Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Spínací hodiny , čim spínáte světlo ?? Problémy řešení ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 17

Spinaci hodiny maji ty watty napsany pro odporovou zatez, u vybojky je tlumivka, ktera z toho asi dela zatez indukci. Indukcni zatez ma tu vlastnost, ze pri zapnuti, nebo vypnuti se vytvori velky proudovy impuls, ktery muze prave spect kontakty k sobe. Resenim je tedy pripojit k hodinam rele na 220 a teprve jim spinat vybojku. Viz http://grower.cz/forum/showthre...33589#post33589

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 17-01-2005 v 16:10 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 18

tak to by slo. kolko stoji rele na 220V? zapojenie by nemalo byt problem pre kazdeho kdo stuval elektro alebo sa tomu trochu rozumie

Old Post 17-01-2005 v 17:28 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 19

no dufam ze ten digital to nebude robit. mam daky za 300 a zatial na usporky ide v poho. ked tam bol 150w sodik + zdroj na vetrak tak to slapalo

2 Trolejbus: v scheme pre lamy co robil cityman ma kondik tak ho asi ma aj zapojeny.

Old Post 18-01-2005 v 17:11 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 20

mechanický spínací hodiny jsou na p..u !

některý bych se bál používat,můžou ti vykosit i výbojku,jsou to nehorázný šmejdy

opět se vyplatí si trochu připlatit.Já jsem si koupil jedny za 300 před 2 lety a už jsem s nima udělal 4 sklizně
(ani jsem v nich neměnil záložní baterku)

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 19-01-2005 v 06:50 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 21

Takze chapu spravne, ze mam tedy verit tem digitalnim lepsim a ze to neni zatezi, ale proste nekvalitnim zpracovanim? Ja ty digitalni spinaci hodiny uz mam, ale nechci je znicit, tak jsem nejdrive chtel poridit to rele. Vsak vy taky musite snad spinat sve skrine se 400W sodikem ne? Takze zkusim dalsi, az odejdou tyhle digitalni, poridim rele Aspon nemusim spinat rucne, dik za info

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 19-01-2005 v 11:20 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 22

alebo skus zohnat stikac. na praxy sme cez stikace ovladali aj 3-5kw motory. aj oni maju urcite indukcnu zataz takze to urcite vydrzia. len ti to cvakne a potom to drzi kym ide prud na ovladacie kontaky. maju dokonca aj rozpinacie kontaky (ked privedies prud an cievku tak ti rozopnu obvod). no neviem ci by si to vyuzil

Old Post 19-01-2005 v 16:31 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 23

jo, jak Jarouš píše, stačí je rozebrat, co tam vadí hned uvidíš. Pak Ti pošlapou několik let. Já je mám po zásahu asi 3 roky a furt v pohodě. Oproti tomu jsem odpálil už dvoje digitální, nereagujou vůbec.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 20-01-2005 v 07:24 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 24

psilos: jak jsem psal, rozebral jsem a nic nenasel, tak jem je vratil a ty prvni jsem dal znamemu at se na to podiva. rikal, ze nic extra nenasel a kdyz to zaplnul, vyhodilo mu to i pres pojistku, kterou mel, hlavni jistic. tak nevim, jak to delaji...

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 20-01-2005 v 08:28 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 25

to cityman - pokud je to vadnej výrobek a celej se wodpaluje a jseš si jistej, že to není tím, že je seklej,tak než bys tam dával relé a sral se s tím, zkus koupit hodiny wod jiný firmy , v OBI a podobných wobludmarketech kutila Tima se prodávají od 79,- do 119,-Kč

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 21-01-2005 v 13:25 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 26

medwed: me taky v pohode spinaly 400W nez dvoje ruzne odesly. A ja mel mechanicke, co spinaji max 2A, asi mas jine. Oboje me staly 99Kc, ruzni vyrobci. Nikde jsem nevidel vyssi zatez nez 3A.

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 23-01-2005 v 10:53 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cityman
nestabilní městoman

Karma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% PěstitelskáKarma uživatele cityman - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 27

psilos: mam hodiny od 3. firmy. Prvni jsem mel z Bauhausu, byly hlucne a jeli jednu sklizen. Dalsi jsem koupil, kdyz odesly tyhle, opet manualni, jina firma, tiche, z Hornbachu. Opet KO. Ted mam digitalni a cekam, kdy rano prijdu a budou opet v haji

Je to teda tim, ze jsou to sunty nebo je chyba nekde u me?

RESPECT!

Priprava a realizace skrine 400W - Power Plant, Bubblegum, Whiteskunk
400W skrin - 2nd round - Northern Light #5
SBIRKA SLUKEN - aneb nastroje na huleni vseho druhu

- motto dne: ubalime? -

Old Post 23-01-2005 v 10:55 AM
cityman je offline   Profil uživatele cityman   Find more posts by cityman   Foto galerie člena cityman   Click here to Send cityman a Private Message   Add cityman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 28

ani pan boh nevie. ale podla schemy to mas dobre

Old Post 23-01-2005 v 12:46 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paran
Stálý Člen

Karma uživatele Paran - 14% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 51  

Pohodička Druhe spinaci hodiny v haji Příspěvek č. 29

Druhe spinaci hodiny v haji:
Dej si to přes ptykače a muzes si na to namojot treba 5000 W
Jestli xes planek tak ti ho nakreslim ale jen do pm.
menelo by to smysl

Soryy za chybi pisu to skourenej

Naposledy upravil Paran 05-02-2005 v 09:49 AM

Old Post 02-02-2005 v 16:36 PM
Paran je offline   Profil uživatele Paran   Find more posts by Paran   Foto galerie člena Paran   Click here to Send Paran a Private Message   Add Paran to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Paran! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 30

Tak jsem dalsi komu nefunguji zadne spinaci hodiny.... Mam uz troje... Jedny Master...ty klasicke nejpouzivanejsi digitalni druhe hama i s merenim odberu elektriny a treti z bauhausu za 89 mechanicke. A vzdy nejak selzou a moje kyticky co jsou v kvetu pak trpi ( Neprisel jsem na nic cim by to mohlo byt jedine tou indukcni zatezi.... a to co tu pisete o tech stykacich nebo ptykacich nechapu... je to na prd... obsluhovat to manualne a vazat se na to abych to vypl a zapl... atd... zkuste poradit nejake reseni co funguje na 100%... diky

Old Post 20-08-2005 v 05:19 AM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 31

No ja bych to vyresil tak že bych švihl normalni nebo v podstate jakekkoliv spinaci hodiny a jima bych spinal stykač..Stykač spina myslim i 380V takže ty si nechas spinat jen Fazi nulak a zem...je to jako vysokowatážové rellé...mensím napetim spinas vetsi napeti a nebo vetsi vykon.....nevim jestli nebude delat bordel to ze v tom stykaci ti to spinane tim, ze civkou proteka proud a je tam ta indukce(pritahnou se kontakty)... tady v diskuzi jestli sem to dobre pochopil vyslo najevo ze hodiny odchází kvuli tem civkám a proudovemu narazu....ja bych mozna jeste mezi ty hodiny a ten stykač lupl vyhlazovaci kondik parve na ty špičky....ale dal bych radsi nejaky tak 1KV bo i v obycejne siti 230V mas špičky i 500V v delce nekolika us...zatial

Old Post 20-08-2005 v 15:57 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velbloud
Stálý Člen

Karma uživatele velbloud - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 32

jo super diky za radu, pouziju to rele asi ... a bude hotovo

Old Post 20-08-2005 v 18:22 PM
velbloud je offline   Profil uživatele velbloud   Find more posts by velbloud   Foto galerie člena velbloud   Click here to Send velbloud a Private Message   Add velbloud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2526680 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív