Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » ledvinové a jaterní onemocnení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 1

No pokud se bavime o ledvinach, me na to čudka teda nejak moc nepomaha....jinak co zn. kdyz mas zvysenej vyskyt bilkovin v moči?? To je spatne? nechapu proc

Old Post 22-02-2005 v 15:00 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvac
Nový Člen

Karma uživatele lahvac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 2

taky by me moc zajimalo, jak thc ovlivnuje jatra. je to jenom dva dny, co sem zjistil, ze mam mononukleozu. zadnej tezkej prubeh nastesti.

jeden kamos, co ji mel rikal, at rozhodne nehulim. i na strankach o mononukleoze vsude pisou, ze thc je zakazany.

dneska sem se po netu bavil s jednim typkem, co mel mononuk. uz pred 3ma rokama. on v pohode hulil, kdyz mel prikazanou jaterni dietu. a doktori se este divili, ze se mu jatra zotavujou dost rychle. kdyz se jim priznal, ze huli, tak nerekli nic.

ale precejenom bych to este rad slysel z ust odbornych.

Old Post 12-03-2005 v 20:22 PM
lahvac je offline   Profil uživatele lahvac   Find more posts by lahvac   Foto galerie člena lahvac   Click here to Send lahvac a Private Message   Add lahvac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvac
Nový Člen

Karma uživatele lahvac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Jedubabka: bilkoviny se moci opravdu vylucujou, myslim, ze kdyz jich do sebe dostanes moc, tak se prave moci vylucuje ten nadbytek nestravenejch bilkovin. telo sice travenim proteinu ziskava energii, ale zaroven je jejich traveni zatezujici. takze nadbytek klidne zahodi. naopak nadbytek tuku si rado ulozi. protoze tuk je energeticky bohatsi. takze kdyz hodne zerem a malo se hejbem, tak nejsme proteinovy svalousi, ale tucny pupkaci.

Old Post 17-03-2005 v 08:17 AM
lahvac je offline   Profil uživatele lahvac   Find more posts by lahvac   Foto galerie člena lahvac   Click here to Send lahvac a Private Message   Add lahvac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lahvac
Nový Člen

Karma uživatele lahvac - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 4

Cannabinoidy (ucinne latky v konopi) samy o sobe nijak jatra toxicky nezatezuji. To vsak neplati o toxickych slozkach koure vdechovanych pri koureni cehokoliv, ktere zatezuji nejen jatra, ale i dalsi organy a v pripade nemoci tak zpomaluji prubeh uzdraveni se. Vas organismus by si pri teto diagnoze zaslouzil dodrzovani lecebneho rezimu vcetne vsech s nim sovisejicich omezeni. V pripade ze jej nebude dodrzovat, muzete byt v budoucnu po delsi cas ci do konce zivota omezen nasledky nedokonale uzdravy. Rozhodnete-li se presto konopi konzumovat volte alespon jiny zpusob nez koureni.
MUDr. Pavel Kubů
www.drogovaporadna.cz

Old Post 29-03-2005 v 18:45 PM
lahvac je offline   Profil uživatele lahvac   Find more posts by lahvac   Foto galerie člena lahvac   Click here to Send lahvac a Private Message   Add lahvac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Siddhartha
Nový Člen

Karma uživatele Siddhartha - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5

Ja mam to poteseni se tretim mesicem lecit interferonem a zjistila jsem, ze zalezi na doktorovi. Cecko mi zjistili cca pred 7mi roky a dlouho mi lecbu nenavrhovali, protoze jsem mela stale jaterni testy jako zdravy clovek. Tehdy mi bylo 18 a byla jsem jeste hloupa, ale i pres tuhle nemoc jsem nejaky cas jeste dal uzivala tvrde drogy, pak jsem s tim sekla, ale jeste nejakou dobo jsem docela dost pila a hulila. Samozrejme doktor Vam nikdy nedoporuci uzivat cokoliv, ale je hloupe se ho s nemocnymi jatry ptat proc... Muj lekar mi obcas delal i pred lecbou testy na drogy a to ze tam THC mam vedel. Poprve mi sice pojistovna lecbu zamitla, ale napodruhe to proslo. Mam docela sikovneho mladeho doktora, ale znam pripady, kdy skutecne nekteri "ceckari" museli prechazet k jinemu lekari, aby lecbu vubec mohli zahajit. Ted to mam tak, ze je mi casto dost spatne, alkohol nepiju vubec a kdyz si zahulim, tak mi to taky nijak dobre vetsinou neudela

Ať nám rostou!

Old Post 12-04-2005 v 12:06 PM
Siddhartha je offline   Profil uživatele Siddhartha   Find more posts by Siddhartha   Foto galerie člena Siddhartha   Click here to Send Siddhartha a Private Message   Add Siddhartha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesta
Nový Člen

Karma uživatele Nesta - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

cau... doktori mi nasli nejaky hnusy v mocaku resp... nadory...
rekli mi ze pokud budu ve styku s kourem tak to muze bejt blby nebo v lepsim pripade se to bude pomalu zkorsovat... takze nakou dobu nehulim.. nastesti sem nikdy nekouril takze mi to nedela zas takovy problemy s tim skoncit ale kdyz sem na naky kalbe tak uznejte.... mam proste chut si dat naky poradny brcko... ale nastesti mam dost chapavy kamose takze na me vetsinou ceka naky to thc v jiny podobe... treba mlicko nebo kolacky...
jinak ted pestuju kuli kamosovi (hlavne listy) ktrerej ma roztrousenou zklerozu...
prej pomahaj odvary
JESTLI NEKDO VITE VIC CO MUZE POMOCT TAK NAPISTE PM...
a kuli me (palicky, stonek) na vareni... takze mi to huleni nak zas tak moc nechybi..
jinak z testu ktery mi delaj doktori se (podle me kuli neinhalovani) muj stav celkem lepsi... ne rapidne ale stejne je to uspech... jo a taky mam neco malo s ledvinama .. takze ten kour se myslim taky na ne vztahuje.... jinak drzim vsem palce at se vam vsechno lepsi a at ste zdravejsi.... a budte v pohode!!!!!!

!!!!!PEACE!!!!!

Old Post 10-05-2005 v 18:14 PM
Nesta je offline   Profil uživatele Nesta   Find more posts by Nesta   Foto galerie člena Nesta   Click here to Send Nesta a Private Message   Add Nesta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Nesta: nevím, jak odvary, zatím jsem jenom zahlídla info, že na kožní onemocnění pomáhají, zřejmě tam něco dělají ostatní kannabinoidy, tuším THC se rozpouští jen v tuku nebo alkoholu, ale netuším,m jestli i něco dalšího se rozpouští jen v těchhle dvou médiích

čokoláda je docela dobrá a dá se udělat jak slabá (právě pro sklerouše), tak silná, já jsem od jednoho sklerouška dostala návod, jedna Hera, asi tak 20dkg čokolády na vaření, dle účelu listy (na slabou prej stačej dvě lžičky, ale to je na křeče), na silnou dávám tak.. no... na dvě Hery asi půl litru listí, listí vyvařím z chlorofylu (ale moc mě to neba, takže vařím tak.. půl hoďky až hoďku), rozehřeju tuk, vrazím do toho listí, tak půl hodiny to tam vařosmažodusím, pak scedím (z toho listí vyvařenýho ve vodě je taky potřeba nejdřív dobře vodu vymačkat), pak do toho nalámu čokoládu a dle chuti přidám lžíci kakaa a cukr, většinou to nepovažuju za nutný, takže tam jen nasypu strouhanej kokos (dle chuti - oříšky, rozinky, mandle.. cokoliv Ti chutná ), rozmíchám, buď to naleju do tvořítka na led (ideální pro slabou čoko, stačí jedna kostička a křeče prý mizí - já si dělám silnější) nebo to nechám trochu zchladnout, vyrábím válečky, balím v kokosu a šup s tím do alobalu a do mrazáku .

Old Post 10-05-2005 v 21:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesta
Nový Člen

Karma uživatele Nesta - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 8

:-)
dekuju moc je to hodne poucny rad uvitam dalsi recepty v PM... at tady nesvinimtenhle thread.. a proto se taky omlouvam sufanovi...
jinak ty odvary sou prej hodne ucinny..... proste caje ktery je nutny pit co nejcastejc.... zase kdo vi vic at napise....
ale myslym ze sufanovi pomuzou asi nejvic... jako mne... protoze odvar projde celym telem a tak ledviny procistej tuhle blahodarnou latku a tak i uklidnej svoje starosti (porad pisu o tech levinach :-)
.....
!!!!PEACE!!!!

Old Post 10-05-2005 v 22:07 PM
Nesta je offline   Profil uživatele Nesta   Find more posts by Nesta   Foto galerie člena Nesta   Click here to Send Nesta a Private Message   Add Nesta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3822400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív