Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Revoluce v boji proti slimákům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Dotaz s l i m á c i ??? Příspěvek č. 17

no nevim jestli to tady někdo psal, ale myslím, že ne.....
---čučel sem na discovery a náký pako se starou bábou tam radily zahrádkářům (právě proto sem to nepřepnul ) jak na to a to a to...... a nějaká stará babyzna tam měla trouble právě se slimákama, tak napřed kecali o nějakých chem. sračkách (netvrdím, že chemka nepomáhá, ale já to radši nepoužívám když je i jinný řešení) a pak znich vypadla celkem chytrá věcička -měd, prý když se toho dotknou, tak dojde k nějaký reakci (samo že chemický ) a slimák si to hodně rychle rozmislí, nebo je ůplně KO. Takže stačí vychitat jak schovat tu měd aby zase nešla tak vidět (omotaný měděný drátek kolem spodní části stonku, ještě vychytat, aby nepřelezli od někud z náký srajdy (pampeliška atd.) a je to.

já sám sem to nezkoušel protože minulej rok sem to na radu kámoše kolem důkladně pokril natrhaným uschlím rákosím a nic sem nespozoroval, asi jim to nějak neladí........

každopádně ten nápad s tím šmirglem je fajn

2003 balkón

2005 outdoor

Old Post 04-02-2005 v 18:24 PM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 18

Skořápky fungujou ale musí jich být dost...
dobrou alternativou jsou prý americký nášlapný miniminy destrukce je 100%ní

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 05-02-2005 v 17:44 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 19

jojo, myslim ze stou medi to bude okej. ja mam taky problemy si ji strcit do pusy, ale aby to taky neskodilo kyti kdyz treba zaprsi.

stim smirglem taky good idea a preju vic takovejch napadu.

slimaci

FIRST INDOOR 150W

Old Post 06-02-2005 v 14:15 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 20

Mne slimaky tiez zozrali par kitiek ale to len ked boly male tak som proste rozrezal flasu a vytvoril taky mini sklenicek s foliou na vrchu.bolo to efektivne a pomohlo

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 10-02-2005 v 07:39 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Stálý Člen

Karma uživatele Slim - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 21

Landrover:Presne jak pises.Delam to tak dycky a zatim to zabira.Da se rict ze to aspon trochu pomuze aji proti srnkam.PEACE

Pamatuj v pokoji a míru,že Absolutno,Tao je vtobě samém,že mezi ním a tebou nestojí žadný kněz ani kult,dogma,výrok,žadné učení ani učitel.Mysli na to,že není podstatné Dobro a Zlo,Já a Ty,Nitro a Vnějšek,Život a Smrt.Vejdi do Sféry,v níž není strach ze smrti ani naděje na posmrtný život,kde jsi prost břemen života i potřeby spasení.Ty sám jsi Tao.Buď tedy niní skálou,na níž marně naražejí vlny života.

*MiGueL*

Old Post 10-02-2005 v 09:56 AM
Slim je offline   Profil uživatele Slim   Find more posts by Slim   Foto galerie člena Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Add Slim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 22

Tak to by me zajimalo, jak ti to pomaha proti srnkam??? Ja sem to kdysi delal taky, ale jednou sem do ty flasky u toho stonku strcil ruku, a malem sem se pos*al, tam bylo tak 60°C. Se nedivim ze mi tam zadnej slimak nevlez.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 10-02-2005 v 12:20 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Stálý Člen

Karma uživatele Slim - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 23

Janxu:
Myslel sem jenom kdyz sou ty kytky maly,chapes...

Pamatuj v pokoji a míru,že Absolutno,Tao je vtobě samém,že mezi ním a tebou nestojí žadný kněz ani kult,dogma,výrok,žadné učení ani učitel.Mysli na to,že není podstatné Dobro a Zlo,Já a Ty,Nitro a Vnějšek,Život a Smrt.Vejdi do Sféry,v níž není strach ze smrti ani naděje na posmrtný život,kde jsi prost břemen života i potřeby spasení.Ty sám jsi Tao.Buď tedy niní skálou,na níž marně naražejí vlny života.

*MiGueL*

Old Post 10-02-2005 v 15:27 PM
Slim je offline   Profil uživatele Slim   Find more posts by Slim   Foto galerie člena Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Add Slim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Sword
Nový Člen

Karma uživatele Orange Sword - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 18  

Palec nahoru To:Rives22 Příspěvek č. 24

Dost dobrej nápad chlape K+

peace

Old Post 17-02-2005 v 19:09 PM
Orange Sword je offline   Profil uživatele Orange Sword   Find more posts by Orange Sword   Foto galerie člena Orange Sword   Click here to Send Orange Sword a Private Message   Add Orange Sword to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Me2d
Nový Člen

Karma uživatele Me2d - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 25

Predminuly rok jsem prisel o 50% kytek kvuly slimejšum tak jsem udělal kolem kyti kruh z pisku a posipal to skořapkamya vysledek ani jedna kytka neubila,
ale každopadně dobry napad 2:rives22

***Hul-te-gandžu***

Old Post 06-03-2005 v 11:14 AM
Me2d je offline   Profil uživatele Me2d   Find more posts by Me2d   Foto galerie člena Me2d   Click here to Send Me2d a Private Message   Add Me2d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosTaZ
Nový Člen

Karma uživatele LosTaZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 26

a co takhle pouze popel ??? SLIZÁKÚM se po tom blbě leze... a je velmi dostupný :-)

Old Post 06-03-2005 v 19:46 PM
LosTaZ je offline   Profil uživatele LosTaZ   Find more posts by LosTaZ   Foto galerie člena LosTaZ   Click here to Send LosTaZ a Private Message   Add LosTaZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
well-being
Stálý Člen

Karma uživatele well-being - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 27

Nejlepší je normálně slimoše sezbírat na zahradě jsem pořád. Horší je když někdo maká.

Old Post 17-03-2005 v 11:41 AM
well-being je offline   Profil uživatele well-being   Find more posts by well-being   Foto galerie člena well-being   Click here to Send well-being a Private Message   Add well-being to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka XXX
Nový Člen

Karma uživatele Jirka XXX - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 28

nebo taky střepy jsou v pohodě

Old Post 17-03-2005 v 18:23 PM
Jirka XXX je offline   Profil uživatele Jirka XXX   Find more posts by Jirka XXX   Foto galerie člena Jirka XXX   Click here to Send Jirka XXX a Private Message   Add Jirka XXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jirka XXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz.com
Nový Člen

Karma uživatele cz.com - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 2  

Obecné Příspěvek č. 29

tento rok jsem udelal kolem vodni prikop doufam ze tam nejaky slimousi utopi

Old Post 06-04-2005 v 10:56 AM
cz.com je offline   Profil uživatele cz.com   Find more posts by cz.com   Foto galerie člena cz.com   Click here to Send cz.com a Private Message   Add cz.com to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cosmo
Nový Člen

Karma uživatele Cosmo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 5  

Škůdci Sliz Příspěvek č. 30

akurat som sa v Zahradkari docital ze proti slimakom je dobre dat okolo kvetiny vrstvu pilin a na nu naliat uvarenu ciernu kavu aj s usadeninou. sice som neskusal no vraj je kofein pre slimov[nejake druhy slizovcov/ to by malo platit aj pre ostatne slimaky] smrtelny
urcite vyskusam no zatial som s nimi vacsie probl. nemal

Old Post 11-05-2005 v 16:44 PM
Cosmo je offline   Profil uživatele Cosmo   Find more posts by Cosmo   Foto galerie člena Cosmo   Click here to Send Cosmo a Private Message   Add Cosmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 31

Jj, urizla petka ochrani pred slymejsema a funguje i jako maly pareniste. Hlavne ale nezapomenout udelat dole malinky dirky na odtok a sundat z vrsku vicko

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 11-05-2005 v 17:49 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 32

Tak já myslím, že ten Vanish určitě stojí za vyzkoušení hoši. Já jsem s ním byl naprosto spokojen. Kolem políčka jsem udělal takový jakoby malý "příkop" (asi 2 cm hlubokej a 5 širokej-to je ale na Vás) a do toho jsem to nasypal (ale ne moc nahusto-tak přiměřeně). No a když jsem vždycky přijel na obhlídku, příkopek byl plný zesmažených slimáků Pravda, pár hrdinů se přes něj dostalo, ale to bylo to poslední, co se jim povedlo.... A navíc je na tom Vanishi napsané, že to odradí i zvěř. No a musím říct, že po cestě na to políčko jsem pravidelně potkával hafec srnek, ale škoda na kytkách nulová !!!

Old Post 11-05-2005 v 21:40 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1572660 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív