Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 93 94 95 96
Autor
Téma 
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1505



jsem horká hlava a jelikož mam ještě 'podvyživene' přebytečně seedlingy, rozhodl jsem se ty 2 rostliny z předchoziho postu vyměnit, na všech ostatnich už se ukazují nove pupeny kromě těhle 2, navíc rostou jako kdyby bez hlavy? kořeny na obou jsou bile a u te druhé vypadají fajn... s tou malinkou je s chudinou očividně něco špatně, přesto nevidim žadne znamky hniloby... přidávam fotky, kdyby to někdo dokazal vysvětlit, pomohlo by do budoucna.

Old Post 04-01-2022 v 16:37 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edgarb
Nový Člen

Karma uživatele edgarb - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 1506



Ahoj, rád bych poprosil o radu. Mám vlastně rovnou dva problémy s listy. První, co jsem pozoroval je žloutnutí velkých listů po celé ploše a místy drobné hnědnutí konečků. A teď nově se mi k tomu přidalo kroucení mladých listů dovnitř. Přelití to dle mě není, protože se kroutí jen ty mladé lístky.

Rostlina je tři týdny stará a roste celkem slušně. Mám substrát Plagron Royalmix, který je silně předhnojený, tak jsem doteď nehnojil. Až dva dny zpátky jsem přidal Bloom 1ml, Top-Max 0,5ml na litr, protože jsem měl podezření na nedostatek dusíku či draslíku (proto Bio Bloom).

Díky za každou radu, detaily případně doplním.

Old Post 21-02-2022 v 23:52 PM
edgarb je offline   Profil uživatele edgarb   Find more posts by edgarb   Foto galerie člena edgarb   Click here to Send edgarb a Private Message   Add edgarb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1507



Cim to je preliti ? Nebo ph. Nebo moc nebo málo hnojiv .Jak mám tedy napravit projít to nechci esi sou prelite to tomu nepomůžu esi moc soli v půdě by to chtělo tak mám zalévat jen čistou vodou ? Esi jo mám prodat aspoň enzymy nebo jen čistou . Třeba po dobu týden nes budu zalévat zase hnojivy ale esi mají nedostatek abych to taky nejhoršíll poroste mám to u par kytek dost podobně dik

SMOKE WEED EVERY DAY

Old Post 03-03-2022 v 22:22 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 1508

Ahoj,propláchni to pořádně vodou s upraveným ph a pak pohnojit s ph 6,5... Sice to bude jebačka,ALE URČITĚ TO POMŮŽE..

Old Post 04-03-2022 v 07:05 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvalanec
Nový Člen

Karma uživatele zvalanec - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2022
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 1509



Zdravim, mam problem.. zacnu vybavou 600w lampa, box 120x120, 9 kytek, biobiz light mix puda, biobiz hnojky, jedu podle navodu, ph vody drzim okolo 6.5. teplota noc 20, den 28, vlhkost v normalu. prepnuto na kvet 2 tyden. jsou na listtech hnede, az skoro zlate skvrny, ktere se rozsiruji a list se deformuje a usicha, viz foto. bile skvrny nereste, jsou od postriku. kytky nevypadaj dobre, spis pripominaji listy jahod tvarem moc prosim o radu. DIKY

Old Post 12-03-2022 v 08:49 AM
zvalanec je offline   Profil uživatele zvalanec   Find more posts by zvalanec   Foto galerie člena zvalanec   Click here to Send zvalanec a Private Message   Add zvalanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Dotaz Příspěvek č. 1510



Sem to prolil teda vodou a další zaliti už s hnojivem a tak zalevam pokazde podle tabulky vychází mi to takto vse je od PLAGRONU i pudu mám Light mix hnojiv dávám na 4,3 litry vody :
14ml TERRA bloom
3ml PureZym
3ml. GReen Sensation
A ph se má dodržovat na zaliti 6 a ne 6,5 mám tedy dodržet 6 ??
A mám takhle zalévat z hnojivy pokazde?
A kytky proč zloutnou moc nebo málo hnojiv a živin prosím radu kamos je natom stejně ale kytky má site zelený tak poradte

SMOKE WEED EVERY DAY

Naposledy upravil ESOcz 16-03-2022 v 06:02 AM

Old Post 15-03-2022 v 20:44 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 1511

citace:
Původní příspěvek od ESOcz
Sem to prolil teda vodou a další zaliti už s hnojivem a tak zalevam pokazde podle tabulky vychází mi to takto vse je od PLAGRONU i pudu mám Light mix hnojiv dávám na 4,3 litry vody :
14ml TERRA bloom
3ml PureZym
3ml. GReen Sensation
A ph se má dodržovat na zaliti 6 a ne 6,5 mám tedy dodržet 6 ??
A mám takhle zalévat z hnojivy pokazde?
A kytky proč zloutnou moc nebo málo hnojiv a živin prosím radu kamos je natom stejně ale kytky má site zelený tak poradte

jednotlive prvky se nej vstrebavaji v určitem rozmezí Ph (je tabulka ) nevim kolik je přesně v hlině ale 5.8-6.2 bych se držel ...zmeř si ph co ti vyteče -řekl bych že mas vysoke ph
namíchej např 5.8 vyteče neco kolem 6 6.2

a všim jsem si že se ti kroutí listy..co přelité-muže být? nebo vyloučeno

Naposledy upravil mysak 26-03-2022 v 14:50 PM

Old Post 25-03-2022 v 19:04 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy7
Nový Člen

Karma uživatele Tommy7 - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 28  

Organika Skvrny na listech Příspěvek č. 1512


Zdarec, nevíte někdo čím by ty skvrnky mohly být způsobené? Je to venecek a hnojim pouze koprivama. Díky moc

Old Post 24-06-2022 v 08:44 AM
Tommy7 je offline   Profil uživatele Tommy7   Find more posts by Tommy7   Foto galerie člena Tommy7   Click here to Send Tommy7 a Private Message   Add Tommy7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gyx
Nový Člen

Karma uživatele Gyx - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 1513


Zdravím, neví někdo co jim chybí.
Stejné to bylo i minulý rok, ale letos je to ve větším rozsahu.
Je to outdoor, Killer Kush fast version.

Old Post 10-07-2022 v 18:40 PM
Gyx je offline   Profil uživatele Gyx   Find more posts by Gyx   Foto galerie člena Gyx   Click here to Send Gyx a Private Message   Add Gyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeemazZ
Nový Člen

Karma uživatele WeemazZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2023
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1514



Ahoj, proč se mi děje tahle věc, že se mi takto kroutí listy? prosím o radu a názory. Může to být přehnojením? používám Terra Aquatica PRO organic. Pěstováno na NFT kanálech growstreem také od Terra Aquatica. Ph 6-6,5. Přístroj na Ph/EC kalibrovaný.
diky za rady.

Old Post 02-04-2023 v 21:56 PM
WeemazZ je offline   Profil uživatele WeemazZ   Find more posts by WeemazZ   Foto galerie člena WeemazZ   Click here to Send WeemazZ a Private Message   Add WeemazZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1515

citace:
Původní příspěvek od WeemazZ
Ahoj, proč se mi děje tahle věc, že se mi takto kroutí listy? prosím o radu a názory. Může to být přehnojením? používám Terra Aquatica PRO organic. Pěstováno na NFT kanálech growstreem také od Terra Aquatica. Ph 6-6,5. Přístroj na Ph/EC kalibrovaný.
diky za rady.



Vo teplota ?


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 04-04-2023 v 19:52 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeemazZ
Nový Člen

Karma uživatele WeemazZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2023
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1516

[QUOTE]Původní příspěvek od Carllito



Vo teplota ?
[/QUOTE


Dík za odpověď.
teplota vody 22-23stupňů celsia, teď zredukováno a ustáleno na 20,5 stupňů.. teplota vzduchu cca 21stupňů...

Old Post 07-04-2023 v 17:06 PM
WeemazZ je offline   Profil uživatele WeemazZ   Find more posts by WeemazZ   Foto galerie člena WeemazZ   Click here to Send WeemazZ a Private Message   Add WeemazZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1517

A používáš peroxid do roztoku ?
Pro kořeny dobrý
Vždy platí spokojený kořeny spokojena celá kytka …


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 07-04-2023 v 20:08 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumpumcumpum
Nový Člen

Karma uživatele Rumpumcumpum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2021
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 1518



Prosím o pomoc,

White Russian , Bloom W6, 36 Den.
Cocos 10 Litru, Výška 65 Cm , stonek 1 cm, FIM. LED světlo SF 7000 (600W)

Kytka přestala pit vodu, Listy jsou tmave a krouti se dovnitř, muj tip je moc Dusiku,
Provedl jsem pruplach kde byl vystup EC 1,7 , po proliti EC 1.0

Zalevam každe dva dny 2l vody, EC 1,6 ( Advanced Nutrients pH Perfect Sada )

Old Post 08-05-2023 v 14:49 PM
Rumpumcumpum je offline   Profil uživatele Rumpumcumpum   Find more posts by Rumpumcumpum   Foto galerie člena Rumpumcumpum   Click here to Send Rumpumcumpum a Private Message   Add Rumpumcumpum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 1519

A vstupní voda má jaké hodnoty ? pH měřís a nebo spoléháš na že to udrží hnojky ? AN moc neznám ale asi bych ubral grow složku a celkově o trochu EC , jinak si udělal asi to nejlepší co si mohl s tím proplachem , holt některým modelům a phenům stačí méně no 😅😁 zkusil bych teď týden nebo dva na střídačku zalévat hnojkama a pak čistě vodou

Old Post 08-05-2023 v 15:06 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rumpumcumpum
Nový Člen

Karma uživatele Rumpumcumpum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2021
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 1520

Vstup je odstátá kohoutková voda, PH 6,5 , EC 0,16 -> Po úpravě (Pouze hnojivo) PH 5,8-6,0 a EC 1,4 +-

Old Post 08-05-2023 v 15:51 PM
Rumpumcumpum je offline   Profil uživatele Rumpumcumpum   Find more posts by Rumpumcumpum   Foto galerie člena Rumpumcumpum   Click here to Send Rumpumcumpum a Private Message   Add Rumpumcumpum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 93 94 95 96  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7813160 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív