Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Slabé a vytáhlé stonky - řešení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Kleine Engel
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od g420
jackEE: nop jestli se ti zlomila, tak ted uz poroste pomaleji
podloz ji trochu a normalne ji tam,kde se zlomila obvaz nejakou tenouckou jemnou latkou. ja radeji obvazuju, kdyz uz se stane, kyti se pak snazi posilit, foukej napr. vetrackem od procesoru z PC (ten malej, ne ten od zdroje) podle sily vetru a citu urcite odhadnes co je moc, staci vanek no a svetlo bliz...
MALO SVETLA!!!!!!! SVETLO JE JEDNO Z NEJDULEZITEJSICH ZIVOTNICH FOREM:UMELE SVETLO -PRO ZDRAVY RUSZT POTREBUJE ROSTLINA NEJLEPE SODIKOVKU (natriumdampflampen)-(SON-T-AGRO)Ale i toto svetlo muze rostliny velmy nachylit k nemocem (PLISEN RUZNE CHOROBY A PARAZITI).MODRE SVETLO DELA ROSTLINY HUSTE A SYLNE LISTY JSOU CASTO TMAVE A SIROKE: U CERVENEHO SVETLA ROSTOU ROSTLINY O NECO VIC DO VISKY ALE ZA TO VYROSTOU VIC HUSTE SYLNE KVETY: PRO MATKY ROSTLINY JE VELMY DOBRE KDYZ JSOU RADNE OSVETLENY S MODRYM SVETLEM;SVETLO SE MUSI PO DLOUHY CAS NIZKO UDRZOVAT;RIZKY JSOU PAK HUSTEJSI A MATE TAKY ZARUCENO VICE RIZKU: ROSTLINY S KRATSIM RUSTEM MOHOU BYT TAKE POD NORMALNI SODIKOVKOU(SON-T)VYPESTOVANY:SVETLO MUZES POSTUPNE VZDALOVAT NEBO MENIT S NAHRADNIMY LAMPAMY-ZARIVKY: PRO RIZKY JSOU DOBRE OD 14-15.000LUX K ZAKORENENI 15-19.000lux K RUSTU 20.000-30.000lux PRO KVETY 20.000-45.000lux

Old Post 23-03-2004 v 10:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulaquest
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulaquest - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nebulaquest - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 34

nebo ten stonek je dobrý zauzlovat.Ta kytka to vydrží a je to v pohodě.
to Bohour:stim foukánim je to hustý,A když na tu kytku přitáhnu nějakej big větrák tak ten stonek bude mít půl metru?

Old Post 11-04-2004 v 18:00 PM
Nebulaquest je offline   Profil uživatele Nebulaquest   Find more posts by Nebulaquest   Foto galerie člena Nebulaquest   Click here to Send Nebulaquest a Private Message   Add Nebulaquest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
e]osama
Stálý Člen

Karma uživatele e]osama - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 35

já bych tu kytku bud nečim podepře nebo bych ji zahrabal.ale lepší bys mněl začít znova ta kytka uš poroste pomaleji.jestli ji maš pár dní tak to přece není žádná tragédie

Old Post 17-04-2004 v 18:05 PM
e]osama je offline   Profil uživatele e]osama   Find more posts by e]osama   Foto galerie člena e]osama   Click here to Send e]osama a Private Message   Add e]osama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koupala
Stálý Člen

Karma uživatele koupala - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 36

Taky se mi to stalo,moje prvni indoory jsem pestoval pod 2 x 20W usporkami,byly vytahle,se slabymi stonky,na hovno.Zkusil jsem to s novymi klicky,stejny vysledek.Svetlo bylo porad moc vysoko,pak mi to nak docvaklo a snizil jsem lampu na par cm ke kytce a podeprel ji spejlema. Pomohlo to,ale na nic bylo,ze se kytka matorila docela pomalu a dlouho,nez se spravila.Holt zacatecnik,growerem nepoznamenany.

Old Post 17-04-2004 v 18:57 PM
koupala je offline   Profil uživatele koupala   Find more posts by koupala   Foto galerie člena koupala   Click here to Send koupala a Private Message   Add koupala to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 37

Když jsem loni pěstoval taky jsem je měl ze začátku strašně vyčáhlý, ale když se daj do tepla, vlhka, světla (foliák, skleník) alespoň na pár dní tak se spravěj. Tak jako jiní každopádně doporučuji je dát víc na světlo.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 28-04-2004 v 19:33 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Lecter
Stálý Člen

Karma uživatele Dr. Lecter - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 38

Ak necháš naklíčené semienko v tme, bude sa strašne ťahať do výšky. Už som videl aj dĺžku okolo 30cm! Po vyklíčení potrebuje svetlo, svetlo, svetlo, ale nie bežnú žiarovku. Použi neónovú trubicu "daylight". Je v nej dobre zastúpená modrá farba. Ja momentálne testujem modrú trubicu od OSRAMu. Výsledok bude nafotený a uverejnený.

Old Post 03-05-2004 v 21:40 PM
Dr. Lecter je offline   Profil uživatele Dr. Lecter   Find more posts by Dr. Lecter   Foto galerie člena Dr. Lecter   Click here to Send Dr. Lecter a Private Message   Add Dr. Lecter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
komo
Nový Člen

Karma uživatele komo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 39

mam stejny problem,dnes jsem vymenil ty pitome obycejne zarivky za osram-flora,tak uvidim.mate s nimi nekdo zkusenost.Bude mi stacit 2x18W ? nebo mam jeste prisvitit ? ten vetrak snad neni tak nutne ne ? ty kravo to jsou tezke zacatky...

Old Post 04-05-2004 v 18:03 PM
komo je offline   Profil uživatele komo   Find more posts by komo   Foto galerie člena komo   Click here to Send komo a Private Message   Add komo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ouki Kouki
Stálý Člen

Karma uživatele Ouki Kouki - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 40

Nutnej není jestli to má dost světla!!Stačí větrák z PC!!!

Tak sorry no!!Někdo něco řekne a pak něj je na každej nasranej!!Fakt bych rád věděl za co.......

Old Post 09-05-2004 v 17:37 PM
Ouki Kouki je offline   Profil uživatele Ouki Kouki   Find more posts by Ouki Kouki   Foto galerie člena Ouki Kouki   Click here to Send Ouki Kouki a Private Message   Add Ouki Kouki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ouki Kouki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DE_LA_Mancha
Nový Člen

Karma uživatele DE_LA_Mancha - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 12  

Dotaz Tenký stonek Příspěvek č. 41

Prosím POMOZTE mám strašně tenký stonek a kytka se otáčí za slunkem tak že je skoro ve vodorovné poloze PLEASE HELP

Old Post 15-06-2004 v 21:24 PM
DE_LA_Mancha je offline   Profil uživatele DE_LA_Mancha   Find more posts by DE_LA_Mancha   Foto galerie člena DE_LA_Mancha   Click here to Send DE_LA_Mancha a Private Message   Add DE_LA_Mancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mallabar
Stálý Člen

Karma uživatele Mallabar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 42

Zdrawim ! Asi yi máš na bezwětrném místě , přiwaž yi k tyčce . Yestli chceš, tak si k ni sedni a foukey několik hodin denně ... A pokud ye doma, tag yi seznam s wětrákem . Měy se !!!

Já osobně s něma pokecám, smotnem brčko možná, ale rozhodně nikam neletím !

Old Post 15-06-2004 v 22:15 PM
Mallabar je offline   Profil uživatele Mallabar   Find more posts by Mallabar   Foto galerie člena Mallabar   Click here to Send Mallabar a Private Message   Add Mallabar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 43

ovívát větráčkem a stonek posílí jinak je možnost že až bude mít kytka palice tak je neunese a zlomí se. A kytky se normálně otáčejí za sluncem na tom se mi nezdá nic divného

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 16-06-2004 v 00:08 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DE_LA_Mancha
Nový Člen

Karma uživatele DE_LA_Mancha - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 44

Tak dík skusím to!!!!!!!!!!

Old Post 16-06-2004 v 14:38 PM
DE_LA_Mancha je offline   Profil uživatele DE_LA_Mancha   Find more posts by DE_LA_Mancha   Foto galerie člena DE_LA_Mancha   Click here to Send DE_LA_Mancha a Private Message   Add DE_LA_Mancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Joint
Nový Člen

Karma uživatele Mr. Joint - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 45

Jestli to máš doma tak se nedivim.Dej to ven .Potřebuje víc světla a taky sis jí rozmazlil .Potřebuje vítr a déšť aby se měla proč zesilovat.

Old Post 23-06-2004 v 09:06 AM
Mr. Joint je offline   Profil uživatele Mr. Joint   Find more posts by Mr. Joint   Foto galerie člena Mr. Joint   Click here to Send Mr. Joint a Private Message   Add Mr. Joint to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Joint! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Serano
Stálý Člen

Karma uživatele Serano - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 46

Tento problem som mal aj aj. Vyrieąil som ho otvorením okna aby ju sem tam prefúklo a dáą» som robil s rozpraąovačom. Ide to.

Old Post 27-07-2004 v 14:25 PM
Serano je offline   Profil uživatele Serano   Find more posts by Serano   Foto galerie člena Serano   Click here to Send Serano a Private Message   Add Serano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spike
Nový Člen

Karma uživatele Spike - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

Obecné Malé rostlinky Příspěvek č. 47

Čau lidi. Mám takový prolém. Semínka mi vyklíčila a vyrostly mi malé rostlinky. Jenže mají hodně úzký stonek, ale zato jsou dlouhé. Tím pádem se klátí. Co byste mi poradili?

Old Post 29-10-2004 v 14:21 PM
Spike je offline   Profil uživatele Spike   Find more posts by Spike   Foto galerie člena Spike   Click here to Send Spike a Private Message   Add Spike to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spike! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooPs
Stálý Člen

Karma uživatele ooPs - 77% PěstitelskáKarma uživatele ooPs - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 78  

male rostlinky... Příspěvek č. 48

Hod sem vic informaci. Pod cim ti to roste, cim hnojis, atd.. jinak predbezne bych to videl na malo svetla. Kyti nema svetlo, tahne se nahoru a doufa ze tam nejaky najde..

Old Post 29-10-2004 v 14:24 PM
ooPs je offline   Profil uživatele ooPs   Find more posts by ooPs   Foto galerie člena ooPs   Click here to Send ooPs a Private Message   Add ooPs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8813810 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív