Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Imunni vuci THC !?! Imunita proti THC ?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
lokomotiva
Stálý Člen

Karma uživatele lokomotiva - 13% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 33

Jo no taky mám kámoše kterého neodrovnala ze začátku ani energitka ikdyž ostatní to zabilo po 2 prdech ale teď po par letech je už v poho

Jdu hulit

Old Post 04-05-2004 v 15:41 PM
lokomotiva je offline   Profil uživatele lokomotiva   Find more posts by lokomotiva   Foto galerie člena lokomotiva   Click here to Send lokomotiva a Private Message   Add lokomotiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HIND
Stálý Člen

Karma uživatele HIND - 3% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 34

podla mna je to individualne niekto sa sfajci hned na prvy krat a niekto to musi riesit viac krat,.zkamosom som mal podobnu haluz on ani moc nepije proti ganji nic nema ale nepohuli rraz mu to nezapisalo na druhi krat mozno trocha a na treti stratil orientaciu,.a chytil; stoho haluz,.

Old Post 04-05-2004 v 22:13 PM
HIND je offline   Profil uživatele HIND   Find more posts by HIND   Foto galerie člena HIND   Click here to Send HIND a Private Message   Add HIND to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G-man
Stálý Člen

Karma uživatele G-man - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 35

Nalejte tem imunnim mliko a a uvidite :-)

Tož včíl frčím na SON-T plus 250w

Old Post 15-10-2004 v 22:01 PM
G-man je offline   Profil uživatele G-man   Find more posts by G-man   Foto galerie člena G-man   Click here to Send G-man a Private Message   Add G-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja
Nový Člen

Karma uživatele Ganja - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 11  

Zkus HASH Příspěvek č. 36

Taky sem před nedavnem s kamošem zašel na pivo,on samozřejmě nehulič ,že to chce zkusit - měl sebou 2 háky že s tim počítal už předem že to chce zkusit ,
Vytah je a já mu ukazal kde může koupit - druhej den přišel se 7 pytlama trávy (stovkový gripáče) ,a že má že dem hulit !
Já proti nebyl to bych byl blbej tak že jo a už sme byli na docela slušnym klidnym mistě tak sem vytah fajfku - chtěl špeka ,ale jestliže ještě nehulil tak by to 2x upustil,polovinu by vysipal ...no znáte to -- začátečníci :-) ! Dali sme pár prdů - já sem si dopřal - když mi nabízel ... Tak sem si dal 7-10 prdů skunku.
Von si dal taky deset ,ale pořád to s nim nic nedělalo tak si bral šluk za šlukem a pořádnic zmyzel 1 pytel potom druhej i třetí a nic Ale to už mě nasralo protože do sebe narval zhruba 75 šluků a nic !!! Já už by byl dávno mrtvej -- Tak to sem nevydržel když sahal po dalším pytli sem mu ho vzal a druhej den sem pro něj zašel domu a zase sme to rozbalili -- aby měl lepší pocit z toho že HO TRÁVA ZHULILA sem mu do toho přisipal hash a samozřejmě trávu -- to už ho zdělalo ale bylo to taky strašně moc prdů tak 10 ! no co postupně ho zhulovala už jen tráva ---
TAK TAKHLE sem to udělal s kámošem ! vod tý doby každej den pálí

Old Post 16-10-2004 v 18:35 PM
Ganja je offline   Profil uživatele Ganja   Find more posts by Ganja   Foto galerie člena Ganja   Click here to Send Ganja a Private Message   Add Ganja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruderalis
Stálý Člen

Karma uživatele Ruderalis - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 37

tento clanek pisu kodyz jsem poradne zhulenej tak to musite omluvit sedime u meho kamose a kecaly s jeho ruskou babkou ktery je 80 let kdyz jsme byli zhulenz a kamos se ji ptal jestli prsti a ona odpovedela ze tet ne ale ze kdyz bzla mala tak si prstila do zadku omlouvam sed nevim jeli to neni haluska

Old Post 16-10-2004 v 18:52 PM
Ruderalis je offline   Profil uživatele Ruderalis   Find more posts by Ruderalis   Foto galerie člena Ruderalis   Click here to Send Ruderalis a Private Message   Add Ruderalis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ruderalis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 38

Ja mam kamose a ten je na tom stejne, at huli co huli a jake chce mnozstvi, tak nic z toho. A to to do nej cpu pokazde, kdyz se potkame, abych mu nejak vyrovnal tu hladinu THC a doufam, ze se to nekdy povede a on se zhuli. Kazdopadn s timhle clovekem jsem pak delal mliko. Udelal jsem ho nejsilnejsi v mem zivote. Mel jsem problem to ustat, ale byl to maras, zhulenost jakou jsem nikdy nezazil. Ale on to neustal, zvracel a lezel nekolik hodin na podlaze a zhuleny tentokrat poprve byl, ale moc semu to nelibilo... Takze pouceni je, ze nic se nevi a na kazdeho to pusobi bohuzel jinak. Nekdo se zhuli hned, jiny vubec a dalsi si da praska (kamaradka) a pak je ji treba skoro krisit.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 16-10-2004 v 19:39 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 39

jo tak ja poznam jedneho cloveka co moze hulit a nic mu to nezropi..a uz som videl aj dost ludi co sa po prvy krat hulenia poriadne sfajcili...taze ...hm

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 16-10-2004 v 20:21 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 40

Nakupuješ za 10 háků !?! Ja za posledni dva roky koupil dohromady maximálně za dvjesťepadesát vočí

Old Post 16-10-2004 v 22:43 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 41

No ja radeji nechci vedet kolik tisic rocne me to stoji... tech deset neni az tak moc. Ani ne tisic na mesic, coz je gram tydne. Uz abych nemusel kupovat, max rizky

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 16-10-2004 v 23:14 PM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gabba
Stálý Člen

Karma uživatele gabba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 42

no tak hlavne poprvi nezhulte nekoho takovim spusobem ze nalejete do vodarny pivo .. prehulite to prez nej a pak mu to date vypit a nakonec si vezme banan a ktomu si zapali cigaro .. HOROR .. dalsi pul hodiny sme se rozmejsleli jestli zavolat zachranku nebo nee nakonec to ustal ale nejak nas 2 hodiny nevnimal .. jenom blbe cumel na svoje poblity kalhoty a vopakoval ze ho mama zabije

koukněte se na mé stránky -

http://www.akwa.wz.cz

Old Post 18-10-2004 v 18:31 PM
gabba je offline   Profil uživatele gabba   Find more posts by gabba   Foto galerie člena gabba   Click here to Send gabba a Private Message   Add gabba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gabba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GODOT
Stálý Člen

Karma uživatele GODOT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 43

asi to tu nepatri ale co uz. Ja sa raz zhulil cez vodarnu tak ze som tu vodu potom celu vipil. P

Old Post 18-10-2004 v 18:47 PM
GODOT je offline   Profil uživatele GODOT   Find more posts by GODOT   Foto galerie člena GODOT   Click here to Send GODOT a Private Message   Add GODOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
recol
Stálý Člen

Karma uživatele recol - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 44

no hulil prvy krat ale mam kamarata ktory s nami odpaluje speky dost casto a masti mu len s fak poriadneho skunku...
nech si skusi vypit (ale nie vela, len do naladicky) a nato zahulit to by mu nieco malo spravit )

\_recol___/

Old Post 18-10-2004 v 18:53 PM
recol je offline   Profil uživatele recol   Find more posts by recol   Foto galerie člena recol   Click here to Send recol a Private Message   Add recol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele recol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GODOT
Stálý Člen

Karma uživatele GODOT - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 45

ked som zacinal tak tiez nie a nie za zhulit. ale mam jednu radu ktoru asi vacsina pozna: Vipit si tak 1 or 2 pivka (cim rychlejsie tym lepsie) a potom ist zahulit (a vobec to nemusi byt nejaky super model. Mne vtedy v poho stacia aj listy). Po huleni sa treba uvolnit lebo ked som zacinal tak som sa furt sustrdil ze kedy to konecne pride a ono nic. Ps: Tie pivka fakt len 1 abo 2. P

Old Post 18-10-2004 v 18:57 PM
GODOT je offline   Profil uživatele GODOT   Find more posts by GODOT   Foto galerie člena GODOT   Click here to Send GODOT a Private Message   Add GODOT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
girl5
Nový Člen

Karma uživatele girl5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 46

No já mám taky ten problém jako vy... Předevčírem jsem si dala 1 špeka, a vůbec to se mnou ani nehlo..jen mě hlava bolela... a tak mi zkusili dát silnější, a taky nic... Zhulím se někdy nebo ne-e? :-/ Ať vím,...

Old Post 24-01-2005 v 12:04 PM
girl5 je offline   Profil uživatele girl5   Find more posts by girl5   Foto galerie člena girl5   Click here to Send girl5 a Private Message   Add girl5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

Kámoš vyprávěl, že známej chtěl začít hulit, tak si s nima dal a pak sebou z ničeho nic seknul. Já byla poučená, že to chvilku trvá, takže poprvý jsem se ničemu nedivila, podruhý sem se začala usmívat (tak se vám stává, že se usmějete jak sluníčko a nevíte proč ) a pak už to bylo v pohodě. Nejlepší stavy jsem měla tak rok po tom, c jsem začala, pak se to začalo tlumit a začaly záseky znáte to: ty ses nějak zasekla-a jo-(další zásek)

Old Post 24-01-2005 v 14:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 48

Já se taky poprvé nezhulil..asi až na potřetí,ale nic mi to neříkalo.Byl jsem zmatený rudoočko.Asi tak po dvacáté jsem začal chápat tak jak svět v tomto parádním stavu chápu dnes.Děkuji Bohu za tuto magickou bylinu

Old Post 24-01-2005 v 15:16 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1404880 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív