zdravim te mc.LaRWa,
tak vite co mi fakt chutna kdyz uz sem v opojeni m. budto spagety nebo testoviny nejlepe "panzani" a nebo jahodovy knedliky s tvarohem to je zradylko jako prase sladoucky no mamka

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 10-10-2005 v 10:08 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wendy
Stálý Člen

Karma uživatele wendy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 132  

něco jednoduššího:) Příspěvek č. 125

odjakživa sem milovala chleba s hořčicí, no a taky mam rada paštiku no a jednoho dne sme o tom kecali s kamošema a oni se zmínili o chlebu s paštikou a hořčicí, nejdřív sem se na to tvářila dost divně, ale je to fakt mazec!

teď recept:
čerstvej bílej chleba, ukrojit pořádnej krajíc, namazat paštikou (zaručeně nějlepší značka je Májka), pak namazat hořčicí (plnotučnou)
Dobrou chuť

Old Post 10-10-2005 v 20:15 PM
wendy je offline   Profil uživatele wendy   Find more posts by wendy   Foto galerie člena wendy   Click here to Send wendy a Private Message   Add wendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 126

Lepsi horcice je Dijon, treba v takovy ty sklenicce s modro-fialovym vickem...mnam.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 10-10-2005 v 22:24 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kattenka
Stálý Člen

Karma uživatele kattenka - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 127

zdárek

ej no tak u mě s jídlem vždy záleží na tom s kým jsem a kde jsem... když sme třeba u někoho doma...tak vždy zvétězí prahobyčejný topinky s kečupem, volským okem nebo míchanýma vajíčkama a čajem..
nebo v hospě pivko a chipsy.. a když sme venku ( což je skoro pořád) tak se udělá nálet do nějakýho shopu a tam?no jedině MENTOS...tak na tom si fakt ulítávám když jsem zkouřená...fakt si ho někdy dejte a uvidíte jak je to dobrý:P
jinak když dojdu domů a mám žravku, tak se naštěstí moc nenajím,protože máti má ložnici hned u kuchyně u ledničky..tak by si mě všimla a nadávala by,proto se radši zdržuju jen s lahví vody v pokoji..

Old Post 11-10-2005 v 15:31 PM
kattenka je offline   Profil uživatele kattenka   Find more posts by kattenka   Foto galerie člena kattenka   Click here to Send kattenka a Private Message   Add kattenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnysss
Stálý Člen

Karma uživatele Johnysss - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 128

Na jidlo je nejlepsi hamb, a k piti mauntyndju

Old Post 14-10-2005 v 12:40 PM
Johnysss je offline   Profil uživatele Johnysss   Find more posts by Johnysss   Foto galerie člena Johnysss   Click here to Send Johnysss a Private Message   Add Johnysss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1076660 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív