Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zhulenecký teorie & definice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 17

nebo podobně s mobilníma operátorama:

Hulíte pouze o příležitostně o víkendech? Pak si předplaťte naši ekonomicky výhodnou nabídku Hulím málo. V této nabídce máte předplaceno 30 prásků z vodnice a 50 z jointa měsíčně.
Patříte-li mezi konoséry světa cannabisu,pak budete spokojen s programem Hulím často. Za exluzivní cenu neomezené zhulení ve všech tarifech.
každý vykouřený prásk se vám započítává na váš velmi vlastní účet,kde se připíše ve formě "Hell-of-the-hit" bodů. Za ty si můžete u nás objednat doplňky jako např. módní pouzdro na vodní dýmku nebo velmi efektivní hands-free vaporizér. ..............Bla bla bla........Zápek...........

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 11-11-2001 v 21:18 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Socka
Nový Člen

Karma uživatele Socka - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 18

Mam paušál

Old Post 19-11-2001 v 10:04 AM
Socka je offline   Profil uživatele Socka   Find more posts by Socka   Foto galerie člena Socka   Click here to Send Socka a Private Message   Add Socka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička 2 ataner Příspěvek č. 19

podle 8bit ASCII je "joint"
0110101001101111011010010110111001110100
v hexa (ASCII)
6A6F696E74
Nechces nikoho binarne pozvat na jointa ze ne?

jo, kdyz uz jsem tu:
Znate to jak z 10 startek bez filtru udelate 15?

pocitam vajgl jako tretinu cigara...
10 vykourim, zbyde 10 vajglu.
VYKOURENO......10
1 vajgl schovam
z 9 vajglu udelam 3 cigara, vykourim,
VYKOURENO......13
zbydou 3 vajgly
ty 3 vezmu, udelam cigaro, vykourim
VYKOURENO......14
vezmu ten cerstvej a ten schovanej vajgl, od kamarada si pujcim treti, vyrobim, vykourim, vajgl vratim.
VYKOURENO......15

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 19-11-2001 v 14:02 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 20

Tak za cigára a 0110101001101111011010010110111001110100 K2. teda K4U.

Zatím nikoho na virtuálního jointa nebudu pozvávati, ale až třeba za dvacet let budou lidi přeměňovat na roboty a všichni se budou muset naučit dvojkovou soustavu, a já budu mít před nima náskok a to jednoho z nejdůležitějších slov. Joint.

Old Post 19-11-2001 v 21:04 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

zběř divá a proc. Příspěvek č. 21

Tak me tak napadlo ze vim, proc nejsou v lese, kdyz jdu zalívat, nikde videt ty larvy zvirata, ktera se byla podivat na me policko predemnou. Proste se schovavaji a urcite se divi ( po tech letech kdy uz vlastne chodi snad cele rodiny na me policko) co se to s nima deje......
Jezis to se blbe pise..... ale verte, myslim to dobre.
Proste za ty roky co me tam ti smejdi chodi na ganju se tak nejak odpoutali od spolecnosti a vubec a pokud potkate bilozravce, tak pred vama prcha....... to je z teho ze zere biliny....moju ganju a kdovi co za haluzogeny tam pobliz jeste puci aniz bych ja tusil........ to me na nich taky sere..... nepodeli se o zkusenosti a myslim ze takovy Pšoncl (zajic) o tech rostlinkach neco vi.....
Uz jste ale nekdy videli takoveho nejakeho masozravce, ktereho nikdy na ganju nedostanete, aby pred vama prchl? Takovy lev, tygr, rozzureny krtek, jezek
Za ty roky co to zerou se jim nedivim, se mnou to dela taky divy za tech par let.
A co vy? jaxte na tom s kontaktem s nezhulenym okolim?

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 29-11-2001 v 10:56 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koza
Nový Člen

Karma uživatele koza - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 12 

Pohodička Příspěvek č. 22

Hele, vite jak jsem poznal, ze jsem nakourenej hned po prvnim prasku? ...trepal jsem v ruce se zapalovacem abych zhasl plamen jako by to bylo sirka. Pochopil jsem to az kdyz jsem chtel zapalovac hodit do popelniku...

Old Post 29-11-2001 v 11:29 AM
koza je offline   Profil uživatele koza   Find more posts by koza   Foto galerie člena koza   Click here to Send koza a Private Message   Add koza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Aliens are among us Příspěvek č. 23

Tuhle jsem se v pěknym rauši koukala na cnn nebo co to bylo, a přišla jsem na to, že Bush junior je prachobyčejnej klon, a že vrchní šéf CIA a taky Putin maj děsně divný uši, ne.
Moje teorie je, že všichni tyhle vysoce postavený politici na celym světě jsou normální alieni, který na sebe vzali lidskou podobu, ale nedomákli ty uši ( ty jsou alienský až hrůza).
Jsem asi jedinej člověk, kdo na tohle přišel, doufam, že mě na základě tohodle příspěvku nezneškodněj!

Never mess with aliens!

PS: jak si lidi můžou myslet, že kdyby alieni fakt přilítli, že bysme s nima byli v míru, když nejsme schopný bejt v míru ani mezi sebou jako lidi na zemi, a nejsme v míru ani se zviřátkama, a jenom se pořád masakrujem?

Old Post 29-11-2001 v 15:53 PM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 24

helď na to jsi nepřišla sama ale jsem rád že jsi dost chápavá, celkem si rozumíme

Liprd Hulmminen

Old Post 29-11-2001 v 20:33 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vinnie
Nový Člen

Karma uživatele Vinnie - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 5 

jak vznikl palec... Příspěvek č. 25

jednou jsem tak uvažovala o rukách a pak jsem přišla asi na to jak nám vznikl palec...to Bůh stvořil Adama, ale ten nemusel nijak pracovat a k ničemu zvlášť používat více než 4 prsty, kterému mu Bůh dal, a byl spokojený, stačilo mu. Jednou tak seděl pod palmou v Ráji a šíleně se nudil...to ještě neměl svou Evu!...a z nudy si svými prsty hrál v pusi..jako děti dnes , ale ani jeden mu do pusi nešel..malíček moc tenký, ukazováček je divné a o prostředníčku nemluvě :-)) no a cumlat si prsteníček je děsně nepohodlné, až člověk dostává křeč do prstu.A ta si tak podepíral bradu a zcela bez uvažování se najednou přistihl jak najednou cucá nějakou zakrslou kostku pod ukazováčkem a to mu zcela vyhovovavalo a připadalo přirozené a tak pokračoval, každou volnou chvilku si tak zaháněl nudu a po nějaké době zjistil..že to už není jen kůstka , ale je to teď nějaký výrustek a že se to začíná podobat jeho dalším čtyřem..a podíval se na svou druhou čtyřprstou ruku a připadalo mu, že ten nový vzhled ja hezčí a taky , že ten "prst " má výhody při držení věcí, loupání manga ..no a tak od té doby cucal ty kůstky střídavě až měl na obou...a to právě včas dokončil, protože Bůh si všiml , že Adam se hrozně nudí tak sám a přivedl mu Evu, ale ta byla taky stvořena jen se 4 prsty..Eva si Adama moc neoblíbila...a jeho zvláštnosti ..nejen, že byl jiného myšlení a jiný "druh" ale i ta divnost na rukách ji moc neimponovala, jednou mu řekla co to má na ruce a on se ji to snazil vysvetlit , ale nemohl protoze sam to neumel pojmenovat a to mu vrtalo hlavou, seděl pod fíkovníkem a říkal si..pátý prst..hmm to nemá leckdo..a stále si to opakoval a snažil se přijít na to jak ho pojmenovat..ale byl tak unavený že pomalu usínal ale stále si mumlal...pátý prst nemá leckdo...pátý ...ššš nemá leckdo...pátý..ššššnešššš leckdo..pááššššnešššlecšššš...pášššlecšššš a usl, ráno se vzbudil pod fíkovníkem s prstem v pusi, uvažoval proč není v posteli, ale rozpomenul se , že uvažoval o jménu, ale ne ane si vzpomenout co vymyslel...v hlavě mu zůstalo jen...PÁLEC...no ale když to řekl Evě tak ta mu s praktičností řekla," PALEC je lepší, je to kratší na výslovnost" abylo....
a jakto že my máme 5 prstů???
Adam se do Evy zamiloval na první pohled a umanul si, že ji získá..a tak díky jeho trpělivosti i Eva roztála a zamilovala se...časem se jim narodil syn...a ten díky sílnějšímu hormonu otce získal 5 prstů..a tak i my..následovné generace... mame všichni 5 prstů...

uff tak jsem to napsala a začínám tomu celkem věřít..nebo aspoň tak na 70 procent to tak mohlo být...

mějte se

Vinnie

Old Post 30-11-2001 v 13:57 PM
Vinnie je offline   Profil uživatele Vinnie   Find more posts by Vinnie   Foto galerie člena Vinnie   Click here to Send Vinnie a Private Message   Add Vinnie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička Příspěvek č. 26

Mnoo, Tak to jsme jednou dávali z vodnice u mě doma: A kámoš najednou začal kecat o teorii na hulení: Tim šlauchem jede vlak, a veze spostu špeků(thc). A v plicích máš nádraží, a tam čeká spousta takovejch lidiček. Jamajčanů. Z dredama a rastama a tak. A ten vlak přijede, a voni do něj nalezou, tam ty špeky vemou, a jdou ven pohulit. A vlastně nejseš zhulenej ty, ale voni, a dělaj ti tlaky do hlavy... mnoo. myslim že je to tak....

[Edited by stepik on 19-12-2001 at 06:03 PM]

Old Post 16-12-2001 v 22:15 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 27

No teorie to neni, ale řekněte si to zhulený a skuste to pochopit:

Čínský tank potkal ruský traktor, ten opětoval palbu a vklidu odletěl.

No docela záhul i pro střízlivýho (pro zhulenýho zámrz yako hovado)

Old Post 18-12-2001 v 18:10 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

traktor Příspěvek č. 28

2netopeyr : jo tak to odletivším (hrozný slovo) traktoru sem už slyšel,myslim u izera,paráda

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 18-12-2001 v 18:21 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 29

2budvar To yo
Taky třeba pěšina, paladičelí nebo neybezpečnostněyšími
(šli ysme výmečně do školi zhulený a tady stoho sme nemohli)

Old Post 18-12-2001 v 18:33 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Příspěvek č. 30

2stepik:
To kámoš mi zase tvrdil yak medvídek Pů yede braun, tygr žere peří a prasátko hulí špeky.

2all: To yak ysem byl ve škole zhuleney a měli ysme praxi (v kovárně) tak yeden debil mi dal do ruky kus špivavího železa a řek že to ye nanuk. Yá yak debil tam stál a lízal to. Ten kluk ye fuck hayzl, nezmůže se na nic yinýho než si dělat prdel zs zhuleneych lidí, přitom zhulený lidi se may hlídat aby nedělali ňáký kraviny a né ye navádě a pa mít z toho prdel.

Mimichodem, zhuley f kovárně....bomba, železo rozpálený do bíla při každý ráně plno yisker, a fšude kolem 40°C. Zasek sem se natom a místo skoby vykovak placku, naštěstí učitel byl vožraley (nebo taky zhuleney) a dal mi dvoyku.

Old Post 18-12-2001 v 18:45 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Nezlobte se, Příspěvek č. 31

ale i s přihlédnutím k původnímu námětu mi nezbývá než napsat, že tohleto je řeč, jako rozprávka. Melete nesmysly a máte přitom pocit skutečné komunikace.
Zelené žáby zvracely modrý úsvit. Modří kanci ryli, kryli, byli, blili, žili, snili, hnili, chvíli, byli čilí, čili: říkejte něco, co dává alespoň náznak smyslu.

Tví zrzaví slimácí....

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 18-12-2001 v 20:29 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Stálý Člen

Karma uživatele stepik - 7% PěstitelskáKarma uživatele stepik - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 94 

Pohodička to hh-top Příspěvek č. 32

Mnoo, já si myslim že to dává smysl. Protože s těma jamajčanama a s tim vlakem je to pravda!:-)) Vyšlo nový A-kontra. Mějte se...

[Edited by stepik on 19-12-2001 at 06:02 PM]

Old Post 18-12-2001 v 21:32 PM
stepik je offline   Profil uživatele stepik   Find more posts by stepik   Foto galerie člena stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Add stepik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5269000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív