Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Socky a přisrávači - lidé nesympatičtí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
DR.COUD
Nový Člen

Karma uživatele DR.COUD - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 17

fuck off dis ppl to sou sráči jako moc takovich neznam ale pořadně mě naserou jenom je vidim...

Old Post 05-12-2004 v 16:03 PM
DR.COUD je offline   Profil uživatele DR.COUD   Find more posts by DR.COUD   Foto galerie člena DR.COUD   Click here to Send DR.COUD a Private Message   Add DR.COUD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

coud: a ty je poznáš na první pohled?

Old Post 05-12-2004 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dWARf
Stálý Člen

Karma uživatele dWARf - 6% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 19

Čistému vše čisté ......
Bohudík lze oddělit snadno zrno od plev .
A pokud si někdo nedá říct , mám recept :

Pro vtírávé přizdisráče oddělím vždy po úrodě pár neduživých palic , keré skladuji v papírovém pytlíku mezi dvěma mýdly (doporučuji hodně aromatické typu "Lesní vůně") . Pokud jsem někým vtíravým požádán o vzor , dostane paličku z pytlíčku . Ještě se mi nestalo , aby si někdo řekl podruhé .....

Old Post 05-12-2004 v 18:42 PM
dWARf je offline   Profil uživatele dWARf   Find more posts by dWARf   Foto galerie člena dWARf   Click here to Send dWARf a Private Message   Add dWARf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 20

tyo, mně naprosto nasere, když se mně nějakej zmrd ptá jestli se nepudem zhulit (kurva tak, když chce hulit tak ať si vypěstuje, koupí nebo ať řekne dej mi, až budu mít vrátim.....), no tak co i kdybych ho měl hafo, stejně mu na tuhle votázku odpovim nemám chuť.

Ale jednou mně nasral kámoš jak sfině, sedíme ve škole, a von jestli nedáme brko, tak povídám jasný a máš hulení? že se ptám nic neměl (O.K. kámoš, stane se že nemá) povídám mám ale jen na žilku...... dali sme si sraz po škole a nevěřim vlastnim vočim, sere mně to když si na to vzpomenu stál tam von a eště tři socky, že dou prej s náma, no přesně jak psal dude malá žilka a ty kreténi kotllujou jak prase, no nenasere to???????

Old Post 05-12-2004 v 19:02 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KROTWA
Stálý Člen

Karma uživatele KROTWA - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 21

Hele jo je to v prdeli ,když sockujou úplně cizý lidi ,ale kdosi na předchozí straně psal že ho sere dát zahulit kámošům.
Newím jak vy hlavy mazané a jistě dobří groweři ,ale já nepěstuju proto abych se pak zhuloval sám zavřenej někde mno ....prostě někde zavřenej. Myslím že jsou horší věci na týhle kouli , a řešit tady socky?
Minulej rok mě nějaký zm**i pomohly sklidit a já neměl ani na brko to sem byl jako taky socka?
No podle mě si snad každej zvás si dokáže stát za svým a když někoho zhulit nechci tak ho prostě nezhulím, nebo ne?
Já to řeším následovně když příjde nějakej člověk jestli nemám nějakýho prdíka tak neže bych mu dal hrst a zdar prostě mu řeknu aˇsi zahulí se mnou pokecáme a je to.

§§kuma!faka§§

Old Post 06-12-2004 v 07:23 AM
KROTWA je offline   Profil uživatele KROTWA   Find more posts by KROTWA   Foto galerie člena KROTWA   Click here to Send KROTWA a Private Message   Add KROTWA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 22

krotwa - já taky nepěstuju abych se zhuloval doma pod postelí sám, ale zase mě jebe dělat hejla rádobykámošum - prostě když za mnou něgdo příde a druhá věta je "neubalíme?" a já vim, že von pálení NEMÁ, tak to má u mě špatný...většinou sem dost generous a motam sám od sebe, ale už se mi stalo že do mě "známej" hučí půl hodiny, aby sem ubalil dalšího - teď sme dohulili, všichni sou zhulený jak kráva, proč mam motat dalšího?!?!
v nejbližšim okruhu superkámošů (řádově less than 10) tohle vůbec neřešim a dávam třeba do zásoby

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 06-12-2004 v 08:05 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 23

Jojo. Mezi kámošema je to jasná věc. Kalíme tak hulíme kdo co dones. Ale máme v komuně kamaráda do kterýho čas od času rejpnu kurva chlape co tě na tom hulení baví když ani nepěstuješ. Tendle dobrej kámoš fakt pěstoval v životě jen jednou tzn. poprví a naposled a von ti poví proč dyž maj všichni vokolo. No a co mu máš na to říct. Von je dokonce schopnej tě eště za takovejhle rejp poslat do řiti. Nakonec řiká, že až nebude, no tak přestane hulit. Háhá. No ale je to dobrej kámoš no, takže zahulí pokaždý.

Další případ je z řad ne kámošů z komunity. Když nemáš v době krize prodaj ti podělanou 0.6tku za 250 a po sklizni si bez voka mrknutí dou s tebou zahulit. Pche

"jako vždy i dnes"

Old Post 06-12-2004 v 08:26 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od cannabio
Jojo. Mezi kámošema je to jasná věc. Kalíme tak hulíme kdo co dones. Ale máme v komuně kamaráda do kterýho čas od času rejpnu kurva chlape co tě na tom hulení baví když ani nepěstuješ. Tendle dobrej kámoš fakt pěstoval v životě jen jednou tzn. poprví a naposled a von ti poví proč dyž maj všichni vokolo. No a co mu máš na to říct. Von je dokonce schopnej tě eště za takovejhle rejp poslat do řiti.


hele to je snad ten samej člověk

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 06-12-2004 v 08:39 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 25

to indicky konopí-jasne že takym akože kamaratom(debilkom) pohuliť nedam ignorujem ich pretože na takom človeku vidiš že mu ide len o to aby si ho nahulil a potom sa čo najskor vyparí-to su potom ale urazeny že na nich zvisoka serem a trusia po intraku aky som k***t že mam ale nedam-no ale prečo by som mal?

dokonca tam mam takych debilov že-idem kupiť dake vine a typek ma poprosi či nekupim aj jemu ja že vpohode(viete vinaren je od intraku asi pol hodiny cesty a nie každemu sa tam chce isť)-som si myslel že robym dakomu radosť.Tak som sa vratil po hodine šlapania-idem za nim,zaklopem na dvere(zavrete ale svietilo sa )tak kričim na neho a on OTVOR SI,potom som ho oslovil ešte par krat nech si vezme to posrate vino a on stale otvor si.Tak som sa nasral,pomyslel si-tak sa poser ty kár(vino bolo za moje prachy-on mi mal potom vratiť).Tak som začal chlastať s jednou kamoškou-dobra nalada,vpohode sa bavime a zrazu mi zvoní mobil a ktože to nebol -ten debil čo ma nechcel ani pustit dnu že chce to vino tak som mu vynadal a povedal nech si dojde po to.Pride total urazeny že čo sa deje,dokonca nemal ani dosť penazí za to vino(že potom mi doplatí HEH).Chcem tymto prikladom len poukazať že aky debili su somnou na intraku a čo mi riešia za hovadiny-Jednoducho debili-robi total hovadiny a potom sa ešte hra na urazeneho že mu človek opravnene vynada-asi si myslel že mu to vino donesiem sam a že mu budem dolievať do pohara

Naposledy upravil loweNature 06-12-2004 v 09:31 AM

Old Post 06-12-2004 v 08:56 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
McGregor
Nový Člen

Karma uživatele McGregor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 26

Jo,já též socil,celej prvák,to je rok,další rok se mi povedla uroda,tak sem zas dával,pak zas socil,vono je to jednou dole jednou nahoře,
mno,je ale fakt že sou lidi který maj vlastní prostředky,a mužou si pořídit vlastní hulení a stejně vždycky jen dej dej a sami nikdy nic,a vždycky to byly jen ty sráči co dostaly k osmnactkam aspoň porše,nmo,vono,neni socka jako socka,mno,je fakt že nedavam,ale klidně si potáchnu když příjde někdo v poho,nikdy navim,kdy to budu chtít vrátit.

Kdo mi řekne kdo jsem? A jak se menuju? Hmm,neřeš,kalíímmééééé

Old Post 06-12-2004 v 09:41 AM
McGregor je offline   Profil uživatele McGregor   Find more posts by McGregor   Foto galerie člena McGregor   Click here to Send McGregor a Private Message   Add McGregor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ahoy
Stálý Člen

Karma uživatele Ahoy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 27

Tak to mě teď nasrali ty toyové ze třídy, který furt zhuluju a oni mě ani jednou.Jeden z nich mi teď řekl, že dole u vrátnice čeká týpek, kterýho sem naposledy dvakrát co sem ho viděl, tak sem ho zhulil z lampy do sra**k a prej má nějakej řízek.Tak že jde za ním.Zvedla se další socka, že de taky, tak sem se ZEPTAL jestli můžu s nima a oni prej že to asi nepujde!!
Ale to není nic oproti tomu, co mi ten jeden toy udělal před týdnem, kdy sem ho zkouřil(mimoto ho zkuřuju pravidelně tak dvakrát do týdne), že nemohl ani chodit a on mi druhej den povídá: noo, od kámoše sem dostal palicu, tak sem ubalil stovkový brko a s kámošem sme to zhulili do půlky, jak sme už nemohli a ten zbytek sme vyhodili.Ten kok**t mi to říká jako kdyby nic místo toho, aby to brko vzal do školy a začadili bychom (mně de o ten princip).Fakt tojové, který tímto dnem už NIKDY VÍC NEZHULÍM.Fakt sem nasranej.

piss on peace

Old Post 06-12-2004 v 10:49 AM
Ahoy je offline   Profil uživatele Ahoy   Find more posts by Ahoy   Foto galerie člena Ahoy   Click here to Send Ahoy a Private Message   Add Ahoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 28

Jo jasně, jedině poslat do prdele, páč jak jim dáš jednou, už se jich nezbavíš........

Old Post 06-12-2004 v 18:49 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easton48
Stálý Člen

Karma uživatele Easton48 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Easton48 - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 29

Reseni na takovito radoby lidi asi neni, ale kazdej ma svoji hubu, tak at to resi podle situace. Clovek kteryho sem v zivote nevidel a pride s prosbou jestli si se mnou muze zahulit, tak pokud je to nejakej v poho clevek, tak proc ne, ale ne kazdej clovek se mi libi (terba uz od pohledu) tak mu proste reknu "sory kamo ale fakt ne" a dal to neresim. A pokud je to clovek kterej mi to rika obden (a nebo casteji) tak ho po case poslu do riti a reknu at donese a zahulime nebo proste si uz spolu asi nezahulime. S kazdym se da mluvit a kdyz ne tak je to debil a srat na nej. Proste lidi po tyhle kouli chodi hafo a radsi si najdu dva jiny kamose se kterejma se bude valet smichy nez s jednim ktërej me bude furt srat. Pokud se s debilem nedomluvis, tak proste "NEXT". Salalm al-lejkum

Old Post 06-12-2004 v 22:48 PM
Easton48 je offline   Profil uživatele Easton48   Find more posts by Easton48   Foto galerie člena Easton48   Click here to Send Easton48 a Private Message   Add Easton48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wandrej
Stálý Člen

Karma uživatele wandrej - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 30

sakra to je snad jasný,dementy posílat do hajzlu a s kámošema pěstovat komunismus :-) Fakt ty tipicky přisírky nemůžu. Ale trik mam.Jednoho takykámoše sem rozštípal uplně na hadry a pak sem mu řek naprosto přesně čim mě sere a začal se mě vyhejbat.Debil vystíhovanej.

Old Post 07-12-2004 v 00:52 AM
wandrej je offline   Profil uživatele wandrej   Find more posts by wandrej   Foto galerie člena wandrej   Click here to Send wandrej a Private Message   Add wandrej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 31

neylepsi ye to naucit at se yim to zalibi...zhulili sme par kamosu a oni si na to nayeli uz sami a ted se porad zhuluyem nawzayem

Old Post 07-12-2004 v 14:09 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easton48
Stálý Člen

Karma uživatele Easton48 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Easton48 - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 32

To 77: To je zase jinej pripad to je clovek kterej na to ma spravnej pohled ale takovej neni kazdej spousty lidi jsou jenom prizivnici a tech je potreba si vsimat a zamezit jim to!!!! Salam ale-lejkum

Old Post 07-12-2004 v 18:08 PM
Easton48 je offline   Profil uživatele Easton48   Find more posts by Easton48   Foto galerie člena Easton48   Click here to Send Easton48 a Private Message   Add Easton48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7045530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív