Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Imunni vuci THC !?! Imunita proti THC ?!?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
andree
Nový Člen

Karma uživatele andree - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 28  

Dotaz Imunita?!? Příspěvek č. 1

Chtěl bych se zeptat jesti může být člověk imuní na THC? Já jsem měl párkrát trávu a kamarád už létal na měsíci,smál se, dalal kraviny a mě to nic neudělalo jenom se mě chtělo spát. A to jsem měl toho tak dvakrát víc, tak proč ???

Old Post 24-07-2003 v 17:40 PM
andree je offline   Profil uživatele andree   Find more posts by andree   Foto galerie člena andree   Click here to Send andree a Private Message   Add andree to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree
Nový Člen

Karma uživatele andree - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 2

Jo dik, jeste by me zajimalo kdyz se rekne prvni huleni tak jesti se to bere jako, huleni poprve, par prdu nebo prenoska, ja jsem daval jeden den, a to jsem se parkrat usmal a neslo to prestat ale trvalo to tak dve minuty a pak vubec nic, potom sem daval jeste dalsi den a to nebylo vubec nic, asi musim davat silnejsi, ze? HULENI ZDAR

Old Post 24-07-2003 v 18:34 PM
andree je offline   Profil uživatele andree   Find more posts by andree   Foto galerie člena andree   Click here to Send andree a Private Message   Add andree to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.y.s.e.l.f
Stálý Člen

Karma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% PěstitelskáKarma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3

2 andree:
Možná by tě něco silnjšího zhulilo oněco víc už teď, ale myslím si že to není nutné.
Nesmíš od toho očekávat hory doly a okamžitý účinek ...
Buď trpělivý a nech tomu čas. Ono to příjde samo...
A veř že to bude stát zato

Game We're Playing Is Life


----> Návod na výrobu bytelného pouzdra pro skleněnky za 13,- Kč

Old Post 24-07-2003 v 19:23 PM
m.y.s.e.l.f je offline   Profil uživatele m.y.s.e.l.f   Find more posts by m.y.s.e.l.f   Foto galerie člena m.y.s.e.l.f   Click here to Send m.y.s.e.l.f a Private Message   Add m.y.s.e.l.f to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gusse
Nový Člen

Karma uživatele Gusse - 36% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

THC je vlastne ta latka ktora ti vytvara zhulenu realitu ale najprv ju musis mat v krvy.Poznam max 2 typkov co sa zhulili na prvy krat vecsinou na 2 alebo 3 krat.Napr ja som zapukal a nic. Myslel som si ze som v prdeli ze to na mna nefunguje a potom 2. 3. krat a nic ale na 4. krat to bola pecka a nie nadarmo sa hovori ze1. is the best. Ale mam kamosa ktori ked sa chce zhulit musi to do seba dostat inac ako dymom lebo jeho normalne po 2. prasku naduva (ale kolace a pod. je v pohode) tak to by som nechcel

Old Post 25-07-2003 v 16:57 PM
Gusse je offline   Profil uživatele Gusse   Find more posts by Gusse   Foto galerie člena Gusse   Click here to Send Gusse a Private Message   Add Gusse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Chemie Příspěvek č. 5

Z přenášky MUDr. Prof. Valentina Huleníčka: "...Někteří jedinci v lidské společnosti trpí velice nepříjemnou, ale nesmrtící genovou poruchou, která jejich tělu nedovoluje vstřebávat THC do organismu. Naštěstí vědecký tým PUDr. Doc. Sk. Unka nalezl poměrně jednoduchou a snadnou léčbu - po dobu tří týdnu doporučuje koupele (min. 30 min.) v horké vodě s alespoň 10ml hašišového oleje, následně pobyt pod 400MW HPS zářivkou (min 1 hod). Tato terapie za ideálních podmínek nastartuje zdárnou regenaraci organismu a po 3-4 týdnech by pacient měl být schopen prožívat plnohodnotný život..."

tolik věda

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 25-07-2003 v 17:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

2 dude: hehe, ta věda.
Jeden muj kámoš moc nehulí, tak jsem sehnal nějakej skunk a že ho to jako naučim. Když jsme odpalovali třetího špeka, tak já už skoro nemoh kouřit a s nim to nedělalo nic. A to už několikrát hulil. Pořád se mě ptal, kdy jako to příde a já se jenom smál a řikal: to poznáš. A za chvíli zase: kdy to příde? Já už nemoh, tak jsem se jenom válel po zemi a smál se.
Von nad všim totiž strašně přemejšlí a všechno probírá strašně do detailu.

Old Post 27-07-2003 v 11:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Womitor
Homo Homullus

Karma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% PěstitelskáKarma uživatele Womitor - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 7

andree cuj tu. Mam kamarata ktory hulil a hulil a nic mu nebolo. A hulil a nic,chapes. Ale nastal neviem aky zlom a odvtedy huli ako dabel a zmastuje ho to poriadne, to mi ver. takze trpezlivost stavy prinasa!

Mám poškodený mozog. no a čo?

Balkonik - womit it!
Balkon 2 - No names
Balkon 2009 - Afghan, SweetKiller, BigBud, SuperSkunk

Old Post 27-07-2003 v 17:20 PM
Womitor je offline   Profil uživatele Womitor   Find more posts by Womitor   Foto galerie člena Womitor   Click here to Send Womitor a Private Message   Add Womitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree
Nový Člen

Karma uživatele andree - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 28  

RE: Ramon_Dexter Příspěvek č. 8

Přesně, to se stalo mě ale my jsme byli tři, jeden hulí tak rok a mi dva jen párkrát, tak jsme dávali a oba sa řezali smíchem ale mě nic tak pořád se ptám proč, a taky věci beru pěkně do detailu

Old Post 28-07-2003 v 16:28 PM
andree je offline   Profil uživatele andree   Find more posts by andree   Foto galerie člena andree   Click here to Send andree a Private Message   Add andree to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Dotaz Imunni vuci THC !?! Příspěvek č. 9

Pred nedavnem se mi stala docela zvlastni vec...prijel kamos z FM - nehulic. navecir jsem ho vytahl do knajpy. Kdyz jsme se sli posilnit nejakym tim bluntem tak mi rekl ze by to chtel zkusit taky...rikam proc ne...vysvetlil jsem mu jakozto zacatecnikovi jak na to. v prubehu nejakych 3 hodin kolovali asi 3 speky skanoura a my uz byli na kopr a on porad nic...a to pritom kazdeho praska tlacil tak 20s do hlavy, az byl cerveny jako raq. nasralo me to a tak jsem jeste nabil 2 slukovky skanku ktere si zhulil jen on sam (tak 10 prasku) a porad nic...pritom to mnozstvi co spalil on by me asi zabilo...rikal ze ho pry jen trochu boli hlava, jinak nic (btw: ja byl uz po 2. speku vypaleny jako prase...) nechapu... nestalo se vam neco podobneho???

Old Post 12-03-2004 v 22:13 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

ja znam 2 lidi kteří se mužou hulit jak a co chcu a nic.Zkoušeli jsme na ně bílou vdovu a taky hašiš a ještě hulili předtím samozřejmě a nikdy se nezhulili. Nevím jak to u nich funguje ale je mě jich líto :-)

Old Post 13-03-2004 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reewer
Stálý Člen

Karma uživatele Reewer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 11

No dost lidi se napoprví nezhulí...

Old Post 13-03-2004 v 09:33 AM
Reewer je offline   Profil uživatele Reewer   Find more posts by Reewer   Foto galerie člena Reewer     Add Reewer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 12

jo myslim si to co Reewer, je to normalni ze clovek co huli poprvy hned zhulenej nebude....a nebo to fakt neslukoval ale to by si asi poznal
Jinak si myslim ze neco jako imunita vuci THC neexistuje

smoke4peace


My experimentz + Jack Herrer @ 150W =

Old Post 13-03-2004 v 10:03 AM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

ja kdybych to neviděl jak kamos stahl brko brutalniho jednoprdoveho modelu a řekl jenom že to hnusně chutna, tak bych taky nevěřil ale je to tak.Ale je fakt že ja jsem se poprvé taky nezhulil.

Old Post 13-03-2004 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ali_G.
Nový Člen

Karma uživatele Ali_G. - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 14

No ja nikdy nezapomenu na svoje prvni zhuleni, byl to fakt nejvetsi mazec kterej bych chtel zazit znovu ale jaksi to uz asi nepude

Old Post 13-03-2004 v 12:10 PM
Ali_G. je offline   Profil uživatele Ali_G.   Find more posts by Ali_G.   Foto galerie člena Ali_G.   Click here to Send Ali_G. a Private Message   Add Ali_G. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 15

no já mám známýho, který se taky ne a ne zhulit. dával si to i přes vodárnu, takže do plic se mu to určitě dostalo, ale prostě mu z toho nic není (ani hlava ho nebolí), jenom říká, že je z toho trochu unavený. zkoušeli jsme ho zhulovat snad 10x a potom to vzdal a už to nezkouší. alespoŇ si nezasírá plíce když už nic.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 13-03-2004 v 12:20 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 16

S kamaradem to nedelalo nic asi pul roku a taky se to povedlo.... takze zkouset dal a dal....:mutant

Old Post 13-03-2004 v 15:21 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1674890 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív