Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulenecký teorie & definice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
sage
Stálý Člen

Karma uživatele sage - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 19 

Palec nahoru ano!!! Příspěvek č. 33

hh-top jupííííííí!!!

Old Post 19-12-2001 v 15:38 PM
sage je offline   Profil uživatele sage   Find more posts by sage   Foto galerie člena sage   Click here to Send sage a Private Message   Add sage to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sage! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

No my jsem jednou došli k takovýmu názoru,že je vlastně naše země,a má kolem sebe galaxii,ta je nějak velká,a za ní je další galaxie, která je dejme tomu jednou tak velká,je tam podobná země jako ta naše a lidé jsou tam velký jednou tak,a po týhle je zase další a zase větší a tak dále a tak dále.....a naopak menší a menší a menší..pod námi...tak že třeba mávnete rukou a trefíte se do nějaký jiný galaxie a ta umře,vymře....
K tomu všemu patří to že je to všechno ještě časově zapykaný,tak že když mávnete rukou tak se na tý galaxii pod námi ,na tý menší proběhne třeba 100generací...nooo taková úplná píčovina

ale doufám že nás nesejme nějakej zmrd z 18 galaxie
tak se mějte pěkně

Naposledy upravil 12-04-2005 v 18:32 PM

Old Post 19-12-2001 v 20:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUMMA
Nový Člen

Karma uživatele gUMMA - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 35

My jsme nedávno řešili jak by šlo v zimě vymyslet vyhřejvaný silnice aby byly suchý i když sněží (nebyli by potřeba silničáři který na to stejně serou). Vymysleli jsme to tak ze z kanálů by vedly trubky tesně pod silnicí, který by využívali nevyužité teplo, který by to vysušovalo, přišli jsme na to tak že kanáli jsou v zimě nezasněžené tak by to ňák šlo, ale byl by tu problém v létě že by to asi trochu smrdělo. Ale stejně to tak někdy dopadne musíme věřit.

[grup][gUMMA]

Old Post 20-12-2001 v 09:27 AM
gUMMA je offline   Profil uživatele gUMMA   Find more posts by gUMMA   Foto galerie člena gUMMA   Click here to Send gUMMA a Private Message   Add gUMMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Palec nahoru Příspěvek č. 36

Nooo, třeba by mohli jezdit rovnou hovnocucy a kropit to čerstvym, viď gumo. Vždyť nevyužitejch sraček je mnohem víc než nevyužitýho tepla, he?

Old Post 20-12-2001 v 14:32 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sage
Stálý Člen

Karma uživatele sage - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 19 

:-)))) Příspěvek č. 37

hehehe :-DDDDDDDDDD

Old Post 20-12-2001 v 14:36 PM
sage je offline   Profil uživatele sage   Find more posts by sage   Foto galerie člena sage   Click here to Send sage a Private Message   Add sage to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sage! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Palec nahoru Příspěvek č. 38

jo, s těma rourama v silnici je to okey nápad.. Zakdi na patentní úřad.... Je to jako podlahový vytápění...:-))) A je to pěkně zjulený:-))) To by taky mohlo rovnou bejt hulení legální: tak s tim jdu na patenťák sám:-)))

Old Post 20-12-2001 v 17:20 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 39

Teorie obraceny kostky hase:
Kdyz drzite v ruce kostku hase je to v poho, svet bezi jako obvykle lidi spechaji do prace, z prace, ze skoly domu atd.Ale pozor na to, aby se Vam kostka neobratila to je pak vsude kolem hasis a jen ta mala kostka je ready.

[Edited by THC-Aktiv on 20-12-2001 at 11:08 PM]

Spoke

Old Post 20-12-2001 v 22:05 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Chemie Příspěvek č. 40

To my sme se včera s kámošama rozplývali nad chutí kofoly.Dokázali sme o tom mluvit půl hodiny a nakonec došli k tomu, že "je to jedinečná chuť, která není nikde na světě." =)

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 23-12-2001 v 16:54 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Nápad a zase njeco Příspěvek č. 41

představte si novej druh zhulenýho člověka, kterej by měl třetí ruku z čela, takže by mu vžycky připalovala faju...
Tak to mě napadlo, když sem byl zhulenej.

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 28-12-2001 v 20:56 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Nápad Příspěvek č. 42



Dám k dobru hned 3 zhulené myšlenky a vynálezy.


1. Když takhle s kamošema hulíme , je v celku normální , že nás chytne žravá . V případě , že hulíme neplánovaně (což jest většinou) a zapomeneme předtím nakoupit a doma nic není připravujeme CHLEBOLKY. Co že to je ? Jednoduchý. Vezme se starej chleba a ten se nakrájí na dlouhé hranolky , ty se pak hodí do friťáku a vzniknou kýžené chlebolky. Pak už jen tatarka , dresink nebo v nejhorším hořčice a ...dobrou chuť.

2. Z podobných důvodů jako v předchozím případě , avšak v případě , že není chleba a jsou brambory jsme stvořili tzv. BRAMBURGRY. Jak na to ? Brambory se nakrájí na cca 5 mm silné plátky a hodí se do friťáku , popřípadě se naskládají na plech a šup do trouby. Posléze uchopíme jeden kousek brambory , natřeme jakoukoliv nejlépe slanou patlanádou a přiklopíme druhým placatým bramborovým nesmyslem . Dobrou chuť. PS : Ta náplň by měla být opravdu radši slaná. Experimentovali jsme s medem a není to ono.

3. Napadl nás taky onehdá docela zajímavý námět na Sci-fi povídku . Dovedete si představit jakým způsobem by se mohli zhulit androidi ? Mohlo by se to podařit třeba pomocí softvérového viru , což by mělo za následek rozdělení virů na "tvrdé" a "měkké" a ........




dWARf

Old Post 30-12-2001 v 01:06 AM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Pohodička to:dWARf Příspěvek č. 43


Jo dobry, ale :

to 1. s tim chlebem delala uz moje bábi, akorad to pouzivala do polivky. Treba jako, ze s to zalilo horkou cesnekackou a tak ... :-)...

to 2. je fakt drsna prasarna .... )sorry(

to 3. ... nasel sem dobrou adresu, precti si povidku "Objev cizi civilizace" To je teprv pikantnustka!

http://www.phil.muni.cz/~jokr/ruzne/antistres.html

just i_oNe

Old Post 30-12-2001 v 18:37 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 44

Jednou jsem takhle lezel v posteli a hulil(nikdy to nezkousejte) a nejak to na me prislo, ze jsem docela jasne videl draat nebo vodic z moji lavy..no nebyl to vodic, byla to spis nejaka transformace energie co obsahovala moje myslenky, nebo mi vtlacela myslenky.
Pak jsem se rozhliid a najednou jsem] spatril neco desneho. VSICHNI meli tohle "vlakno" z hlavy. Jako by kazdy byl rizen nebo neco on ridil?] neprenesl jsem to , tak jsem zacal patrat po tom co je tam nahore.
Odpoutal jsem se od vlastniho tela a letel jsem do vysky az nad nase mesto, nad mraky a az se splet "vodicu" stavala hustejsi a hustejsi pak jsem to vse spatril, tu celou nadheru tu zari nebesky cistou a jasnou az mi oci prechazely a zacinaly me palit, jakobych se dival do nejslunejsiho slunce vsech dob. Rozhodl jsem odpoutat sve telo od tohoto dratu a najednou jsem to vse pochopil. To neni nejake nizozemstvo, to nejsou "ufouni" to je BUH! a doslo mi, ze jakmile bych se odpoutal od tohoto "vodice" lasky a zivota, tak bych jiste zemrel, nebo se propadl do hlubokych mocalu zzla a stal se nejspis sluzebnikem dablovym.
...pak jsem se spokojene vratil do sveho tela a usnul po teto vycerpavajici drine

Tim:-)




It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 30-12-2001 v 21:42 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Obecné Příspěvek č. 45

Tak to jsem včera s atíkem dával přes vodu. A jak tak koukám po hospodě (von tatík má hospu) tak vidim takovej automat na žvejkačky stylu: Strčíš bůra, votočíš kličkou a vypadnou ti žvejky...Napadly mě dvě myšlenky:

1/ Mezi žvejkama (asi pro atraktivnost pro malý děti) tam jsou takový figurky ufounů z umělý hmoty (dokážete si představit to zklamání toho děcka, když mu vypadne umělej ufoun místo žvejky??) Mnoo, a mě napadlo to votevřít, a dát tam to moje ubalený 15cm brko... a pěkně aby to bylo za tim plexi vidět...
Ale pak si říkám:

2/Co takhle udělat takovej automat na skunk?? Dáš bůra, votočíš, a vypadne ti skunk. Ubalíš, vyhulíš a high...
Mnoo, dneska padne to brko, je silvestr...

Mějtese...

Old Post 31-12-2001 v 10:35 AM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 46

2 Tim: Jo něco podobnýho se mi stalo na tripu,je to drsný... Castaneda by z tebe měl radost

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 31-12-2001 v 12:38 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Dotaz Příspěvek č. 47

2 Dude: Tosou ale veci. To jsem nevedel, ze na tripu se ti stavaji takove veeci. Ja jsem nezkousel zadne chemikalie. Jen muj jointiik, nekdy pivecko;vinecko. To je vsechno. Na zeli se mi v podstate libi jak roste a ze se mi stavaji tyhle halucinace a nekdy i dobre napady. No trochu jsem odbehl od tematu, ale s tim to taky trochu souvisi...myslim.....mozna.
Tim:-)


[Edited by Tim on 02-01-2002 at 05:47 AM]

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 02-01-2002 v 04:16 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 48

lepsi suchy nezli mokry snih
na jakem principu funguje svetelny mec z hvezdnych valek-kdo na to pride ma u me karmu

Old Post 02-01-2002 v 10:56 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9623630 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív