Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Výlet s marihuanou přes hranice / pašování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Byli jste někdy pašeráci?
Už sem si vezl, žádný problém.
Nepotřebuji to k tomu, abych riskoval.
Ne, bojím se.
Vezl, chytli mě, špatná zkušenost.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
worwy
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz HULCOPES Příspěvek č. 33

stejne pri jizde hulis a na hranicich i kdyz vyvetras-vyklepes-vysajes- tak to stejne ten pes musi cejtit vodefšad tagže myslim že zaleži jenom na nahode a superizolaci s peprovou vyplni.
taky nevim jestli za superskrys neni vetsi vylizanej postih nez treba za kapsu...ale vzhledem k zakonum tohoto zkorumpovaneho policejniho statu bych se na to vysral... muzes bejt v pohode hulis a problem . muzes krast delat bordel a chlastat a nezajimas je. ale dyttoznas :-)))

Old Post 23-06-2003 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 34

Hale kamo ty psi to cejti v sude v tv nedavno bylo ves ganzu shovanou v rezerve zabalenou uplne hafo huste psovod votevrel vsecky dvere a kufr pejsek hop do kufru a psovodot co tam mas a chlapek v prdely ale jestli tak si fak vem naky hadry uply ryfle nornalni tricko a dej si to treba do slip a uvidis nech to osudu ale bej tebou seru na to kamoska to mela v kalhotkach a benga tam mely psa pejsek prisel k holce a zacal stekat ze tam neco asi ma psovod se podival zasmalse a nechal je jet bylo mu to jasny kamosce je 17 a nectel delat problemy psovod byl fak super typek hodne stesti preju

Old Post 05-07-2003 v 11:53 AM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetsuo
Nový Člen

Karma uživatele tetsuo - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 7  

Obecné tip Příspěvek č. 35

taky prispeju svoji troskou do mlynu ..

minulej rok sme do chorvatska vezli sebou asi 5 g skanku,
nejdriv sme skank slisovali a amatersky "zavakuovali"
frisfolii, to uz se 5g scvrklo do kulicky o prumeru asi tak 2cm,
mno a tu kulicku sme pro jistotu hodili do opalovaciho kremu,
myslim ze pri takovymhle mnozstvi, takhle uskladnenym, by ani pes nemel moc sanci...

Old Post 25-07-2003 v 16:22 PM
tetsuo je offline   Profil uživatele tetsuo   Find more posts by tetsuo   Foto galerie člena tetsuo   Click here to Send tetsuo a Private Message   Add tetsuo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djzero
Nový Člen

Karma uživatele djzero - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 36

Ve spravach sem slisel ze paseraci propasovali 10kg heraku v tubach od zubnich past tak nevym ale o pokus to stoji.

Old Post 30-07-2003 v 12:47 PM
djzero je offline   Profil uživatele djzero   Find more posts by djzero   Foto galerie člena djzero   Click here to Send djzero a Private Message   Add djzero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongo
Stálý Člen

Karma uživatele bongo - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 37

asi nejlepsi recept, jak zustat v klidu ve vlaku na hranicich, je nechat vse v odpadkovem kosi a pred vystoupenim si to vyzvednout.
bongo

Old Post 04-08-2003 v 20:14 PM
bongo je offline   Profil uživatele bongo   Find more posts by bongo   Foto galerie člena bongo   Click here to Send bongo a Private Message   Add bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robor
Stálý Člen

Karma uživatele robor - 25% PěstitelskáKarma uživatele robor - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 60  

Upozornění kontroly na letištích! Příspěvek č. 38

Můj kámoš nedávno letěl do Austrálie a vyprávěl mi, jak mu po příletu na letišti celník prohlížel příruční zavazadlo nějakým přístrojem a ukázalo mu to na počítači, že tam má haš. Nic tam naštěstí nevezl, ale asi stačilo jen to, že tam měl nějaký načichlý věci. Každopádně to prý bylo hodně nepříjemný, protože v tu chvíli si ten kámoš nebyl jistý, jestli tam někde v batohu nemá zapadlý zbytek brčka apod. Celník prý vyměnil nějakou sondu v tom přístroji a ukázalo to znovu haš. Tak z toho byla jen hodně důkladná prohlídka, vyptávání......
Technika jde dopředu bohužel i v tomhle směru

Travička zelená to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina...

"Naposled pomodlit mám-li se právě,
chci říci jen: Bože, žehnej trávě!"

Old Post 05-08-2003 v 13:02 PM
robor je offline   Profil uživatele robor   Find more posts by robor   Foto galerie člena robor   Click here to Send robor a Private Message   Add robor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 39

Ja mela asi vzdy vic nez jen stesti... Taky pomohlo to, ze dost zapominam (takze neni problem zachovat klid, ze by vliv thc? ), no a u sebe jsem mela vzdy NECO a to "nezamaskovaneho"...
Jednou prohlidka v autobuse a mela jsem toho vic (vcetne stangli cigaret a vubec), ale tam asi pomohlo, ze jsem mela rozhazene veci v baglu, ze police videli jen spodni pradlo. A to besku prede mnou vybrali jen kvuli tem cigaretam.
Co se tyce tech pejsku (na stesti jen 1 zkusenost) - neco se pejskovi nezdalo (coz chapu, protoze jsem si pak uvedomila, co vsechno zakazaneho u me je), ale zvladla jsem zachovat klid a police jsem vykladala, jak je to nadherny pejsek a ze asi citi me fenecky, ze totiz haraj a ble ble ble. Nepustila jsem ho ke slovu, takze byl nakonec rad, kdyz jsem odjela. Ale nutno dodat, ze ze zacatku se to police taky nezdalo.
A co se tyce te aus, tak jsme (s pritelem) meli extra stesti! Sem se nesmi dovazet snad nic a my meli plnou velkou kabelu leku, seminka ganji, ja zapomnela, ze mam u sebe i jidlo... Sice se pri prohlidce batohu zarazili (tam bylo jen to jidlo, coz jsem samozrejme zapomnela) a chteli vic kontrolovat, ale stihla jsem vyndat flasticku parfemu, tak se s tim spokojili. UF! Sama nechapu, ze ta kabela s leky je nezajimala... A to kamarad z letadla mel u sebe 1 jablko, za ktere dostal pokutu 200 aus$!!!
Takze nejnutnejsi je STESTI!!! Nebo v horsim pripade s sebou nic nevezt. Ale kdo by odolal...
Tak hodne stesti pri prejezdech pres hranice a nejen tehdy!!!!!!!!!!!!!!


Jeste jsem si vzpomnela, ze minuly rok zacali v Rakousku s beznou kontrolou u ridicu jak na alkohol, tak i na marihuanu. A to u ganji nejen ridicu, ale i spolujezdcu!

Naposledy upravil Lora 03-09-2003 v 05:26 AM

Old Post 03-09-2003 v 05:00 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Výlet s hulením přes hranice Příspěvek č. 40

To se ví, že se hodí na pláži troška smíchu

Naposledy upravil 25-06-2006 v 23:48 PM

Old Post 07-08-2004 v 13:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 41

Jak potkas psa,tak neni cesty zpet

... pokud este nejsem totalne vymastenej,tak bych rek,ze pokud chces oblafnout psa ... musis mu vsugerovat nejaky silny pach (to proto abys ho zmatl ) nebo nejlip to zrob tak,aby z was vubec nic necitil ...celnik ti nebude prohledawat auto driv,nez mu pes da cokoliv najewo ze mate jakoukoliv drogu sebou ... do ty doby ti celnik do auta hrabat nebude .... bye

-lol a myslim ze tohle tu fuckt bylo uz zbytecne mockrat ...to nemate ve meste PC kavarnu ?

Old Post 07-08-2004 v 14:56 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 42

hele jak píše kash...
nebo takle - mi vyprávěl kámoš, jak jeli v bandičce do chorvatska k moři, před hranicema dohulili zbytky, aby se nedostali do průseru....přejeli hranice a umoře jeden z nich našel narvanou energitku v kapse od kalhot, na kterou trochu zapoměl

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 07-08-2004 v 18:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 43

Old Post 07-08-2004 v 18:23 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 44

do kafe, do zubní pasty, namontovat do světel u auta
ale nigdy newíš, na jakýho pejska narazíš...
fakt bych řekla žejeto o náhodě

Old Post 07-08-2004 v 18:25 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 45

jestli s tebou jede holka, pak to neni zadny problem...(tajna
komurka

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 07-08-2004 v 18:57 PM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 46

jj pravda ...treba trochu popostrcit a pomoc

-ale trochu sem wo tom premejslel ... kdyby te nic nenapadlo na toho psa tak bych to huleni nejspis zabalil a pak este treba zavrel (jak psal dude ...energitka ...ale neco vetisho) mno a nekam este pod veci v aute .... tohle newim newim estli by nejaky pes vycitil ...ale kdo wi treba se mejlim ...kazdopadne napis jaxi dopad

Old Post 07-08-2004 v 23:24 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kash
Stálý Člen

Karma uživatele Kash - 16% PěstitelskáKarma uživatele Kash - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 47

.... diky bohu za tu babu co sebou berem mi

Old Post 07-08-2004 v 23:27 PM
Kash je offline   Profil uživatele Kash   Find more posts by Kash   Foto galerie člena Kash   Click here to Send Kash a Private Message   Add Kash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
system_failure
Stálý Člen

Karma uživatele system_failure - 31% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 48

nebo si sebou vem psa a narvi mu to do zadnice. to pak bude vypadat nrmálně až mu bude očuchávat pr*el.

to sem zas vyplodil hovadinu,co?

Neříkám nic, ale na má slova dojde.Muhuhuhehehe. jsem totiž génius

Old Post 08-08-2004 v 12:34 PM
system_failure je offline   Profil uživatele system_failure   Find more posts by system_failure   Foto galerie člena system_failure   Click here to Send system_failure a Private Message   Add system_failure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6908420 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív