Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 33

Takovy lidi nenavidim ty zkurujes imrvere a von je nasranej kdyz ho nepozves po 3521xkraty.To musime s kamosem utikat kazdej den pred nima.strilel bych je

Old Post 08-12-2004 v 10:24 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 34

Dela:
pekne receno...ale jinak s tebou souhlasim na 100%taky mam kolem sebe hafo takovych lidi.Uz jsem to parkrat nevydrzel a poslal jsem je do riti(celkem slusne,jelikoz jsem jim rekl at se taky nad sebou zamysli atd.)..samozrejme to nekteri dusevne slabsi jedinci nerozchodili a zacli sirit nepekne veci mezi kamosema.nastesti mam dobre kamose,kteri se jim vysmali...Proste takovi lidi jsou dementi

Old Post 08-12-2004 v 17:25 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 35

LULUGANG:JASNY nejhorsi je jak rikas kdyz je otevrene posles doprdele a zeptas se ho kolikrat si me zkouril za posledni tri roky???Petkrat.a ja petsetkrat.mohl bys taky nekdy pozvat ne???a von za tebou pak prijde a nemas alespon na prihozeni ja mam jen zbytecek.asi tak na osobaka....Vypalil bych mu ji.

Old Post 09-12-2004 v 07:51 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 36

Jasne ja mam kamosa ktory sa vzdy cez leto na mna nalepi a tak ho zhulujem cely cas,ale jeho cas pride cez zimu ked on zhuluje mna tak je to docela f pohode uz to takto medzi nami funguje 2 roky a nikto to nenaplanoval to je na tom to najlepsie...Lenze u nas sa vyskytli aj ludia brutalsock to su taky ze otravuju kazdy den a to ma najviac sere...

Old Post 09-12-2004 v 08:43 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 37

Ty kravo blizi se volna hodina....A uz se zase k nam s ramonem stahujou "kamosi",doufam ze nebudeme zase probihat krovim a lezt kanalama abysme se jim vyhli........

Old Post 09-12-2004 v 10:12 AM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

hehe, von nekecá, to se vážně děje

Old Post 09-12-2004 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 39

takovejch kamosu sem MEL....


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 09-12-2004 v 22:06 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DR.COUD
Nový Člen

Karma uživatele DR.COUD - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 40

Ramon-večinou jo já už je mám skoro všechny vytipovaný a nikdo cizí za mnou nechodí ;-)

Old Post 10-12-2004 v 21:06 PM
DR.COUD je offline   Profil uživatele DR.COUD   Find more posts by DR.COUD   Foto galerie člena DR.COUD   Click here to Send DR.COUD a Private Message   Add DR.COUD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Porrast
Nový Člen

Karma uživatele Porrast - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 41

To ja mam na intraku spolubyvajuceho ktoreho zhulujem uz njaky rok a on len rozprava aku sajbu donesie akurat ze sa mu vzdy stane nieco zahadne ba priam mysticke preco sa nedalo. Ked mam vela tak kamaratom dam zadara slusne mnozstvo grassu a on ma este drzost si pytat VIAC. Vsemocny JAH nech zachrani jeho neuctivu dusu. Jemu dam vzdy menej ako ostatnym lebo viem, ze ostatni sa s toho zhulia s kamosmi a on -debil- to preda za nehoraznu cenu. Je to proste kreten.

Old Post 10-12-2004 v 21:30 PM
Porrast je offline   Profil uživatele Porrast   Find more posts by Porrast   Foto galerie člena Porrast   Click here to Send Porrast a Private Message   Add Porrast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Didgeridoo
Nový Člen

Karma uživatele Didgeridoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 42

To je pravje na tom to nejhorsi, ze jdyz mate huleni, tak mate i kamarady, kdyz huleni neni, tak ste sami. Ja povazuju za kamose ty co se mnou ganju kupujou, skladaj se, nebo tak nejak. Navzajem se skurujem a to je pak pohoda.Minule sme nemohli s kamosem sehnat nic, tak sme byli tak nasrany ze sme se malem poraly, ale dopadlo to dobre. Uz mne to posrany schaneni nebavy, tak tady na GROWERU schanim informace a pjestuju sám.

Old Post 11-12-2004 v 16:57 PM
Didgeridoo je offline   Profil uživatele Didgeridoo   Find more posts by Didgeridoo   Foto galerie člena Didgeridoo     Add Didgeridoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Didgeridoo: jen sháněj (informace)

Old Post 11-12-2004 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 44

no aj ja mam takych znamych co su znami len ked je co kalit, ale uz
si na to davam pozor a ked dojdu a spustia tu svoju - nemas na sluka atd.. tak uz len poviem mam, ale zhulim ta len ked ty zhulis mna.
a basta! a ak to nepochopi , tak ho poslem jednoducho do pice, nech sa prace a da mi pokoj a je to . zatial to ucinkovalo vzdy a kto nic nema uz sa ma ani nic nepyta

Old Post 13-12-2004 v 10:04 AM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 45

zdravim
no já mám úplně jinej háhled na dannou problematiku. Hulení nerozdávám, ale když do našeho kolečka zajde nějakej typ vždy mu dám, vždyť jeden, dva lidi se hravě ztratí a nikdo nejeví známky měnčí zhulenosti. ( teda za předpokladu, že nehulíte seno a umíte to ubalit ) Naopak se mi stane, že zahulíme a oni pak zajdou a pozvou nás obratem, nebo že přijde typ za deset minut a nějaký hůlo vyměníme atd. prostě pohoda. Protože když nemáte s kým hulit vždycky si někoho najdete. A to že přijde typ a poví: "hele nemáš na čouda?" na to se dá říct jediný: "ok, zahulíme". Ono když přijde černoch, tak noc plná hulení nikdy nekončí. Možná je to, ale celé způsobené tím, že se pohybuju mezi vysokoškolákama, takže nejsou úplně vypatlaný. Ale nikdy nikoho nepošlu do píči, jenom proto, že má stejnou zálibu jako já: pěstování, hulení a chce se dozvědět nový věci, zkusit jiný hůlo atd. No a ty co chodí pořád: mam spostu kamrádů, co nepěstujou a vždycky si s nima rád zahulím, protože to jsou kámoši,¨? Nemaj, tak co maj dělat. Kamarádství přece nemusí být oboustraně výhodné? Nechť každý kdo hledá v přátelství "šikovný pro něj business alias já dám hůlo, ty dáš hůlo" tak ať nemá kamarády.

Old Post 13-12-2004 v 10:32 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulcoun
Stálý Člen

Karma uživatele hulcoun - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 46

Teda ty lidi sou ale svině....no nic mám pár kámošů, který přesně jak píšou někteří z vás. viděj brko a ani se neptaj..myslej že se s nima počítá....a jak to řeším..jednoduš..upřímnost na de vše..prostě maj smůlu. Je to složitější..spousta lidí hulí ale nepěstuje..kupovat je asi snažší..ale když si to spočítám..tak je daleko levnější pěstovat. i když sem začátečník..v životě by mě nenapadlo..se k někomu jak se říká socknout..a prosit o brko. Když sou lidi f pohodě pozvou mě sami..jinak se nemá cenu někam vnucovat. Ostatně všichni kdo pěstují se na to jaksi koukaj trochu jinak než lidi co jenom kupujou.....Sakra lidi měli by sme pěstovat víc.. vždyť je to bájo..člověk se o něco stará dává tomu první poslední..a když je vše hotovo, to něco zase udělá dobře svému stvořiteli...hihi..peace..

Old Post 13-12-2004 v 13:18 PM
hulcoun je offline   Profil uživatele hulcoun   Find more posts by hulcoun   Foto galerie člena hulcoun   Click here to Send hulcoun a Private Message   Add hulcoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pytel
Nový Člen

Karma uživatele Pytel - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 47

Joo, Hulcoune, přesně tak... Nenávidim, když sedim v hospě a někdo do mě furt kéruje jestli to už nechci ubalit...to pak fakt nasere když to smotneš, řekneš čtyřem kámošům a pak se nestíháš divit, když je vás tam osum ty si pohulíš a můžeš jít, protože na druhý kolo prostě už nevyzbyde. No a k tomu pěstování...znám pár lidí, který o pěstování dokážou akorát kecat, ale výsledku se od nich nedočkáš absolutně žádnýho... Nebo naopak lidi, který o pěstování nemaj ani šajn, ale pak celej podzim hulej dle svých slov vlastní úrodu a ty jako vocas přijdeš do skleníku kde se půl roku pipláš se svým miláššškem a div se ti nevyvalej voči z důlků, když zjistíš, že si ze svojí kyti už nepohulíš, protože byl nějakej rádoby „kámoš“ rychlejší....

Old Post 14-12-2004 v 12:48 PM
Pytel je offline   Profil uživatele Pytel   Find more posts by Pytel   Foto galerie člena Pytel     Add Pytel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 48

Po sklizni byl u mě vždycky plnej stůl lidí, ted když se zásoby ztenčujou a já těm který nebyli dobrý kámoši řek fuck you zhulovat tě nebudu - je stul polopráznej ale seděj u něj lidi který se mnou chtěj sedět a né socálové.
Jinak rád zhulim člověka kterej de po parku a vypadá jako hulič a neřekne ani "n´" než abych zhulil blbce co příde a řekne zhul mě !

P.S lidi sou svině no ale co naděláme ? - můžeme je kopat do zadků

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 14-12-2004 v 13:28 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4500910 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív