Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Home-made hašiš za 1 hodinu. - butanová metoda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 17

ty strome mas u me jedno velke bezvyznamne plus kamarade moc peknej navod a kokam ze si to kazdy hned dela tak nebudu zahalet a pujdu taky k+

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 31-10-2004 v 16:13 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
conspirator
Stálý Člen

Karma uživatele conspirator - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 18

Predstavte si nadobku v tvare kuzela. Hrot by samozrejme smeroval smerom nadol, takze s postupnym odparovanim by sa vsetok produkt sustredil na jedno male miesto.

Nie je dolezite zucastnit sa, ale zvitazit..!

Old Post 01-11-2004 v 12:20 PM
conspirator je offline   Profil uživatele conspirator   Find more posts by conspirator   Foto galerie člena conspirator   Click here to Send conspirator a Private Message   Add conspirator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 19

Dobrej nápad , člověk ušetří 12 stovek. Vyzkoušel jsem originální produkt( honey bee maker) a místo tabáku ale doporučuju přidat na prach nadrcený paličky. Tak budeš mít vlastně čistý hulení.Jo a vypařovat rozhodně na talíři, nebo něčem velkým plochým, protože , jak píše už snark, stáhneš to žiletkou jako prd - -ze skleničky to nedostaneš a postupně se z toho wopícháš xmrti!!!

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 02-11-2004 v 09:30 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 20

no tak sem to hned fčera zkusil vyrobit a funguje to good.Akorát se
špatně pracuje s tou kejdou co zbyde.

Old Post 02-11-2004 v 09:41 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
narbe
Stálý Člen

Karma uživatele narbe - 28% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 21

...fákt zajímavý...napiště zážitky z kouření toho matroše (ušního mazu)...jestli to ma cenu vubec dělat!!!dík

Old Post 02-11-2004 v 14:16 PM
narbe je offline   Profil uživatele narbe   Find more posts by narbe   Foto galerie člena narbe   Click here to Send narbe a Private Message   Add narbe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 22

HMMMMM http://grower.cz/forum/showthre...?threadid=12915

Storme storme K-

Asi je to jenom pocit, ale dosud te to nenapadlo az ted?

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 03-11-2004 v 07:22 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášá
Nový Člen

Karma uživatele Mášá - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 23

a nemyslite ze je v tom butanu nejaka primes? protoze kdyz toho trochu nastrikas treba na cernej textil tak tam zustane bilej flek (nemyslim vodu ze vduchu zkondenzovanou zmenou tlaku a teploty). Mozna by bylo lepsi pouzivat CO2 nez C4H10. Oxid uhhlicity se pouziva bezne k prumyslovejm extrakcim

Old Post 03-11-2004 v 11:37 AM
Mášá je offline   Profil uživatele Mášá   Find more posts by Mášá   Foto galerie člena Mášá   Click here to Send Mášá a Private Message   Add Mášá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 24

A tak me napada co kdyby se to strikalo na talir v kerym by byla voda? Nezustala b ta kasicka plavat na hladine?

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 03-11-2004 v 19:59 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 25

bigfoot: o co jde? ... duplicitnich threadu je tu hafo
kdybych hledal butan extrakt tak by me vazne nenapadlo lezt do tematu "Co delat s plesnivimi palicemi"

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 03-11-2004 v 21:14 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 26

V poho. Mne jde jenom o to, ze se to tu neobjevilo jako celek, nez jsem to sem napsal ja a napsat nekde to tu je, ale ne v celku.... na zamysleni nemyslis?

A kdybis kledal butan extrakt, tak nenajdes ani made home hasis
A vubec nevim, proc hasis, kdyz ten ma jinou konzistence...

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Old Post 04-11-2004 v 08:31 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
conspirator
Stálý Člen

Karma uživatele conspirator - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 27

Ale ja sa skor obavam, ze to bola zrejme ta moznost po b)

Nie je dolezite zucastnit sa, ale zvitazit..!

Old Post 04-11-2004 v 15:45 PM
conspirator je offline   Profil uživatele conspirator   Find more posts by conspirator   Foto galerie člena conspirator   Click here to Send conspirator a Private Message   Add conspirator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 28

zdravim zjistil sem ze nemam doma zadnej plyn jak sem se zprvu domnival a tudiz resim problem a nasel sem propan-butanovou bombu jak ji vozi plynaci a chci se zeptat jestli by se nenechalanejak vyuzit dyztak sem nekdo neco postnite ale nevim jak udelat jestli by to teda z ni slo tak velky tlak prootoze mych to musel poustet jak byli ty horaky tak nejak podobne nevim dik za rady ale spis to je picovina

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 06-11-2004 v 08:48 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 29

kudre ja si taky myslim ze to je spis blbost nez ze by slo ja jen ze sem doma nemel ten plyn ale vecera sem si ho privezl z hypern. takze dnes to pujdu vyzkusit po explozi sem postnu jak a hlavne co stalo za vysledkem

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 07-11-2004 v 08:12 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigfoot
Stálý Člen

Karma uživatele bigfoot - 83% PěstitelskáKarma uživatele bigfoot - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 30

Storm>
''dickfoot
Ja jsem podle tebe zloděj?Co jsem ti ukrad?Co tě sere?Máš komplexy z toho že jsem vymyslel vychytanější způsob, nebo z toho, že dostávam k+ a ty ne?Tvuj zpusob je neefektivní a zbytečně složitý.Vsadim se, že spousta thc je nasáklá v tom špuntu.A zkoušel si, jestli je ta plastová trubka z plastu, kterej neleptá butan?On je totiž organický rozpoštědlo a rozpouštědla rády rozpouští plasty(ředidlo).Ono hulit thc + plast, asi žádná dobrota.
Navíc ten příspěvek jsem měl předepsanej už od jara a extraktor jsem sestrojil minulou zimu, tak se uklidni.Nebudu ti dávat k- , k tomu se nesnížim.'' ??????????????????

Ja jsem znamej, ze rozdavam vecinou K- a nestydim se za to. Je to predce ma volba a moje hodnoceni nekoho jineho. Napis neco co tu jeste nebylo a dam ti K+ a budes spokojenej.
To ze te nekdo karmuje a mne ne je mne osobne tak ulne jedno. Nechodim sem proto, abych mnel naky kostky po nickem. Jsou i lepsi duvody.

Jak posilat penize do seedbanky.
OUT 2007 OUT 2006 OUT 2005 OUT 2004
NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT A NECO ZAKLADAT

.... jde Karkulka po lese, vyhuli se jak prase ..... vejde do domecku, koukne do zrcadla a pravi: babicko proc mas tak velke oci?
"Dlubem si raz v uchu dlubem, PUK a naraz ticho."

Naposledy upravil bigfoot 08-11-2004 v 09:55 AM

Old Post 08-11-2004 v 09:18 AM
bigfoot je offline   Profil uživatele bigfoot   Find more posts by bigfoot   Foto galerie člena bigfoot   Click here to Send bigfoot a Private Message   Add bigfoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 31

inak tym stlacenim sa z toho propan butanu stava kvapalina -- fyzika 6.ročník základnej školy. inac podla mojhoho osobneho nazoru by to malo ist aj z tej bomby lebo aj v bombe aj v naplni do zapalovacov je propan butan sa mi vidi, ale nie som isty



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 08-11-2004 v 11:41 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 32

Propan-butan vo velkych bombach je kvapalny a podla mna by sa dal pouzit na extrakciu,a to aj vo velmi velkych mnozstvach materialu-radovo kilogrami.
Ine je to uz s jeho cistotou,ale aj s tym by sa nieco dalo robyt.Pri troche namahy je mozne vyrobyt takmer profy zariadenie na vyrobu velkeho mnozstva toho oleja,hasisu,ci ako to mam nazvat,ale verim ze o to tu nikomu neide,lebo to uz zavana predajom.

Old Post 08-11-2004 v 11:41 AM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7942320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív