Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Holandsko - tam a zpět. Nizozemí levně!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to maestro_007 Příspěvek č. 33

to jo, ale me by to fakt nepotesilo, kdybych najednou zjistil, ze sem v jinym vlaku a hranice bych asi tezko prechazel tam a zpet jeste jednou, ale byl by to prece jen takovy maly dobry skutek :-)


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 11-10-2001 v 19:02 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné stopem Příspěvek č. 34

ještě k tomu stopu, jak sme jeli stopem zpět, tak 2 kámoši, kteří s námi nejeli vlakem, ale jeli stopem, tak je policajti na odpočívadle, který je jediný místo, kde můžeš na dálnici stopovat, odchytli a prohledali jim vše, a věřte, že při stopu přes celý německo se dá potkat poldů docela dost, ja sem potkal při stopováni už v Holadnsku během 30 minut jednoho policajta dvakrát, y toho jednou nás poučil, že se tu stopovat nemá, ale nějak sem se musel dostat na vlak do Německa, tak sme ho potkali i když se vracel za 15 minut zpět


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 27-11-2001 v 21:06 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 35

Mnoo, estli budeš něco organizovat (zájezd:-))) tak mi dyžtak dej vědět, já bych možná jel... Jinak se měj..

Old Post 31-12-2001 v 18:43 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sage
Stálý Člen

Karma uživatele sage - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 19 

stop v německu Příspěvek č. 36

no já nevi, my sme v německu jeli jenom takovejch 50 - 100 kiláků (cestou z itálie... :-)))) a žádný problémy a nic... a to byly celkem velký silnice a dost lidí. v rakousku to bylo horší, no, to je pravda...

Old Post 02-01-2002 v 15:24 PM
sage je offline   Profil uživatele sage   Find more posts by sage   Foto galerie člena sage   Click here to Send sage a Private Message   Add sage to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sage! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
merlin
Nový Člen

Karma uživatele merlin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 23  

Obecné Příspěvek č. 37

Nazdárek - stopem (cesta v klidu až na první den - skončili sme v plzni...-a poslední sme se probudili zmoklý ve stanu a stopovali asi 5hod v dešti...)
deset dní i s kouřením do Prahy za 3500...
- spousta zajímavejch lidí, ale letos už to jistí kára...
bydleli sme ve stanu - v Amstru v parku na GAIN (metro..) - ale je to tam dost černý...(ne že bych neměl rád černoušky a jejich slunečný reggae... - ale je to trochu strašidelný
(jenom ve 2 a dostali sme se tam až v noci...
houby sme prošvihli (mooc kouření) a asi tak 10g (2skunky a nějakej shit...)sme našli u dálnice...
Jenom si taky všichni za tou pohodičkou dojeďte...

jo- a mimochodem - shánim lampu...(tak sodík 300W..) - kdybyste věděli, kde levně koupit, tak dejte vědět
(nechci dopadnout tak, že budu někde lízt po parcích a čorovat ...)

Iam waiting for the reggae in the sun...

Old Post 21-01-2002 v 10:30 AM
merlin je offline   Profil uživatele merlin   Find more posts by merlin   Foto galerie člena merlin   Click here to Send merlin a Private Message   Add merlin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydro
Nový Člen

Karma uživatele hydro - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 5 

Re: to evergreen Příspěvek č. 38

ja poznam bushplanet na esterhazi gasse,vedla mariahilfer.kde je ten druhy?

Old Post 30-01-2002 v 11:04 AM
hydro je offline   Profil uživatele hydro   Find more posts by hydro   Foto galerie člena hydro   Click here to Send hydro a Private Message   Add hydro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydro
Nový Člen

Karma uživatele hydro - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 5 

Obecné Re: to roder Příspěvek č. 39

roder,kedy sa spakujeme?

Old Post 30-01-2002 v 11:06 AM
hydro je offline   Profil uživatele hydro   Find more posts by hydro   Foto galerie člena hydro   Click here to Send hydro a Private Message   Add hydro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorus
Stálý Člen

Karma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% PěstitelskáKarma uživatele chorus - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 132 

Obecné Příspěvek č. 40

to : sativa

nevíš, kde jsou približně ty coffeschopy v tom Arnhemu ? Je to docela Big město.

Old Post 17-02-2002 v 09:27 AM
chorus je offline   Profil uživatele chorus   Find more posts by chorus   Foto galerie člena chorus   Click here to Send chorus a Private Message   Add chorus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to chorus Příspěvek č. 41

no je to trochu větší než Liberec, ale když se budeš pohybovat v centru, nemůžeš na nějakej netrefit

uplně nejjednodušší je najít ten Happy day´s, je to u mostu jak se jede z města, je tam taky nekde kohoutek s vodou, je to asi 300 metrů u takovýho červenýho kina, jinak jich je dost taky u takovýho kruhovýho objezdu pro chodce, taková ulice, kde jich je 5


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 17-02-2002 v 15:51 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné Příspěvek č. 42

legální to zrovna moc není, ale když tě chytěj, tak tě za to nezavřou, možná dostaneš malou pokutu a semena ti zabavěj
řekni jim, že to máš na okrasu.....

....šance, že by tě na hranicích otravovali s tímhle je minimální

už se to tu někde všechno s hranicemi řešilo- hledej


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 19-02-2002 v 13:23 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 43

CIAO Vsichni

Pisu ohledne te vikendovky pres Nemecko. Stoji 21 eur jmenuje se wochenende je teda az pro pet lidi a Nemecko se da prejet za den uplne v klidu. Chce to vyjet brzo rano(6-00). Ja jsem jel pres Cheb - Markdretwitz a na hranicich jsem byl vecerem(19-00). S jizdenkou muzete jet jen s vlakem s oznacenim RE(regionexpres), nebo RB(regionbahn). Tady je odkaz na nemecky jizdni rad

http://reiseauskunft.bahn.de

- je tam i anglicka verze. V pobocce "Select public transport " vyberte "only local trafic" - vypise jen vlaky, kteryma muzete s wochenende jizdenkou cestovat, tedy RegionalExpres nebo RegionBahn(ne ICE,IC, EC a jine). Kdyz vam to ty vlaky vypise a kliknete na "Itinerary" tak vam to podrobne vypise vsechny vaky kteryma pojedete, kde prestupujete, na ktere nastupiste prijedete a ze ktereho zase odjete do dalsiho mesta. Pocitejte tak priblizne ze sedmi prestupy.

STASTNOU CESTU!

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 25-02-2002 v 09:53 AM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hell
Stálý Člen

Karma uživatele hell - 77% PěstitelskáKarma uživatele hell - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 44

Jak to vypada ted?
znate cenu v Euro?neni podminkou vekova hranice?u nas 26 let.



Old Post 02-03-2002 v 10:43 AM
hell je offline   Profil uživatele hell   Find more posts by hell   Foto galerie člena hell   Click here to Send hell a Private Message   Add hell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havro
Stálý Člen

Karma uživatele Havro - 81% PěstitelskáKarma uživatele Havro - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 45

Ted to vypada tak jak jsem to napsal, jelikoz jsem tam byl pred tydnem. Zadna vekova hranice neexistuje.

VYHULENKOVI
400W WW
400W AFGHAN,ZARE,INDIA

Old Post 03-03-2002 v 22:27 PM
Havro je offline   Profil uživatele Havro   Find more posts by Havro   Foto galerie člena Havro   Click here to Send Havro a Private Message   Add Havro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fisa
Nový Člen

Karma uživatele Fisa - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 15 

Palec nahoru Příspěvek č. 46

Nemáte ještě nějaký schovky?
Moc užitečný ne!
Čím víc tím líp.
Taky estli někdo nevíte jak je to horký s těma psama.

CAU FISA

Give a thing to Schiva

Old Post 05-03-2002 v 11:22 AM
Fisa je offline   Profil uživatele Fisa   Find more posts by Fisa   Foto galerie člena Fisa   Click here to Send Fisa a Private Message   Add Fisa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Pohodička to fisa Příspěvek č. 47

přesně nevim kde, ale už je tu někde téma zaměřený jen na schovky a fígle přes hranice, zkus si to najít


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 07-03-2002 v 15:39 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Obecné Sativa: Arnhem je v klidecku... :) Příspěvek č. 48

No,

tak jsem si to precetl ten navod a s velkou nostalgii jsem procital tve poznamky k Arnhemu a k Happy Day´s...jak si
na to tak vzpominam, byl jsem tam loni v srpnu na celej mesic v orchestru, v podstate ne primo v Arnhemu,ale v
Doorwerthu, coz je mala vesnicka asi tak 10 km Na kole je to za par minut ...jezdival jsem tam vetsinou vzdycky po
zkousce kdyz byvalo pekne... a potreboval jsem vypnout od vsech tech zkousek...pekne kolem reky a pak frrr k
centru kolem kostela, zaparkovat kolo a do centra do Happy Days a jeste do jednoho na kterej si nemuzu
vzpomenout, byl kousek od multikina...no to nevadi, letos tam jedu zase hrat takze si to dam znova.

BTW: jeste k tem schovkam..si vzpominam, kdyz jsme byli s kvintetem na kurzech na amsterdamsky konzervatori (Meli
jsme to zaplaceny letecky tam a zpatky a kazdej 700 Guldenu na tyden, ktere jsem museli POVINNE!!!!! utratit
Dodnes nechapu, jak se to stalo, jestli to byla nejaka ucetnicka chyba nebo co...no tak jsem samozrejme vezli
prezenty domu. A udelali jsem to presne jak se tady nekdo zminoval predtim, do tyden smradlavych ponozek.Ovsem
ranni kontrola pred odjezdem na letiste, otevru ten smradlavej sak a vyvali se na me straslivej smrad jenom skunku a
dalsich dobrot (kazdej z nas mel tak po 5 gramech-J.Herrer,vdovka, nejake hasiky atd..) no nastala totalni panika,co
ted do haje? Uz jsem ale museli frcet na letiste, tak jsem akorat pridali vice sacku a poradne to zaizolovali a proste
bud to vyjde nebo jsem v haji..Preskocim k letisti Schiphol : checknuti zavazadel...uz tam na nas prichazela brutalni
paranoia a stihacky typu F-17 ze to z tech nasich kufru proste za kazdou cenu musi jit citit, ja tu ganju fakt citil
vsude...odlozime zavazadla a ze jdeme na kafe a cigo, meli jsme cas asi hodku a pul pred nastupem do letadla...Co
jedineho si z toho vzpominam je, ze jsem sedeli v kavarne na letisti, vypili asi tak ctyri kafe,vykourili tak krabku cigar
a klepali se jak ratlici ...protoze jsem neustale slyseli z letistniho rozhlasu nase jmena ze se mame dostavit a tam....no
hrozna stihacka...uz to nechci zazit proste,myslim, ze kdyz clovek jede jakymkoliv jinym prostredkem, tak je o
neco klidnejsi,nez na tom letisti,nikdo nema prehled jake masiny tam a co vsechno na tebe muzou vymaknout...


No a to si ted jeste vzpominam (sorry za ten offtopic) Mel jsem to stesti se dostat do Japanu s orchestrem na turne,
to bylo nekdy tak v roce 96, to jsem byl jeste studentem JAMU a do Japanu jsem si vzal proste tasku kterou jsem
bezne vozival do Brna. Na tom by nebylo nic zvlastniho...priletime na Naritu Airport, cekam u toho jezdiciho pasu na
zavazadlo, a ted tak koutkem oka zaregistruju neco na levo u dalsich zavazadlovych pasu...japonsti policiste s
hodnyma cmuchacima pejskama...v tu chvili jsem malem omdlel, zcervenal a ja nevim co vsechno, sel jsem do
vyvrtky, protoze jsem si okamzite uvedomil, ze v te tasce na kterou ted zrovna cekam, je v kazde kapse rozsypano
od kazdeho neco. Vozival jsem v tom totiz ruzne filmovky a sacky s ganjou a znate to, trocha se vzdycky nejak
rozsype...v hlave mi zacla probihat obrovska panika, co ted? nechtelo se mi zustavat nekde na japonske policejni
stanici...v te dobe jsem do Asie jel poprve v zivote a clovek nema zadnou predstavu, jak to tam funguje atd...No uz
to zkratim,fakt jsem si myslel ze je to moje posledni chvilka v zivote...psi s cajtama dosli az k te me tasce, ktera
zrovna prijizdela na tom pasu a.............no nastesti se nestalo nic, v te chvili jsem si myslel, ze jsem snad i pustil do
trenek Jen jsem chtel popsat takovou brutalitku

A sorry, vim ze to tady az tak nepatri...ale jsem ted pro zmenu ve Finlandu, kde ted ziju nejaky cas...bez koureni
tak je pro me tady Grower jedno z mala poteseni a vzpominek na tu omamnou vuni a chut ganji...a jsem rad, kdyz
muzu obcas neco napsat...dekuji za pozornost

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 07-03-2002 v 21:19 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9636020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív