Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 65

Podla mna nejde o to, ze trava sposobuje smrt. Kazdemu, kto si o tom nieco zisti, musi byt jasne, ze trava nesposobuje zdaleka tolko umrti ako napriklad alkohol alebo autonehody. Nepoznam totizto ani jeden pripad umrtia na THC ako take. Mozno na nasledky fajcenia, ale aj trava sa ta brat inymi sposobmi (vaporizer, varenie). Skor podla mna ide o spolocenske vnimanie travy ako drogy, a o to, ze kazdy politik si pekne zrata, kolko hlasov by ho to stalo. Cez nejake referendum by to nikdy nepreslo, a politici si to na zodpovednost nezoberu. Politici podla mna casto velmi dobre vedia o co ide, lebo sami travu fajcili a fajcia....doctors smoke it...nurses smoke it....judges smoke it...even the layers too....

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 07-11-2004 v 06:19 AM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palique
Nový Člen

Karma uživatele palique - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 6  

Hydroponie Příspěvek č. 66

No s tou legalizaciou to na slovensku vyzera dost biedne...myslim ze uz presiel aj ten "super" zakon o drzani marihuany.Je za to vacsia sadzba ako zavrazdu, alebo drzanie zbrane hromadneho nicenia....ja to radsej nekomentujem, ale myslim ze keby si pan minister raz poriadne zahulil, urcite by zmenil nazor

Old Post 10-11-2004 v 19:04 PM
palique je offline   Profil uživatele palique   Find more posts by palique   Foto galerie člena palique   Click here to Send palique a Private Message   Add palique to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyromen
Stálý Člen

Karma uživatele Pyromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 67

To je dost zle, ked mi najde policajt pri sebe jointa a mozem ist na 4-10 rokov do vezenia. Malo by sa s tym nieco spravit, lebo toto uz je naozaj zlee. (Ale ja neviem co lebo mam iba 16 )

"je těžký zlobit se na život, když je v něm tolik krásy. Někdy mám pocit, že ji vidím všechnu najednou a je toho příliš. A moje srdce se plní jako balónek, co za chvilku praskne. A pak si uvědomím, že musím zvolnit a přestat se snažit to všechno zachytit. A to všechno mnou proplouvá jako déšť a já cítím jenom vděčnost za každičký úžasný moment tohodle nádherného překrásného života"

Prevzaté z filmu Americká krása

Old Post 12-11-2004 v 18:11 PM
Pyromen je offline   Profil uživatele Pyromen   Find more posts by Pyromen   Foto galerie člena Pyromen   Click here to Send Pyromen a Private Message   Add Pyromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyromen
Stálý Člen

Karma uživatele Pyromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 68

Teraz ma napadlo, ze by sa mohlo spravit, ze Slobodna volba alebo niekto naozaj inteligentny napise list. V tom liste bude napisane ze podpisom sa hlasim za dekriminalizaciu marihuany. To sa vytlaci a porozdava sa to na kazdej strednej skole. A potom sa to napr. posle do parlamentu..
Ja viem ze kecam blbosti ale len tak ma to napadlo, tak ma naukamenujte

"je těžký zlobit se na život, když je v něm tolik krásy. Někdy mám pocit, že ji vidím všechnu najednou a je toho příliš. A moje srdce se plní jako balónek, co za chvilku praskne. A pak si uvědomím, že musím zvolnit a přestat se snažit to všechno zachytit. A to všechno mnou proplouvá jako déšť a já cítím jenom vděčnost za každičký úžasný moment tohodle nádherného překrásného života"

Prevzaté z filmu Americká krása

Old Post 12-11-2004 v 18:22 PM
Pyromen je offline   Profil uživatele Pyromen   Find more posts by Pyromen   Foto galerie člena Pyromen   Click here to Send Pyromen a Private Message   Add Pyromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nlmZz
Nový Člen

Karma uživatele nlmZz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 69

na SVK je to skoro nemozne pretoze suxx cely narod je jedno nabozenstvo ktore ovlada polomrtvy starec!!! hambim sa ze tu zijem!


Bratislava 20. októbra (TASR) Akčná skupina pre drogy, ktorá je poradným orgánom Výboru ministrov pre drogové závislosti a kontrolu drog, nesúhlasí s legalizáciou marihuany.

Podľa slov riaditeľa Generálneho sekretariátu Výboru ministrov pre drogové závislosti a kontrolu drog Blažeja Slabého odporučila akčná komisia jesennému rokovaniu výboru odmietnuť tzv. holandskú cestu. "Je to precedens, ktorý nie je akceptovateľný pre Slovenskú republiku," uviedol Slabý. Dôvodom uvedeného odporúčania sú podľa neho obavy z rastúcej účasti organizovaných nelegálnych skupín na pestovaní, spracovaní a distribúcii marihuany v Európe a na Slovensku.

Akčná skupina okrem iného prerokovala a vyhodnotila úsilie niektorých mimovládnych organizácií o legalizáciu marihuany a o zmenu Trestného zákona v častiach, ktoré sa týkajú drogovej problematiky. Odmietla členenie drog na ľahké a ťažké drogy, pretože podľa Slabého navádza takéto označenie na vedomé znižovanie hrozby drog pre zdravie jednotlivca.

Skupina odporúča tvorcom novely Trestného zákona venovať osobitnú pozornosť otázke týkajúcej sa objemu beztrestnej držby drog v tzv. dennej dávke. Žiadame, aby denná dávka nebola vôbec povolená," vyhlásil pre TASR Blažej Slabý.

Členovia Akčnej skupiny odporúčajú Výboru ministrov pre drogové závislosti a kontrolu drog, vláde SR a všetkým kompetentným inštitúciám, aby venovali zvýšenú pozornosť informovanosti verejnosti a osobitne mládeži o hrozbách, ktoré plynú pre zdravý a bezpečný vývoj spoločnosti z úsilí o legalizáciu marihuany, informoval médiá Slabý. Skupina zdôrazňuje potrebu zavedenia alternatívnych a peňažných trestov, s možnosťou nariadenej liečby závislosti v civilnom liečebnom a resocializačnom zariadení.

Old Post 14-11-2004 v 13:21 PM
nlmZz je offline   Profil uživatele nlmZz   Find more posts by nlmZz   Foto galerie člena nlmZz   Click here to Send nlmZz a Private Message   Add nlmZz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nlmZz
Nový Člen

Karma uživatele nlmZz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 70

to Pyromen : to uz sa davno dialo neviem kde si spal bola organizovana peticna akcia + rozne sprievodne programi...lenze Slobodna volba je neziskova organizacia a zije len so sponzoringu ludi. takez nebolo to take obrovske.... ale na niektorych mestach na svk sa diali pekne veci

Old Post 14-11-2004 v 13:24 PM
nlmZz je offline   Profil uživatele nlmZz   Find more posts by nlmZz   Foto galerie člena nlmZz   Click here to Send nlmZz a Private Message   Add nlmZz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyromen
Stálý Člen

Karma uživatele Pyromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 71

Tak by sa to malo zase zopakovat aby sa to len tak nevyfucalo z tych "inteligentnych" poslaneckych mozgov. Proste by sa mali stale taketo akcie diat. Naprkiklad koncerty na podporu dekriminilizacie marihuany.

"je těžký zlobit se na život, když je v něm tolik krásy. Někdy mám pocit, že ji vidím všechnu najednou a je toho příliš. A moje srdce se plní jako balónek, co za chvilku praskne. A pak si uvědomím, že musím zvolnit a přestat se snažit to všechno zachytit. A to všechno mnou proplouvá jako déšť a já cítím jenom vděčnost za každičký úžasný moment tohodle nádherného překrásného života"

Prevzaté z filmu Americká krása

Old Post 14-11-2004 v 15:32 PM
Pyromen je offline   Profil uživatele Pyromen   Find more posts by Pyromen   Foto galerie člena Pyromen   Click here to Send Pyromen a Private Message   Add Pyromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 72

Kurwa, najhoršie je, že Blažo je môj spolužiak

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 18-11-2004 v 21:20 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
walkinginspace
Stálý Člen

Karma uživatele walkinginspace - 87% PěstitelskáKarma uživatele walkinginspace - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 73

nlmzz, neviem preco sa tak vyjadrujes o papezovi, podla mna to je velky clovek a on naozaj s legalizaciou na slovensku nema nic spolocne.

Ja si myslim, ze to hlavne nejde zlegalizovat kvoli tomu, ako zvycajne ludia travu odsudzuju. Ktorykolvek politik by legalizaciu presadil by hned stratil popularitu. Spolocnost je vo vacsine proti trave a je to raz uz tak. A nepomoze, ak politici fajcili alebo aj fajcia travu, lebo v Amerike skoro kazdy prezident fajcil travu alebo este fajci, a aj tak sa legalizacia nepripusta ani teoreticky. Mozno ked sa vymeni par generacii, veci sa zmenia.

Doctors smoke it...nurses smoke it...judges smoke it...even the lawyers too...so you gotta legalize it....birds eat it...ants love it...fowls eat it...cooks love to bake with it....it's good for the flu...it's good for asthma...good for tuberculosis...even numara thrombosis

Old Post 19-11-2004 v 05:25 AM
walkinginspace je offline   Profil uživatele walkinginspace   Find more posts by walkinginspace   Foto galerie člena walkinginspace   Click here to Send walkinginspace a Private Message   Add walkinginspace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nlmZz
Nový Člen

Karma uživatele nlmZz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 74

hmmmmmm...teda... svk je zalozene na krestanstve?? neviem presne ...a! co sa tuna odsudzuje ? gay pary, lesbicky a pod ..to na SVK je nepristupne.. a nebodaj drogy! a preco ??? lebo taky pan sveta je najmudrejsi a vsetko vie.A svk sa podla toho riadi ako ovce sa pastierom a vtieraju sa Vatikanu a potom pre cely svet je SVK odpad z vychodneho bloku. Vid komediu Eurotrip. :P proste hambim sa sa SVK a keby som mohol tak uz som davno v CZ nie kvoli drogovej politike...ale tam je uz svet iny.Koniec sveta zacina na hranici SVK

Old Post 20-11-2004 v 18:11 PM
nlmZz je offline   Profil uživatele nlmZz   Find more posts by nlmZz   Foto galerie člena nlmZz   Click here to Send nlmZz a Private Message   Add nlmZz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 75

4:nlmZz
vidno ze nemas o BOHU a o krestanstve ani paru, ak si myslis ze to co sa predvadza tu v SR ma nieco spolocne s krestanstvom, tak mi je Ta ozaj luto. A Vatikan? Ten ma od BOHA asi tak daleko ako ja od toho byt mudry. krestansko katolicka (neviem preco krestanska,ked od krestanstva ma velmi daleko) je najvacsou predstavitelkou satanovej cirkvi. A papez je len figurkou v jeho rukach. Kebz to bolo inak tak by cirkev svoje multi miliardove majetky pouzila v sulade s Kristovim ucenim. samozrejme aj tu sa najdu vynimky, ktore potvrdzujju pravidlo.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 26-11-2004 v 13:59 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nlmZz
Nový Člen

Karma uživatele nlmZz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 76

ceasar...takze SVK je aka krajina ? mam v pyyyyri co je taka alebo onaka ....podla mna je naboznestvo iba SEKTA! a svk je v pekych srackach. Slovensko je považované za kresťanskú krajinu, lebo kresťanstvo má na území Slovenska dlhú tradíciu a stalo sa neoddeliteľnou súčasťou jeho histórie. K Rímskokatolíckemu náboženstvu sa hlási 75 percent obyvateľov. Zastúpenie má ešte Evanjelické náboženstvo a na východe pravoslávne náboženstvo. A tomuto statu pomozem iba vymena generacii ...lebo stale sme ODPAD Z VYCHODNEHO BLOKU....

Old Post 30-11-2004 v 16:46 PM
nlmZz je offline   Profil uživatele nlmZz   Find more posts by nlmZz   Foto galerie člena nlmZz   Click here to Send nlmZz a Private Message   Add nlmZz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nlmZz
Nový Člen

Karma uživatele nlmZz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 77

Ešte by som ?a doplnil, že zákon je len nástrojom na udržanie poriadku, teda v skutočnosti hierarchie, ale ešte lepšie povedané momentálneho stavu v spoločnosti, to znamená že slúži vládnucej vrstve - aby si posilnila/predĺžila svoju pozíciu. Zákon je v dnešnej dobe nemorálny a neľudský. Neslúži občana a teda vedome porušuje:
-právo každej bytosti na slobodu rozhodovania o sebe - o sebaurčení,
-právo na slobodu činov (napr. by? nahý na verejnosti, teda pred inými ľudskými bytos?ami, alebo sa milova? pred inými ľudskými bytos?ami - to tiž je protizákonné. No je to normálne?),
-právo na slobodu pohybu (víza, pasy, monitoring pohybu, atď.),
-právo na slobodu slova (napr. v štátnej správe),
atď.
Zákon je ako nevýhodná zmluva občana so štátom...
Samozrejme v neprospech občana.
Je paradoxom, že človek nemá na výber - zákon núti právom silnejšieho a nespravodlivo vnucuje život umelý/cudzí, určuje pravidlá bytia, ktoré len obmedzuje, väzní, mučí a bije...
Systém, alebo spoločnos?, ale aj celá civilizácia je väzenie, z ktorého ľudia vedome či nevedome, ale utekajú, no telesná schránka zaväzuje/blokuje a tak nikomu nezostáva nič iné, ako len fantazírova?/hovori? či písa? o slobode, ktorá je nereálna a utopistická, lebo všetky práva a teda spravodlivos?/dôstojnos? existuje len pre najmocnejších/najbohatších...
Silnejší ví?azí, prežije - pokým ho nezakopú...
Preto je anarchistické myslenie/správanie sa prirodzenou reakciou vyplývajúcou zo spoločenského postavenia daného jedinca (anarchistu).
Každý anarchista je ako zvon, ktorý keď udriete, vydá zvuk. Je to príčina a dôsledok, nič viac a ja napriek tomu hovorím, že je to tak správne!
Hor sa do boja, prebojujte sa hore prevzia? moc, aby sa naplnilo "z posledných budú prví...".
P.S:
Všetko, čo poviete a napíšete, sa môže použi? proti Vám. Cez to všetko, pokým Vás nezastavia, nedajte šancu iným!
"Egoizmus Náš každodenný, nenechaj Nás v kaši!" - aj takto by sa mohla zača? Vaša ranná modlitba, že?
Najhoršie je, že všetko je dobre/správne/spravodlivé presne tak ako to je práve teraz. Zostáva už len boj, ktorý pokračuje aj bez Vás a vy vidíte už len jeho výsledok, ktorý vznikol aj vďaka Vám, lebo ste boli slabí, nechali ste iných postupova? vyššie, namiesto toho, aby ste tam boli vy. Ale boli by ste iní? Hm.
Spä? k tvojej úvahe:
"zákon je zdrap papiera" a "zákon je zločin" - súhlasím s veľkým S a najsilnejším výkričníkom sveta, od ktorého nie je silnejšia žiadna dočasná autorita - je to tá naozajstná jediná pravda, o ktorej slabí tvrdia, že neexistuje, ale napriek tomu zví?azí v tomto zdanlivom pozadí svetového rádu, lebo platí aj pre smrteľníkov zákonodarcov, čo serú také isté hnedé a smradlavé hovno ako Vy!:-)))
A takto sme sa dostali k tomu, že nie zákon, ale zákonodarci sú zločinci!!!

Old Post 30-11-2004 v 16:50 PM
nlmZz je offline   Profil uživatele nlmZz   Find more posts by nlmZz   Foto galerie člena nlmZz   Click here to Send nlmZz a Private Message   Add nlmZz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 78

to ze si niekto hovori ze je krestan este neznamena ze krestan je, to ze chodi do kostola tiez neznamena, ze je krestan. keby tych x % ludi co si napisal ze sa hlasia ku krestanstvu boli ozaj krestania, tak by sme tu nemali take primitivne a slabozrake zakony a uz vonkoncom by sme nemali problem s legalizaciou marijany na slovensku.
a to co pises tuto naposledy tak v tom s tebou uplne suhlasim.
ak by si vedel zorganizovat nieco take ako kastro na kube, tak pocitaj so mnou a daj vedit, idem do toho.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 10-12-2004 v 07:20 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 79

nlmZz-suhlasim s tebou zakon slovenskej republiky služi len na to aby sa umelo(doslova nasilu) udržali na vysokych postoch ty najstarší,ak nie zrovna najstarší tak najdementnejší jedinci čo chcu len nahrabať pre seba a ktory si myslia že maju pravo rozhodovať za cely narod.

-potom sa ešte čuduju že väčšina mladej generacie zo slovenska uteka ,ale že by im konečne došlo prečo- ved sa tu o chvilu nebude dať žiť-ceny potravin,elektr energije,plynu,+ine suroviny(proste nevihnutností na normalny život) a vobec všetkeho čo može zdražieť len stupaju hore, len koli tomu aby tie nenažrane svine mohli viesť svoj bohemsky život na ukor inych - ved ty srači schvaluju len zakony vdaka ktorim sa lahšie dostanu ku prachom a ked sledujem tie diskuzie v telke to je TAKA SRAčKA!!!-niečo sa ich spitaju a ty zmrdi sa začnu rozplivať nad niečim inym uplne nepodstatnym len aby nemuseli odpovedať na otasku-Ved ty dementi nemožu povedať ani pravdu lebo by ich ukameňovali.Ja osobne by som (heh keby som mohol) vymenil celu vladu od koreňa-tie pažrave svine by som zavrel do chlieva a nahradil by som ich mladšou generaciou(jedincami) ktory maju aspon zmysel pre spravodlivosť + chuť niečo aj spraviť v prospech občanov nie ich len žmykať čim dalej tym viac.

problem slovakov je ten že si nechaju skakať po hlave a ty mudrejší-čo pozeraju do buducnosti zo SR utekaju lebo vedia že kym vymre ten drobnochov čo tu vladne potrva ešte aspon20 rokov.-Fakt by to chcelo celonarodnu vzburu lebo sa tu nič nezmení--Ja osobne doštudujem a zdrham zo SR-nemienim robyť na nenažrancov čo si kupuju aj za moje dane 5milionove auta,stavaju10 až15 mil vilky a tak dalej-FUJ,HNUS!!!

a že vraj je toto demokratycky štat?? -citim sa tu ako ovladany a vykorisťovany dobytok nie ako slobodny občan

našej vlade len tolko

Naposledy upravil loweNature 09-01-2005 v 10:15 AM

Old Post 09-01-2005 v 10:03 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loweNature
Stálý Člen

Karma uživatele loweNature - 50% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 80

a stale ma prekvapuju novimi sposobmi ako žmykať a ojebať občanov- ta kampaň-Prosim prispejte na Tatry:skoro som sa posral-ved za prachy z toho spracovaneho dreva(stromi ktore polamalo a boli spracovane na polotovar a nasledne predane)by sa mohli osadzať cele Tatry trikrat.Ved normalnemu človeku by mohlo dojsť že tie prispevky pojdu zase niekomu do vrecka.Nech len skusia popreť že za peniaze ziskane z predaja jedneho dospeleho stromu nemaju na vysadenie noveho stromčeka-s tolkych pilin budu mať aspon novu výplň do svojich dutych hlav

niesom zrovna inteligenčna elita naroda ale tie trapne ojeby vidim celkom dobre peace

ešte slovičko PAPALAšOM -CHODTE SA FUCKOVAť DO DOMOVA DOCHODCOV A NEOTRAVUJTE NAM žIVOT-ste ako kobylky, ale pripominate mi aj MUCHY NA HOVNE

Naposledy upravil loweNature 09-01-2005 v 10:52 AM

Old Post 09-01-2005 v 10:38 AM
loweNature je offline   Profil uživatele loweNature   Find more posts by loweNature   Foto galerie člena loweNature   Click here to Send loweNature a Private Message   Add loweNature to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2014 - Dekriminalizacia marihuany na Slovensku - 67 odpovědí
12-04-2010 - Legalizácia Marihuany Na Slovensku: Nová Anketa - 13 odpovědí
29-06-2005 - Legalizace marihuany - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2270850 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív