Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Poradte - jak si pridat obrazek k nicku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
HashShit
Stálý Člen

Karma uživatele HashShit - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 20 

Poradte Příspěvek č. 1

Zdravim, chtěl bych už konečně za tu dobu co jsem tady vědět, jak se tam pod nickname dává ten vobrázek.
Děkuji za odpovědi

Old Post 02-06-2005 v 16:51 PM
HashShit je offline   Profil uživatele HashShit   Find more posts by HashShit   Foto galerie člena HashShit   Click here to Send HashShit a Private Message   Add HashShit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Werron
Stálý Člen

Karma uživatele Werron - 31% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 2

dáš můj Grower-nastavení- a ůplně dole máš Change Avatar- na a pak už jen dole zadáš adresu k souboru v počítači a dáš uložit...
Zdary

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.

Old Post 02-06-2005 v 16:55 PM
Werron je offline   Profil uživatele Werron   Find more posts by Werron   Foto galerie člena Werron   Click here to Send Werron a Private Message   Add Werron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 3

Hele ty vaše rady jsou naprd jste nějaký chatrý mně než někdo poradil tak to trvalo strašně dlouho a stejně mně to nepomohlo. Takže jsem si to musel udělat sám.
Takže dejmůj grouwer- nastavení-change avatar-vybereš si nějakej obrázek kterej chceš mít no a pak jen klikneš a je to. Ale ten obrázek musí mít 50pixelu na 50pixelu. No a to si můžeš udělat tak že si ten obrázek otevřeš v malování a tam dáš OBRÁZEK-ATRIBUTY-(ZA JEDNOTKY NECHÁŠ PIXELY,BARVU BAREVNĚ,no a v tom výška a šířky tam zadáváš procentuální zmenšení(můsíš to zkoušet než přídeš na to o kolik to máš zmenšovat. Já jsem jel už ke konci jen o 2).No a až tam budeš mít těch 50 na 50 tak si to ulož a máš avatara kterýho si můžeš hodit na grouwer. A budeš spokojen.

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 06-06-2005 v 12:45 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Werron
Stálý Člen

Karma uživatele Werron - 31% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 4

2 Chouris: a co myslíš ,ž jsem popsal ve 2. příspěvku?
jo a můžete si tam samozřejmě dát i animovaného avatara.
Hodně dobrejch jicj´h najdete na : avatary.blogowicz.info
a máte je rovnou v 50x50

Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí.

Old Post 06-06-2005 v 18:47 PM
Werron je offline   Profil uživatele Werron   Find more posts by Werron   Foto galerie člena Werron   Click here to Send Werron a Private Message   Add Werron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 5

jenomže tohle mně taky řekli ale pořád mně to nešlo. Až jsem musel přijít sám na to že si ho musím zmenšit.a právě von měl v to ten problém. Měl jsi to víc rozebrat, ale jinak mír. Vydíš ještě to neumí protože avatara ještě nemá

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 06-06-2005 v 18:55 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 6

chlapci obydvaja ste nejaky mudri ale ked stisknem change avatar tak mi len napise ze dakujem za zmenu svojho profilu a nic sa nedeje a nejak som nepostrehol kde sa dava ta adresa fotky.... takze tak chalani ... stare heslo: kym si to sam nespravim a nepridem na to tak mi nik neporadi ... ale diki aspon za ochotu poradit hashitovi mozno jemu to funguje

Old Post 09-11-2005 v 08:22 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 7

skuste mi vysvetlit aj ako sa dava fotka rastlinky ku prispevku ...

Old Post 09-11-2005 v 08:23 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 8

na ten avatar uz som prisiel ... zabudli ste obydvaja dopisat ze po stisknuti change avatar si fotku vyberiete v okienku kde je napisane ....prochazet.....mozno len ja som blby... minule som sa chcel dozvediet jak sa rezkuje a nejaky mudrc to rozpisal ako sloh bolo to tak strasne dlhe ze sa to nedalo docitat a aj tak som to nepochopil a pritom ako sa rezkuje sa da napisat do jednej jedinej vety....

Old Post 09-11-2005 v 08:29 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
skuste mi vysvetlit aj ako sa dava fotka rastlinky ku prispevku ...

Old Post 09-11-2005 v 08:34 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
skuste mi vysvetlit aj ako sa dava fotka rastlinky ku prispevku ...



daj odpovedat, zakliknes: Ano!pripojit obrazky z galerie
a do ramceka kde je 1 napisies pocet fotiek ktore chces poslat...
das submit reply , potom prochazet - tam si najdes vo svojom pc tie fotky ktore chces vybrat, das odoslat subory a potom pokracovat so zmenami ... a je to

Old Post 09-11-2005 v 08:35 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 11

pocuj a nemas moc velke fotky ze ti ich nechce zobrat? myslim ze v tom bude problem. klikni pravym tlacitkom na mysi na obrazok ktory chces poslat, vyber ACD Photo Enhance (ja to upravujem v tom)
, ked sa ti zobrazi obrazok stalc Shift+S naraz a uz len zniz pocet pix
a uloz. max je tusim 512 ...

Old Post 09-11-2005 v 09:05 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 12

urcite to je velkostou ale ma to len nejakych 510 k.... ale aj tak stiskam shift a S naraz ale nic mi to nerobi... nic sa mi nezobrazi kde by som mohol zmensit tie pixeli ... mozno to robim zle niesom moc manik do kompov ale tak snad shift a S este naraz stisnut viem .... tak nechapem..

Old Post 09-11-2005 v 09:18 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 13

ked stlacis shift+s tak sa ti objavia 2 male tabulky s cislami a tam mas sipky ktorymi pridavas a znizujes tie pixle. tak musis stiahnut tych 510 na cosi menej , das ok a musis to dat ulozit.

a robis to cez ten ACD photo ?? chod na ikonku obrazku ktory chces, klikni prave tlacitko na mysi, daj ten ACD a tam to ries

Old Post 09-11-2005 v 09:21 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 14

robim to presne tak ako hovoris ale ta tabulka sa mi nechce objavit akurat ked stisnem ctrl shift S tak sa mi tam zjavi taka blbost ale tam sa to asi menit neda... mozno ze mas inu verziu ja mam acdsee7.0

Old Post 09-11-2005 v 09:34 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 15

nejak inak sa ta tabulka kde sa to meni neda otvorit?

Old Post 09-11-2005 v 09:36 AM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 16

nevidim nikde kde pisem ze mas stlacat ctrl + shift + s
IBA shift + s

Old Post 09-11-2005 v 09:47 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3983660 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív