Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Nejlepší outdoor odrudy/ Nejlepší kytky pro Outdoor ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 17

Letos jsem zkoušel pár indor modelů venku(lépe řečeno v pařeníku)A velmi mě překvapil Great white sharK,myslim že na ven ideální(ovšem ještě jsem ho nekouřil)
Vytvořil kráské kompaktní soudkovité palice,s fialovým až kovovým nádechem.
Pokud se nechá vyrůst,má prý velké výnosy(tomu věřim)

Jinak je tu někde podobné téma - Zkušenosti s indor modely venku
-tam se omýlaj i modely speciálně na OUT

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 21-10-2004 v 07:32 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 18

Tenhle rok jsem kupoval originální semínka: Durban poison, Early misty, Hawaii x skunk1 a Passion1.

Early misty, Hawaii:Podle mě nic moc na ven. Hawaii sem nemel ani jednu samici(nepřátelský zvířata + náhoda), ale samec se ukazal až skoro v pulce zaři.Early misty pořád jsou eště venku a nemaj skoro žádný hnědý blizny.Do tejdne to nejspis sklidim, aby to nesplesnivelo.

Passion 1 - je to kytka, která maximálně zhuluje, má tvrdý palice, ale vitalita ,narozdíl od Durbana, špatná.Pomalu roste, vypadala nezdravě(podle mě jí nic nechybělo), byla hned vedle Durbana.Tyhle kytky sem měl na několika místech a všude se vyvíjeli stejně na hovno. Přednost je, že hrozně zhuluje.

Vítěz: Durban poison:
Velice vitální kytka, roste znatelně rychlejc než ostatní zmiňovaný modely.Přesnej opak Passiona.Vypadal zdravě a pěkně rost.
Má tvrdý fialový paličky a hodně zhuluje.Podle mě ideální orig. model pro naše podmínky.

jinak tyhle modely jsem měl od nirvany, akorat passion1 o dutch passion.

Jestli nebudu linej, tak sem hodim foto.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 27-10-2004 v 00:48 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 19

.....k předchozímu příspěvku: 1.foto-Durban poison
2.foto-Passion no.1
3.foto-Hawaii x skunk1 - samec, kytku sem bohužel neměl.

ještě makro. 1)Durban poison
2)Passion 1
3)mnou vzniklej model.Předci:Afghani,Skunk1,Whiteskunk,Durban poison.-každej rok se mění, další rok bude /50% s passionem1

pěstováno je to v obyčejnej zemi, obohaceno zahradnickym substratem.Hnojeno Krystalon start + pythamin zálivka 1 x týdně - růst, OBM + pythamin do zálivky i postřik 1x týdně.
Na místě jsou od půlky června.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Naposledy upravil Storm 27-10-2004 v 01:22 AM

Old Post 27-10-2004 v 01:03 AM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 20

jak tak na to koukám tak vidim že jeden z nej modelů na ven je Durban - pěstuje ho tu každej druhej a z fotek je vidět že se mu většinou daří
tagže outdoor 05 je jasnej - Durban Poison
ale chci se zeptat na názor na Afgána a K2 venku - je to v poho, nebo rači néé?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 10-01-2005 v 13:03 PM

Old Post 27-10-2004 v 22:34 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 21

Kwjetoň
Ja som pestoval Afghan od Sensiseeds a
vrelo doporucujem,je to naozajstny zazitok.
Pozri do mojej fotogalerie

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 28-10-2004 v 10:30 AM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 22

Už nevim kdo, ale někdo mi psal PM jak jsem to měl s Early misty.Tu u taky objdenávat nebudu.Fotky co postuju jsou z 17.10. tohohle roku.Je jenom krátce v květu a to je půlka října!Hrozně dlouho nasadila na květ a ve finále to nestihla.Kytku jsem sklízel na konci prosince, prošla 3x sněhem=>horní palice byla celá plesnivá(neni se čemu divit), osatní palice řídký, prostě chtelo to o 14 více slunce.Na to jak byly palice nezralý a řídký,tak mě příjemně překvapil účinek.Zmašťovalo to jak prase, ale na to, že z 10 objednanejch orig semínek jsem měl jen 1 kytku a 1 hermouše.2 semínka jsem dal kámošovi, vypěstoval 1 kytku, ale ještě jsem s nim o tom nemlluvil, ale až ho uvidim, tak se ho zeptam a vezmu si fotku a postnu ji sem.


2 Skunkmaster:
nevim kde jsi slyšel, že pasion 1 je nejlepší, ale nesouhlasim.Možná udávají v katalogu18 a něco% THC, ale ja už bych si ho neobjednal.

Před chvíli sem se strašně nasral grrrr.African seeds ( http://www.africanseeds.com/l-fr2.htm ) je jedna z mála seedbanek, která neposílá semínka, ale distribuuje je přes seedsdirect, bushdoctor atd.Ty kurvy zasraný kurvy ze seedsdirect nabízejí stejné modely o víc jak o 200% dražší než je doporučená cena African seeds.
Např. Outdoor mix(Swazi rooi bart, Durban poison-prostě mix modelů od nich) doporučují za 35dolaru 20semínek.Ty zmrdi je prodávají za 60dolaru 10 semínek!!!Kurvy!!!Sem nasranej jak prase.Tesil sem se jak si objednam outdoor mix a budu v klidu, až pak jsem se dozvěděl, že to nemůžu mít přímo od nich za doporučenou cenu.


Eště něco pro Haluzáka a Peshmarga!!
Návodů na nákup semínek přes net je tu až moc, tak nedělejte bordel v tomhle threadu a hledejte.Sám jsem psal podrobnej návod jak objednat ze seedsdirect.Pak se nedivim, že nikdo nemůže nic najít, když v threadu 'Nejlepší kytky pro Outdoor' se řeší jak objednávat semínka.Nic ve zlym, ale prostě to nemůžu jenom sledovat, jak se Grower plní zbytečnejma příspěvkama a je čím dál nepřehlednější.
Peace

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 13-12-2004 v 21:12 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 23

POZERAM,ZE VELA LUDI TU VYCHVALUJE D.POISON,MUSIM SA PRIDAT.
TOHOROKU SOM MAL TU CEST PESTOVAT,ALE AJ KOSTOVAT..
fakt kvalita(AJ NAPRIEK TOMU,ZE KOLI NEPRIAZNIVEMU POCASIU NEDOZREL)

..ALE BACHA,AK MU DATE CO POTREBUJE VYRASTA DO VELKYCH ROZMEROV(moznost pozriet si moju galerku),TAKZE JE DOST VIDIET+
NAJST VHODNE MIESTO NA SUSENIE A TRANSPORT RASTLINKY JE DOST OBTIAZNI.
..tak do toho!!

Old Post 13-12-2004 v 21:38 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 24

To Storm: PM bylo ode mě. Moc mě teda tvuj příspěvek nepotěšil. Early Misty asi příští rok vynechávám.

Nebo mě eště někdo přesvědčí, že EM je v pohodě??

"jako vždy i dnes"

Old Post 14-12-2004 v 09:45 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 25

cannabio: Hele ja jsem objednaval Early Misty od Nirvany....a HRUZA
3 seeds jsem dal kamosovi,nevylezlo mu ani jedno.Me ze sedmi vylezlo jedno a byl to takovej vytahlej chcipacek,kterej moc dlouho nežil...

Jinak prave probiha kliceni seminek Passion1
Passion1xCaliforniaOrange
WhiteWidow x PurplePower
Pak vyber matek a na pristi rok pojedu tyhle modely-nez pujdou ven tak bude par klonu zkusenejch ve skrini...

A kdyz to dobre dopadne tak budu mit jeste Shamana,kterej by taky sel na matku a pojedu ho z rizku...
Jo,jo....uz aby bylo jaro

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 05-01-2005 v 18:47 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 26

zdravim
misty je mizerná růstem a palice stojí taky za prd.
Ale musím orodovat za passino1, sice ten růst je takovej mizernej, ale ve finále je to dobře stavěná kytka. Paličky jsou tvrdý, hodně silný, smrdí po houbách a často krutě zfialový. Květ má 42 dní, takže je to nejrychlejší co se dá sehnat a je to znát, květ nasadí brzy a za měsíc a půl sklizeň (po druhé polovině září). Ideální horskej model, ale jeho jediná chyba je výnos, která je kompenzovaná výkonem.

Old Post 06-01-2005 v 12:31 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 27

joo...Passion1 se mi zda jako jedna z nejlepsich out odrud.Teda aspon podle toho co jsem o ni slysel a vydel tady u jednoho clena v galerii

kamil: Ale ta tvoje fialova palice se mi nejak nezda....Podle me to neni passion1.Spis shaman nebo nejaka purple odruda...
Ale z fotky to samozrejme nepoznam,je to jen muj osobni nazor

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 08-01-2005 v 08:19 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 28

zdravim
to Killer_Queen: je to na tuty passion1 od Dutch passion. 70% všech samic šlo do fialova, zbytek zůstal zelenej

Old Post 08-01-2005 v 10:27 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 29

kamil: Hmm...tak to gratulace Pokud mas moznost tak hod fotky ty passion1 do galerky.Koukal jsem,ze tam mas jen WW ze skleniku...
Jinak to fialova palice vypada fakt nadherne!

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 08-01-2005 v 11:00 AM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 30

mno já sem minulej rok dával nějaký indoroví řízky ven
( Mazar,Blueberry,Master a (nějaký skunkový nouname semena ))
a výsledek :
každá s těch kytek byla pod 1.20m a žádný velký výnosy( tak do 30g na kytí) ale zase ! - poměrně kvalitní kouř
Letos mám nějaký semena indoru a skusim je do skleníku a mooooc se těším

JO jinak hnojil sem jenom konňákem .

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 14-03-2005 v 12:42 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 31

Loňského roku jsem si objednal Early Misty od Nirvany, naklíčil šest semínek, během 72 hodin (některé dokonce po 24 hodinách) vylezlo šest klíčků, zasadil všech šest, jen jeden chcípnul, pravděpodobně moji vinou. Kytky rostly zpočátku průměrně, pak najednou zrychlily, asi pod vlivem lepšího hnojiva a dosáhly dvoumetrové výšky. Ty, které jsem zastřihoval, byly OK. Píšou, že EM je sestrou White Widow, celá indica, výnos 15-20 procent THC (tomu tak moc nevěřím), ale pokud jí člověk dá dostatečnou péči a hlavně hodně slunce, pak dozraje.
Zkusil jsem také Durban Poison (je to sativa, takže vyroste dlouhá jako Lovosice, moje dosáhla 3 metrů a to není dobré pro zvědavé sousedy), jelikož je původně z Jihoafrické republiky je, i přes to holandské křížení, zvyklá na teplejší podnebí (hlavně více slunce). Není divu, že v ČR jsou s DP potíže, určitě chce předpěstovat. Myslím si , že jsou lepší modely pro outdoor; letos zkusím Passion 1, kamarád měl v loňském roce velice dobré výsledky. Už aby tady bylo jaro. Peace and Pot.

Old Post 14-03-2005 v 22:56 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

ohledně early misty Příspěvek č. 32

Je docela paradoxem jak si tady všichni stěžujete na early misty,když na nirvaně je neprodávanějším čistě outdoorovým modelem. Možná vám poslali špatný semínka,ale dle mého názoru je to docela dobrá volba. Já osobně nemám s early misty zkušenosti, ale mám dva kamarády,kteří early misty pěstovali a vyrostli jim nádherný dvoumetrový kytky s vražednými palicemi a slušným výnosem.

Old Post 15-03-2005 v 11:49 AM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8772340 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív