Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kdy zacina doba kvetu a hnojeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Kdy podle vás začíná skutečná doba květu a hnojení?
- Jakmile vidím první náznaky květů
- Jakmile začnu svítit na květ 12/12
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Obecné Kdy zacina doba kvetu a hnojeni? Příspěvek č. 1

Zdar a silu,growers....


Tak jsem premejslel a dosel k zaveru,ze vlastne nevim kdy zacina doba kvetu a kdy zacit hnojit na kvet.I kdyz to vypada na prvni pohled jednosuse nikde tady o tom na groweru nic neni,nebo jsem to alespon nenasel.
Vsude v seedbankach udavaj dobu kvetu,nebo i u hnojiv je napsany ze se ma hnojit jenom v kvetu.

--Me,a myslim si ze jeste spoustu dalsich by zajimalo jestli se ma doba kvetu pocitat od doby jakmile to prepnu na kvet a nebo az od doby kdy jsou videt prvni naznaky kvetu?(samozrejme uz po prepnuti na 12/12)

--Dalsi otazka je kdy zacit teda hnojit na kvet.Jestli az se zacnou vytvaret prvni kvety (po prepnuti na 12/12) nebo hned jakmile prepnu na 12/12 ?


A jak to delate vy?Viz. výše - Anketa....

A protoze jsem tohle ani ve FAQ nenasel tak jsem to sem dal sam.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 14-09-2005 v 09:00 AM

Old Post 13-09-2005 v 18:25 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 2

Trosku jsem to upravil aby to bylo srozumitelnejsi.

Jakmile vidim prvni naznaky kvetu-to je samozrejme mysleny az po prepnuti na 12/12 pote co se objevi prvni kvety..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 14-09-2005 v 10:47 AM

Old Post 14-09-2005 v 09:03 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jednoznacne zacinam hnojit pri prepnuti na kvet - kyti stejne reaguje trosku pomalejc. dobu kvetu pocitam od prepnuti = doba kdy to jede 12/12.
vzhledem k velkymu rustu po prepnuti, njaky vyrobci hnojiv doporucujou na zacatku kvetu este lehce prihnojit i na rust, ale to uz zalezi na stavu kyti a na pestebnim mediu/hnojivu.

Old Post 14-09-2005 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 4

Colek-dik za vyjadreni k otazce..

Jako docela koukam jak je mezi growerama v tak zakladni veci dost nejasno.Anketa zatim nerozhodně...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-09-2005 v 20:31 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 5

Lidi potreboval bych docela akutne poradit..Dneska jdu prehazovat na 12/12 a me by zajimalo jestli mam teda dat uz hnojivo na prechodnou fazi kvetu a nebo mam zatim nechat na rust a nadavkovat tam na kvet az uvidim prvni kvety?Tak co teda?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 16-09-2005 v 14:33 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
františekzeleny
Stálý Člen

Karma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% PěstitelskáKarma uživatele františekzeleny - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 6

Jakmile přepneš 12/12 tak zahnoj hnojivem na květ aby ti to šlo co nejrychlejc do palic.Pokud možno použij květový stimulátor.Tak to aspon dělám já.

Old Post 16-09-2005 v 17:03 PM
františekzeleny je offline   Profil uživatele františekzeleny   Find more posts by františekzeleny   Foto galerie člena františekzeleny   Click here to Send františekzeleny a Private Message   Add františekzeleny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7

Tak jo..Vidim ze anketa je porad nerozhodne takze to nikam nevede.
Prepnul jsem to na 12/12 a zejtra namicham hnojivo na kvet..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 16-09-2005 v 18:13 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mokie
Stálý Člen

Karma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% PěstitelskáKarma uživatele mokie - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 8

co ja vim, tak hned od prepnuti hnojit na kvet + muzes pridat jeste trochu hnojky na rust....napr... pokud bys pouzival wuxal a obm, tak rozhodne JE chyba , kdyz po prepnuti zacnes hnojit jej tim OBM, protoze ty kytky potrebujou porad i latky na rust.... obecne treba v hydroponii se deli ty stadia na RUST, POCATEK KVETU a POSLEDNI 4TYDNY KVETU.... behem pocatku kvetu nekteri groweri pouzivaji stale vice slozky GROW, nez je doporuceno, to podle toho jak chteji kytku vyhnat a kolik je schopna si jeste vzit ( viz soulisost EC a prijem zivin ) .... to ovsem v hline nezjistis.... urcite ale doporucuji je po uvedeni do stavu 12/12 krmit , krmit a krmit..... je to kytky nejplodnejsi faze....neco jako puberta pochopitelne to nesmis prehnat

doba kvetu se urcite pocita od prepnuti.....

hodne zdaru.....

2006 - druhej pokus
aneb CO UŽ JE ROZJETÝ, NEZASTAVÍŠ !!!
2005 - můj první growing
aneb SERU NA ZÁKON, KTEREJ ŘÍKÁ, ŽE KDYŽ MÁM SEMÍNKO, TAK HO NEMŮŽU ZASADIT
--------------------------------------------------------------
Pěstování marihuany pro vlastní potřebu
totiž dodává vlastní konzumaci do zcela jiného rozměru.
Při kouření neprožíváme účinky "nějaké drogy", "koupeného svinstva",
ale fruktifikujeme výsledky obrovské, dlouhodobé snahy a mnohaměsíčního úsilí.
Mezi konzumenty je totiž rozšířená pověra (které sám věřím),
že každá osobnost promítá do pěstované trávy své osobní charakteristiky a specifika.

J.X.Doležal - MARIHUANA

Old Post 18-09-2005 v 17:20 PM
mokie je offline   Profil uživatele mokie   Find more posts by mokie   Foto galerie člena mokie   Click here to Send mokie a Private Message   Add mokie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 9

mokie-dik za odpoved.Ja si myslel to samy a tak jsem to udelal presne jak pises.Zajimavy ovsem je,ze anketa je pul na pul tak to znamena ze v tyhle otazce mezi growerama zase tak moc jasno neni..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 18-09-2005 v 17:34 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

MedicalUser - presne o tohle mi prave slo.Zjistit jak to kdo pocita a dela.Takze ty to pocitas od prvnich palic..No ja jsem zvedavej jak to vyjde me.Hnojim po prepnuti na kvet a uvidim jak to vyjde podle seedbanky...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 26-09-2005 v 11:05 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazzak
Nový Člen

Karma uživatele Mazzak - 64% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 11

Mno ja mam taky neco k tomu, nekde sem tu cetl ze kytka je pripravena kvest kdyz vylezou bílé chloupky v kolenech větví takže bych řek že kdyz nepospichas a prepnes 12/12 az vylezou, tak se to da brat jako zacatek kvetu i kdyz ješte rostou do vejšky. mno osobně si myslím že na tomhle tolik nezaleží sklízíš stejně spíš podle vzhledu a zakalení pryskyřice néé. Mě spíš zajímá páč hnojím AHčkama, kdy to mám zředit bez počátečního Grow, po 21 dnech se mi to nezdá i když to výrobce uvádí. Ale dělám to tak./ Hodně zdaru a rodosti z delirium stavu pico

Old Post 16-11-2005 v 00:08 AM
Mazzak je offline   Profil uživatele Mazzak   Find more posts by Mazzak   Foto galerie člena Mazzak   Click here to Send Mazzak a Private Message   Add Mazzak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 12

"změna fotoperiody na 12 hodin vyvolá VIDITELNÉ znaky kvetení v průběhu 1-3 týdnů, čím starší je rostlina, tím rychleji je kvetení vyvoláno. méně než 12 hodin světla nevyvolá kvetení rychleji, více než 12 hodin kvetení zpomalí" (Indoor marihuana horticulture-Jorge Cervantes) z toho usuzuju že rostlina začíná kvést v okamžiku přepnutí na fotoperiodu 12/12 a viditelné známky tohoto květu se projeví za 1-3 týdny, tudíž hnojit na květ se má od přepnutí na 12. Jestli hnojit i růstovým hnojivem záleží na tom čím hnojíš, např. já používám bio bizz a tam se hnojivem na růst hnojí celou dobu až do konce. musíš se podívat na etiketu. w.

Old Post 18-11-2005 v 14:04 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarin250
Stálý Člen

Karma uživatele jarin250 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 13

Bum Shiva
My hnojíme Plagronem a žádný tyhle potíže nemáme, protože Plagron má takovou tabulku dávkování. Takže je tam třeba napsaný, že týden
po přepnutí se tam má dát tolik a tolik. Je to suprová věc, dá se použít od začátku do konce

Old Post 02-02-2006 v 08:00 AM
jarin250 je offline   Profil uživatele jarin250   Find more posts by jarin250   Foto galerie člena jarin250   Click here to Send jarin250 a Private Message   Add jarin250 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 14

notykoky plagron

no květ počítam od přepnutí - bloom hnojky taky sypu od prepnuti + akcelerátor...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-02-2006 v 15:11 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 15




Já počítám květ od přepnutí , je otázka kdy rostlina začne kvést opravdu. Spíš jde o hnojení , někde sem čet že tohojili PK 13/14/týden před přepnutím. Od kdy se k počítá není až tak důležité . zralost musíte stejně posoudit podle zabarvení pryskyřice , kdyby psali že je květ 6 týdnů bude potřeba 10 tak k spíš nesklidím , tak že se až tak moc s těmi počty neděje.

Old Post 02-02-2006 v 15:36 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 16

ja prepinam na kvet tehdy, kdyz je pletivo vyzrale resp. loupou se stonky....
poté dostanou 1 den tmy (to ve tme povyrostou cca 1-3cm)...
hnojiva zmenim cca za 7 dnů (při další planované výměně roztoku 7dnů)...v tu dobu většinou už jsou vidět květy všude

se substratem to bude urcite jinak...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 03-02-2006 v 17:27 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2019 - Kedy zacne kvitnut auto? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1163360 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív