Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zářivky versus sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 33

965 mám a oproti 865 žádný zřetelný rozdíl . V 18watt trubicích mám v minimatkárně Philips Aquarelle a son glo a pod těma se mi to zdá pěknější, ta son má podobné spektrum jako oceanic,viz zeusovy grafy v "osvětlení" .
Dnes jsem objednal 3 oceany ,když to nepůde tak skončí v matkárně

Old Post 22-09-2005 v 16:32 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TIMEforce
Stálý Člen

Karma uživatele TIMEforce - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 34

podle me zeus uz neprijde a ja bych se mu ani nedivil ...

Old Post 22-09-2005 v 18:10 PM
TIMEforce je offline   Profil uživatele TIMEforce   Find more posts by TIMEforce   Foto galerie člena TIMEforce   Click here to Send TIMEforce a Private Message   Add TIMEforce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TIMEforce
Stálý Člen

Karma uživatele TIMEforce - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 35

Jahudka --¨Ty 18w trubky tam nedavej zeus sam rikal ze to je spodni hranice nejlepsi ty 36W ale delej jak chces a pak se nediv ze to neroste ..

Naposledy upravil TIMEforce 22-09-2005 v 18:26 PM

Old Post 22-09-2005 v 18:17 PM
TIMEforce je offline   Profil uživatele TIMEforce   Find more posts by TIMEforce   Foto galerie člena TIMEforce   Click here to Send TIMEforce a Private Message   Add TIMEforce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 36

TIMEforce-doufejme ze jeste prijde aby doporucil konkretni skrin jak rikal.Jinak ty 18w rikal ze jsou spodni hranice ale myslim ze to myslel tak,ze pak je uz pri nizkejch watazich neekonomickej provoz nez ze by to neslo.Musel bych tam dat 60cm protoze delsi by se do skrine vesly jedine vertikalne.No a protoze bych to porovnaval pri stejnych podminkach jako kdyz tam mam sodik tak by tohle byly snad nejlepsi srovnavaci podminky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 22-09-2005 v 19:37 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od Saint[SK]
Mohol by mi niekto povedať priemernú výšku pri SOG? - pred prepnutím na kvet a pred skosením /výška/. A ešte to, že ako ovplyvňuje dlžka vegetativnej fazi to, do akych velkych kvetinačov to treba dať. Ja mam skriňu vysoku 130 cm vojdu sa aj väčšie rastliny- ako mam tie rastliny nechať narasť /kolko rastu, kolko kvetu/ aby som z nich mal čo najväčši vynos?????

Za odpovede ďakujem

Pri SOGu máš dobrý výnos preto,že zberáš úrodu kontinuálne,ale čo sa týka výnosu z jednej rastliny,veľký výnos nebude.Ono to máš v postate jedno,hlavne aby si využil celú plochu.Aj tak som čítal,že 250W sodík presvieti tak 10cm,tak to je v podtste jedno.Keď chceš najlepší výnos,skús SCROG.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 22-09-2005 v 20:32 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 38

250 Watt prosvíií rozhodně víc , a taky záleží kolik to můžeš dát pod lampu

Old Post 22-09-2005 v 20:35 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 39

Teda to písal sinuhet,teda že efektívne presvieti 10cm,vraj potom ten zbytok ku koncu ošmiká.Nechá len vrch,čo mu vojde do ruky.No,ale určite aj záleží,ako je to husté.Keď spravíš napr.scrog,tak to určite hlbšie nepresvieti,tomu by som veril.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 22-09-2005 v 20:40 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 40

Když je to husté tak to moc neprosvitíš ničím. ale to není třeba když děláš Scrog ,tam větší watty prosvítí větší plochu a dají silnější paličky, já ale t´preferuju pěstování bez růstu a třeba 36 kytek na velikost 60*60 a je to celkem bez práce. Chce to ale zkoušet jaká je na to nejlepší odrůda

Old Post 22-09-2005 v 20:46 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 41

A vyjde to na rovnako,ako by si tam mal 6 kvetiniek každú so 6 palicami.Keď máš k dispozícii dosť rezov je myslím SOG dobré riešenie(len polievať tých 36 kvetináčov je asi pakáreň).

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 22-09-2005 v 20:58 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TIMEforce
Stálý Člen

Karma uživatele TIMEforce - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 42

Myslim ze ZEus tady zanechal dost informaci takze preju vsem co to budou skouset at jim to vyjde a posilejte fotky a informace podle me to bude nova revoluce .-))

Old Post 23-09-2005 v 10:27 AM
TIMEforce je offline   Profil uživatele TIMEforce   Find more posts by TIMEforce   Foto galerie člena TIMEforce   Click here to Send TIMEforce a Private Message   Add TIMEforce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 43

zeus ale slíbil že dodá nějaké foto ,tak doufámže to dodrží, a někteří čekají na jeho návrh skříne.

Old Post 23-09-2005 v 10:47 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 44

Ja na nej cekam taky..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 11:12 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 45

PM a vypnuté, poslední rady by mohl ale udělit !!!!!!!!!!!!

Old Post 23-09-2005 v 11:21 AM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 46

Jo docela bych byl rad kdyz by se to konecne nejak doresilo.Ja bych to i zkusil i kdyz ty zarivky by me vysly minimalne na 1500 k tomu by to chtelo poradny stinidla atd..Proste az zeus dorazi tak bych okolo toho chtel jeste nejaky veci probrat..Me osobne jde o srovnani se sodikem,na nejakou tu elektriku kaslu..Jestli bych s tema zarivkama usetril za elektriku 300 mesicne (vic asi tezko) tak to neni zase tak moc oproti jejich porizovacim nakladum 160kc za kus.Vydrz 10000 hodin a to znamena je menit 1x za rok (pro jistotu kvuli rezerve).Sodik agro vydrzi 30000 hodin a to znamena ze vydrzi minimalne 3 roky a stoji okolo 1100......

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 14:12 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 47

Jahudko mněl jsi někdy metal a sodík, zajímalo by mně jestli je to s tou agro lampou stejně kvalitní . Případně jestly to tady někdo mněl a pak přešel na agro aby to zhodnotil. Bohezěl se to dělá až od 400 Watt ..

Old Post 23-09-2005 v 17:06 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 48

seba - driv jsem to zkousel pod ruznejma zarivkama.Byly to zarivky specialni na pestovani rostlin a proto me tohle tema docela zaujalo.Nikdy jsem nezkousel obycejny coolwhite atd.Prestoze jsem pouzival zarivky urceny k pestovani rostlin,vysledky staly doslova za hovno.Naposled jsem klicil pod beznejma coolwhite a tahlo se to opravdu nechutne.ted tam mam ty phillips 965 a vcelku pohoda.Teda ne ze by se to netahlo,ale rostou tomu konecne i listy a je to celkove lepsi na prvni pohled nez pod tema coolwhite.
No a k tomu sodiku.Protoze jsem chtel mit jistotu koupil jsem rovnou agro sodik takze nevim jestli je rozdil mezi obycejnym son - t a son - t agro,ale jak tak sleduju vysledky ruznejch lidi na groweru a porovnavam to,rek bych ze to agro je proste bomba.Vzdyt posud sam.

Za 23 dni od vykliceni mely kytky prumerne okolo 30 cm a musel jsem je prehodit na kvet.Z tech 23 dni ale byly pod agrem jenom 19 dni!!!Predtim jsem je mel pod tema coolwhite.No a dneska je jich plna skrin,jsou silene rozvetveny a mam obavy ze jsem je mel prepnout daleko driv...K dnesnimu dni ma nejvetsi kytka 62 cm na vejsku!!!Celkem rostly do dneska od vykliceni 30 dni.To znamena 26 dni pod agrem.Sam se tomu divim a chtel bych videt lepsi vysledky s jinym svetlem..Dokonce si myslim,ze kdyz bych dal na rust MH vybojku ze by to bylo celkem vyrovnany nebo by mohla bejt mozna o neco lepsi na ten rust,ovsem asi tak minimalne ze je podle me zbytecny kupovat jeste MH..

Zejtra nebo pozejtri zaktualizuju muj thread takze budes moct srovnat s tim co bylo posledne.Aktualizuju to 1x tejdne pokavad se nic mimoradnyho nestane aby prave byly videt rozdily.Ja rozdily samozrejme vidim kazdej den kdyz ty mrchy rostou o 5cm denne.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 23-09-2005 v 18:47 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2008 - zářivky220+125 vs sodík 250W hps - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9888450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív