Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc.. první indor ..díky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Auxi
Nový Člen

Karma uživatele Auxi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2021
Příspěvků: 1  

Obecné Pomoc.. první indor ..díky Příspěvek č. 1

Ahoj prosím o pomoc ....
Na začátku když jsem to dával do boxů (po přesazení) jsem poradně zalil teď je tady 3 týden a a hlína stále mokrá vše protoče do misek 4( od té doby zalito cca 5l všem 10) ... ještě se mi podařilo kytku přepnout na 12/12 (3den)..může jim to ublížit ??jak se zbavim te vlhkosti?... zvlhčovač vypnutý 3 den vlhkost 40-50% zvlhčovač....Mám nasměrovat větrák jedem dolů na květináče? Mám zase přepnout na 18/6??? Díky za rady fotku přiložim

Old Post 29-04-2021 v 18:38 PM
Auxi je offline   Profil uživatele Auxi   Find more posts by Auxi   Foto galerie člena Auxi   Click here to Send Auxi a Private Message   Add Auxi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novaczek
Stálý Člen

Karma uživatele novaczek - 38% PěstitelskáKarma uživatele novaczek - 38% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 2

Na zvlhčovačku se vykašli, kytky si umí vyrobit vlhkost samy, většinou mají po přepnutí kolem těch 50%, což stačí až až. Pokud na ně nefoukáš přímotop, tak je zvhlčovačka zbytečná.

To, že máš třetí týden mokrou hlínu, bych vnímal jako větší problém. Já jel kokos a tam ti prosychl květináč za 3-4 dny kompletně. Pokud po 3 týdnech je hlína stále mokrá, tak to znamená, že kytky nežerou a to je problém. Jak to vypadá aktuálně? Co to znamená, že to proteče do misek? To je normální, nikdy ti nezůstane vše v substrátu. Možná jen moc plašíš. Nahoď foto a víc info a povíme si k tomu víc.

Old Post 01-05-2021 v 16:39 PM
novaczek je offline   Profil uživatele novaczek   Find more posts by novaczek   Foto galerie člena novaczek   Click here to Send novaczek a Private Message   Add novaczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanlord
Nový Člen

Karma uživatele Stanlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2022
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 3

Já bych měl také dotaz. Jsem začátečník, vše jede jak má, což o to. Ale chci se zeptat... Co listy? Viděl jsem na hromadě videí, že na květině byly jen větve s palicemi, ale žádné listy. Je možné, že listy odpadly nebo je dotyčný odstřihl třeba týden před sklizní? Jedná se o automat. Takže jak to je? Já myslím, že v žádném případě nestřihat a nechat to prostě růst. Ale to je jen má domněnka

Old Post 29-04-2022 v 20:41 PM
Stanlord je offline   Profil uživatele Stanlord   Find more posts by Stanlord   Foto galerie člena Stanlord   Click here to Send Stanlord a Private Message   Add Stanlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-10-2017 - Můj první Indoor. - 3 odpovědí
03-08-2017 - Můj první indoor - 30 odpovědí
23-01-2013 - Muj prvni indor DS90 - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6434320 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív