Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja a filmy ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Dotaz Příspěvek č. 1

Máte taky problém se sledováním filmů ?
Už dostkrát se mi stalo, že jsem se ve složitějším ději úplně ztratil. U několika filmů jsem byl nucen přerušit sledování, neboť jsem zjistil, že vůbec nechápu děj..., no a ráno jsem ani nevěděl, o čem to bylo...

....snažím se!!!

Old Post 09-10-2001 v 22:05 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 2

Přesně

Navíc mě pouhé nečinné sledování hrozně vysává, takže je potřeba po konci filmu pokouřit znova.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 10-10-2001 v 07:37 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 3

:-)) já byla na Purpurovejch řekách a jednak jsem si šíleně ulítla na tý úvodní letecký scéně a druhak jsem to pochopila nějak úplně jinak, než o čem to bylo. Nejhorší byl ovšem Kundun od Scorseseho, ten mě tak rozsekal, že jsem z toho měla psycho ještě dva dny potom!

Old Post 10-10-2001 v 08:31 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Obecné Tak tak Příspěvek č. 4

No, mne sa to stalo uz neraz, nechapacka uplna. Najviac som odletel na Zbal prachy a vypadni, ten film som si az na 3x pozrel v normalnom stave :-)
Az vtedy som pochopil.
Nedavno som pozeral zase Final Fantasy v takomto stave (po x praskoch s krizenca WW a Shiva SKunk)
Nepochopil som :-0 Snad nabuduce
Jo a Pulp FIction ked som videl asi 5x, bol som tiez zhuleny, a nechapal som aj ked som to uz xkrat videl predtym :-))))

Old Post 10-10-2001 v 09:32 AM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vysmátá cyklistka
Stálý Člen

Karma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% PěstitelskáKarma uživatele Vysmátá cyklistka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 5

Filmečky, co mám ráda na hulení - Baraka Odysea Země ( při sledování se mi kutálely slzy jako hrachy, ale dalo mi to zase nový pohled na Zemi, Matku Gaiu), rozhodně Fight Club, Půlnoční expres, Kubrickovi filmy ( na dvd zrovna vyšla celá jeho kolekce, takovej Mechanickej pomeranč je fakt žůžo), veškerý filmy od Monty Python,
a SAMOZŘEJMĚ Strach a hnus v Las Vegas ( kdo má rád papíry, pěkně si tu ujede i "jenom" na hulču), Americká krása, vynikající je animovanej Život brouka a Toy Story a hromada a hromada dalších....

Kdo chce pohlazení na duši ať jde na Amélii z Montmartru - je to tip filmu, ze kterýho člověk žije ještě po mnoho dalších týdnů )

Old Post 10-10-2001 v 11:35 AM
Vysmátá cyklistka je offline   Profil uživatele Vysmátá cyklistka   Find more posts by Vysmátá cyklistka   Foto galerie člena Vysmátá cyklistka   Click here to Send Vysmátá cyklistka a Private Message   Add Vysmátá cyklistka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Palec nahoru Human traffic Příspěvek č. 6

Já zase byl jednou za plotem u letňáku a zrovna dávali Human traffic.Nachomejt se tam nějakej člověk s nějakym vynikajícim skunkem a já se pak moh´potrhat smíchy při celym filmu, i když to třeba místama nebylo ftipný.Ale bylo to skvělý!

Old Post 10-10-2001 v 14:21 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
esco
Nový Člen

Karma uživatele esco - 15% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 7

Nehoraznej je U-Turn.V kině sem se smál těm nejkrvavějším scénám a byl za vola. haha

esco

Old Post 10-10-2001 v 18:50 PM
esco je offline   Profil uživatele esco   Find more posts by esco   Foto galerie člena esco   Click here to Send esco a Private Message   Add esco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ununuqium
Stálý Člen

Karma uživatele Ununuqium - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 8

No tak nestava se me tohle pokazde kdyz sleduju nejakej film ...
naposled absolutni nechapacka z filmu :
FIGHT CLUB
videl to nekdo ?

Old Post 10-10-2001 v 20:03 PM
Ununuqium je offline   Profil uživatele Ununuqium   Find more posts by Ununuqium   Foto galerie člena Ununuqium   Click here to Send Ununuqium a Private Message   Add Ununuqium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Ufffff ....!!! Příspěvek č. 9

4 iJojo: to se mi ulevilo, neboť na Pulp Fiction jsem se těšil jako malý děcko a v polovině filmu jsem si připadal jako blb...Dodnes mě to trápí.
Jo, a jednou jsem jsem viděl v televizi kus opravdu legrační silvestrovský zábavy na Nově. Taky jsem to pochopil asi jinak....

....snažím se!!!

Old Post 11-10-2001 v 06:04 AM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tauron
Stálý Člen

Karma uživatele Tauron - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 30 

Palec nahoru Hmmmmm jo Příspěvek č. 10

Jo jo FIGHT CLUB je fakt nehoraznej mazec, vubec sem nebyl schopen uverit tomu co se tam (hlavne na konci) delo byl to fakt nehoraznej uuuuuuulet.
Jo a neco podobnyho je LOST HIGHWAY od Linche ten sem videl jak zcazenej tak i v normalnim stavu a nepochopil sem ho tak ani tak, ale vrele doporucuju je fakt SUPERB :-)))))

{:-]}

Old Post 11-10-2001 v 09:40 AM
Tauron je offline   Profil uživatele Tauron   Find more posts by Tauron   Foto galerie člena Tauron   Click here to Send Tauron a Private Message   Add Tauron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tauron
Stálý Člen

Karma uživatele Tauron - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 30 

Nápad Příspěvek č. 11

A pochopitelne Pulp fiction, sice sem ho jeste nevidel cesky (jenom kousky), ale zato v originale asitak nespocetne krat (>25x). Jo a jeste bych rozhodne doporucil ruskej film BRAT naprosto mazec super filmecek s vybornou hudbou kapely Nautilius Pompilius (nebo jaxse to pise).

{:-]}

Old Post 11-10-2001 v 09:43 AM
Tauron je offline   Profil uživatele Tauron   Find more posts by Tauron   Foto galerie člena Tauron   Click here to Send Tauron a Private Message   Add Tauron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 12

ja sem asi pred 14 dny shlidnul nejakej starsi ( komousskej ) zabavnej porad na CT, myslim ze to bylo televariete. Co tam ty lidi nosili na sobe, obzvlaste vychodni nemci a madari, to sem opravdu nemohl rozdejchat. Samy flitry a blejskatka. Koukal sem na to na cely a nevychazel z udivu. Takovy nostalgicky vecer

Omlovam se za chyby sem kapanek pod vlivem.

--
MIKI

Old Post 11-10-2001 v 10:38 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chico
Nový Člen

Karma uživatele chico - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

... Příspěvek č. 13

zdar lidi,
chtěl bych jenom všem doporučit film Zelená míle
je to nářez nářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářez
nářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářez
nářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářez
nářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářez
nářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářez
nářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářeznářez


viděl sem to nedávno ( a pěkně zhulenej) a je to fakt bomba

ch.

Old Post 12-10-2001 v 00:16 AM
chico je offline   Profil uživatele chico   Find more posts by chico   Foto galerie člena chico     Add chico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Palec nahoru Volejte řediteli Příspěvek č. 14

Zkuste si předtím dát špeka a uvidíte jak je Vláďa zábavnej

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 12-10-2001 v 07:18 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSUNAMI
Nový Člen

Karma uživatele TSUNAMI - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Obecné Příspěvek č. 15

tak takovych zkusenosti mam fakt hodne jelikoz mam rad filmy se zajimavyma myslenkama.napr:s kamaradem u neho na kvartyru brko skunku[myslim ze to byla jamaika]a knoflikari[to se muzete chvilema "pochcat" smichi]nebo THX-1138[nevim jestli jsou ty cisla spravne]
a plnej kvartyr lidi[u toho sameho cloveka] varilo se tenkrat mliko ze 1a pul nakupni tasky listi, samozrejme predtim jsme se posilili trochou alkoholu,film je to kultovni o vzdalene budoucnosti v podzemi[to jsem pochopil az po druhe kdyz jsen videl reprizu[]tak sme to uvarili vypili co nejvic kdo zvladl [myslim ze nejvic vypil kamos 4 sklenicky]z sesti litru nam zbyly 3.5 na dalsi dny.a tim to zacalo cely film jsme se fsichni hadali[s humorem]o cem to je ,kde to je, a vubec co ze se to tam deje[kdo to videl aspon zhuleny vi o cem mluvim].lidi tam brali nejaka sedativa,pak neco o zakazu sexu,bila mistnost[vezeni].nejlepsi byl pocitac s obrazem jezise ke kteremu lidi prichazeli se vyspovidat a ktery jim vzdy rikal jedno ato same,vemte si sedativum 11256a3 nakupujte a radujte se.[sqela predstava o budoucnosti,ze].ale i zenati se zavazky jsou drsni ,toho je samozrejme vic,ale to necham pro ostatni .zkuste se podivat na zavadu blair with nebo fargo.

Old Post 15-10-2001 v 22:42 PM
TSUNAMI je offline   Profil uživatele TSUNAMI   Find more posts by TSUNAMI   Foto galerie člena TSUNAMI   Click here to Send TSUNAMI a Private Message   Add TSUNAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
\/\/ickpick
Stálý Člen

Karma uživatele \/\/ickpick - 78% PěstitelskáKarma uživatele \/\/ickpick - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 63 

bílá vdova Příspěvek č. 16

tak vážení, kdo ještě newiděl Bílou Vdovu, tak to musí ale okamžitě napravit. pár prdů a honem do kina. Pro nás je to něco jako povinná četba. je to sice píčovina, ale je to docela hlína a hlavně!!!! je to o tom, co máme všichni RÁDI

já nevim eslivá má cenu psát vo čem to je, ale spíš asi ne. prostě se běžte mrknout a pak mi napište

\/\/ickpick
-growin' better-

Old Post 16-10-2001 v 08:15 AM
\/\/ickpick je offline   Profil uživatele \/\/ickpick   Find more posts by \/\/ickpick   Foto galerie člena \/\/ickpick   Click here to Send \/\/ickpick a Private Message   Add \/\/ickpick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2006 - Ganja a tmel - 43 odpovědí
04-09-2014 - Ganja a sport ??? - 436 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7965980 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív