Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ganjaAčaj
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Obecné Příspěvek č. 1

Nejsou to nějací zasvěcenci, co se týče kombinace ganji s kvalitním čajem... nejde mi ani tak o nějaký halucinogení stavy atd. ...spíš mě zajímá povzbuzování high, zvíšení energie, euforie a tak...

Old Post 23-07-2001 v 21:26 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

Nejsem zrovna moc cajovej typ, ale muj kamos ano a vzdy, kdyt u neho hulim, tak pripravuje sve cajiky. A ze vsech nejvic mne zaujal s priznacnym nazvem "euforie". Citil jsem se po tom slusne naköplej a jakoby naspeedovanej. Proste lehce hyperaktivni a to i v kombinaci s hulenim, coz byla fakt husta kombinace...

Old Post 24-07-2001 v 07:16 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Obecné Příspěvek č. 3

Objevil sem tohle svoje skoro rok starý téma, o který se pořád zajímám. Tak znovu vyzdvihuju, aby si toho někdo všimnul. Na groweru určitě nějaký čajíčkáři sou!

Old Post 25-02-2002 v 20:36 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

vsimam! Příspěvek č. 4

Jediny caj co vim, ze mi zvyuje energii je mate (kratke a, dlouhe e). Je to caj - necaj. Mi ho dali v cajovne jednou kdyz jsem byla v praci po kalbe a hotova, a ten caj mi pomoch! Nevim ale jestli to neni jen psychicky, protoze mi nekdo pak rekl, ze to nema povzbuzovat. Mno, zkus to - je bud prazeny nebo zeleny. Mam zeleny s citronovou travou, a ta mi nejvic chutna. Ten prazeny pry pijou nekde snad v jizny americe nebo kde.

Old Post 25-02-2002 v 20:49 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička Příspěvek č. 5

Čaj a kouř-to jde k sobě.Má nejoblíbenější kombinace je "puer",psáno Pchu-er(la,cha ap.),což je čaj černej jak noc smrdící jak močůvka s účinky kvalitního spídu,zvlášť když z něj uděláte(a vypijete ) 5 i více nálevů.Další bonbonek je Rancho amigo-pije se brčkem s kokosu a je ochucený karamelem.Vychytávka je taky večer zalít Formosa gunpowder("střelný prach") a scedit a vypít až ráno-ten den vás nikdo nezastaví.Pak čaje spíš na chuť-zelený Darjeeling,Shou mei(bílý čaj) a dále čaj z ganjových listů-chutná podobně jako z kopřiv,ale má možná i nějaké účinky.

Old Post 26-02-2002 v 06:26 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ignácius
Stálý Člen

Karma uživatele Ignácius - 26% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 50 

Palec nahoru 2 Reefer Příspěvek č. 6

Maté je nepravý čaj (není z čajovníku) - jsou to listy Cesmíny paraguajské a rozhodně povzbuzující je, neboť obsahuje velmi mnoho teinu (=kofein).
Sám ho často piju - na povzbuzení a proti spánku není nic lepšího ! A kombinace s jointem je ideální :-)

Jinak mám moc rád Puer (voní jako zatuchlá jeskyně - mňam :-)) a vůbec nejlepší je Genmaicha (zelený čaj s praženou rýží). I když samozřejmě záleží na momentální náladě....

Ignácius

Old Post 26-02-2002 v 08:36 AM
Ignácius je offline   Profil uživatele Ignácius   Find more posts by Ignácius   Foto galerie člena Ignácius   Click here to Send Ignácius a Private Message   Add Ignácius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 7

Do mých oblíbených čajů patří také jihoamerické matté,
ale dalšími dobrými čaji jsou také bílé čaje, určitě stojí za
zkoušku např. shalep, yogi čaj a masala -
jeden z mých oblíbených proto jsem si pro vás připravil
výrobu tohoto čaje.

MASALA je směs koření, která by se dala zakoupit v čajovnách nebo ve specializovaných prodejnách.
obsahuje: Kardamom, zázvor, skořici, hřebíček, a bílý
pepř.

Ingredience pro indický bílý čaj : 1L vody, 0,5L mléka, 2 lžičky černého čaje(může být i zelený čínský čaj), 1 lžíčku masaly a pokuď sladíte tak cukr (já sladím zásadně medem, je to lepší)

Do vroucí vody přidáváme postupně Masalu, černý čaj (zelený), med. Necháme vařit jednu minutu, pak přidáme mléko a necháme znovu vzkypět, scedíme a podáváme zásadně teplý.
Upozornění tato příprava čaje je pro začínající čajaře,
já si ho dělám o dost silnější

Zippi

Old Post 26-02-2002 v 20:14 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 8

Ignacius - dik za upresneni - mas pravdu (a K+).

Garam jsme jednou pouzili. Byli jsme v Breclave u kamose a spali jsme tam v cajovne. Udelali jsme si ganjovi mlecko a pak jsme udelali to masala - ale jinak, jen s cukram a masalou, zadny caj voda nic. Bylo to chutne!
Nikdy jsem nevedela jak se ten masala spravne dela - tata to ma doma ale nepouziva to, tak to vezmu a zkusim. Supr dik! (dalsi K+ - jee dnes jsem stedra to muzi byt to slunicko)

Old Post 27-02-2002 v 11:43 AM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 9

zdravíčko lidičkové no jak tak koukám šťouráte se v mým koníčku.Jestli chcete čajík který vás pořádně po jointíku nakopne pak můžu vřele doporučit jasmínový,,ptačí jazýček,,jsou po tom jestli zahulíte hustý modely,někdy i halucinace,a stav je opravdu drsný.Dále kokaicha má velmi mnoho teinu,pro uvolnění,a skvělou chu´t bych doporučil Hojicha Kyoto,skvělý pražený čajík,další brutálek,Yogi spice indická směs koření míchá se z černým čajem,mlékem a medem,člověk se po něm z kombinací s hulením cítí podobně jako opilý,a samozřejmě nesmí chybět ono maté,asi nejsilnější se mi zdá maté pampero,a nejchutnější maté carnival s karamelem

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 27-02-2002 v 13:48 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 10

re: reefer vystihla si to přesně, masala se velice hodí na
cannabis milk (možná napíšu recept )
dík za karmu
to: koblihostorm
Yogi směs je něco silnější (hrubší) než masala, proto se většinou nemusí mýchat s jinými čaji a může se dělat
samotná. Koukám, že máš rád japonské čaje

Zippi

Old Post 27-02-2002 v 14:31 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

naky cajiky Příspěvek č. 11

jo panove a damy
Mate je fakt sila. Piju zeleny (to prazeny se mi zda divny)
Ale caj je caj a mym favoritem je co se tyka speedu jednoznacne Keemun. Do pohody si davam nejakej indickej cajik, assam nebo darjeeling ty jsou asi nej.

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 27-02-2002 v 15:55 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 12

Sakra, omyl. Pardon.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 01-03-2002 v 23:15 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 13

v poslední době u mě vedou tyto čaje

zelené: Bancha
černé: Assam, Darjeeling - Mission Hill

no a potom samozřejmě můj ranní startér Maté (zelené, ale s vousatkou citronovou je možná ještě lepší). No a Yogi Tea (Masala) je taky parádní nakopávák.

Na kompenzaci poruch paměti piju čaj z guarany a po nějaký kalbě na doplnění tekutin minerálů rooibos. Teď jsem trochu nastydlej, tak piju spíš bylinky.

Mimochodem s tou Masalou do ganja-mlíka jste mě docela překvapili, myslel jsem, že je to jenom moje tajná zbraň... no nevadí

Old Post 02-03-2002 v 10:58 AM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

ČAJ Příspěvek č. 14

Áááá konečně jsem narazil na čajové téma.

Jsem věru rád,jelikož je to též můj velký koníček.Sice ještě nejsem nijak zvlášť zkušeným čajíčkářem se všim všudy,ale pasuji se na častého popíječe sypaného čaje.První kvalitní čaj jsem popíjel někdy před 4 lety z první zakoupené keramické konvičky.K ní časem přibyl i zhong na rychlou,ale zároveň přepychovou přípravu nálevu.

Ze začátku mi učarovaly zelené čaje ovoněné různými přírodními vůněmi jako jasmín (Hua cha),nebo pražené japonské banchy (Hojicha)s výraznou chutí,než jsem se naučil připravit kvalitně kvalitní čaje a rozpoznat v nich jednotlivé tóny a charakteristické aroma a vůně.

Momentálně popíjim oolong z Formosy,zakoupený v jednom malém zastrčeném kiosku poblíž třídy Milady Horákové v Praze.Zakoupil jsem rovněž i další z kvalitnějších čajů na našem trhu,a to Darjeeling Balasun FTGFOP1 3rd flush neboli autumnal za velmi příjemnou cenu.Nemají zde příliš rozsáhlou nabídku,ale čaje si nechávají posílat přímo z jednotlivých plantáží .Na požádání sdělím kde se obchod nachází .

Oolongy,tzv. polofermentované čaje,jsou oproti černým a zeleným čajům mými favority.Také kupuji čaje bílé.Asi nejčastěji si kupuju Tie Guanyin neboli Železná bohyně.Dále se v mé momentální sbírce nachází Hua cha White king s mnoha tipsy a právě jasmínovým aroma,ranný Pi lo chun,Show mee,obyč Bancha(do práce do konvičky),kvalitnější Sencha a konečně Shui Hsien s výborným aroma a také Fancy oolong.

Rád bych tohle téma zase po dlouhém čase zaktalizoval...tak pište...


Joo našel jsem odkaz na pěstování čaje v domácích podmínkách
http://caj.kvalitne.cz/rostlina.htm
,tak asi něco v tom smyslu počnu .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Naposledy upravil prenda 15-11-2005 v 14:33 PM

Old Post 11-10-2005 v 23:04 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 15

medzi moje najoblubenejšie určite patrí tai hu lu organický zelený
ešte teraz mám emei premium a dargeling z namringu a jasminový zelený ochutený .
prenda použivaš niake zvlaštne techniky na upravu vody ?

Old Post 12-10-2005 v 08:31 AM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 16

Vodu používám z kohoutku a není potřeba ji nijak upravovat.Je kvalitní a chuťově dobrá a taktéž i tvrdost je na dobré úrovni.Voda z pramene by zajisté byla vhodnější .

Dosti užívanou technikou na úpravu vody je reverzní osmóza,ale jak říkám,není potřeba.

Namring je znamenitá plantáž a pocházejí odtud parádní čaje.Dají se prý zakoupit i lehké muskatelové čaje z této plantáže,ale na rovinu ,na to nemám.Ceny se pohybují v řádech stovek dolarů za 100g .

Škoda.

Naposledy upravil prenda 12-10-2005 v 12:05 PM

Old Post 12-10-2005 v 09:13 AM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3846560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív