Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 49

Dnes jsem se tam byl podivat. Jedna kytka mi uplne uvadla, takze ted jich na stromech uz mam jenom sedm. Zrejme se nakonec prece jenom ulomila. Jinak si to neumim vysvetlit, protoze jsem v kyblu mel jeste jednu, ktera je v naprostem poradku. Priste to tam budu muset nejak uvazat.
Jinak, kytkam se dari perfektne, maji uz pres pul metru a taky rostou hodne do sirky. Se sedmi kytek to zatim vypada jenom na dva samce, ale jeste se to neda s jistotou poznat, jenom jsou mene huste. Rek bych, ze samcu bude vic, protoze statisticky by to melo byt priblizne 1:1.

Old Post 13-07-2001 v 16:43 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
voy
Nový Člen

Karma uživatele voy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 28 

Dotaz Příspěvek č. 50

Vysvetlete mi prosim nekdo jak na ty stromy vlastne lezete. Ja to nejsem schopen pochopit. Rekneme ze pestujete cca v 15-20 metrech. Takovy strom ma vetsinou spoustu suchych malych vetvi dole a po tech bych teda do takovy vysky nelez. To na to mate nejaky horolezecky vybaveni nebo tak? :-))

Old Post 27-07-2001 v 19:45 PM
voy je offline   Profil uživatele voy   Find more posts by voy   Foto galerie člena voy   Click here to Send voy a Private Message   Add voy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 51

Zdravím.voy,to si musíš najít takový strom,který má už od dvou tří metrů od země pevný pořádný větve,já si udělal z jednoho asi větrem ulomeného stromu takový řebřík,jen abych dosáhl na první větve,a jde to v pohodě.Po akci řebřík stačí nedaleko pohodit,a nikdo si nic nevšimne,mimochodem už začínají řádit houbaři,zkáza pozemních,lesních pěstitelů,ale my stromoví.........

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 30-07-2001 v 17:54 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 52

Tak jsem byl po nějaký době zase na obhlídce,a je to krása.Sice jsem letos nepočítal z nějakým extra množstvím,ale vypadá to velice dobře.5 kytiček už pěkně kvete,a ty co jsem zkušebně přivazoval ke větvím,jsou nádherný,mají velmi mnoho větviček,a stonek je u kořene hrubý 3 cm.Největší má 140 cm,hnojím teď kristalonem plod a květ+ OBM.Ze začátku jsem jim dával čtvrt odměrky kristalonu,na dva litry,teď jim dávám jednu odměrku kristalonu+4ml OBM,a vypadají nádherně,dnes jsem se ještě věnoval upevnění,kytičky jsou připevněny drátem každých 20 cm,takže doufám že je nesmete vítr.Po sklizni počítám že to bude kolem 500-700g suchýho.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 31-07-2001 v 16:55 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

foto Příspěvek č. 53

Tak jsem vyfotil kytičky stromový,akorát nějak ať se snažím sebevíc,neseženu scaner,je to v prdeli,prostě to sem nějak musím dostat,jednu kyti utnu tak za týden,další dvě tak do dvou týdnů,největší má 170 cm,a teprve teď začala kvést,bude to pěkný macek,některý kytičky jsem popíchal hřebíky,vony se pak brání,a mají více pryskyřice,zčervenají,a stonky šíleně zdřevění.Jednu kyti už pomalu průběžně sklízím,už jsem vostříhal spodní větvičky,aby šlo všechno do vršků

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 19-08-2001 v 17:03 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

lámání Příspěvek č. 54

Mi se jedna kytka (asi 60 cm) zlomila o 90 stupnu, ale ja jsem ji narovnal, uvazal a bylo to. Listy sice trochu zvadly a nekde trosku oschly, ale asi za 14 dni se zcela zotavila.
v miste zlomu se vytvorila boule. Nakonec byla stejne vysoka jako ostatni.

Old Post 21-08-2001 v 20:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarinov
Stálý Člen

Karma uživatele Jarinov - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jarinov - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

HREBIKY Příspěvek č. 55

zdar Koblihu,

s tema hrebikama to mas osvedceny? Vis urcite ze to tem kytkam spis neublizi? To jsi zapichal rezavy hrebiky do stonku a nechal je tam? Jaky s tim mas zkusenosti?


Taky jsem o tom uz neco zaslech a myslim si ze na tom neco bude.

hulení u nás nemá vybudovanou tradici, ale už se na tom pracuje

Old Post 23-08-2001 v 09:15 AM
Jarinov je offline   Profil uživatele Jarinov   Find more posts by Jarinov   Foto galerie člena Jarinov   Click here to Send Jarinov a Private Message   Add Jarinov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Hřebíky Příspěvek č. 56

Zdravím Jarinove.hřebíky zapíchávám do stonku,prvně dole,u kořene,a né nějaký velký mrchy,prostě malý hřebíčky,tak aby prošly skrz stonek.Měl jsem jednu kyti,a do tý se mi podařilo zapíchat,kolem 200 hřebů.A byl to drsný model,moooc pryskyřice,hřebíky mají tu výhodu,že kyti se brání,hodně se spevní,její stonek,a taky produkuje více tolik potřebné,pryskyřice.Nemusíš se bát že kytičce nějak ublížíš,ale taky to nesmíš s těmi hřebíky přehánět.Ze začátku propíchávám stonek u kořene,a to jen pěti hřebíky,pak postupně opatrně přidávám co tři dny zase po pěti hř.A když už jsou paličky dost zralý,začínám propichovat stonky těsně pod palicemi,a to velice opatrně.Asi týden po vpichu hřebíku,se vytvoří jakési kolénko.Jestli chceš mít paličky červený,tak hřebíky nech zreznout,pro to aby ti zčervenaly,musíš dát ale hř.hodně,takže opatrně.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 23-08-2001 v 16:11 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Foto, foto, foto Příspěvek č. 57

Chtělo by to vizualizovat vaše stromové království, naplnit galerii - případní zájemci se díky větší vypovídací schopnosti obrázku dozví více .
Už se těším na fotky palic, které budou opravdu high in the sky .

Deu

Old Post 27-08-2001 v 11:49 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

foto Příspěvek č. 58

Deu,já už nějaký foto doma mám,už pomalu začínám sklízet.Jediný řešení by bylo že bych fotky někomu poslal,a von je sem hodil.Marně se pokouším sehnati digitál,to by se můj neřešitelný problém stal minulostí

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 27-08-2001 v 13:26 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Fotos no prob Příspěvek č. 59

Kdokoliv má normál fotky a má problém převést do digitální podoby, nechť mi pošle PM . Zařídíme with ease.

Deu

Old Post 27-08-2001 v 14:10 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 60

zdravím,tak sklizeň byla docela slušná.Bylo toho něco přes půl kila,což je docela pohoda.Fotky budou,jen teď mám nabitý program,a ta má skleroza he he.Až budu teď míti po vejplatě,nechám přidělat nějaký foto,a snad se mi to sem s pomocí někoho z vás,podaří dostat,nadělal jsem foto taky nějakých mých lufek a podobně,tak to k tomu přihodím

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 05-11-2001 v 13:43 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

Dotaz Příspěvek č. 61

tak to je fakt husty s tim pestovanim na stromech ... proberu to s kamosema a asi to zkusime .... jo a mimochodem jaxi to poradi s kroupama a takovejhlema vecma? u nas na podzim a vlastne furt fici jako sfina takze by se mohlo stat ze se i strom zlomi, ale stejne to tem kytkam slusne nalozi

Old Post 08-11-2001 v 07:47 AM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

kroupy Příspěvek č. 62

zdravim ja zatim proti kroupam nic nezkoušel,jelikož to nebylo potřeba.Ale jedna kyti to odnesla,tak příště dám nad kyti nějaký jemnější pletivo,a bude to v pohodě.A proti větru,je důležité kyti ,pořádně přichytávat ke kmeni stromu drátem,a to tak,co 10 cm,to potom kyti drží,a nic s nimi nehne.Na stromy je lepší sázeti spíše indicy,než sativy,rychleji zrají, to znamená že zklidíte dříve,a vyhnete se podzimním vichrům.Nerostou tolik do výšky,snadněji se s nimi manipuluje,jsou jak se mi zdá i vo dost pevnější,tudiž ani onen vítr jim moc neublíží.Příští rok mám plán na 15 kýblů,a malou dětskou vaničku,tuším 200l,už mám pro ni i místo v koruně,takže sklizeň by měla bejt vo dost větší.Tak hodně zdaru

[Edited by Koblihostrom on 08-11-2001 at 02:42 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 08-11-2001 v 13:39 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red Tornado
Stálý Člen

Karma uživatele Red Tornado - 84% PěstitelskáKarma uživatele Red Tornado - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 82 

Palec nahoru uznani Příspěvek č. 63

Koblihostrom: Blahorpeji ke sklizni. Rad bych casem videl nejake ty fotecky. V kazdem pripade jsem to tu v prubehu roku sledoval a myslim, ze ti patri maximalni uznani uz jen za to vynalozene usili. Co bychom pro sve kyti neudelali, ze? Dovolim si prispet alespon troskou karmy do mlyna

Btw, verim, ze mi nejaka tunova vanicka nespadne za prochazky lesem na hlavu, to by me asi dost zkourilo

Tento post nevyjadruje vice, nez me skromne nazory a zkusenosti.
Red Tornado aka Ruda Smrst

Old Post 08-11-2001 v 22:40 PM
Red Tornado je offline   Profil uživatele Red Tornado   Find more posts by Red Tornado   Foto galerie člena Red Tornado   Click here to Send Red Tornado a Private Message   Add Red Tornado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 64

Ja jsem uz taky uspesne sklizel. Musim rict, ze to je nejlepsi huleni, co jsem kdy vypestoval. (Na druhe strane neni divu, protoze doted jsem pestoval jenom tak za oknem) Taky to pekne vonelo.
Ja mel kytky docela dobre chranene pred destem a kroupami. Nepestoval jsem to totiz tesne u vrcholku, ale nejakych 10m pod. Co se tyce slunce, nevadi to. V nasich zemepisnych sirkach nesviti nikdy primo zhora. Vetve, ktere by slunci branily jsem osekal.
Je fakt, ze proti vetru je kytky treba uvazat. Jedna neprivazana se mi ulomila. V lete jsem byl temer mesic na dovolene. Kdyz jsem prisel, byl jsem docela prekvapeny, ze jsou v poradku.
Pestoval jsem to v oblasti s nadmorkou vyskou priblizne 900m. Kytkam to zda se nevadilo. Vyrostli sice trochu mene nez v nejaky nizine, ale z ucinnosti to zrejme vubec neubralo. (Usuzuji z toho, ze seminka jsem vybral z huleni zakoupeneho v Amstru a mnou vypestovane huleni neni o nic slabsi)

Old Post 18-11-2001 v 18:45 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3910690 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív