Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 92 93 94 95 96
Autor
Téma 
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1489

Psal mi tipek má to stejný jak ja skoro taky má Light mix pak Terra bloom , Grow a k tomu jediný co má tak od plagronu na kořeny (roots), Enzym a green selection jak je v tabulkách a už vůbec nic není potřeba. Ale ten GS hrozné dráhy neco levnesiho víte čím nahradit a nebo nakej jinej doplněk kterej vždycky používáte co se vyplati třeba na obranyschopnost nebo cokoliv co je pro vás samozřejmostí. Ať vím co obednat. Používáte někdo postrik canna cure prej dost dobrý nebo ratsi Víta race newm poraďte

Old Post 19-12-2021 v 21:44 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1490



Ok a jakou techniku trénování bude nejlepší pro mě rostliny ?
A mám prvne zastihnout TOP nebo FIM ?

Old Post 27-12-2021 v 11:00 AM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 1491

Za me rozhodne top.na fim se vykasli.vetsinou to udela vic skody jak uzitku.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 27-12-2021 v 11:39 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1492



OK a co LST nejsou na ohništi už moc velké de mi o to ze premyslim o síti ale newm esi SOG to se při zastipavat nemají a nebo ScrOG to zas newm esi se mi tam 9 kytek vleze co myslíš

Old Post 27-12-2021 v 11:47 AM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1493

pod akym svetlom to mas? skoro ziadne rozostupy medzi poschodiami

Old Post 27-12-2021 v 12:06 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1494


Jono taky sem si říkal ale mám ho relativně ještě dost vysoko nes bych měl SUNPro Mamasun 300W mám ho dat tedy este výš ? Bude to vadit ? A tak zrovna se chystám na ten toping

Old Post 27-12-2021 v 12:22 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1495


Vlezou se mi tam všecky kytky kdys je Topnu tak neberou na šířce ne ?
A po prepnuti na 12/12. Zdvojnásobí svou velikost ?
Jak vysoke tedy můžou být ve vegetativnímu fázi než prepnu aby se mi tam vešly ?

Old Post 27-12-2021 v 18:55 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 1496

Scrog ma jedinou nevyhodu a hlavne pro zacatecniky bych ho nedoporucoval a to diky tomu,ze kdyz je das do sitehnebudou pro tebe tak snadno pristupne k manipulaci s nimi.to,o kolik ti to vyskoci zavisi na genetice,tj.indika vs sativa.indiky se tolik netahnou,naopak sativa ti klidne vystreli i o vic jak 200 procent.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 28-12-2021 v 06:45 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eňo ňůňo
Stálý Člen

Karma uživatele eňo ňůňo - 74% PěstitelskáKarma uživatele eňo ňůňo - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 158 

Příspěvek č. 1497

na to,jak vysoko dat svetlo,neexistuje univerzalni navod.stahni si do tel.lux metr.u vrcholku v rustu bys mel mit 3000 luxu/lumenu az 5000.v kvetu neco okolo 10000lumenu.pokud mas o dost vic,pak se muzou kytky od ledek palit, rika se tomu light burn,nebo light bleaching.neco si o tom precti na netu.
at se dari.

geneeticky zmutovanej konik

Old Post 28-12-2021 v 08:33 AM
eňo ňůňo je offline   Profil uživatele eňo ňůňo   Find more posts by eňo ňůňo   Foto galerie člena eňo ňůňo   Click here to Send eňo ňůňo a Private Message   Add eňo ňůňo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1498

Vyskou svetla nevyriesis nic, mas v podstate rovnaky problem ako kolega tu: http://grower.cz/forum/showthread....387#post1276387

LED panel bez prepinania a toto je vysledok, malo studenej modrej a ziadna 730nm tak sa rastlina netaha, teda nevystreli nic po prepnuti, budu to male kricky.

LED chipy nie je to iste ako MH a HPS

Old Post 28-12-2021 v 16:06 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1499


To nevím tím to asi nebude mám kamose ze stejným světlem a ten je má vysoký normal

Old Post 28-12-2021 v 17:44 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ESOcz
Stálý Člen

Karma uživatele ESOcz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2021
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1500



A dlouho sem sem nezáil půda úplně vyschlá dával sem menší dávku hnojiv a ne každou zálivku bal sem se prehnojeni a asi už maji nedostatek živin už se mi na lístek objevily skvrny . Používám plagron Light mix kterej je prehnojenej na 1 týden a pak se má hnojit při každé zalivce coz jsem nedělal mám to tedy dodržovat ale neprehnojil to zase ?
Dnes sem zalil plnou dávkou hnojiv snad toho hnojiva nebude zas moc EC mi ukázalo 530 coz nechápu jak to vypočítat kdys ma být hodnota okolo 0,5-1,3 Nechtěl sem taky hnojit furt abych zbytečně pudu nezanesl soli

Old Post 28-12-2021 v 18:02 PM
ESOcz je offline   Profil uživatele ESOcz   Find more posts by ESOcz   Foto galerie člena ESOcz   Click here to Send ESOcz a Private Message   Add ESOcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1501

citace:
Původní příspěvek od ESOcz
...


530 čeho? to bude v mS/cm? a chceš nejspiš S/cm hádám? to by ti pak vychazelo na těch 0,530, co si psal. Co máš za konduktivity metr? V navodu máš určitě napsaný v jakych jednotkach ti vraci hodnoty, nasledně si to pak mužeš bud převest sam, nebo na to jsou calculatory na netu jestli ti tohle nevyhovuje, pohledej něco jako 'conductivity convertor' na google

hnojky nikdy nedavat 100% podle vyrobce a nemusíš s každou zalivkou, radši min než vic, to střidej třeba, řeknou si o víc... máš ledky a holky na obrazku chtěj vic calcia, tak jim přikapni tohle by ti mohlo pomoct do budoucna

gl

Old Post 28-12-2021 v 19:57 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1502

esoCZ , ak nemate rovnake klony , tak nemozes porovnavat.

Inac sprav si log a pis to tam....davas sem kazdy nezmysel co ta napadne a motas jedno cez druhe.

pripadne to daj vypestovat kamosovi, lebo sa zda ze je min. o krok vpred

Old Post 03-01-2022 v 11:12 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1503



hello there, moje první hydro a už problem, kteremu uplně nerozumim. Budu vděčný za jakekoliv objasnění.

Jedu drip ve wilmě ze semen a přesadil jsem seedlingy do systemu zhruba 10 dni po germinaci, až když měli hodně prorostle kostky kořeny, nicmeně jsem se mylně domnival že to v hydru 'nelze přelít' a dal jsem jim drip na 15min co hodinu okamžitě po přesazeni, což byla osudova chyba a prakticky všech 20 jsem okamžitě přelil shit happens..., jako napravu jsem drasticky snižil ten drip na 5min co 4h, voda v nadrži zustala stejna, je tam už taková 6 dnu s ec 0,5, ph držim kolem 6 kyselinou při teplotách jaky mi prostředi dovoli 22-24.

Většina rostlin se z toho během 3 nasledujicich dnu zdá se dostala, ale mam tady par 'faulty' kusu se kterýma si nevím rady. viz první 2 fotky, v dalším přispěvku přidám foto jak vypadá cca zbytek. Ty rostliny na fotkach jsou všechny stejně stare a sdily spolu vodu. Tu co vypadá 'huř' respektive. tu menší, jsem si dovolil opatrně vyndat a prozkoumat protože jsem čekal uhnile kořeny, ale jsou bile a vypadají zdravě... je zde nějake řešení co mohu pro ně udělat nebo prostě nezvladli to přelití či čim to je?

Díky

Old Post 03-01-2022 v 16:24 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rel10oc
Stálý Člen

Karma uživatele rel10oc - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2021
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 1504


zde je dle meho, zregenerovana rostlina, takto vypadá cca všechno ostatni. OMlouvam se za světlo, ale jsem liný a vidět to je celkem fajn si myslim.

Old Post 03-01-2022 v 16:27 PM
rel10oc je offline   Profil uživatele rel10oc   Find more posts by rel10oc   Foto galerie člena rel10oc   Click here to Send rel10oc a Private Message   Add rel10oc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 92 93 94 95 96  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7187870 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív