Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Sensi Seeds - zkusenosti, diskuse
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 1

došel mi Indoor mix, 40 semen.
Klíčení - polovina rockwool kostky, polovina toalet. papír nebělený (chlor atd.). Teplota cca 25°C. Udržováno v rozumné míře vlhkosti, RW na světle, toal. pap. ve tmě. Rozdíly žádné.

Výsledky (bída) do 14 dní:
25 semen ani nepuklo
10 semen puklo, klíčky se zasekly a uhnily
5 semen vyrostlo v kytí...

Jaké máte zkušenosti vy se Sensi??

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 22-08-2001 v 22:38 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Palec dolů Příspěvek č. 2

RUDERALIS SKUNK 15 semen + 1
Klíčení běžný postup
8 semen nevzešlo
2 semena zásek
6 semen vyrostlo
z 6 semen 4 samice a 2 samci
jak sám vidíš nic moc.
Musel jsem řízkovat

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 23-08-2001 v 00:10 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 3

Ja mel na jare Early skunk a pamatuju si, ze ten klicil hodne spatne. V pondeli mi kamos priveze Hash Plant a jestli nevylezou semena za 264,- guldenu tak to bude dost spatny

Old Post 23-08-2001 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 4

Já si objednal sensi star 10 semen. 6 jsem jich zasadil, všechny vyrostly, z toho 4 samci a jen 2 samice.

Old Post 23-08-2001 v 18:40 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

To byly semena ze Sensi seeds? Tam maj jen Sensi skunk a to myslim ze 15 semen.

Old Post 23-08-2001 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

Ja sem měl dříve dobrou skušenost se semínkama ze sensi seeds klíčivost byla vždy perfektní. Horší to bylo se samcema těch bylo vždy dost. Teď mam taky early skunk a ten klíčil celkem dobre - tak 80% a zatim jsem z toho mel jenom 2samce - ale ty 2kytky byly nejlepší 2metrové krásky v květináčích.
Jo jinak Early skunk nedoporučuju dávat pod světlo -indoor.
Ale teď mě dost sensi nasrali protože z 26kytek shivy shanti1 a super skunku mi zbylo 13kytek zbytek samci což je jestli se nemýlím 50%.
Takze na pristi úrodu jsem nakoupil semínka od dutch passion a the flying dutchman.- doufám že budou lepší.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 23-08-2001 v 19:08 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AmOc
Nový Člen

Karma uživatele AmOc - 42% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 18 

Obecné Příspěvek č. 7

Ja jsem si loni koupil Hawaiian idica 20 kůsu semen za 125 GL a z nich jsem zatim zasadil 6 a z tech šesti byly 3 samci a 3 samice ale ted už na semena píchám udelal jsem si mateční room a vněm mám svojí Hawaiian indicu a Afgana No1 taky od sensi seed banky ale to jsem zase dostal jedine semeno od kamoše který tam byl semnou /v holadsku/ abyla to zrovna samice to bylo jedině štěstí a ted už jen říky.

Old Post 02-09-2001 v 19:12 PM
AmOc je offline   Profil uživatele AmOc   Find more posts by AmOc   Foto galerie člena AmOc   Click here to Send AmOc a Private Message   Add AmOc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

To: Butch Příspěvek č. 8

Proc nedoporucujes davat Early skunk indoor. Mam ted rizky a premeslel jsem ze bych dva kousky pridal k pod lampy.

Old Post 02-09-2001 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

Nedoporučuju davat Early skunk indoor z mé zkušenosti - dal jsem dovnitř 10kytek (1.5m pěkné košaté rostliny- na růstu byly kolem 2měsíců) dal jsem je pod sodík a ani za 3tejdny se vůbec neměly ke květu - krom jedný ale ty palice stáli za hovn..., takže jsem je vykop znovu ven a najednou začali krásně kvést i ta s těma palicema se začala zlepšovat.
Nevim možná že když je dáš rovno pod světlo že to bude lepší, než když já je měl venku kde si zvykli na slunce a pak je sodík asi šokoval a nestačil jim.
Já bych je ale znovu indoor nedal.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 03-09-2001 v 19:35 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Moje semínka... Příspěvek č. 10

Objednal jsem Super Skunka a White Widow po deseti semínkách v balíčku a vyklíčilo mi 90 procent. Pohoda.

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 08-09-2001 v 15:58 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

kliceni Příspěvek č. 11

jednou jsem si v coffe shopu v amstru koupil semena , vim ze na ne padlo tolik cashe asi jako na dva gecka hase, jo a ani sem nevedel co kupuju ponevadz jsem byl jak prejetej valcem, ale dovez jsem je domu a vylezlo my hovno a to jsem uz nejaky zkusenosti mel.

No a chystam se neco koupit tak docela vaham kam investovat dolárky. NiNja

ThC^mAn

Old Post 12-09-2001 v 19:40 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 12

Přivez sem si nedávno Sensi Skunk a Shiva Santi, paxem se tady dočet o pochybnym klíčení : 10 z 10 se chytlo.. zatim si nestěžuju ale snad to nebudou samí samci

Old Post 21-09-2001 v 19:42 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 13

To rád slyším, tedy vidím...strobe

...

Old Post 21-09-2001 v 23:54 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Look#
Nový Člen

Karma uživatele Look# - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 1 

Dutch passion Příspěvek č. 14

Ja mel Mazar od Dutch passion 10ks a vyklicily vsechny temer okamzite (do 48 hodin).

Old Post 01-10-2001 v 12:41 PM
Look# je offline   Profil uživatele Look#   Find more posts by Look#   Foto galerie člena Look#   Click here to Send Look# a Private Message   Add Look# to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
esco
Nový Člen

Karma uživatele esco - 15% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 15

Ja taky slyšel o semenech od Dutch passion jen to nejlepší. Jenom zrovna moc nevím, kde se dají obědnat.

esco

Old Post 03-10-2001 v 18:51 PM
esco je offline   Profil uživatele esco   Find more posts by esco   Foto galerie člena esco   Click here to Send esco a Private Message   Add esco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 16

To: esco

Od Dutch Passion mám Blueberry a řekl bych že klíčivost je stoprocentní a do 48hod.

Semena se dají objednat třeba tady:
http://www.bushdoctor.at/seed/frame1.htm


[Edited by konart on 04-10-2001 at 09:51 AM]

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 04-10-2001 v 08:48 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
01-07-2019 - Fair Seeds - zkušenosti (?) - 100 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4600410 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív