Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Skrin 250W od zacatku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 65

Co je s pozadim?

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-09-2004 v 07:32 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 66

No krome tech zaberu, kde je videt kvetinac je pozadi jen sediva plocha (prosteradlo), ne? Nechci do tebe nijak vrtat, me to zajima. Rad si poslechnu kde delam chybu.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-09-2004 v 08:19 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 67

Aha, jsou tam tmavejsi smouhy. Priste musim lip svitit.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-09-2004 v 08:21 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 68

JardaXXL aha iba cierna a biela su vhodne farby? pozadie je take ako je iba ty si neaky prilis konvencny pocuj a to pozadie ma celkom ook kontrast oproti kvetkom a nieje prepalene ci podobne mozno tu mozes hodit neake tvoje makro aby si nam vsetkym vysvetlil ako sa to ma spravne robit aspon ze ti nevadi ze je pozadie rozmazane

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 26-09-2004 v 10:54 AM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 69

Co se mi snazi rostlinka rict tim, ze ohyba spicky listu dolu? Je to videt i na tech makrech.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 26-09-2004 v 15:20 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 70

Vlhko se mi nezda. Pres den tam mam kolem 30%, coz si myslim ze je pro mlade rostlinky spise malo. Akorat pres noc se mi to podari vytahnout na 70. Zatim rostou nove listy, tak snad kytky netrpi a ohybani listu je jen kosmeticka zavada.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 27-09-2004 v 04:23 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 71

Jéžišmarjá, já su ale kuň! Vždyť já jim svítím celou dobu o dvě hodiny míň. Místo 18/6, svítím 16/8.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 27-09-2004 v 07:56 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 72

Sinuhet: ale na fotoperiodě 16/8 se mi nezdá nic špatného, někdo ji používá místo 18/6 a bez problémů... První sklizeň jsem jel taky na tohle nastavení a rozhodně jsem si nemohl stěžovat.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 27-09-2004 v 10:52 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Druha roura Příspěvek č. 73


Dokončil jsem oddělený oběh vzduchu pro chlazení výbojky. Koupil jsem felxohadici, která je oprotí té, co jsem tam měl úplně božská. Ta původní byla neohabna z tlustého hliníku. Ta nová už je lehce ohebná, takže když zvednu lampu, nemusím kvůli tomu ručně ohýbat rouru do nového tvaru.
Úprava ventialce ale má za následek tepoltu 30 stupňů pod výbojkou. Lehce mi osychají konce listů (zoubky). Asi vysoká teplota a nízká vlhkost. Před ventilátorem, který vhání vzduch dovnitř mám bublající mísu s vodou a zítra zvednu stínítko o jedno očko výš. Listy se rostlinkám pořád kroutí dolů. Tipuju něco s vlhkostí, nebo teplotou.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 28-09-2004 v 19:12 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1.ondras
Stálý Člen

Karma uživatele 1.ondras - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 74

to Sinuhet:
- fakt supr, konečně někdo fotí s větším rozlišením......
- vlhkost bych zvíšil tak, že pod rostlinky bych ještě strčil velký pekáč a do něj dal perlit s vodou, tak aby i do něj svítilo světlo a voda se více odpařovala, ale pokuď hodně větráš , tak to asi stejně tu vlhkost vyvětráš ven......

- proč jsi tam dal tu druhou trubku????nebylo lepší když jsi odsával jedním větrákem a druhým vháněl vzduch dovnitř??????
- není ta trubka horká a nezahřívá ti zbytečně celou skřín???
- proč používáš hned výbojku, netačí z počátku svítit zářivkama a pro květ pak přejít na výbojku????
- máš ve skříni i ve spod nebo z boku díry????

Prosím, nemohl bys napsat kde jsi sháněl všechno náčiní a kolik to stálo????

PS : K+

Old Post 28-09-2004 v 19:42 PM
1.ondras je offline   Profil uživatele 1.ondras   Find more posts by 1.ondras   Foto galerie člena 1.ondras   Click here to Send 1.ondras a Private Message   Add 1.ondras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 75

Druha trubka byla zamyslena kvuli zachovani vlhkosti. Kdyz mi odtah od vybojky sal vzduch ze skrine vytahnul mi i veskerou vlhkost, kterou jsem tam pracne tvoril. Tak jsem si rikal, ze vybojku budu chladit zvenci a ventilaci ve skrini zpomalim, nebo ji budu spinat hodinama, aby se tam dala udrzet nejaka vlhkost.

Trubka odvodu horka neni, kdyz na ni sahnu tak jemne chladi. Vzduch prudici z ventilatoru od vybojky ma kolem 28 stupnu.

Zpocatku by asi stacily zarivky, ale to bych nejdrive musel vyrobit zarivkove svitidlo, ale to zatim nemam. I kdyz v nejblizssi dobe jeste hodlam zridit matkarnu a tam ho stejne budu vyrabet.

Diry ve skrini nejsou. Krome vybojkoveho odtahu jsou tam na zadni stene jen pritazny ventilator vlevo dole a odtazny ventilator vpravo nahore. Ty zajistuji obmenu vzduchu, ale na muj vkus az prilis, hodlam je zregulovat.

Vetsinu veci jsem ponakupoval v Bauhaus, Baumax, Hornbach, OBI. Elektricke veci jsem kupoval na www.janca.cz.

Nejake ceny mas uvedeny na zacatku tohoto threadu. Pokud te zajimaji nejake dalsi, napis. Snad vykopu pokladni stvrzenky.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 28-09-2004 v 19:53 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1.ondras
Stálý Člen

Karma uživatele 1.ondras - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 76

Jo ještě jedna věc.
CoolTube - kde jsi ji sehnal a kolik stojí????

Old Post 28-09-2004 v 20:04 PM
1.ondras je offline   Profil uživatele 1.ondras   Find more posts by 1.ondras   Foto galerie člena 1.ondras   Click here to Send 1.ondras a Private Message   Add 1.ondras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 77

Sinuhet no ja ti neviem ale tipol by som si ze sa ti krutia a schnu listy koly silnemu svetlu silna lampa velmy blizko a velmy mlade kvietky

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 28-09-2004 v 20:21 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 78

Neni to origos cool tube, je to home made. Sehnana nekde tady na inzerat za cca 1500. Kamarad objednaval dve, a jednu jsem vzal ja. Origos tube stoji 2300 v growshopu. Pokud chces usetrit, tak se mi tu ted libil thread o cool cube, pouzij hledani. Vypadalo to docela vyrobitelne a funkcne.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 28-09-2004 v 21:01 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 79

Vlhkosť 30 % je dosť málo, to asi spôsobuje tie rastové problémy. Je to veľká skriňa, takže treba veľa vyparovať. Skús to s tým perlitom, na celej ploche rozlož tanieriky s perlitom a furt musí byť mokrý. Také malé rastlinky kľudne mohli byť v parníčku, tam sa lepšie dosiahne vysoká vlhkosť, na rast môže byť aj 80 %, aspoň prvý týždeň. A svetlo môžeš dať o 10-15 čísel vyššie...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 29-09-2004 v 12:02 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 80

Perlit nepomuze, protoze ventilatory to okamzite odsaji. Bublani mi tam udela v pohode 80%, ale jen v noci kdyz neventiluji. Budu to muset vymyslet nejak fikane. Dam zatim vybojku vyse a tim snad nebude nutne mit ty ventilatory nonstop. Dik za radu.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-09-2004 v 13:09 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2011 - 9x ww, skrin 250w sodik - 2 odpovědí
09-10-2008 - 250w na zaciatok? - 11 odpovědí
24-07-2006 - pekne od zaciatku - 90 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1456090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív