Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Dá se vypěstovat přes zimu kytka i bez lampy??????????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 17

joeart: Ne ne ne, tak jsem to nemyslel, abys mu sem ještě psal linky, nemyslel jsem to vůbec ve zlym, neměl jsem v úmyslu do tebe rejt, to neeee... Jestli to tak vyznělo, tak se omlouvám, a když to teď po sobě čtu, tak mi to taky přijde takový agresivní, takže znova sory A jinak máš samozřejmě pravdu, warm white...

Dracik: No myslim, že tlumivka žere stejně, jako samotná výbojka...

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 09-10-2005 v 13:16 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 18

Hele, mě zarazila tahle věta: Často se ale stává, že najdeme mnoho typů i u jednoho výrobce, které se liší svými pro nás důležitými parametry, jako svítivostí (v lumenech), teplotou světla (v kelvinech). Jde mi o tu teplotu světla, jak to je myšlený? Asi to nebude jakože ten světelnej zdroj vydává tolik tepla, co?
Mohou nejefektivněji využít modré světlo (6000 kelvinů a více, 445-500nm - podpora kořenového systému a rychlého růstu, rostliny košatější a nižší), a světlo červené (2000 kelvinů, 600-700nm - tvorba chlorofylu, podpora květu, rostliny vysoké).
A tady se zas mluví o barvě, která se ale určuje v kelvinech: arva kolem 4000 kelvinů vhodná též.
Vim, že to je OT, ale nerozumim tomu

dracik: Jinak myslim, že to s tou tlumivkou jsem někdy čet ve FAQ, ale teď to tam nemůžu najít :-/

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 09-10-2005 v 15:52 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 19

Dubinek to by se ti ta tlumivka zahrivala vic jak lampa protoze u lampy se cast energie meni na svetlo zbytek v teplo u tlumivky se meni v teplo mnohem vic jak u vybojky

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 10-10-2005 v 09:27 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 20

Ale mě nejde o tlumivku, ale o úsporku... Jaktože tam je 2000 Kelvinů, to je jako kdyby se řeklo, že tam je 1726,85 stupňů C, ne? A o to mi právě jde, jestli to tak je, nebo jestli tady ten Kelvin znamená něco uplně jinýho... Vono přecejenom 1726 stupňů neni málo, že

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 10-10-2005 v 11:44 AM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad Příspěvek č. 21

to Dubinek:

Jedná se o teplotu chromatičnosti, tj. barvu světla (dost zjednodušeně ) takže se neboj, že bys měl ve skříni 1726 °C (vono i 30 už je dost ).

Sodík mívá teplotu chromatičnosti kolem 2000 K, což znamená více červeného světla, naproti tomu studená "daylightka" má třeba 6500 K = převážná část modré barvy vhodné pro růst...

Takhle je to zjednodušeně, ale na Groweru je dost threadů o barevných spektrech, stačí trochu hledat (otřepaná fráze, co... ?).

Třeba http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=spektrum anebo http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=spektrum anebo...

Je toho tu fakt kotel, taxnad jsem ti pomoh...

Kwjetoň

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 13-10-2005 v 14:04 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 22

4 KoRn3: Zkus si pročíst tenhle thread...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-10-2005 v 17:19 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamilfrk
Nový Člen

Karma uživatele kamilfrk - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 23

Jsem takovej začátečník a samouk, tak hledám nějaké zdroje, kde zjistit, co a jak a pokud to jde, jestli se mi podaří pěstovat doma a bez lampy - našel jsem jen pár diskuzí a tenhle článek - co si o tom myslíte? https://magazin.specialnizahradnict...nopi-bez-lampy/

Old Post 07-08-2017 v 17:01 PM
kamilfrk je offline   Profil uživatele kamilfrk   Find more posts by kamilfrk   Foto galerie člena kamilfrk     Add kamilfrk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6802010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív