Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Výroba haše přes bubble bags
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

filtry a la bubble bags Příspěvek č. 1


Zdravím,
párkrát se tady objevil návrh, poslední od Majkla, vyrobit
bubble bag. Nějakou dobu se tím taky zabývám, půjčil jsem si digitál, dopadlo to tragicky, nicméně nějaký foto pro ilustraci. Výzkum pokračuje, až budou lepší fota, dodám.

Old Post 10-09-2001 v 22:56 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

filtry Příspěvek č. 2


druhá serie obrázků, kvalita mizerná...

Old Post 10-09-2001 v 23:01 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

filtry Příspěvek č. 3


poslední serie, některý fotky jsou hodně mizerný, vůbec je sem nedám, budou příště. Výzkum pokračuje, je mi jasný že nastává období sklizně...

Old Post 10-09-2001 v 23:11 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

filtry Příspěvek č. 4

***

[Edited by brel on 04-04-2002 at 09:12 PM]

Old Post 10-09-2001 v 23:20 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Buble bags Příspěvek č. 5

Zdravím Brel..

Je to pěkný , jsem rád že to někdo vyzkoušel . Já jsem o tom taky uvažoval jenže jak jsem se dočetl na OG musel bys mít mooooc velký množství materiálu jako ten maník na OG kterej se zabývá vyrobou a distribucí tehle sáčků . Ten maník bydlí v US a má takový malý marihuanový plantáže v švýcarech , takže si může haše vyrábět do haleluja ))) Takže jak jsem se dočetl já on vyrobí z 200g!!! zbytků pouze 6g dobrého haše , když uvážím práci , čas ... tak se mi to nevyplatí .

Nebo myslíte někdo že jo ???

Mějte se Hlava






Old Post 13-09-2001 v 17:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dee
Nový Člen

Karma uživatele Dee - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 8 

ROZPUSTNOST THC VE VODE Příspěvek č. 6

Presto mi to prijde zbytecne ztratove...Rozpustnost tetrahydrocannabinolu pri 23 C je 0.25g na 100ml.
Zdroj - solidni tabulky org.chemie.
Jaky byl vysledek, co se koureni tyce ???

Old Post 16-09-2001 v 22:45 PM
Dee je offline   Profil uživatele Dee   Find more posts by Dee   Foto galerie člena Dee   Click here to Send Dee a Private Message   Add Dee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

bubble bags Příspěvek č. 7

***


[Edited by brel on 04-04-2002 at 09:13 PM]

Old Post 16-09-2001 v 23:29 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

bubble bags Příspěvek č. 8

Zdravím,
to: Dee kdo tady mluví o 23 stupních C ?
Jo a co se kouření týče?, kvalitka...

Old Post 16-09-2001 v 23:33 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aaron Lightner
Stálý Člen

Karma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% PěstitelskáKarma uživatele Aaron Lightner - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 9

Dee> Fór je právě v tom, že THC je ve vodě nerozpustné. Voda tam je jenom jako médium, aby se zpracovávaný materiál mohl rozmixovat na jemnou sračku (viz obr. 1). Ochlazením pak ztvrdnou krystaly THC, které se olámou a zachytí se na 70um sítu.

Old Post 17-09-2001 v 14:33 PM
Aaron Lightner je offline   Profil uživatele Aaron Lightner   Find more posts by Aaron Lightner   Foto galerie člena Aaron Lightner   Click here to Send Aaron Lightner a Private Message   Add Aaron Lightner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Nápad Jasně ..... Příspěvek č. 10

Zdravím

2Brel , díky za vyjmenování důvodů - znám je taky , chtěl jsem jen upozornit že mr. bublleman z OG má zbytků kila !! Takže tím jsem chtěl naznačit že je pro mě / a domnívám se že nejen pro mě / je nákup drahých bublle bagů tak trochu zbytečný přepych ....

... a s těma důvodama souhlas

Dalším pokusům zdar , třeba změním názor...

Čau

Old Post 17-09-2001 v 14:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chilum
Nový Člen

Karma uživatele chilum - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 11

Zkoušel jsem to taky. Výsledek je skvělej. Jediná slušná věc co se dá dat do chilumu kromě východních plastelínovejch materiálů. Vypadá to vlastně přesně jako Indickej čaras . Je to bezpracný, z muchlání palic v Indii jsou zničený dlaně, z bubnování přes plátno v Maroku taky, filtrování přes starej sítovanej filtr na monitor je otrava. Ale při týhle metodě za Vás pracuje mixer a mražák.
Není ale dobrý to dělat z vlhkýho materiálu. Já zakopávám zavařovačky s materiálem kterej má konzistenci jako kupovanej holandskej tabák. Do jointu se to musí stříhat a má to skvělou chuť, ale na bubble bags je to špatný - hodně malej výnos, musí to bejt asi suchý. Druhá věc - dělal sem to z rok starýho listí který sem měl schovaný pro strejčka příhodu a taky to stálo za hovno. byl to světle zelenej matroš co smrděl jak listí a vůbec sem se z něj nezhulil. To listí bylo suchý na troud a při mixování se asi rozbilo na tak malý kousky že prošli prvním sítem ( a asi tam žádný THC stejně nebylo).
Tak to sem Vám chtěl jen říct co už nemusíte zkoušet. zdar

chilum

Old Post 22-09-2001 v 19:55 PM
chilum je offline   Profil uživatele chilum   Find more posts by chilum   Foto galerie člena chilum   Click here to Send chilum a Private Message   Add chilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 12


joo to nesmíš to suchý tak moc drtit a suchý by to mělo být hodně a je to většinou závislý na kvalitě vypěstovanýho druhu,ale většinou to nejlepší co se tady u nás dá kouřit
z kytky co dobře doqetla a má velký množství krystalů to když si dáš práci a ostříháš i malý lístky s největším množstvím krystalů tak se ti může stát že vyprodukuješ až 10g ze 100g odpadu


!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 22-09-2001 v 20:43 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Upozornění bubblebags Příspěvek č. 13


Zdravím,
takhle vypadá souprava v luxusním provedení. Vytahl jsem to odtud: http://www.bubblebag.com .
Už svoje fota nebudu vystavovat, mám se rád a jsem PARANOIK.... Postup je stejný, viz výše; zachovat pořadí filtrací dle hrubosti sít, sestupně. BAG 220µ je tady z GORETEXU, namotával se jim do šlehače... ) lze nahradit kbelíkem bez dna. Není třeba malý sáček 73µ, to je pro rozežrané američany... Pytel 25µ má tady jiný tvar, urychluje to filtraci, ale zvyšuje cenu.





[Edited by brel on 11-11-2001 at 03:27 PM]

Old Post 11-11-2001 v 14:01 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Upozornění Příspěvek č. 14


***

[Edited by brel on 04-04-2002 at 09:14 PM]

Old Post 11-11-2001 v 14:08 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

právo Příspěvek č. 15

§ 188

(1) Kdo vyrobí, sobě nebo jinému opatří anebo přechovává předmět určený k nedovolené výrobě omamné nebo psychotropní látky, přípravku obsahujícího omamnou nebo psychotropní látku nebo jedu, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci.

(2) Odnětím svobody na dvě léta až deset let bude pachatel potrestán,

a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 ve větším rozsahu,
b) spáchá-li takový čin vůči osobě mladší než osmnáct let, nebo
c) získá-li takovým činem značný prospěch

Old Post 11-11-2001 v 14:11 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Příspěvek č. 16

***

[Edited by brel on 08-02-2002 at 04:43 AM]

Old Post 11-11-2001 v 14:14 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2015 - Home made Bubble bags - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2142260 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív