Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Imunni vuci THC !?! Imunita proti THC ?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 49

jj me taky prvni spq nezhulil, ale take mam kamose kteremu telo neodbourava THC takze je, nebo spis byl /uz nehuli/ treba tejden zhulenej/nepouzitelnej v normalnim zivote

foosball

Old Post 24-01-2005 v 15:25 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thc Caster
Nový Člen

Karma uživatele Thc Caster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 50

Podle me ma kazdej ze zacatku urcitou imunitu proti intoxikaci touhle drogou, nekdo zadnou nekdo obrovskou, sice to nedava moc smysl ale je to uplne logicky , treba ja kdyz sem zkuroval moji milou mamu.
Padla jiz pulka solidniho stovkoveho speka a ja se omluvil ze musim na zachod uplne zhulenej, nechal jsem ji s tou zbylou pulkou. ona na me jeste takovy: a kdy to zacne ucinkovat??? kazdej na to reaguje po prve jinak. ja se poprve taky nezhulil i kdyz nemuzu zarucit ze sem nehulil nejaky llisti. To bylo daaaaaaaaaavno

Old Post 24-01-2005 v 15:52 PM
Thc Caster je offline   Profil uživatele Thc Caster   Find more posts by Thc Caster   Foto galerie člena Thc Caster   Click here to Send Thc Caster a Private Message   Add Thc Caster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 51

já jsem zvědavá jestli z tooh budu mít někdy něco ale když vy říkáte že napoprvé se málokdo zhulí, tak dám na vás

Old Post 24-01-2005 v 15:57 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thc Caster
Nový Člen

Karma uživatele Thc Caster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 52

Tak me napada ze moje pritelkyne byla taky nehulicka. Jeste jsme spolu nechodili, jen jsme se chteli blize poznat a tak jsme se vydali na prochazku. A jak jinak se lepe poznat nez se zhulit . Zbylo mi trosku skérka tak jsme nabili faju. Nic se nedelo kecali jsme a kecali. Ona mi dalsi den rekla ze mela neuveritelnou chut se smat, ale myslela ze kdyby to udelala tak uz s ni nebudu chtit byt. No a jsme spolu do dnes

Old Post 24-01-2005 v 16:10 PM
Thc Caster je offline   Profil uživatele Thc Caster   Find more posts by Thc Caster   Foto galerie člena Thc Caster   Click here to Send Thc Caster a Private Message   Add Thc Caster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 53

Thc Caster: Jo? tak vám to dopře klaplo Ale je to zajímavé ,že pomalu všichni napoprvé z toho něco měli, a já nic...semnou to ani nehlo..

Old Post 24-01-2005 v 16:24 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thc Caster
Nový Člen

Karma uživatele Thc Caster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 54

u kazdeho je to jinak, kazdej lidskej organismus je tak rozdilnej od toho jinyho... ale popravde i kdyby to melo trvat vecnost, kazdy se zhuli, z my vlastni zkusenosti chce to jen byt trpeliva!

Old Post 24-01-2005 v 16:30 PM
Thc Caster je offline   Profil uživatele Thc Caster   Find more posts by Thc Caster   Foto galerie člena Thc Caster   Click here to Send Thc Caster a Private Message   Add Thc Caster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 55

No dobře....to se ještě načekám pár let... :-D né sranda... a když si to měl poprvé, tak taky si měl potom chuť na dalšího špeka? nebo já mám, ale nemám kde ho vzít... ted nejsou peníze an to..

Old Post 24-01-2005 v 16:35 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thc Caster
Nový Člen

Karma uživatele Thc Caster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 56

kdyz sem hulil poprve tak mozna bylo dobre ze me to nezhulilo protoze sem sotva stal na nohach a kamos mel predbaleny speky, ja v domeni ze je to cigo sem ho zhulil. To ze jsem hulil sem se dozvedel az nasledujici den kdyz mi vypravel jak vypadal zbytek vecera. mozna nebyt toho ze sem byl tak na marast bych nehulil do ted ale to je hodne nepravdepodobne

Old Post 24-01-2005 v 18:38 PM
Thc Caster je offline   Profil uživatele Thc Caster   Find more posts by Thc Caster   Foto galerie člena Thc Caster   Click here to Send Thc Caster a Private Message   Add Thc Caster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 57

no a před hodinou mi kámoš říkal že sem se zhulila...tak nevím, ale vím co jsem dělala asi si dělal srandu nebo nevím.. a co jsi dělal ten zbytek večera? jestli to můžu vědět... :-)

Old Post 24-01-2005 v 19:31 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladin
Nový Člen

Karma uživatele Ladin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 58

skuril jsem se na poprve ja i moji vsichni kamosi..jen snad dva ne a ti meli sanci tak na 2 prdy a zadupali si to tim ze neslukovali...

Old Post 24-01-2005 v 19:43 PM
Ladin je offline   Profil uživatele Ladin   Find more posts by Ladin   Foto galerie člena Ladin   Click here to Send Ladin a Private Message   Add Ladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thc Caster
Nový Člen

Karma uživatele Thc Caster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 59

bylo to vcelku davno, vecer sme jeli zrovna mrknout ve dvou do znojma na vinobrani. jestli si dobre vzpominam co mi vypravel vypadalo to asi tak ze me odvezl zpet do meho mestecka jez tu nechci jmenovat a primo do me oblibene hospudky kde jsem se rano probudil. Kupodivu tam i rano bylo jeste zivo ale to uz je offtopic

Old Post 24-01-2005 v 21:09 PM
Thc Caster je offline   Profil uživatele Thc Caster   Find more posts by Thc Caster   Foto galerie člena Thc Caster   Click here to Send Thc Caster a Private Message   Add Thc Caster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murphy
Stálý Člen

Karma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Murphy - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 60

2Girl5 : Se mnou zacalo cvicit az tak 10ty brko...zacal jsem palit na dovoleny...nejdriv vubec nic...kamosi byli na kary a ja v poho...jenze po par dnech mi to zacalo cim dal vic nakladat asi proto jak se to v tele nastrada...tak neboj

70w v-scrog, bubler ala G_man

Murphyho políčko 2005

Old Post 25-01-2005 v 09:41 AM
Murphy je offline   Profil uživatele Murphy   Find more posts by Murphy   Foto galerie člena Murphy   Click here to Send Murphy a Private Message   Add Murphy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 61

Judubabka: Co to jsou ty koláčky?

Old Post 25-01-2005 v 13:15 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrbic
Stálý Člen

Karma uživatele vrbic - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 62

To ja sem taky v zacatcich nebyl vubec zhulenej, trosku sem to pred kamikama delal, ale hrozne me sralo ze oni sou vypaleny a ja ne! Spis to ale bylo tim ze to huleni byli sracky nevetsi a oni az tak moc nebyli a jenom to poradne okorenovaly. Pak sem na zacatku prvaku zkusil skank a byl sem totalne na srot od te doby jsem stale vesely

Old Post 27-01-2005 v 11:41 AM
vrbic je offline   Profil uživatele vrbic   Find more posts by vrbic   Foto galerie člena vrbic   Click here to Send vrbic a Private Message   Add vrbic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 63

JA som sa prvy krat prehulil az som spal na stanici mhd medzi ludmi .No proste nemohol som sa ani pohnut .No ale k veci ja si myslim ze vela ludi ktory pocadia 1x si ani neuvedomuju ze to je iny stav proste nevedia co maju cakat tak cakaju a ono to uz ucinkuje.

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 28-01-2005 v 06:39 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRAINDEAD
Stálý Člen

Karma uživatele BRAINDEAD - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 202 

Příspěvek č. 64

musi trenovat,trenovat,trenovat-hulit,hulit,hulit-jak rikal soudruh Lenin ja sem se taky na poprve nezmastil ale teda pravda zadnej mocnej model to nebyl

BFC&FLATLAND REPRESENT

Old Post 28-01-2005 v 16:23 PM
BRAINDEAD je offline   Profil uživatele BRAINDEAD   Find more posts by BRAINDEAD   Foto galerie člena BRAINDEAD   Click here to Send BRAINDEAD a Private Message   Add BRAINDEAD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8026130 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív