Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dětem vysvětlit že pěstujeme?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
hokuspokus30
Stálý Člen

Karma uživatele hokuspokus30 - 0% PěstitelskáKarma uživatele hokuspokus30 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 65

Uvidíme jak to s nima skoulím. Na lehkou váhu to samozřejmě neberu. Vím co může hrozit. Vždy pěstuji trochu a to mi stačí na celej rok. Horší to musí být pro ty co jedou celý rok po kylech.

Old Post 28-01-2020 v 10:03 AM
hokuspokus30 je offline   Profil uživatele hokuspokus30   Find more posts by hokuspokus30   Foto galerie člena hokuspokus30   Click here to Send hokuspokus30 a Private Message   Add hokuspokus30 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Lemonade
Dělaj se i na I. stupni :-)
Ale fakt tam chodí policajt ?
Maj tam mladýho sportovce, ten vypráví jak dře a nebere drogy.Malej teda přiběhne, že chce třeba kolo, tak s ním půjdeš vočumovat holky na cyklostezku.To se dá :-)


Tak u nás do školy chodil psycholog s policajtem.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-01-2020 v 19:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 67

My měly Doudu v kulturáku pro několik set dětí.
Jsem právě koukal jak to dělaj dneska a vyjel mi ten sportovec.
Já si s tím policajtem představil něco jako scénu z Pelíšků :-)

Old Post 29-01-2020 v 07:54 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Lemonade
My měly Doudu v kulturáku pro několik set dětí.
Jsem právě koukal jak to dělaj dneska a vyjel mi ten sportovec.
Já si s tím policajtem představil něco jako scénu z Pelíšků :-)


Muž s koženou brašnou nesmí projet??

No zas tak starej nejsem, ale ve finále daleko to od toho nemělo Ze školy už jsem pryč nějakej pátek přecejen...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-01-2020 v 12:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Lemonade
My měly Doudu v kulturáku pro několik set dětí.


btw. Douda mohl bejt fajn, ne? Ten mi připadá rozumnej...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-01-2020 v 12:23 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Host
Joooo, tak tohle je opravdu dobrý. Když jsem tady před lety začínal, byly tady témata typu "Jak rodičům vysvětlit že hulíte/pěstíte" a co po několika letech nevidím - "jak vysvětlit dětem že pěstíte".


Jojo, groweři nám stárnou


No a za pár let tu bude téma: "Jak nám děti řekli, že pěstují....."

Old Post 18-02-2020 v 19:02 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 71

Ja kvuli malymu prestal hulit denne at mu nemusim vysvetlovat kam furt chodim. A ze jedu ve sklepe jsem mu samo zatim neukazal. Sam nevim jak to budu resit az bude starsi, pac deti vykecaj vsechno

Old Post 31-12-2020 v 10:54 AM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FelixBrno
Stálý Člen

Karma uživatele FelixBrno - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Fénix


No a za pár let tu bude téma: "Jak nám děti řekli, že pěstují....."


To je tema ktere bych doma zatim nevytahoval a to uz jedno dite mam a druhe na ceste.

Old Post 31-12-2020 v 10:55 AM
FelixBrno je offline   Profil uživatele FelixBrno   Find more posts by FelixBrno   Foto galerie člena FelixBrno   Click here to Send FelixBrno a Private Message   Add FelixBrno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 73

Rikam že to jsou bilinky ktere léčí což je pravda
sebou je radši moc neberu ale obcas ukažu ten startší si už všíma že tam jednou jsou malinke a pak rika že velke jsou ošklivé a hrozne smrdej

Mandala 2012

Sklep

Old Post 05-02-2021 v 19:03 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanz23
Stálý Člen

Karma uživatele Hanz23 - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 74

Kde najdu ženu jako je ona? https://erofilmy.net/videos/stars/Lili%20Simmons/

Jsem elektrikář (s vyhl. 50 §6 .. a nově i vyhl. 100 §5 ), od malička mě fascinují světelné zdroje, jsem sběratel všeho okolo výbojek a V.O. můžete se zeptat na cokoliv, budu se vám to snažit vysvětlit jak nejlíp dokážu

Old Post 20-04-2023 v 08:10 AM
Hanz23 je offline   Profil uživatele Hanz23   Find more posts by Hanz23   Foto galerie člena Hanz23   Click here to Send Hanz23 a Private Message   Add Hanz23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hanz23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4884660 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív