Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak na spravné klíčení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Jednoduchá metoda Příspěvek č. 17

Mně zatím vždycky fungovala primitivní metoda: vezmu plastikovou krabičku od zmrzliny nebo čehokoli jiného rozumné velikosti (1/4l-1l), na dno dám takové ty kulaté prošité vatičky (normální vata je blbá, protože se do ní snadno zamotá klíček a při vyndavání se může poškodit), zaleju tak 1/2cm odstáté vody, na vatičky dám semínka a mírně zatlačím do mokré vaty. Zavřu víčko, dám k topení a ještě jsem nezažil, aby během 2-3 dnů nebylo minimálně 75% semínek naklíčených. V případě Belladony od seeds.cz takto naklíčilo za 60 hodin 19 z 20 semínek (nejdelší klíček asi 15 mm).

Old Post 15-02-2001 v 07:23 AM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hasis
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 18

chtet jsem se zeptat jestli se na seminka ma pri kliceni svitit?

Old Post 15-02-2001 v 18:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Svitit pri kliceni Příspěvek č. 19

Podle mě nemá žádnej smysl při klíčení na semínka svítit. Aby ti to vyklíčilo, tak potřebuješ živý semínko, vlhkost a trochu vic tepla (stačí když to dáš na topení). Měj se hezky a ať ti to dobře vykvete

Old Post 15-02-2001 v 18:57 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 20

Propánajána, nesviťte na klíček!
Ten roste přece pod zemí! Světlo ho spálí! Klíčit ve tmě!

Já jsem zrovna předevčírem nechal klíčit 12 semen. Dal sem je na 24 hodin do převařené vody. No a po těch 24ech hodinách vyklíčily všechny. Tak sem je dal na mokrou vatu a každých 12 hodin obracím (aby se kořínek nezamotal do vaty) a je to good.

Old Post 23-02-2001 v 23:21 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašiš
Nový Člen

Karma uživatele Hašiš - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 18 

Obecné Příspěvek č. 21

Letos se poprvé chystám pěstovat outdoor. A zatím nemám zkušenosti takže za 1. kdy a za jakých podmínek mám dát semínka naklíčit, slyšel jsem, že maj nejřív klíčit na vlhkým ubrousku ve tmě a pak zasadit. 2. kolik mám dát asi zasadit semen, když chci něco kolem dvaceti kytek, semínka mám neznačkový ale dobrý, kytky byly vobalený palicema a ještě jak mám zjistit množství THC v kytkách...

Hašsmoker

Old Post 10-03-2001 v 20:51 PM
Hašiš je offline   Profil uživatele Hašiš   Find more posts by Hašiš   Foto galerie člena Hašiš   Click here to Send Hašiš a Private Message   Add Hašiš to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hašiš! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička jak? a kdy? Příspěvek č. 22

tak pokud si představuješ aspon 20 kytek,tak bych to viděl dát naklíčit aspon tak 30-35 semen.Klíčení je dobrá otázka.Pěstuju už nějakou dobu a nakonec jsem zjistil,že pro mě nejlepší metoda na naklíčení je dost jednoduchá a hlavně se mi osvědčila.Nejsem pro nějaký specielní klíčení ve vodě nebo v ubrouskách,ale jednoduše do umělýho sadbovacího plata si nasypu namíchanej substrát(ted používam Kokos)z perlitem.Udělam dirku asi tak od 0.5-1 cm a semínko tam opatrně našteluju.Pak jenom zahrnout,pěkně zalejt pokud možno ze spoda.Klíčení se mi takhle opravdu osvědčilo a dlouho u toho asi zůstanu.Touhle jednoduchou metodou mi za tři až čtyři vyleze tak 97%
semínek.Tak a ted proč Tě odrazuju od zbytečnýho namáčení semen.Semínka ve vodě po jednom dni sice puknou,ale potom co je vsadíš do substrátu,jich může část vyhnít než se dostane napovrch.Zdá se,že se to možná děje asi jenom mě,ale raději na to nesázej.
Se stejnými semeny jsem měl docela problém.Po namáčení,mi jich vylezlo ze 100,jenom 30,to je hrozný neštěstí,proto se toho raději ušetři.Když to udělam obyčejně rovnou do substrátu,vylezlo ze 100 celejch98.
To je rozdíl co?Takže já to mam s klíčenim vyřešený!!
THC v kytkách?myslim.že tim se nemusíš moc zabívat,to stejně u toho Tvýho modelu nezjistíš.
A ted KDY?Těžko soudit,kdy je ta správná doba na sázení ven.Určoval bych to podle toho kam ty kytky nacpeš?(skleník nebo někam ven).Taky podle toho kde se vyskytuješ a neposledně sledovat počasí.
Já už ven pro nikoho sázet asi nebudu a když jo,předpěstoval bych si 20 samiček pod lampou a vysunul je za pěknýho počasí ven.Třeba někdy kolem koncem dubna.Pokud nebudou předpěstovaný bude to asi hodně viset na počasí.Takže klidně co nejdřív,ale bacha aby nepřišly mrazíky,takže někdy kolem půlky dubna,klidně i začátek,ale aby ještě nesněžilo.Tak máš asi měsíc na rozmyšlenou.
Tak Ti přeju hodně štěstí!
jestli máš dobrej flek na sázení,dej vědět a možná se postaram o tu sadbu(třeba předpěstovaný řízky ze skříně,mam modely co se dají dát klidně ven)
tak zatim

Old Post 11-03-2001 v 07:25 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 23

Cau, hele moje zkusenost s klicenim ve vlhku, je zcela odlisna, asi 6.3. jsem si dal naklicit do vlhka asi 15 semen, vyklicilo mi jich 14 a pote taky 14 vylezlo ze supstratu, ja to delam, tak, ze: 1-vezmu si nekou nadobu, treba od tuku, na dno dam jeden ubrousek, na nej polozim semena, pak to prikriju druhym ubrouskem, bacha aby se semena nedotykala, pak mohou zacit hnit, no a pak to mirne pokropim vodou, ne aby to tam plavalo! Pak celou tu nadobu, dam do igelitovyho pytliku a na konci zavazu! Je to z duvodo, toho, ze odparovana voda se nema kam odparit a tak zustava porad na stenach ty nadoby, takze nemusis porad zalivat a krom toho je tam dobra teplota! K teplote idealni teplota pro kliceni je 32 stupnu, to znamena dat to nekde k topeni a za 3 dny mas nakliceno. Pak opatrne das naklicena semena do substratu, asi 0.5 az 1 cm hluboko klickem dolu! Klicek je hlavni koren! No a asi za mesic, koncem Dubna, zacatkem Kvetna podle pocasi dat ven! Tak to delam ja a zklizim taky pekny urody! Cus bus Cannabus

Spoke

Old Post 16-03-2001 v 08:00 AM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Dotaz Kliceni Příspěvek č. 24

Driv sem nechaval klicit jako ty thc aktive ,skoro stejna metoda a vysledek byl ten ,ze mi vzdycky par semen v substratu shnilo ,kdyz sem sadil semena rovnou do substratu ,tak to bylo lepsi ,takze tea booste nestavalo se to jen tobe (to hniti).

Old Post 16-03-2001 v 21:35 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašiš
Nový Člen

Karma uživatele Hašiš - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 18 

Dotaz klíčení Příspěvek č. 25

No tak zatím vyzkoušel na třech semínkách to vaše klíčení....ale proto nepíšu, dnes jsem dal semínka do toho substrátu, teda nevím jestli jako substrát stačí jenom kokos, nebo jestli k tomu potřebuju i ten perlit a můžete mi říct někdo co to je? Prosím rychle odpovězte spěchá......jinak se mi dařilo celkem dobře, zatím jsem to zkusil na těch ubrouskách se třema semínkama a během 6 hodin jsem měl první klíček po 24 hodinách byly už naklíčena všechna

Hašsmoker

Old Post 20-03-2001 v 17:29 PM
Hašiš je offline   Profil uživatele Hašiš   Find more posts by Hašiš   Foto galerie člena Hašiš   Click here to Send Hašiš a Private Message   Add Hašiš to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hašiš! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 26

jasně že stačí jenom ten kokos.
počítam tak 3-4 dny a vylezou ti.Zalejvat tak po troškách,jenom aby si viděl,že to máš na povrchu trochu mokkrý,žádný blátíčko.A doporučil bych dokud jsou to miminka držet je v absolutní vlhkosti(v pařníčku z Baumaxu)

Old Post 22-03-2001 v 05:27 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Dotaz Příspěvek č. 27

Koukam, že mam stejný zkušenosti s klíčením jako teabooster a cobba.
Taky jsem dal naklíčit na ubrousek a po přesazení do substrátu některý shnily. Teď sázím rovnou do substrátu a žádný velký škody nemám.
Takže se to fack osvědčilo.

Už aby bylo venku hezky, na sázení.

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 22-03-2001 v 07:25 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 28

Ja asi budu vypadat dost amatersky, ale normalne to vzdycky soupnu do dobry hliny. Sice to urcite trva o neco dyl nez vam, ale taky to funguje bezproblemove. Jaky s tim mate zkusenosti?

Old Post 01-04-2001 v 21:09 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Dotaz Příspěvek č. 29

Jo a co je ten kokosovej substrat a kde ho muzu sehnat?

Old Post 01-04-2001 v 21:11 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC-Aktiv
Stálý Člen

Karma uživatele THC-Aktiv - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 30

Zdarec, tak jsem zkusil metodu rovnou do supstratu a muzu vam rict, KASLETE NA UBROUSKY! Dal jsem jich tam 14 a 14 jich vylezlo 100% uspesnost!!!! Odvolavam ubrousky, preferuji supstrat!!! Diky za radu zdar

Spoke

Old Post 02-04-2001 v 20:00 PM
THC-Aktiv je offline   Profil uživatele THC-Aktiv   Find more posts by THC-Aktiv   Foto galerie člena THC-Aktiv   Click here to Send THC-Aktiv a Private Message   Add THC-Aktiv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašiš
Nový Člen

Karma uživatele Hašiš - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 18 

substrát Příspěvek č. 31

Zdar, já jsem substrát připravil, z normálně koupenýho, nastrouhanýho kokosu + perlit, kterej koupíš v každým zahradnictví

Hašsmoker

Old Post 03-04-2001 v 11:28 AM
Hašiš je offline   Profil uživatele Hašiš   Find more posts by Hašiš   Foto galerie člena Hašiš   Click here to Send Hašiš a Private Message   Add Hašiš to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hašiš! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzek
Nový Člen

Karma uživatele Dzek - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 32

no nevim ten nastrouhanej kokos je pekna blbost
mel jsi koupit kokosovy substrat ktery je z vlaken obalu ktery je kolem orechu, prodavaj to v kazdym zahradnictvi

Old Post 03-04-2001 v 18:26 PM
Dzek je offline   Profil uživatele Dzek   Find more posts by Dzek   Foto galerie člena Dzek     Add Dzek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8107270 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív