Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Tři děložní lístky - Triploid
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 33

Tak co na ní říkáte? vyrostlo vám už někdy něco podobnýho? třeba čtyřlístek....? já jí říkám mercedes, a myslím, že si to zaslouží :-)))

Old Post 16-05-2005 v 12:01 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 34

Bohuzel se tahle vada neuchovava do dalsich pater -> Tudiz az to strihnes, tak se to bude delit zase po 2 vetvich na patro.

edit: U me to tak bylo! Pokud to nekdo mate jinak, tak postnete fotku, dost by me to zajimalo :c)

Naposledy upravil Firestarter 17-05-2005 v 08:19 AM

Old Post 16-05-2005 v 12:38 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Squer
Stálý Člen

Karma uživatele Squer - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 35


Tak se omlouvám, že jsem to dal sem, ale jak říkám, psal jsem poprvé a podle návodu jsem napsal právě sem.... Snad to nejni zas tak velkej hřích a bude mi odpuštěno... Jinak rád bych to přesunul do theardu s tvým odkazem, ale bohužel je to nad mé síly. Jestli to tam někdo přesune, tak určo nebude vadit když se podělím o to, jak mutant hledí na svět dnes. Ještě jednou, sorry thearde!

Old Post 16-05-2005 v 14:29 PM
Squer je offline   Profil uživatele Squer   Find more posts by Squer   Foto galerie člena Squer   Click here to Send Squer a Private Message   Add Squer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 36

téma propojeno díkes Firestarter

no zajímavý odchylky se tu kupí, tak když někdo vypěstíte něco podobnýho tak to sem kdyžtak taky naposílejte ať vidíme co všechno příroda ještě vymyslí...

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 16-05-2005 v 14:33 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bukaJ
Nový Člen

Karma uživatele bukaJ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 37

Ty brďo, tak je nás mnohem víc. Představte si, že je má všechny jeden člověk-to by měl někdo radost. Mám také lístky po třech na každém patře. Mě naopak tato kytka moc nerostla, dal jsem jí do skleníku a čekal jak se kytka udělá. Před tím už byla střižená. Teď vypadá jak koště,nic moc musím chvíli počkat až rozchodí hnojku. Snad se mi poštěstí ji něčím vyfotit a dát to sem ať tu mám taky nějakou fotku.

Old Post 17-05-2005 v 07:34 AM
bukaJ je offline   Profil uživatele bukaJ   Find more posts by bukaJ   Foto galerie člena bukaJ   Click here to Send bukaJ a Private Message   Add bukaJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 38

No můžu vám říct že ten 3 list není nic zvláštního( u nás v kraji to má nebo mělo clkem dost lidí) No a alespon bude dost listí na vaření.

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 18-05-2005 v 18:59 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 39

vesele OT mutace presunuty sem - http://grower.cz/forum/showthre...&threadid=16410

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 20-05-2005 v 07:52 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
227cb
Nový Člen

Karma uživatele 227cb - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 40

trojlistejch kytek sem měl asi 10, některý třeba po druhým patře začali růst normálně, většina jela dál na 3 výhonky. Ovšem všechno to byli samci...

Old Post 28-05-2005 v 17:54 PM
227cb je offline   Profil uživatele 227cb   Find more posts by 227cb   Foto galerie člena 227cb   Click here to Send 227cb a Private Message   Add 227cb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESHA
Nový Člen

Karma uživatele ESHA - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 5  

Zdraví Já mam!! Příspěvek č. 41

Zdarte lidičky vyhulení já něco takovýho docela i mám roste mi to pěkně v houští a je to čtyřcíp. Bohužel se tomu moc nechce tak docela stagnuje asi ji to dáva zabrat.




Ale je to čecha!!!






Ozvu se až rozeznám jestli je to holka nebo kluk.
muj email eshpek@seznam.cz

Old Post 04-06-2005 v 17:14 PM
ESHA je offline   Profil uživatele ESHA   Find more posts by ESHA   Foto galerie člena ESHA   Click here to Send ESHA a Private Message   Add ESHA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
227cb
Nový Člen

Karma uživatele 227cb - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 42


samec těsně před vytrhnutím

Old Post 06-06-2005 v 09:19 AM
227cb je offline   Profil uživatele 227cb   Find more posts by 227cb   Foto galerie člena 227cb   Click here to Send 227cb a Private Message   Add 227cb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šudo
Stálý Člen

Karma uživatele Šudo - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 43

Ja mám tiež takú a má už 1,5m. Škoda ale je to samec.

Old Post 09-08-2005 v 20:32 PM
Šudo je offline   Profil uživatele Šudo   Find more posts by Šudo   Foto galerie člena Šudo   Click here to Send Šudo a Private Message   Add Šudo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

3 delozni listky Příspěvek č. 44

mam takovej jeden problem a jednu otazku u jedne kytky mi zcela zahadne vyrostli 3 delozni listky a nevim co s tim jesli to bude hermous nebo jestli se to spravi ci co a ted ta otazka co rikate na vetrani kdys kytky spi dneska sem dodelal vetrak a myslim si ze to vetrani by nebylo spatny co vy na to????

Old Post 13-10-2005 v 21:13 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jesus Christus
Nový Člen

Karma uživatele Jesus Christus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Obecné Trojlist Příspěvek č. 45

V podstatě můžeš být rád ,mělo by jít o mutaci kdy s hlavního výhonku ti vyrostou 3 odnože.
Já jsem to měl u Jamajky předminulý rok .Bohužel k rozvětvování docházelo jen na hlavním stonku takže řízky již byly normální.

Každopádně při případném stabilizování této odchylky a přenosu na další generace bys vypěstoval novou odrúdu s vyššími výnosy . teoreticky až o 50% . Místo 2 větví 3. Samozřejmě že by záleželo i na počtu tvorby květů
(jestli se tato úchylka projeví i popřepnutí na květ).

Old Post 16-10-2005 v 12:06 PM
Jesus Christus je offline   Profil uživatele Jesus Christus   Find more posts by Jesus Christus   Foto galerie člena Jesus Christus   Click here to Send Jesus Christus a Private Message   Add Jesus Christus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

vetrat treba ci uz svieti lampa alebo nesvieti proste stale funguje fotosynteza akurat ze ked je tma tak dychaju kyslik a ked svetlo tak dusik takze vymena vzduchu za cerstvy je dolezita neustale...

joeart

Old Post 16-10-2005 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jesus Christus
Nový Člen

Karma uživatele Jesus Christus - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 47

2 fire.ent: Ventilace v noční době může být přistavena až na polovinu denního výkonu . Jinak pro den platí zásada že by se měl vzduch vyměnit aspoň 4 krát za hoďku v celé místnosti z důvodu spotřeby CO2 při fotosyntéze
2 joeart:kdyz je svetlo papaj CO2 a ne dusík

Old Post 16-10-2005 v 12:31 PM
Jesus Christus je offline   Profil uživatele Jesus Christus   Find more posts by Jesus Christus   Foto galerie člena Jesus Christus   Click here to Send Jesus Christus a Private Message   Add Jesus Christus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

jesus ... : sry mas rech oxid uhlicity som myslel chemia nebola nikdy moja silna stranka

Old Post 16-10-2005 v 12:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5855310 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív