Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Zvlhčování od A do Z
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Greg018
Stálý Člen

Karma uživatele Greg018 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 49

chtěl sem se zeptat, jaké je riziko pro lampu, kdyby se smočila...
obědnal sem ten zvlhčovač také... mam tam cirkulačnéí ventilátor, kterej to bude určitš slušně rozhánět, má cenu se nad tím pozastavovat???

Old Post 18-08-2005 v 00:37 AM
Greg018 je offline   Profil uživatele Greg018   Find more posts by Greg018   Foto galerie člena Greg018   Click here to Send Greg018 a Private Message   Add Greg018 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 50

Nemá .Pokud máš nějakej odtah, tak určo ne.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 18-08-2005 v 05:54 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak.oc
Stálý Člen

Karma uživatele ak.oc - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 51

Tak vcera dorazil tak sem ho hned testoval. Dak sem ho do skrine pod kytky a fouka mezi truhlikama uprostred. Na nejnizssi mozny vykon. Je zapojenej na stejny hodiny jako lampa. Skrin ma pasivni odtah a aktivni prisun cerstvyho vzduchu, ve vnitr je 20cm na rozhaneni vzduchu. A zatim to vypada dobre, teplota ve skrini klesla o 2 stupne a vlhkost se krasne drzi na 65%. Az poresim fotak tak postnu foto.

Old Post 24-08-2005 v 10:07 AM
ak.oc je offline   Profil uživatele ak.oc   Find more posts by ak.oc   Foto galerie člena ak.oc   Click here to Send ak.oc a Private Message   Add ak.oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 52

Hmm, neklesá ti po zhasnutí ta vlhkost?Lepší je hodit zvlhčovač do vlastních spínaček a pořešit to trochu přesněji...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 24-08-2005 v 10:10 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amon1
Stálý Člen

Karma uživatele Amon1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 53

Dneska me taky dosel,tak sem ho hned zapojil a krasne to frci.

To Apofiss :Proc myslis ze je lepsi mit zvlhcovac ve vlastnich spinackach?Na noc se me to komplet vypne a vlhkost se tam sama drzi okolo tech 70 a pomalu se pres noc ztrati a rano jak to sepne tak to zase udela krasnou vlhkost jak ma byt.

Old Post 26-08-2005 v 17:19 PM
Amon1 je offline   Profil uživatele Amon1   Find more posts by Amon1   Foto galerie člena Amon1   Click here to Send Amon1 a Private Message   Add Amon1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 54

Pokud to máš vychytaný, nic neřeš.Je to jen můj názor co se" mě" osvědčil.Zdar

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 27-08-2005 v 13:51 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hubajs
Stálý Člen

Karma uživatele hubajs - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 55

Moje pojeti zvlhcovani v Boxu:

Koupil jsem 5-ti membránou zvlhčovačku Selinger Maxi Membler+ příslušnej plovák, 60l sud, euro 2. Do víka sudu jsem dal euro 2 a uděl díru o průměru 70mm do který jsem koupil PVC trubku 70mm. Udělal jsem tenhle rozvod dokola celyho roomu. Do PVC trubky sem udelal kazdejch 10cm díru o průměru 8mm. Euro 2 fouká do vnitř sudu a žene mlhu do trubky a rovnoměrně zvlhčuje celej prostor. Odpadaj s tim starosti ze mate v jedny casti 80% a v druhy 60% a se sebelepsi ventilaci uvnitr toho nedosahnete. Mnozstvi mlhy ktera tam jede je regulovatelne ponorem membrán.....s plovákem no problem. S rozumnou ventilaci se pri maximalni vykonnosti neni problem dostat na 80% vlhkost i pro vetsi plochy.....

Zvlhcovacka se mi spousti s lampama...nejsem zastance zvlhcovacky na spínacky...zbytecne kolisani vlhkosti = odchylka od idealnich podminek


Zitra dodam foto az si koupim baterky do fotaku

Old Post 29-08-2005 v 00:52 AM
hubajs je offline   Profil uživatele hubajs   Find more posts by hubajs   Foto galerie člena hubajs   Click here to Send hubajs a Private Message   Add hubajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lsday
Nový Člen

Karma uživatele Lsday - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 56

Na SPS jde po vyjmutí bílého "výfuku" napojit hadice o průmeru okolo 30 mm - něco jako k vysavači - prodávaj to všude - OBI apod. Potom může zvlhčovač zůstat "v přízemí" a nezabírá pěstební plochu. Na regulaci otáček hl. ventilátoru jsem použil regulátor od www.tichacek.cz , u kerýho do levneji poridit i ostatní el. vychytávky. Cimpak cistite v SPS membranu? Kys. citronová? Dix.

Old Post 01-09-2005 v 09:44 AM
Lsday je offline   Profil uživatele Lsday   Find more posts by Lsday   Foto galerie člena Lsday   Click here to Send Lsday a Private Message   Add Lsday to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 57

Jakou ma vyhodu ta regulace?.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 24-10-2005 v 18:10 PM

Old Post 01-09-2005 v 09:52 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 58

Lsday myslel regulátor na venťák ve skříni, ne ten ve zvlhčovači
BTW já čistím membránu jednou za sklizeň a stačí to...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 01-09-2005 v 10:23 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 97 

Co takhle výrobník mlhy? Příspěvek č. 59

Zdravím,
už dlouho přemýšlím o tom, že si koupím výrobník mlhy na domácí party. Taky potřebuju zvlhčovač na kvítí. Co takhle to zkloubit dokupy? Nemohl by mi někdo poradit, jestli lze použít výrobník mlhy Eurolite N-10 (http://www.svetelna-technika.cz)? Co myslíte? Je to reálné. Díky moc za odpovědi...Wik

Old Post 08-09-2005 v 14:37 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 60

Realny to neni, protoze vyrobnik mlhy na disko nepouziva vodu, ale nejakou chemku, tagze do skrine s tim urcite NE.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 08-09-2005 v 17:05 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grow3r P0mp0
Stálý Člen

Karma uživatele Grow3r P0mp0 - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 61

nemate nekdo nejakej napad jak zvysit vlhkost v skrince?neni problem zvlhcit to ve vecsim prostoru ale mne sa tam uz nic moc nevejde premejslel sem ze to udelam tak ze postranach udelam takove chlivky a vnich bude voda...zatim to provizorne resim vodou v tackach jelikoz jeste misto je..

Old Post 14-09-2005 v 21:08 PM
Grow3r P0mp0 je offline   Profil uživatele Grow3r P0mp0   Find more posts by Grow3r P0mp0   Foto galerie člena Grow3r P0mp0   Click here to Send Grow3r P0mp0 a Private Message   Add Grow3r P0mp0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grow3r P0mp0
Stálý Člen

Karma uživatele Grow3r P0mp0 - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 62

zajimavej napad ale zas aby mi drevo nenasaklo vodu to neci...ale uz mne i napadl spusob jak to asi udelam povesim tam mokrej kadr a bude to snej nekam odkapavat ale co pozdejc az budou kitky vacsi..

Old Post 14-09-2005 v 21:40 PM
Grow3r P0mp0 je offline   Profil uživatele Grow3r P0mp0   Find more posts by Grow3r P0mp0   Foto galerie člena Grow3r P0mp0   Click here to Send Grow3r P0mp0 a Private Message   Add Grow3r P0mp0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lsday
Nový Člen

Karma uživatele Lsday - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 63

Kup SPS, dej ho vedle skrine a dovnitr strc jenom tu hadici, co si k nemu prikoupis. Taky se de modlit abys tam mel vlhko. Vyber si :-)

Old Post 15-09-2005 v 07:38 AM
Lsday je offline   Profil uživatele Lsday   Find more posts by Lsday   Foto galerie člena Lsday   Click here to Send Lsday a Private Message   Add Lsday to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Nápad na hadry se vyser Příspěvek č. 64




Grow3r P0mp0:

Kup si zvlhčovačku za 702,-
Za ty peníze to je největší luxus, pokud se jedná o vlhkost, mě vyřešila problémy se suchem stoprocentně...

Taky jsem zkoušel různý hadry, misky s perlitem atd. ale nic z toho není dostatečně efektivní, uvidíš sám...

http://www.elektrocoleti.cz/DetailPage.asp?DPG=35428

A to že se ti tam nevejde vůbec nevadí, já měl taky malou skříň a vyřešil jsem to rourou z trysky rovnou do skříně, obrázek ti poví víc...

Btw. Bacha ať to se zvlhčováním nepřeženeš, jako já, sucho vystřídala nezřízená vlhkost a kvůli plísni šla půlka úrody do řiti...
Tagže všeho s Mírou


Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 15-09-2005 v 14:15 PM

Old Post 15-09-2005 v 14:02 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5875590 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív