Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Imunni vuci THC !?! Imunita proti THC ?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 65

jedubabka: aha Tak to zkusim ) uvidím co to se mnou uděla..

Old Post 30-01-2005 v 15:38 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 66

braindead: no to máš pravdu Ale asi to možná bude tím, že moc neumím to tahat do hlavy

Old Post 30-01-2005 v 15:39 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Profik Nula
Nový Člen

Karma uživatele Profik Nula - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 67

kamose sme se pokouseli zhulit dva roky nez se nam to povedlo, proste furt tahal a nic mu to ty dva roky nedelalo, az jednou z nej vypadlo ze ho zacina brnet telo a po chvilce byl zhulenej jak motyka fakt byla s nim dobra sranda kdyz se poprvy zhuli

Old Post 09-02-2005 v 12:01 PM
Profik Nula je offline   Profil uživatele Profik Nula   Find more posts by Profik Nula   Foto galerie člena Profik Nula   Click here to Send Profik Nula a Private Message   Add Profik Nula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 68

Profik Nula: hehe fakt jo? tak to je mazec Jsem zvědavá, jestli se teď toho 19 zhulím na jedné hip hop akci

Old Post 09-02-2005 v 18:57 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 69

To já se na poprvé zmastil hezky, byl sem vysmátej jak lečo , zato se mnou nic neudelalo asi pristich 10 speku, ted uz sem nastesti opět v pořadku Takze určitě doporučuju HULIT, HULIT a zase jen HULIT

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 28-02-2005 v 23:47 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 70

Zdarec! Tak o weekendu jsem byl opet s vyse zminovaným kamaradem z F-M, a konecne se mi ho podarilo dostat do jiné dimenze. První brko: "nemá to cenu, nic to se mnou nedělá..." -já už celkem v kaši
Druhé brko: "Dyk ti říkám, že to nemá cenu, jenom škoda matroše..." -to já už jsem nestíhal
Třetí brko: "Woe co to je, nějak mi hučí v hlavě..."

-a potom přišla jeho životní rauše, absolutní vymaštěnost, asi 2 hoďky chaoticky mlel pičoviny a pořát zmateně pobíhal od stolu ke stolu (in da hospoda) a pak si sedl a mlel něco o haluzích. Ještě asi 3 a pul hodiny potom, říkal že pořád nestíhá svět a děkoval, že jsme ho zasvětili do kouzla mery džejn. Fakt psycho...

...jinak dikes za spoustu zajimavých příspěvků...

Old Post 02-03-2005 v 12:15 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 71

2 kusher: Gratulace tobe i tvemu kamosovi. Je fajn vedet, ze je na svete zas o jednoho HODNE spokojenyho cloveka vic

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 02-03-2005 v 20:27 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ivo
Nový Člen

Karma uživatele Ivo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 72

No ja som sa nahulil vzdy ale ked dosli letne prazdniny a hulil som kazdy den asi 5x tak mi to uz nechce slapat. Dal som si 3mesiace pauzu a mozem si dat hocijaky model a slape to iba 30-45minut a potom som uplne triezvy... Neviete co s tym mam robit???

Old Post 02-03-2005 v 21:40 PM
Ivo je offline   Profil uživatele Ivo   Find more posts by Ivo   Foto galerie člena Ivo   Click here to Send Ivo a Private Message   Add Ivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 73

2 Ivo: no tak proste zahul kazdych 30-45 minut a mas to!!!

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 03-03-2005 v 13:02 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ivo
Nový Člen

Karma uživatele Ivo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 74

No lenze ja nemam ani poriadne stavy, su iba take slabe, som iba oslahnuty z toho. Asi je to so mnou zu zle, ked mi to nechce slapat:-)

Old Post 03-03-2005 v 20:00 PM
Ivo je offline   Profil uživatele Ivo   Find more posts by Ivo   Foto galerie člena Ivo   Click here to Send Ivo a Private Message   Add Ivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 75

2 Ivo: A uz si zkousel nejaky ganja-food nebo zde velmi oblibenou metodu KYBL? Neco z toho ti urcite zabere

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 08-03-2005 v 15:36 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ivo
Nový Člen

Karma uživatele Ivo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 76

ja som zo slovenska a tu to vsetci robia na metodu KÝBL, je pravda ze asi poslednych 5 mesiacov som mal iba jointy... Ganja-food som este neskusal lebo nemam dostatocny pocet M.J. Moze to byt tym ze som hulil iba jointy?

Old Post 08-03-2005 v 16:38 PM
Ivo je offline   Profil uživatele Ivo   Find more posts by Ivo   Foto galerie člena Ivo   Click here to Send Ivo a Private Message   Add Ivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 77

No na teba sme čakali..

Já znám pár týpků, kterým jsem k čoudu taky pomoh´ a oni od tý doby dělají, že mě neznají

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 09-03-2005 v 02:13 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 78

no já mám poslední dobou taky problémy, teď mám v sobě špeqa po holandsku (hafo tabáku) s prej kvalitním pálem, které by mě v tomhle množství mělo rozsekat, a nic... tak sem si ještě nabil skleněnku abych vubec něco cítil, takže už napohodu , ale na to že to ostatní dostává do sraček to na mě skoro nefunguje, jako obyč venkovní noname
když sem zhuloval kámošku tak ta už napoprvé fachčila jak se patří , celkem jsem čuměl protože mě to v začátcích taky celkem trvalo
ke-guglimugli: dobrou službu dneska nikdo už neocení, žejo?

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 21-11-2005 v 13:34 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 79

No já se mám taky problémy zhulit nekdy se zhulil nekdy ne jen ale kazdopadne kvalitni lampicka me zkouri fest nicky nezapomenu na Einhoven .Hned bych se tma chtel narodit

Old Post 22-11-2005 v 12:03 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paliusko
Nový Člen

Karma uživatele Paliusko - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 80

Ja som sa zhulil hned na prvy krat, mozno 5krat som si potiahol a konec, v takyx srackax som bol ze konec{mozno to bolo preto ze som mal predtym par skleniciek fajneho napoja. a teraz ked si dam tak nic, napr. vcera som mal 2 jointy a niic (.

Old Post 23-11-2005 v 21:48 PM
Paliusko je offline   Profil uživatele Paliusko   Find more posts by Paliusko   Foto galerie člena Paliusko   Click here to Send Paliusko a Private Message   Add Paliusko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1656990 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív